Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Beni Asla Bırakma
  Ortalama puan
  3,3
  129 Puanlama ve 34 Eleştiri
  dağılımı 34 Eleştiri notla
  4 Eleştiri
  10 Eleştiri
  8 Eleştiri
  8 Eleştiri
  3 Eleştiri
  1 Eleştiri
  Beni Asla Bırakma hakkında görüşlerin ?

  34 kullanıcı eleştirisi

  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takip Et! 319 Takipçi 873 Eleştirisini Oku

  3,0
  15 Ekim 2014 tarihinde eklendi
  Da vinci Şifresi serisinin 3.filmi olan Kayıp Sembol'ün yönetmen koltuguna oturtulan Mark Romanek; ikinci uzun metrajlı filmi olan Beni Asla Bırakma dram yönünden konu olarak zengin ancak duygu açısından zayıf.Sanatsal ağırlıklı bi film.Konu olarak Ada/The Island filmini anımsatıyor ancak fantastik değil.Çok yavaş ilerliyor film.Evet sıkılmamak elde değil ancak sağlam kafayla izlediten sonra oturup düşündürten bi film.Duygu ağırlıklı olsa belki daha başarılı olabilirdi.Film 15 milyon bütçeli bi film olmasına rağmen bu parayı bile kurtaramamış.Mutlaka izleyin demiyorum çünkü mutlaka beğenirsiniz yargısı net değil.Sanatsal ağırlıklı film oldugu için her izleyiciye hitap etmez.Ancak Andrew Garfield'in oyunculugu çok başarılı.Benim en çok ilgimi toplayan kısım o oldu.Sanatsal sevenler izlemeli iyi seyirler...
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 436 Takipçi 1 659 Eleştirisini Oku

  3,5
  4 Ekim 2014 tarihinde eklendi
  Bir kitap uyarlaması. Böyle bir konudan daha iyi bir film çıkabilirdi gibi geliyor. Bu haliyle de belli bir kaliteyi tutturmuş ancak unutulmaz olmayı başaramıyor. Bazı hamleler ile daha iyi oturtulabilirdi. Çok güzel başlıyor film. Hailsham günleri oldukça sürükleyici. Ayrılmalarının ardından yaşananlar bir iki defa daha süzgeçten geçirilebilirdi sanki. Nitekim en kritik süreç bu kısımlarda yaşanıyor. Tommy, Kathy ve Ruth arasında yaşananlar filmin ilerleyen dakikalarına da yön verecek sonuçta. Mesela tam da o kısımlara verimli bir şekilde eklenecek 15-20 dakika, hem karakterlerin tanıtımı, hem içerisinde oldukları durum hem de bu durum karşısında hissettikleri konusunda daha sağlam bir çerçeve oluşturabilirdi. Özellikle de Tommy karakterini biraz daha özenle işlemek gerekirdi. Dediğim gibi, başlangıçta Hailsham'daki özen devam etseydi, demek istediğim karşılanmış olacaktı. Sanırım yönetmen hikayeyi fazla yaymadan toparlamak ve nihayete erdirmek istemiş. Bu da bir tercih tabii ancak böyle bir konu ve karakterler daha incelikli işlenmeliydi. Bir şeyler hissettirmeyi başarıyor. Özellikle yaratılan atmosfer oldukça başarılı. Renkler, çekimler ve müzikler doğru seçilmiş.
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! 169 Takipçi 1 209 Eleştirisini Oku

  3,0
  10 Eylül 2012 tarihinde eklendi
  Gereğinden fazla ağır ve bir süre sonra sıkıcı olmaya başlıyor.Mark Romanek o vermek istediği duyguyu bir türlü tam olarak yansıtamamış perdeye.Birkaç vurucu an dışında akılda kalacak pek fazla şey yok.Daha iyi olabilirmiş.
  Rollercoaster
  Rollercoaster

  Takip Et! 25 Takipçi 382 Eleştirisini Oku

  2,5
  29 Nisan 2011 tarihinde eklendi
  Lokmanhakim izlemeye değer demişsin ama izleyecek birşey bırakmamışsın herşeyi yazmışsın.Bu yorumları filme gitmeyenler de okuyor.bu ne düşüncesizlik??
  yuzbasiyulaf
  yuzbasiyulaf

  Takip Et! 22 Takipçi 393 Eleştirisini Oku

  4,0
  22 Nisan 2011 tarihinde eklendi
  Çok duygusal çok etkileyici çok sürükeyici.. İzlemeyi bir an bırakamadığım ve beni çok ağlatan bir film..
  ayse-zgren
  ayse-zgren

  Takip Et! 7 Takipçi 13 Eleştirisini Oku

  4,0
  24 Ocak 2011 tarihinde eklendi
  Oyunculuk performansının etkileyici olduğu bir film olmasına rağmen, bitirmek için izlediğim,birazda abartılı bulduğum bir film.
  ilsalaron
  ilsalaron

  Takip Et! 22 Takipçi 644 Eleştirisini Oku

  3,5
  21 Mayıs 2011 tarihinde eklendi
  "legend-is-back" adlı yorumcunun yorumlarına tamamen katılıyorum eklenecek fazla bir şey yok.
  dr-
  dr-

  Takip Et! 10 Takipçi 272 Eleştirisini Oku

  5,0
  11 Mayıs 2011 tarihinde eklendi
  Cok kaliteli bir film.Gerek konusunun can alıcılığından gerek Judy Bridgewater - Never Let Me Go sarkisindan,gerek cekimlerin kalitesinden, o manzaralarin ferahlaticiligindan gerekse oyuncularin doyurucu performanslarindan harikaydi.
  Ali Y.
  Ali Y.

