Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Iron Man 3
  Ortalama puan
  4,3
  789 Puanlama ve 41 Eleştiri
  dağılımı 41 Eleştiri notla
  8 Eleştiri
  16 Eleştiri
  13 Eleştiri
  3 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  Iron Man 3 hakkında görüşlerin ?

  41 kullanıcı eleştirisi

  Alican Çiftçi
  Alican Çiftçi

  Takip Et! 15 Eleştirisini Oku

  3,0
  22 Aralık 2019 tarihinde eklendi
  İzlerken sıkılmadığım ikinci filme göre ilaç gibi gelen ama ilk filme göre hala o başarıyı sergileyemeyen film. Film size tavsiye etmem için ya ilk iki film'i izlemiş olmalısınız yada daha iyi bir ihtimalle tüm MCU filmlerini izlemiş olmalısınız. Hafta sonu ailenizle izlenebilecek güzel bir film.
  Akhenaten
  Akhenaten

  Takip Et! 1 Takipçi 43 Eleştirisini Oku

  3,0
  21 Haziran 2019 tarihinde eklendi
  Senaryo bu filmde ilkine göre daha sağlam tutulmuş. Hikayede açıklanmayan unsur bilim-kurgusal ve fantezi kısımlarını atlarsak yok sayılır. İlk film kadar güzel olmuş. Aksiyon sahneleri yerinde bence ikinci filmdeki gibi sürekli cam kırmıyorlar. Bunda diğer filmlerden ayıran en önemli şeylerden biride kurgusu olmuş. Aksiyon sahnelerinde ve sahneler arası geçişte anında kesilmiş ekstra bir yumuşak geçiş çabası sarf edilmemiş bu biraz yoruyor ama bu filme yakışmış. Kısaca izlerken zevk alacağınız ama havalara uçmayacağınız veya Yüzüklerin Efendisi gibi yeni diyarlar keşfetmeyeceğsiniz bir film. Marvel'ın güzel filmlerinden.
  pembeoje
  pembeoje

  Takip Et! 14 Takipçi 330 Eleştirisini Oku

  3,0
  9 Şubat 2019 tarihinde eklendi
  güzel bir film ve güzel bir seri.. hemen hemen ilki ile aynı güzellikteydi.. en beğendiğim serisi 2. siydi.. seriyi tümden değerlendirecek olursam ortanın biraz üstüydü.. fazla abartılan bir seri.. kesinlikle efsane değil.
  Ali Y.
  Ali Y.

  Takip Et! 5 Takipçi 345 Eleştirisini Oku

  2,0
  14 Mayıs 2015 tarihinde eklendi
  ilk 2 filmden çok daha zayıf çok daha bilindik bir film izlerken istediğim şeyi veremedi klasik bilim kurgu filmi
  murat s.
  murat s.

  Takip Et! 7 Eleştirisini Oku

  0,5
  19 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  Dünyayı kurtaran beyaz adam yine iş başında, Holivıt yapımı bir masal daha. 13 yaşından büyüklerin izlememesi gereken bir film
  Engin Yüksel
  Engin Yüksel

  Takip Et! 44 Takipçi 1 350 Eleştirisini Oku

  4,0
  11 Eylül 2014 tarihinde eklendi
  ilk serisindeki başarısını yakalamış izlerken keyif veren bir yapım 8/10
  Hamza Y.
  Hamza Y.

  Takip Et! 1 Takipçi 31 Eleştirisini Oku

  5,0
  23 Mayıs 2014 tarihinde eklendi
  GERÇEKTEN HARİKA BİR FİLM AKSİYON BAKIMINDAN ÇOK SAĞLIKLI RESMEN AKSİYONLA BİR DANS İZLEYİN ÇOK İYİ BİR FİLM...
  Amir Han
  Amir Han

  Takip Et! 12 Takipçi 452 Eleştirisini Oku

  3,5
  12 Nisan 2014 tarihinde eklendi
  Serinin ikincisinin seyirci üzerinde yaratmış olduğu hayal kırıklıığını gideren bir yapım olmuş. Ben Kingsley gibi kariyerli bir oyuncunun bu projede yer alması filme katkı açısından olumlu. Aksiyon sahnelerindeki efektler yerinde kullanılmış. Marvel firması global gişede 1 milyar doları aşan bir ciro ile gayet başarılı bir iş yapmış.
  Hasan Burak T.
  Hasan Burak T.

  Takip Et! 6 Takipçi 36 Eleştirisini Oku

  4,0
  13 Şubat 2014 tarihinde eklendi
  Yoruma gerek yok seri kalitesine uygun harika bir final.
  Fundalina Jolie
  Fundalina Jolie

  Takip Et! 48 Takipçi 178 Eleştirisini Oku

  4,5
  13 Aralık 2013 tarihinde eklendi
  Açıkçası en sevdiğim Marvel karakterlerinin başında gelen Iron Man, serinin diğer filmlerinde bende hayal kırıklığı yaratmıştı. Her ne kadar oyunculuklar konusunda cuk oturmuş desem bile umduğum coşkuyu ve heyecanı bulamamış, bu karaktere küsmüştüm. Ancak bu defa Iron Man gönlümü tekrar kazandı... spoiler: Iron Man 3, ilk yarısını izlerken bir heyecan yaratmamasına rağmen ikinci bölümde toparlanıyor ve işte bu dedirtiyor. Anlatımın nereye gittiğini tahmin etseniz bile ufak sürprizler şaşırtıyor. Ben Kingsley Mandarin rolünde mükemmel. Senaryo ise (diğer serilerden daha başarılı bir şekilde) karizmatik Stark’a espriler ve anlatım ile cuk oturmuş. Film nerede başladı nerede bitti anlamadık, heyecanlandık ve bu çok güzel geldi. Genelde çocuk oyuncular bu tip öykülerde çok sırıtır ve gereksiz görünür, bu defa öyle olmamış. Harley karakteri ile Ty Simkins’e bayıldım.
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 65 Takipçi 1 649 Eleştirisini Oku

