Beyazperdem
  Iron Man 3
  Ortalama puan
  3,4
  7 yayın
  • Empire
  • The Daily Telegraph
  • The Guardian
  • Total Film
  • The Independent
  • The Observer
  • Habertürk

  Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

  7 Basın Eleştirisi

  Empire

  Nick de Semlyen

  "Yönetmen Shane Black müthiş bir şantaj uygulamış. Bir süper-dehanın harcanmasını önlemek için yeni teknikler ve senaryoları devreye sokmuş.  Bu film Downey Jr.'ın tek kişilik bir gösterisi gibi..."

  Eleştirinin tamamı için: Empire

  The Daily Telegraph

  Robbie Collin

  "Disney ve Marvel Stüdyolarının başarısını kutlamak gerek: Yenilmezler'in Avengers sinemaya girişiyle, Iron Man serisinin elini de güçlendirdiler. Onun başarısı seyircide daha büyük ilgi uyanmasına neden oldu."

  Eleştirinin tamamı için: The Daily Telegraph

  The Guardian

  Peter Bradshaw

  Zeki, komik ve şüpheci. Belki herkesin damak tadına hitap etmeyebilir ve bazı  Christmas esprileri belki de başka bir vizyon tarihini işarete diyordu ama bir cuma gecesi için şüphesiz en eğlenceli alternatif: haftanın suçlu zevki...

  Eleştirinin tamamı için: The Guardian

  Total Film

  James Mottram

  "Komik, sürprizli ve gerilimli bu film, şimdiye kadar seyrettiğimiz en eğlenceli solo süperkahraman işi. Ayrıca bu yazın büyük filmleri arasında hatrısayılır yeri olacak..." 

  Eleştirinin tamamı için: Total Film

  The Independent

  Geoffrey Macnab

  "Iron Man 3 yaza özel gişe hedefli süperkahraman filmlerinin hem şaşasını, hem de gidebileceği son noktayı temsil eden bir yapım.Yöntmen Shane Black ve İngiliz senarist Drew Pearce bu senaryoya mizah, ironi ve karmaşa katmak için belli ki çok çalışmışlar..."

  Eleştirinin tamamı için: The Independent

  The Observer

  Philip French

  Marvel Comics'in Tony Stark'lı -mucit, bionik adam ve süperkahraman- üçüncü gişe hiti, fazla uzun ve fazla bas bas bağırıyor... Dünyayı başka bir megalomanyağın elinden kurtarışının şiddet dolu öyküsünden ibaret... 

  Eleştirinin tamamı için: The Observer

  Habertürk

  Kerem Akça

  11 Eylül sonrasında ‘terör’ meselesinin yol açtığı paranoya ve ırkçı önyargılara ironik bir ideolojik bakış devreye girmiş. Aksiyon kalıplarıyla oynamanın doğru ‘tuğlalar’ bulması da böylece sağlanmış.

  Eleştirinin tamamı için: Habertürk
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top