Beyazperdem
  Beni Asla Bırakma
  Ortalama puan
  3,3
  128 Puanlama ve 34 Eleştiri
  12% (4 Eleştiri)
  29% (10 Eleştiri)
  24% (8 Eleştiri)
  24% (8 Eleştiri)
  9% (3 Eleştiri)
  3% (1 Eleştiri)
  Beni Asla Bırakma hakkında görüşlerin ?

  34 kullanıcı eleştirisi

  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takip Et! 174 Takipçi 872 Eleştirisini Oku

  3,0
  15 Ekim 2014 tarihinde eklendi
  Da vinci Şifresi serisinin 3.filmi olan Kayıp Sembol'ün yönetmen koltuguna oturtulan Mark Romanek; ikinci uzun metrajlı filmi olan Beni Asla Bırakma dram yönünden konu olarak zengin ancak duygu açısından zayıf.Sanatsal ağırlıklı bi film.Konu olarak Ada/The Island filmini anımsatıyor ancak fantastik değil.Çok yavaş ilerliyor film.Evet sıkılmamak elde değil ancak sağlam kafayla izlediten sonra oturup düşündürten bi film.Duygu ağırlıklı olsa belki daha başarılı olabilirdi.Film 15 milyon bütçeli bi film olmasına rağmen bu parayı bile kurtaramamış.Mutlaka izleyin demiyorum çünkü mutlaka beğenirsiniz yargısı net değil.Sanatsal ağırlıklı film oldugu için her izleyiciye hitap etmez.Ancak Andrew Garfield'in oyunculugu çok başarılı.Benim en çok ilgimi toplayan kısım o oldu.Sanatsal sevenler izlemeli iyi seyirler...
  nfs
  nfs

  Takip Et! 36 Eleştirisini Oku

  4,0
  24 Şubat 2011 tarihinde eklendi
  karakterlere hayran kaldığım,hüzünlü,konusuyla düşündüren,görüntüleri güzel,izlenesi bir film.. izledikten sonra değişik,naif bir tat bırakıyor insanda..
  yuzbasiyulaf
  yuzbasiyulaf

  Takip Et! 12 Takipçi 393 Eleştirisini Oku

  4,0
  22 Nisan 2011 tarihinde eklendi
  Çok duygusal çok etkileyici çok sürükeyici.. İzlemeyi bir an bırakamadığım ve beni çok ağlatan bir film..
  mennan
  mennan

  Takip Et! 72 Eleştirisini Oku

  4,0
  29 Nisan 2011 tarihinde eklendi
  durgun ama kendini izleten duygulu bir film. daha önce buna yakın konulu filmler çevrilse de, aynı konunun işlendiği film hatırlamıyorum. türünün güzel bir örneği. önerilir...
  mehmet k.
  mehmet k.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  3,5
  28 Ağustos 2011 tarihinde eklendi
  Film kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden biri.Mükemmel bir şey beklemeyin.Film bazı gerçekten durağan ve ağır gidiyor.Ama bütüne baktığınızda izlenmesi gereken bir film.
  juve-baby
  juve-baby

  Takip Et! 3 Takipçi 171 Eleştirisini Oku

  2,5
  20 Şubat 2011 tarihinde eklendi
  izlediğim en ilginç yapımlardan biri, oyunculuklar olağanüstü sadece hikaye biraz daha açık anlatılabilirmiş! Mark Romanek video yönetmenliğinden gelmiş olup (Madonna nın Rain ve Bedtime Story şarkılarına mükemmel videolar çekmiştir) kalbimi kazanmış isimlerden biridir..***..
  ilsalaron
  ilsalaron

  Takip Et! 6 Takipçi 644 Eleştirisini Oku

  3,5
  21 Mayıs 2011 tarihinde eklendi
  "legend-is-back" adlı yorumcunun yorumlarına tamamen katılıyorum eklenecek fazla bir şey yok.
  Hülya Bozkrt
  Hülya Bozkrt

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,5
  6 Mart 2013 tarihinde eklendi
  spoiler: çok çarpıcı bir film. mühteşemdi. içim acıyarale ve ürpertiyle izledim. kendimi onların yerine koydum, bu çok acı bir durum. mutlaka izleyin.
  Barış K.
  Barış K.

  Takip Et! 8 Eleştirisini Oku

  4,0
  11 Haziran 2014 tarihinde eklendi
  insanlık dersi veren bir film. Aslında kimine göre mantıklı gelebilir organ bağışı için klonlanmış insan üretmek. fakat filmi izleyince, o insanların durumu psikolojisi yaşayışlarını görünce içiniz kan ağlıyor. "sizi zavallı kurbanlar"
  Emin
  Emin

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  22 Eylül 2018 tarihinde eklendi
  Oldukça duygu yüklü, gerçeği yansıtır bir yapısı ile sade ve guzel bir film izlenmesini şiddetle tavsiye ederim
  greendestiny
  greendestiny

  Takip Et! 5 Takipçi 192 Eleştirisini Oku

  2,5
  17 Ocak 2011 tarihinde eklendi
  ilginc bir film, karar veremedim
  kubrick-226
  kubrick-226

