Beyazperdem
Biutiful
"Biutiful" filmine benzer 20 film var.
 • Yeni Bir Ülkede

  Yeni Bir Ülkede

  6 Şubat 2004 / 1s 46dk / Dram
  Yönetmen Jim Sheridan
  Oyuncular: Samantha Morton, Paddy Considine, Djimon Hounsou
  Johnny ve Sarah, yeni bir yaşama, yeni bir ülkede başlamanın hevesiyle ana toprakları olan İrlanda'dan Amerika'ya yolculuk etmişlerdir. Bu ülke onlar için yeni bir adım, yeni bir nefes olacaktır. Johnny'nin en büyük hayali, televizyondan izlediği bu büyülü ülkede ünlü bir oyuncu olabilmektir. Karı-Kocanın iki kızı ise kendilerini şekillendirecek olan bu ortamı tanımaya başlayacaklardır. Bütün bu süreçte ailenin fertlerinin hesaplarında olmayan tek mevzu ise, birbirleri hakkında öğrenecekleri yeni sırlardır.
  Üyeler
  3,4
 • Altıncı His

  Altıncı His

  4 Şubat 2000 / 1s 47dk / Gerilim, Dram
  Yönetmen M. Night Shyamalan
  Oyuncular: Bruce Willis, Haley Joel Osment, Toni Collette
  Altıncı His'te, uzun yıllardır mesleğinden uzakta yaşayan psikiyatr Crowe geçmişinde yaşadığı korkunç bir tecrübenin canlı anılarını halen daha taşımaktadır. Crowe yıllar önce ağır bir saldırıyı uğramış ve ölüm tehlikesi atlatmıştır. Şimdilerde küçük bir çocuğun, Cole'un doktorluğunu yapan bu adam zamanla Cole ile yakınlaşacak, küçük çocuğun daha önce kimseyle paylaşamadığı bir sırra tanık olacaktır. Küçük çocuğun sahip olduğu bu sır hem kendisinin hem de doktor Crowe'un hayatında fırtınalar koparacak bir kırılma noktasını doğuracaktır. 'Unbreakable', 'Signs' ve 'The Village' gibi kendi türlerinde sıyrılıp dikkat çeken filmlere imza atan, genellikle de eleştirmenler tarafından tartışmalarla karşılanan filmlerin yönetmeni olan M. Night Shyamalan'ın belki de en önemli yapıtı olan Altıncı His, korku-gerilim türünün en kült örneklerinden biridir. Film ayrıca dönemin sinemasında 'sürpriz son' kavramının öncüsü olmuş, ardından gelen bir çok yapıtı etkilemiştir.
  Üyeler
  4,5
  Beyazperde
  5,0
  FRAGMANI İZLE
 • Kardeşimden Sonra

  Kardeşimden Sonra

  24 Eylül 2010 / 1s 39dk / Dram, Fantastik, Romantik
  Yönetmen Burr Steers
  Oyuncular: Zac Efron, Amanda Crew, Charlie Tahan
  Başarılı liseli yelkenci Charlie St. Cloud (Efron), bekâr annesi Claire ve küçük kardeşi Sam'in büyük hayranlığına ve onu sakin Kuzeybatı Pasifik kasabasından uzaklara götürecek bir Stanford bursuna sahiptir. Ama Charlie'nin parlak geleceği, bir trajedi gelip onun hayallerini elinden alınca yarıda kalır. Bir araba kazası esnasında, kardeşler, ölmek üzere olduklarını farkettiklerinde birbirlerine uzanır. O an Charlie, Sam'i hiç bir zaman terketmeyeceğine dair söz verir. Ama ansızın, Charlie azimli doktor Florio Ferrente'nin müdahalesi sonucu hayata döndürülür. Fakat Sam, trajik bir şekilde, kurtarılamaz...
  Üyeler
  3,3
  Beyazperde
  1,5
  FRAGMANI İZLE
 • Yitirdiğimiz Şeyler

