Beyazperdem
Bulut Atlası
Seanslar Fragmanlar Oyuncular Üye Eleştirileri Basın Eleştirileri Beyazperde Eleştirisi Fotoğraflar
İlginç Detaylar Box Office Benzer Filmler Haberler
<strong>Bulut Atlası</strong> Orijinal Fragman (2)
facebook Tweet G+Google
Bulut Atlası Orijinal Fragman (2)
Film : Bulut Atlası
3,9 for 207 kullanıcı
Oyuncular : Tom Hanks, Halle Berry, Jim Broadbent, Hugo Weaving, Jim Sturgess
Yayın Tarihi: : 3 Eylül 2012 Pazartesi
1. Boyut seç:
2. Videoyu Sitene Gömmek İçin Kopyala/Yapıştır Seç
6 Fragman & Teaser
<strong>Bulut Atlası</strong> Altyazılı Fragman 5:41
Bulut Atlası Altyazılı Fragman
16 744 gösterim
<strong>Bulut Atlası</strong> Orijinal Fragman (2) 5:45
Bulut Atlası Orijinal Fragman (2)
10 638 gösterim
<strong>Bulut Atlası</strong> Altyazılı Fragman (3) 2:23
Bulut Atlası Altyazılı Fragman (3)
4 688 gösterim
<strong>Bulut Atlası</strong> Orijinal Fragman (4) 2:29
Bulut Atlası Orijinal Fragman (4)
198 gösterim
<strong>Bulut Atlası</strong> Orijinal Teaser 5:41
Bulut Atlası Orijinal Teaser
5 552 gösterim
<strong>Bulut Atlası</strong> Orijinal Teaser (2) 2:30
Bulut Atlası Orijinal Teaser (2)
88 gösterim
Klip
<strong>Bulut Atlası</strong> Altyazılı Klip 0:32
Bulut Atlası Altyazılı Klip
821 gösterim
<strong>Bulut Atlası</strong> Altyazılı Klip (2) 0:31
Bulut Atlası Altyazılı Klip (2)
68 gösterim
<strong>Bulut Atlası</strong> Altyazılı Klip (3) 0:31
Bulut Atlası Altyazılı Klip (3)
43 gösterim
1 Kamera Arkası & Ekstra Video
<strong>Bulut Atlası</strong> Altyazılı kamera arkası 2:33
Bulut Atlası Altyazılı kamera arkası
293 gösterim

Yorumlar

 • Ula? Uyar

  sabırsızlıkla bekliyorum..

 • Ekrem Doydu

  Tom Hanks'im oynuyormuş Varmı ötesi :) Çok iyi bir film olduğundan şüphem yok.

 • CrazyGirl

  Aldık bile biletleri gidiyoruz akşama :D Özlemişim Tom Hanks'i

 • ZorMan

  Filmi az önce izledim. Gerçekten son zamanlarda beni içine çekmeyi başaran nadir filmlerden biri bu film. Oyunculuklar ve filmde yaratılan o ortam oldukça etkileyiciydi..

 • Sinemaloji

  Fragmanı oldukça etkileyiciydi. Bakalım filmide aynı etkiyi yaratabilecekmi.. Beklentiler büyük. Bayram bitmeden izleyeceğim inş.

 • Candan Usta A?at

  FİLMİ BU AKŞAM İZLEDİM VEE BAYILDIM. SON ZAMANLARDA İZLEDİĞİM EN İYİ FİLMDİ DİYEBİLİRİM. UZUN BİR FİLM ANCAK ASLA SIKILMADIM. OSCAR ÖDÜLLERİNİ TOPLAYACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR. KURGU, OYUNCULUKLAR, MAKYAJ, MÜZİK VB. OLDUKÇA İYİYDİ.

 • aorkunuyar

  büyük oyuncular oynuyor.. ünlü yönetmenler çekiyor diye eleştirmekten korkmamak lazım.. bende gittim beğendiğim tarafları tabi ki var.. diğer arkadaşlarım uzun uzun anlatacaklardır bu kısımları eğer yazıya dökülebilecek somut birşey bulabilirseler... ben şunu söyleyeyim; paralel evren filmi değil, zaman, bilim kurgu veya inception, memento gibi filmlere benzer etkiyi yaşamak beklentisi ile gitmemek lazım bu filme... felsefe filmi.. karma felsefesi... sadece aksiyon ve oyunculuk ile süslenmiş... başka oyuncular oynasa yada efektler kullanılmasa bu karmakarışık anlatım uslubu tiksindirici bence.. Karma felsefesi ile ilgili daha yalın bir uslupla daha derin izler bırakabilecek bir film çekilebilir.. bu tarz felsefe meraklısı değilseniz başka önemli işiniz varsa yada salona gitmek için çok çaba sarfedecekseniz dvd yi bekleyin...

 • muratecel

  gereksiz ayrintilarla dolu sonunu baglayaman kotu bir kurguya sahip. son zamanlarda bu tarz filmler yapip para kazanmaya basladilar uzuluyorum .

 • mesut82xx

  şişirilmiş bir film bir mesaj veriyor ama kime neye nasıl kadroya uzun süreye değmez birşey olucak tüm sorular cevaplanacak diye bekledim ama hayal kırıklığı bir tek makyajları oscarlık onunda hakkını vermek lazım

 • Nara Narin

  gerçekten çok güzel yapmişler filimi mükemel bir film begendim................