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,5
  27 Ocak 2011 tarihinde eklendi
  yapmayın arkadaşlar sırf film ağır ilerliyo diye kötü olmak zorunda değil.tarkovskiy nin zerkola sı,kubrick in space odessey si..ağır film ben buna derim ki bence onlarda muhteşemler.ne beklediğiniz önemli tabi filmlere at gözlüğünden bakmayın.çok başarılı bi film olmayabilir ama bence kendini izlettiren bi film.başarısızlığı da kitabın önüne geçememesi ki ben sanmıyorum filmlerin kitaplar kadar iyi bi anlatıma sahip olabileceğini.mutlaka izlenmesi gereken bi film bence
  legend-is-back
  legend-is-back

  Takip Et! 37 Eleştirisini Oku

  5,0
  30 Nisan 2011 tarihinde eklendi
  izleyin..... anlayin..... askin ve ruhun ne oldugunu gorun...... 10-10.....
  angirem
  angirem

  Takip Et! 12 Eleştirisini Oku

  3,5
  12 Haziran 2011 tarihinde eklendi
  Konusu oldukça vurucuydu. İzlerken çok şey düşündürüyor, yalnızlık, karşılıksız aşk, varolma sebebi, sonuçlar, kıskançlık, kabullenmişlik...Kesinlikle kötü bir film değil, kötü yorumlar haksızlık bence. Evet konusu ağır ve akışı durağan ama böyle bir film başka türlü çekilemezdi.7/10
  Kemal Kara
  Kemal Kara

  Takip Et! 1 Takipçi 5 Eleştirisini Oku

  0,5
  9 Temmuz 2011 tarihinde eklendi
  2005 yapimi ADA filminin bir benzeri. ama kalite olarak yanina yaklasamaz. asiri duragan olmasinin yaninda mantik denen birsey de yok. begenmedim. 10 üzerinden 1
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! 30 Takipçi 1 209 Eleştirisini Oku

  3,0
  10 Eylül 2012 tarihinde eklendi
  Gereğinden fazla ağır ve bir süre sonra sıkıcı olmaya başlıyor.Mark Romanek o vermek istediği duyguyu bir türlü tam olarak yansıtamamış perdeye.Birkaç vurucu an dışında akılda kalacak pek fazla şey yok.Daha iyi olabilirmiş.
  Alparslan D.
  Alparslan D.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,5
  21 Mayıs 2014 tarihinde eklendi
  Konu ve işlenişi sert olabilir. Ancak verdiği ders ve ipuçları ile muhteşem. O cümle yok mu? "Ruhlarınizin olup olmadığını anlamak" işte yaşadığımız hayata ne kadar ihanet ettiğimizi bir tokat gibi çarpıyor yüzümüze. Oldum olası beğenisi konusunda iki taraflı (hem pozitif hem negatif) yorumlar olan filmlere ilgi duyarım. Ama bu film sınırı aştı. Mutlaka izleyin.
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 48 Takipçi 1 621 Eleştirisini Oku

  3,5
  4 Ekim 2014 tarihinde eklendi
  Bir kitap uyarlaması. Böyle bir konudan daha iyi bir film çıkabilirdi gibi geliyor. Bu haliyle de belli bir kaliteyi tutturmuş ancak unutulmaz olmayı başaramıyor. Bazı hamleler ile daha iyi oturtulabilirdi. Çok güzel başlıyor film. Hailsham günleri oldukça sürükleyici. Ayrılmalarının ardından yaşananlar bir iki defa daha süzgeçten geçirilebilirdi sanki. Nitekim en kritik süreç bu kısımlarda yaşanıyor. Tommy, Kathy ve Ruth arasında yaşananlar filmin ilerleyen dakikalarına da yön verecek sonuçta. Mesela tam da o kısımlara verimli bir şekilde eklenecek 15-20 dakika, hem karakterlerin tanıtımı, hem içerisinde oldukları durum hem de bu durum karşısında hissettikleri konusunda daha sağlam bir çerçeve oluşturabilirdi. Özellikle de Tommy karakterini biraz daha özenle işlemek gerekirdi. Dediğim gibi, başlangıçta Hailsham'daki özen devam etseydi, demek istediğim karşılanmış olacaktı. Sanırım yönetmen hikayeyi fazla yaymadan toparlamak ve nihayete erdirmek istemiş. Bu da bir tercih tabii ancak böyle bir konu ve karakterler daha incelikli işlenmeliydi. Bir şeyler hissettirmeyi başarıyor. Özellikle yaratılan atmosfer oldukça başarılı. Renkler, çekimler ve müzikler doğru seçilmiş.
  Ali Y.
  Ali Y.

  Takip Et! 5 Takipçi 343 Eleştirisini Oku

  1,0
  16 Aralık 2018 tarihinde eklendi
  izledim ve şuan ne iizlediğimin bile farkında değilim alşırı derecede durağan ve duygu katmayan bir film konuşmalar olsun diyaloglar olsun
  ayse-zgren
  ayse-zgren

  Takip Et! 7 Takipçi 13 Eleştirisini Oku

  4,0
  24 Ocak 2011 tarihinde eklendi
  Oyunculuk performansının etkileyici olduğu bir film olmasına rağmen, bitirmek için izlediğim,birazda abartılı bulduğum bir film.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top