  Yitirdiğimiz Şeyler

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 58dk / Dram
  Yönetmen Susanne Bier
  Oyuncular: Benicio Del Toro, Halle Berry, David Duchovny
  Düğünden Sonra ile Oscar’a aday gösterilen Susanne Bire’in bu en yeni ve ilk İngilizce filmi, ünlü oyuncularla dolu. Film kaderin biraraya getirdiği iki insanın duygusal boşalmalarla iyileşmelerini ve dostluklarını anlatıyor.Jerry ve Audrey paramparça olmuş hayatlarında acılar ve inkarların arasından sıyrılıp kendilerine bir çıkış yolu bulacaklardır.Film ülkemizde 27. İstanbul Film Festivali’nde gösterme giriyor.
  Üyeler
  3,7
  FRAGMANI İZLE
 • Yetimhane

  Yetimhane

  30 Mayıs 2008 / 1s 46dk / Fantastik, Dram, Korku
  Yönetmen Juan Antonio Bayona
  Oyuncular: Belén Rueda, Fernando Cayo, Roger Príncep
  Fantazmatik unsurlar, dramatik bir yapı ve korku elementleri birleşirse ne olur? Ortaya Yetimhane filmi çıkar. İşte yönetmen Juan Antonio Bayona'nın 2008'de vizyona soktuğu bu Meksika - İspanya ortak yapımı filmde öksüz ve yetimlerin korku dolu hayatları işleniyor. The Orphanage (Yetimhane), yaşamın kırılganlığı, kaybedilmişlerin ıstırabı ve bir annenin sonsuz sevgisi üzerine kurulmuş bir dram. Laura, çocukluğuna dair en mutlu günlerini deniz kenarındaki bir yetimhanede geçirmiştir. Yetimhanenin çalışanları ve Laura'nın birlikte büyüdüğü arkadaşları ona her zaman ilgi ve şefkat göstermişler, sevgilerini asla esirgememişlerdir. Şimdi, 30 yıl sonra, Laura, kocası Carlos ve 7 yaşındaki oğlu Simon'la çok güzel yıllar geçirdiği yetimhaneye geri dönmüştür. Hayali, uzun süredir kapalı olan yetimhaneyi restore ettikten sonra engelli ve hasta çocuklar için bir yaşam alanı haline getirmektir.
  Üyeler
  4,0
  Beyazperde
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Omuz Omuza

  Omuz Omuza

  19 Şubat 1999 / 2s 5dk / Komedi, Dram
  Yönetmen Chris Columbus
  Oyuncular: Julia Roberts, Ed Harris, Jena Malone
  Luke ani bir ayrılığın ardından yeni hayatına başlar. Eski karısı Jackie ile ayrılmasının ardından hayatını yeniden yoluna kurmanın derdindedir. Yeni tanıştığı sevgilisi olan Isabel ile birlikte yaşamaktadır. Hayatını adadığı çocukları da onunla beraber yaşamaktadırlar. Luke’un iki çocuğu Anna ve Ben, Luke ne yaparsa yapsın bir türlü Isabel’e ısınamamışlardır. Öte yandan Isabel de bu iki çocuğu pek sevmemektedir. Ailevi problemler, günden güne büyüyeceklerdir. Ed Harris ve Julia Roberts’ın başrolleri üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Susan Sarandon, Jena Malone ve Liam Aiknen gibi isimleri de görmek mümkün. Filmin yönetmeni ise Harry Potter serisinden de tanıdığımız Chris Columbus.
  Üyeler
  4,0
  Söyleşileri izle
 • Yaşam Savaşı

  Yaşam Savaşı

  13 Temmuz 2012 / 1s 40dk / Dram
  Yönetmen Valérie Donzelli
  Oyuncular: Valérie Donzelli, Jérémie Elkaïm, Elina Löwensohn
  Roméo ve Juliette iki genç oyuncudur. İlk görüşte birbirlerine aşık olurlar, beraber yaşamaya başlarlar ve bir çocukları olur. Başta Adam'ın bazı huyları onlara garip gelse de üstünde durmazlar, onun normal bir çocuk olduğunu iddia ederler. Ama kısa süre içerisinde gerçeği kabullenmek zorunda kalırlar. Zira Adam'a beynindeki bir tümörden dolayı kanser teşhisi konmuştur. Şimdi genç çift hastalığı kabul edip, hastalığa ve bebklerinin ölümüne karşı canla başla bir savaşa girişeceklerdir...Başrollerde Juliette canlandıran Valérie Donzelli'nin yönetmenliğinde çekilen filmi senaryosunda gene yönetmenin ve Romeo'yu canlandıran Jérémie Elkaïm'in imzası var. Filmin dünya prömiyeri 2011 Cannes Film Festivali'nde yapılmıştı.
  Basın
  3,0
  Üyeler
  3,2
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Senin İçin

