Beyazperdem
Dev Avcısı Jack
Ortalama puan
3,6
82 Puanlama ve 8 Eleştiri
38% (3 Eleştiri)
13% (1 Eleştiri)
13% (1 Eleştiri)
25% (2 Eleştiri)
13% (1 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
Dev Avcısı Jack hakkında görüşlerin ?

8 kullanıcı eleştirisi

Alp T.

Takip Et! 15 Takipçi 300 Eleştirisini Oku

3,5İyi
23.03.2013 tarihinde eklendi

Film tam olarak düşündüğüm gibi değildi. Yani orta şekerli bir film. Ama nasıl olduysa filmin puanını arttıran bir krater daha var. Enteresan bir konu. Neyse. Ben filmi anlatayım. Biraz SPOİLER içerebilir. Önce Jack ve Isabelle' nin küçüklüğüne gidiyoruz. Orada Jack' in babası ile krallıkta yaşayan Isabelle' nin annesi devler hakkında bir masal okuyor ''ki filmin sonlarının tıpatıp aynısı.'' Sonra büyük boşluklar, bilindik olaylar falan oluyor. Ama düşük puan vermedim. Çünkü devlerin dünyasına adım atıldığında oradaki macera dozu o kadar yüksek ki filmden kendinizi alamıyorsunuz. Sonra kız kurtarılıyor, devler dünyaya dönüyor ve savaş başlıyor. Komiktir ki devlere göre bu kale biraz büyük gözüküyordu.... Komiktir ki devler neden kapıyı kırmadılar ki? O zaman onlar için daha rahat olabilidi. Neyse. Film aynı en başta anlatılan gibi bitiyor. Bu arada eğer ailece falan gidecekler için söylüyorum: Pek çocuklara göre değil. Kan hiç yok ama savaş, kavga, dövüş hatta en sonlarda kopan kol, bacak ve göz bile var. Neyse. Film idare eder. Hoş, keyifli, vakit geçirmek için ideal bir film ve 3D' si de fena değil. Haberiniz olsun. 3.4/5 Yani 3.5/5.

Batu Ç.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
24.03.2013 tarihinde eklendi

güzel sürükleyici ve görsel efektleri harika tavsiye ederim

TC Mustafa B.

Takip Et! 4 Takipçi 84 Eleştirisini Oku

4,0Çok İyi
3.03.2014 tarihinde eklendi

Bu tarz fantastik filmleri beğendiğim için benim hoşuma gitti, çocukluğumuzun masallarının büyüklere olan versiyonu. sahneler efektler de gayet başarılıydı.

Elif S.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
12.02.2014 tarihinde eklendi

Çok çarpıcı sahneleri var ve çok gerçekçi harika bir film

Ata Kalinyazgan

Takip Et! 12 Takipçi 204 Eleştirisini Oku

2,5Geçer
15.09.2013 tarihinde eklendi

Jack ve Fasulye Sırığı hikayesini kullanan veya kullanamayan bir film olmuş. Başından sonuna kadar sanki filmi önceden izlemiş gibi olabilecek her şeyi tahmin edebiliyorsunuz. İlk yarısı bir çocuk peri masalı gibi ilerlerken ikinci yarıda Yüzüklerin Efendisi filmlerinden özenilerek yapılmış bir savaşı izliyoruz. Kostümleri pek iyi bulmadım, özel efektler de bilgisayarla yapıldığı çok belli olmasına rağmen fena değildi. Keyifli bir aile filmi olarak izlenirse daha çok beğeni kazanabilecek bir film.

Alp Turgut

Takip Et! 26 Takipçi 39 Eleştirisini Oku

1,5Kötü
2.08.2013 tarihinde eklendi

Kostüm tasarımdan görsel efektlere kadar her alanda eksiklikleri bulunan "Jack the Giant Slayer" (Dev Avcısı Jack), yılın en kötü filmlerinden biri olmaya aday. Klişelerle bezenmiş tahmin edilebilir senaryosuyla yönetmen Bryan Singer'ın kariyerinde geri adım olarak nitelendirdiğim filmin belki de tek olumlu özelliği Ewan McGregor ve Stanley Tucci'nin varlığı.

Rollercoaster

Takip Et! 15 Takipçi 377 Eleştirisini Oku

2,5Geçer
26.04.2013 tarihinde eklendi

Masal uyarlaması olması ve fantastik havasıyla bir kısım izleyicinin hoşuna ne yazık ki bundan fazlasını beklemek mümkün değ derece sıradan ve bir o kadar da iddiasız bir yapım...5,5/10

Yusuf A.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
15.04.2013 tarihinde eklendi

Spoiler: az evel izledim ..izlemeye değer bir film...tavsiye ederim

Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top