 • Mehmet Kinay

  Biraz Önce İzledim Tek kelime ile İzlenmeli ....

 • Spike

  Filmi yanlış yorumlayan o kadar kişi var ki.. Öncelikle film, bir ideolojinin birkaç hikayede ayrı ayrı gösterimi şeklinde değil, tek aynı ideolojinin tek parça halinde birkaç hikayenin birleşmesi ve birbirlerine doğrudan etkisiyle oluşuyor

 • agresive-angel

  Film hem kitaptan uyarlanmasının, hemde birden fazla hikayenin beyazperdeye yansıtılmasının detaylarını içeriyor. Her sahneden kısa alıntılarla aslında anlatılmak istenen esas konuya bağlanıyor fakat film 165 dakika olunca bazı noktalarda seyircileri kitliyor olsa gerek. Ben özgün bir yapım olarak içeriğini sevdiğimi bildirmek isterim. Filmin tüm ince detaylarını anlamak için bir kere daha izlenmesi lazım. Konu bütünlüğünü kavrayabilmek biraz uzun sürüyor. Olumsuz eleştirilerden önce kesinlikle üzerinde düşünülmesi gereken bir yapıt. Tom Hanksı özlemiştik, bu yapımda görmek ayrı bir güzel oldu. Büyükler için masal niteliğinde bu film..

 • MojoRising

  Mesaj 1: Hangi devirde yaşıyorsanız yaşayın başkalarının kölesi olmayın, sonunda hezimet olacağını bilseniz dahi özgürlüğünüz için savaşın. Mesaj 2: Yaşadığınız hayatı yalnızca sizin seçimleriniz belirlemez, etrafınızdaki uzak,yakın bütün insanların yaşadığınız hayatın şekillenmesinde payı vardır. Mesaj 3: Dili, dini, ırkı ne olursa olsun insana sadece insan olduğu için (iyi bir insan olduğu için elbette) saygı gösterilmelidir (İbrahim Tatlıses'in ünlü şarkısındaki gibi aynen ''Madem ki insandır saygımız vardır''). Bütün bu mesajlar güzel, hoş. Bunlara herkes gibi bende katılıyorum elbette. Ancak bu mesajların içini doldurabilecek hikayelere sahip olduğunu düşünmüyorum filmin. Bu hikayelerin hemen hemen hepsi eli yüzü düzgün yazılmış, yönetilmiş. Ancak sinema tarihinde onca film içerisinde bu filmi üste çıkarabilecek özgünlüğe sahip değil bu hikayelerin hiçbiri. Sanki orta seviyede 5 filmin birleştirilip sunulması gibi film. En azından 1-2 hikaye sinema tarihinde iz bırakacak orijinalliğe sahip olabilseymiş. Film boyunca yukarıda saydığım üç mesajın on dakikada bir tekrarlanması da beni cidden rahatsız etti. Siz hikayeyi anlatın, biz düşünerek mesajları bulurduk zaten. On dakikada bir karakterlerin bunları tekrarlamasına gerek yoktu.

 • JayJay-2

  10/6 bence her hikayeyi birbirine bağlasalarmış daha anlamlı olabilirmiş. 5 ayrı film izlemiş havası veriyor.

 • Cengiz Cuci

  bence çok başaralı bir yapım olmuş.
  sıkılmadan izlettiyor kendini sağlam oyuncu sağlam yapımcı kendini hissttiriyor.
  kedi olayı harikaydı çoook fennaaaa:)

 • zafer tunali

  iyi bir film geldi sonunda ...

 • sezen y.

  Uzun zamandır izlediğim en iyi flilerden biri.Oyunculklar muhtesem seneryo akıl dolu ve çok farklı.Dostluk.Aşk.İnsani korkular.Arkadaşlık ve daha birçok duyguyu harmanlamış olağanüstü bir yapım.Flim bitince oyuncuları tanıttıkları son bölüüde mutlaka zleyin.Makyaj hileleriyle nasıl mhteşem n,değişimler yaratıldığına inanamayacaksınız

 • kayseri38

  Herzaman göremiyeceğimiz bir film kesinlikle izlenmeli

 • Furkan K.

  saçma sapan bir film . kafa karıştırıcı başkada bir numarası yok

 • Ayd?n T.

  Zaman ve gerçekliğin boyutu ne olursa olsun, insanlar ego taşıdıkları müddetçe yaşam senaryosu özünde aynı kalacaktır. Bu yadsınamaz bir gerçektir. Özgürlük insanın içinde başlar ve kendini tanıdıkça genişler, gelişir. Bu yönde çeşitlemelerin yer aldığı "Bulut Atlası" nı izlerken, verilen mesajın zaman ve mekana bağlı olmaması aslında geleceğe ve insanlığın tekamülüne dair "ilerleyen medeniyetin getireceklerinden beklentileri olanlar" için az da olsa umutsuzluk hissi uyandırıyor. Finalde bir miktar telafi edilse de pastanın üzerindeki acı krema hissi bir süre daha devam ediyor. Tümüne bakıldığında seyredilmesi gereken enteresan bir film olduğunu söyleyebilirim.

Yorumları göster