  Senin İçin

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 35dk / Dram
  Yönetmen Gus Van Sant
  Oyuncular: Henry Hopper, Mia Wasikowska, Ryô Kase
  Annabel Cotton (Mia Wasikowska) güzel, doğaya ve yaşama yürekten bağlı ama ölümcül kanser hastası olan bir genç kızdır. Enoch Brae (Henry Hopper) ise ailesini bir trafik kazasında kaybettikten sonra yaşamayı yük gibi gören, her şeyden usanmış genç bir adamdır. Farklı kişiliklerde görünen bu iki genç insan tesadüfen bir cenaze töreninde tanışırlar ve farkında olmadan ortak bir hayat deneyimini paylaşırlar. Enoch, Annabel'in ömrünün gitgide kısaldığını öğrenince geriye kalan vaktinde onu mutlu etmeye adar. İkisi birlikte kaderi, öfkeyi, acıyı ve gençliği ardından da ölümü sorgulayacaklardır... Kuralları şimdi onlar koyarlar ama Annabel'in zamanı da hayran olduğu doğa dengesi karşısında hızla tükenmektedir... Amerikan bağımsız sinemasının her işi ilgiyle takip edilen yönetmenlerinden Gus Van Sant'ın gerçek bir hayat öyküsünden aktardığı Milk filminden sonra çektiği son yapım olan Restless'ın baş rollerini Alice Harikalar Diyarında ve İki Kadın Bir Erkek gibi son dönemin başarılı filmlerinde boy gösteren genç yıldız Mia Wasikowska ile usta oyuncu Dennis Hopper'ın oğlu Henry Hopper paylaşıyor. Filmin dünya prömiyeri ise 64. Cannes Film Festivali'nin Belirli Bir Bakış bölümünde gerçekleştirildi...
  Üyeler
  3,2
  Beyazperde
  2,5
  FRAGMANI İZLE
 • Diğerleri

  Diğerleri

  28 Aralık 2001 / 1s 45dk / Fantastik, Dram, Korku
  Yönetmen Alejandro Amenábar
  Oyuncular: Nicole Kidman, Elaine Cassidy, Christopher Eccleston
  Amerika İkinci Dünya Savaşı'nın yaralarını sarmaya çalışmaktadır. New Jersey'de hayatını devam ettirmekte olan Grave ise savaşta eşini kaybetmiştir. Çocuklarının güneşe karşı alerjisi olduğundan oldukça karanlık bir evde yaşamaktadırlar. Grace, onlardan yardım almak üzere malikanelerine gelen insanlara yardım edip onlara iş vermektedir. Grace'in kızı olan Anne ise, Victor isimli bir hayali arkadaşa sahiptir. Bir gün oluşan sis yüzünden evin dünyanın geriye kalanıyla olan irtibatı tamamen kesilir. Grace ve çocukları, bir türlü güvenemedikleri çalışanlarıyla beraber yalnız kalmışlardır.
  Üyeler
  4,4
  FRAGMANI İZLE
 • İşte Özgür Dünya

  İşte Özgür Dünya

  19 Eylül 2008 / 1s 33dk / Dram
  Yönetmen Ken Loach
  Oyuncular: Kierston Wareing, Juliet Ellis, Leslaw Zurek
  Angie'ye, çalıştığı büroda sistematik mobbing uygulaması yapılmaktadır. İş yerinde gördüğü kötü muameleden bıkmış olan ve oğlunun geleceği için endişe eden Essexli genç kadın Angie, günün birinde kendi işini kurmaya karar verirek tüm bu baskılara boyun eğmeyeceğini ilan eder. Londra'da bir barın arka tarafında kurduğu ofiste göçmen işçilere iş bulmaya başlayan Angie, başarı ve servet basamaklarını tırmanırken, dünyayı döndüren para illetiyle de ne kadar ileri gidebildiğinin farkına varır. İşçi sınıfının haylaz yönetmeni Ken Loach, Özgürlük Rüzgârı’nın hemen ardından çektiği bu son dramıyla günümüz Londra’sına dönüyor ve kamerasını yeniden toplumsal konulara çeviriyor. Devrimci yönetmenler arasında başı çeken Ken Loach, yine duyarlılığını ispatlayan zor bir konuya temas etmekten çekinmiyor.
  Üyeler
  2,9
  Beyazperde
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Piyanosu Olmayan Kadın