  3,5
  24 Ekim 2013 tarihinde eklendi
  Çok büyük bir Iron Man hayranı değilim ve ilk iki filmden hatırladıklarım bir çay kaşığını doldurmaz. Fakat kendini izleten bir seri olduğunu da kabul ediyorum. Robert Downey çok büyük pay sahibi bu durumda. "Çizgi roman filmleri" başlığı altında kendine has bir yer edindi Iron Man ve Tony Stark karakteri. Tabii "Avengers"ın da beklentilerin üstünde bir kalitede çıkması karakterin yerini sağlamlaştırdı. Bu üçüncü filmde de bazı yeniliklerin yanında "eskilikler" de korunuyor fakat bunlar "göze batan klişeler"den ziyade "nostaljik birer tebessüm" görevi görüyor. Yan rollerdeki başarı da sürmüş, yeni bir yönetmenin elinden çıkan bu halkada. Shane Black yönetmenlik kariyerinin başlarında üzerine bırakılan koca bir kayanın altından ezilmeden kalkmayı başarmış. Aksiyonun başarılı bir şekilde yedirildiği, hayranlarının yüzünü kara çıkartmayacak bir film olmuş. Aralarda Stark'ın bazı kişisel problemlerine de yer verilmiş ancak kabul etmek gerekir ki bu "derinlikler"den ziyade seyirciyi çarpışan metal sesleri ve patlamalar alakadar ediyor. Boş vakitte rahatlıkla tercih edilebilir.
  Talha S.
  Talha S.

  Takip Et! 3 Takipçi Eleştirisini Oku

  5,0
  25 Eylül 2013 tarihinde eklendi
  çok güzel film olmuş benden helalinden 50 puan spoiler:
  Fatih D.
  Fatih D.

  Takip Et! 1 Takipçi 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  12 Eylül 2013 tarihinde eklendi
  Serinin 1. ve 2. filmleriyle aynı tarzda her şey iyi gider sonra düşmanla çekişmeler başlar sonra olay kötüye gider ve en sonda düşmanın işi bitirilip her şey normale döner.
  Zeynep Betül G.
  Zeynep Betül G.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  4 Ağustos 2013 tarihinde eklendi
  bence harikaydı. aslında kusurların hiçbirini görmedim.çünki bu filmi o kadar çok seviyorum ki.. 4-5-6 çıkarsa inşallah robert downey jr. oynar .... oynamazsa zaten filmin bi anlamı kalmıycağını düşünüyorum. o güzel zırhın içine yakışıklı biri gerekiyor....
  Beratcan A.
  Beratcan A.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  22 Temmuz 2013 tarihinde eklendi
  film harika ötesi qwgbejbfhefbefbwejnfesxrdctfvygınjmkoölerxdcgvynhıjmkoöldctfvgynhuıjmkölşçdfrthjukıölçdctfgvybhuınjkmölçsdctfgvybhınjmkölertfgyuköplxdctfgvbhj
  Irmık
  Irmık

  Takip Et! 1 Takipçi 3 Eleştirisini Oku

  3,5
  13 Haziran 2013 tarihinde eklendi
  Robert Downey'in hayran olduğum oyunculuğu, başarılı aksiyon sahneleri ve müzikleri için 3,5. Süper kahramanlara ya da bilimkurgu filmlerine kişisel bir ilginiz yoksa akıcılığı vasat sayılacak bir film.
  jamesbond-2
  jamesbond-2

  Takip Et! 25 Takipçi 1 684 Eleştirisini Oku

  4,0
  8 Haziran 2013 tarihinde eklendi
  Sanırım bu sonuncuydu,diğerleri gibi gün,klasik iron man hareketleri hepsi var işte,merak edenler hayal kırıklığına uğramayacaklardır
  Adem Horoz
  Adem Horoz

  Takip Et! 3 Takipçi 11 Eleştirisini Oku

  4,5
  4 Haziran 2013 tarihinde eklendi
  Robert Downey Jr a Tam Oturan Bir Rol Haassi..tir Dedirdicek Sahnelerle Dolu Bir Yapım Mutlaka İzlenmeli. . .
  Sinema_Sanattir
  Sinema_Sanattir

  Takip Et! 12 Takipçi 6 Eleştirisini Oku

  3,0
  2 Haziran 2013 tarihinde eklendi
  n iyi,ilk filmin yanında biraz zayıfta olsa da güzel bir sonla Iron Man bize veda üzüldüğüm tek nokta çizgi romanla bu kadar uyuşmaması.Aslında ordaki kötü basbaya Mandarin(Ben Kingsley).Hem Mandarin terörist değil aslında her kötü gibi dünyayı ele geçirmeye çalışan bir Marvel kahramanı.Her neyse Robert Downey Jr. ve Ben Kingsley'i görün seyirler
  Can M.
  Can M.

  Takip Et! 3 Takipçi Eleştirisini Oku

  5,0
  27 Mayıs 2013 tarihinde eklendi
  Harry potterdan sonra izlediğim en iyi filmdi spoiler:
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top