  Takip Et! 11 Takipçi 345 Eleştirisini Oku

  1,0
  16 Aralık 2018 tarihinde eklendi
  izledim ve şuan ne iizlediğimin bile farkında değilim alşırı derecede durağan ve duygu katmayan bir film konuşmalar olsun diyaloglar olsun
  greendestiny
  greendestiny

  Takip Et! 6 Takipçi 192 Eleştirisini Oku

  2,5
  17 Ocak 2011 tarihinde eklendi
  ilginc bir film, karar veremedim
  deckard76
  deckard76

  Takip Et! 8 Takipçi 317 Eleştirisini Oku

  4,0
  22 Nisan 2011 tarihinde eklendi
  Andrew Garfield 2010 yılında Social Network ve bu yapımla yeteneği ile çıkış yaptı.İlerde çok iyi yerlere geleceği kesin ancak Örümcek Adam/Peter Parker olayını girmesine ne gerek vardı?
  juve-baby
  juve-baby

  Takip Et! 4 Takipçi 171 Eleştirisini Oku

  2,5
  20 Şubat 2011 tarihinde eklendi
  izlediğim en ilginç yapımlardan biri, oyunculuklar olağanüstü sadece hikaye biraz daha açık anlatılabilirmiş! Mark Romanek video yönetmenliğinden gelmiş olup (Madonna nın Rain ve Bedtime Story şarkılarına mükemmel videolar çekmiştir) kalbimi kazanmış isimlerden biridir..***..
  ongun
  ongun

  Takip Et! 1 Takipçi 18 Eleştirisini Oku

  4,0
  14 Ekim 2011 tarihinde eklendi
  cok beğendim.konusu güzel sürükleyici duygu yüklü daha ne olsun .
  Kemal Kara
  Kemal Kara

  Takip Et! 1 Takipçi 5 Eleştirisini Oku

  0,5
  9 Temmuz 2011 tarihinde eklendi
  2005 yapimi ADA filminin bir benzeri. ama kalite olarak yanina yaklasamaz. asiri duragan olmasinin yaninda mantik denen birsey de yok. begenmedim. 10 üzerinden 1
  Eren Balabanoğlu
  Eren Balabanoğlu

  Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

  3,0
  28 Ağustos 2011 tarihinde eklendi
  spoiler içerecek ama filmi izlerken neden kaçmıyorsunuz? sorusu dolandı durdu kafamda ama kimi zaman ne kadar karanlıkta olsa hayat kaçamıyoruz kurtulamıyor, boyun eğiyoruz bu kaçınılmaz kadere boyun eğme durumunu oldukça can sıkarak aktarıyor film
  mennan
  mennan

  Takip Et! 72 Eleştirisini Oku

  4,0
  29 Nisan 2011 tarihinde eklendi
  durgun ama kendini izleten duygulu bir film. daha önce buna yakın konulu filmler çevrilse de, aynı konunun işlendiği film hatırlamıyorum. türünün güzel bir örneği. önerilir...
  el-padrino
  el-padrino

  Takip Et! 48 Eleştirisini Oku

  2,5
  11 Ocak 2011 tarihinde eklendi
  Filmin konusu güzel ancak çok sade işlenmiş.İzlerken daraldım.90 dakika nasıl biticek diye düşündüm.Bittiğinde içimde sıkıntı ve boş yere giden 90 dakikamı düşünmeye başladım.Tavsiyem izlemeyin.Çok az bir hüzünlendiriyor insanı.Gerisi bomboş.
  legend-is-back
  legend-is-back

  Takip Et! 37 Eleştirisini Oku

  5,0
  30 Nisan 2011 tarihinde eklendi
  izleyin..... anlayin..... askin ve ruhun ne oldugunu gorun...... 10-10.....
  nfs
  nfs

  Takip Et! 36 Eleştirisini Oku

  4,0
  24 Şubat 2011 tarihinde eklendi
  karakterlere hayran kaldığım,hüzünlü,konusuyla düşündüren,görüntüleri güzel,izlenesi bir film.. izledikten sonra değişik,naif bir tat bırakıyor insanda..
  angirem
  angirem

  Takip Et! 12 Eleştirisini Oku

  3,5
  12 Haziran 2011 tarihinde eklendi
  Konusu oldukça vurucuydu. İzlerken çok şey düşündürüyor, yalnızlık, karşılıksız aşk, varolma sebebi, sonuçlar, kıskançlık, kabullenmişlik...Kesinlikle kötü bir film değil, kötü yorumlar haksızlık bence. Evet konusu ağır ve akışı durağan ama böyle bir film başka türlü çekilemezdi.7/10
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top