  Piyanosu Olmayan Kadın

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 35dk / Komedi, Dram
  Yönetmen Javier Rebollo
  Oyuncular: Carmen Machi, Jan Budar, Pep Ricart
  Piyanosu Olmayan Kadın, XXI. yüzyılın başında Madrid'de yaşayan, adı belli olmayan bir ev kadınının portresidir. Filmin ana karakteri, evli bir kadındır. Bu kadın için hiçbir şey, dumanı tüten sıcak bir tabak yemeği tam zamanında servis etmenin verdiği mutlulukla karşılaştırılamaz. Film kadının 24 saatlik bir süre içindeki ev işlerini, çalışmasını ve cinsel hayatını gösterir. Kadın bir gece bu yaşamı terk eder. Film, o gece neler olduğunun hikâyesidir.Bazı kişiler, bu filmin bir ev kadınının yabancılaşmasını anlattığını söyleyebilir; ancak filmin hikâyesi menopoza girmek üzere olan, hiç arkadaşı ve sosyal hayatı olmayan bir kadın hakkındadır. Kadın hayatını ailesine adamıştır, kendisini güzel bulmamakta, saçlarından nefret etmektedir. Ve birden gecenin tuhaflığı içinde kaybolur gider. Çünkü gece olduğunda eğlenceli, karanlık ve gülünç bir dünya ortaya çıkar.
  Üyeler
  3,1
 • Cennetimden Bakarken

  Cennetimden Bakarken

  26 Şubat 2010 / 2s 8dk / Dram, Fantastik
  Yönetmen Peter Jackson
  Oyuncular: Saoirse Ronan, Mark Wahlberg, Stanley Tucci
  Bir banliyöde oturan 14 yaşındaki bir kız 1970 yılında, Pensilvanya’da bir komşusu tarafından öldürülür. Bu genç kız yaşadığı hikayeyi cennet ile dünya arasında bir yerden anlatmaktadır. Etafındaki insanların, ölü bir bedeni ararlarken nasıl da değiştiklerini, çektikleri acıları, katilinin neler yapmakta olduğunu izler. Onlara destek olmak için çırpınır durur. Film Alice Sebold’un aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Başroldeki Saoirse Ronan Oscar ödüllü bir oyuncudur ve filmde başka ödül sahibi oyuncularla beraberdir.
  Üyeler
  3,9
  Beyazperde
  2,5
  FRAGMANI İZLE
 • Sert Rüzgarlar

  Sert Rüzgarlar

  22 Haziran 2012 / 1s 31dk / Dram
  Yönetmen Jalil Lespert
  Oyuncular: Benoît Magimel, Isabelle Carré, Antoine Duléry
  Eşi Sarah birdenbire ortadan kaybolunca Paul'un hayatı altüst olur. Bir yıl boyunca süren aramaları hiçbir sonuç vermez, üstelik Paul elindeki avucundaki tüketir; içindeki şüphe onu içten içe kemirir ve Sarah'ın gidişinden dolayı sürekli kendisini suçlar. Sonunda hayata yeni bir başlangıç yapmak için çocuklarını da alarak doğup büyüdüğü Saint-Malo kentine taşınmaya karar verir. Fakat burada da kendisini yeni sürprizler beklemektedir...Yönetmenliğini Fransız oyuncu Jalil Lespert'in üstlendiği filmin başrollerinde Benoît Magimel, Audrey Tautou ve Isabelle Carré gibi Fransız sinemasının önemli isimleri var... Film Olivier Adam'ın romanından yine yazarın, Marion Laine'nin ve yönetmen Jalil Lespert'in ortak senaryosuyla beyazperdeye aktarıldı.
  Basın
  2,9
  Üyeler
  3,0
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Daha İyi Bir Dünyada

  Daha İyi Bir Dünyada

  22 Nisan 2011 / 1s 53dk / Dram
  Yönetmen Susanne Bier
  Oyuncular: Mikael Persbrandt, Trine Dyrholm, Ulrich Thomsen
  Anton, Danimarka'nın refah düzeyi yüksek şehirlerinden birinde oturan ve Afrikalı göçmenlere evsahipliği yaptığı işine trenle gidip gelen bir doktordur. Bu birbirinden son derece farklı iki dünya arasında sıkışan Anton ve ailesi, kendilerini intikamla bağışlama arasında seçimi zor bir ikilemde, anlaşmazlıklarla dolu zıt kavramlarlarla karşı karşıyayken bulurlar.İki çocuk sahibi Anton ve Marianne çifti boşanma arifesinde ayrı yaşıyorlardır. En büyük oğulları olan Elias, okuduğu okulda serseriler tarafından rahatsız ediliyordur. Babasıyla birlikte Londra'dan buraya taşınan yeni çocuk Christian Elias'ı bu durumdan koruyacaktır. Annesi kanserden ölen Christian ise halen bu acının üzüntüsünü yaşamaktadır...En İyi Yabancı Film Dalı'nda Oscar Ödülü'ne sahip filmin yönetmen koltuğunda bol ödüllü kadın yönetmen Susanne Bier bulunuyor.
  Basın
  3,3
  Üyeler
  3,3
  Beyazperde
  2,0
  FRAGMANI İZLE
 • Venedik’te Ölüm

  Venedik’te Ölüm

  Vizyon tarihi belirsiz / 2s 11dk / Dram
  Yönetmen Luchino Visconti
  Oyuncular: Bjorn Andresen, Dirk Bogarde, Marisa Berenson
  Thomas Mann’ın aynı adlı eserinden yönetmen Luchino Visconti’nin beyazperdeye uyarladığı Venedik’te Ölüm, hem görsel üslup açısından bir zafer hem de sinemada edebiyat uyarlamaları konusu üzerine bir inceleme niteliğinde.Yurtdışına tek başına dinlenmek için tatile çıkmış bestekar Gustav Aschenbach (Dirk Bogarde) Venedik’tedir, tüm dünya onu içine kapalı, saygın, medeni bir insan olarak tanımaktadır. Fakat bir gün o ideal güzelliğin resmini görür - ve anında kendi sonunu getirecek bu gizli tutkuya kendisini bırakır.
  Üyeler
  2,8
  Söyleşileri izle
 • Cenova

  Cenova

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 34dk / Dram, Romantik
  Yönetmen Michael Winterbottom
  Oyuncular: Colin Firth, Hope Davis, Catherine Keener
  Dönem filmlerinden bilimkurguya, erotik ilişki dramlarından belgesele türler arasında rahatlıkla geçiş yapabilen Altın Lale sahibi Michael Winterbottom?ın bu son projesi, sevgi, suçluluk ve bağışlama kavramlarını işleyen bir çağdaş zaman hayalet öyküsü ve aile dramı. Filmin kahramanları, eşini bir trafik kazasında kaybedince yeni bir yaşam kurmak adına Chicago'dan İtalya'nın Cenova kentine taşınan Joe ve iki kızı. Kızlarından 16 yaşındaki Kelly, bu gizemli yeni dünyanın seksi ve tehlikeli yanlarını keşfederken 10 yaşındaki Mary, sürekli sokaklarda annesinin hayaletini görür. Nicholas Roeg?un Don't Look Now / Büyü filmini anımsatan tekinsiz atmosferine sahip olan ama bambaşka bir tarzda ilerleyen Cenova, harikulade performanslarla parıldayan güçlü bir psikolojik dram.
  Üyeler
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Solino

  Solino

  4 Mart 2005 / 2s 4dk / Dram
  Yönetmen Fatih Akın
  Oyuncular: Moritz Bleibtreu, Barnaby Metschurat, Antonella Attili
  Fatih Akın, bu Türk kökenli Alman, dünya sinemasına popüler katkılar sunmuştur. Etnik çelişkiler, uyum sorunları karşısından hep "ideal uyum" simgesi sayılagelen ünlü yönetmenin Solino'su bu defa İtalyan bir aileyi mercek altına alıyor. Bu üçüncü uzun metrajlı filminde Akın, Gigi ve Giancarlo’nun babaları Romano ve anneleri Rosa'nın, Apulia'daki evlerini terk edip Almanya'ya taşınmaya karar verdikleri üzerine gelişen öykülerine odaklanıyor. Duisburg'un gelişmekte olan tekdüze endüstriyel kesiminde mahallenin ilk pizza dükkanını açarlar. Romano, restorant sahibi rolüne kolayca alışır fakat Rosa ülkesini özlemektedir ve özlemi yıllar geçmesine rağmen dinmek bilmez. Oğulları Gigi ve Giancarlo ise içine girdikleri yeni sosyal ortamda buldukları özgürlüğün tadını çıkarırlar. İkisi de, aynı kadına aşık olunca araları açılır ve Gigi annesiyle Solino'ya dönmeye karar verir.
  Üyeler
  3,8
  Beyazperde
  3,5
 • Yaş 12

  Yaş 12

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 34dk / Dram
  Yönetmen Michael Cuesta
  Oyuncular: Conor Donovan, Jesse Camacho, Jeremy Renner
  12 yaşlarının içinde olan ve çok yakın arkadaş olan bir grup çocuk, her biri kendi ve ailelerinin özelliklerini taşıyan ilginç karakterlerdir. Psikolog bir ailenin kızı olan Malee son derece olgun ve kişilikli bir çocukken obez bir ailenin obez çocuğu olan Leonard ise eğlenceli bir kimliğe sahiptir. Grubun diğer üyeleri Jacob ve Ruby ise birbirinden farklı karakterlere sahip ikiz kardeşlerdir. Tamamıyla zıt karakterlere sahip olan iki kardeşten biri her daim atılgan ve sıcakkanlı iken diğeri çekinik ve utangaçtır. Aralarından birinin ani ölümü tüm grubu ölüm gerçeğiyle ve hayatın çeşitli zorluklarıyla tanıştıran bir tecrübe olacaktır. Genç oyuncuların önemli performanslar sergilediği filmin yönetmen koltuğunda Michael Cuesta var.
  Üyeler
  3,3
  FRAGMANI İZLE
 • Siyahlı Kadın

  Siyahlı Kadın

  9 Mart 2012 / 1s 35dk / Korku, Gerilim, Dram
  Yönetmen James Watkins
  Oyuncular: Daniel Radcliffe, Ciarán Hinds, Janet McTeer
  Genç avukat Arthur Kipps, uzak bir kasabada yeni ölen bir müvekkilinin miras işlemlerini halletmek için yola çıkar. Fakat bu kasabada yolunda gitmeyen, bariz bir şekilde ters bir şeyler vardır. Kasaba, hayattayken hor görülen bir kadının hayaleti ile lanetlenmiştir... Daha önce de "I'm the King of the Castle" adlı romanı sinemaya uyarlanan İngiliz yazar Susan Hill'in aynı adlı romanından James Watkins yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılan filmin senaryosu ise bu kez Jane Goldman'a emanet. Gerilim dolu filmin baş rolünde ise hepimizin Harry Potter olarak bağrına bastığı Daniel Radcliffe yer alıyor...Amerika'da Şubat 2012'de vizyona girecek filmin Türkiye gösterim tarihi ise 9 Mart...
  Basın
  2,6
  Üyeler
  3,4
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Aşk

  Aşk

  28 Aralık 2012 / 2s 3dk / Dram
  Yönetmen Michael Haneke
  Oyuncular: Jean-Louis Trintignant, Emmanuelle Riva, Isabelle Huppert
  80'lerinde emekli ve eğitimli iki müzik öğretmeni olan Georges ve Anne, ilerlemiş yaşlarına rağmen geride kalan ömürlerini huzur ve mutluluk içerisinde geçiren bir çifttir. Ayrıca kendileri gibi müzisyen olan kızları Eva Avrupa'da onlarda uzakta ailesiyle yaşamaktadır. Yaşlı çiftin sakin hayatı bir gün Anne'nin kriz geçirip, boyundan aşağısının felç olması ile altüst olur. Georges sevgili karısına elinden geldiğince iyi bakar ama onun da yapabilecekleri sınırlıdır. Üstelik Anne'nin durumu git gide kötüleşmektedir. Georges çareyi en sonunda iki ayrı hemşire tutmakta bulur. Şimdi onca yıla yayılmış olan evlilikleri, bir kez daha bağlılık sınavı verecektir. Usta yönetmen Michael Haneke'nin son filmi olan yarı otobiyografik yapımın başrollerini Jean-Louis Trintignant ve Emmanuelle Riva paylaşıyor. 2012 Cannes Film Festivali'nden Altın palmiye ile dönen film baş yapıtlar arasında gösteriliyor.
  Basın
  3,9
  Üyeler
  3,8
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
Back to Top