Filmleri oyla!
Beyazperdem
    Büyük Usta

    Yönetmen

    Oyuncular

    Tony Leung Chiu Wai
    Rolü : Ip Man
    Zhang Ziyi
    Rolü : Gong Er
    Chen Chang
    Rolü : Yixiantian "The Razor"
    Woo-Ping Yuen
    Rolü : Chan Wah-shun (Chen Huashun)
    Cung Le
    Rolü : Tiexieqi
    Song Hye-kyo
    Song Hye-kyo
    Rolü : Cheung Wing-sing
    Zhao Benshan
    Zhao Benshan
    Rolü : Ding Lianshan
    Hoi-Pang Lo
    Hoi-Pang Lo
    Rolü : Uncle Deng
    Gong Baosen Qingxiang Wang
    Jiang Tielong Shang
    Ma San Jin Zhang
    Sanjiangshui Xiao Shenyang
    Xiong Weiyuan Elvis Tsui
    Rui Shun Lau
    Oyuncu Meng Lo
    Oyuncu Cheung-Yan Yuen
    Oyuncu Julian Cheung
    Tüm oyuncu kadrosu
    Oyuncu Kuan-Chun Chi
    Oyuncu Shun-Yee Yuen
    Oyuncu Ting Yip Ng
    Oyuncu Chia Yung Liu
    Oyuncu Song Dai
    Oyuncu Wang Jue
    Oyuncu Shih-chieh Chin
    Oyuncu Xiaofei Zhou
    Oyuncu Yunfei Wu
    Oyuncu Feilong Ji

    Senaryo

    Senarist Xu Haofeng
    Senarist Jingzhi Zou
    Senarist Wong Kar-Wai

    Müzikler

    Besteci Shigeru Umebayashi
    Orijinal beste Shigeru Umebayashi
    Orijinal beste Nathaniel Mechaly
    İlave müzik bestecisi Stefano Lentini

    Yapım

    Yapımcı Guoqing Gu
    Yapımcı Sanping Han
    Yapımcı Kuo-hsing Li
    Yapımcı Jacky Pang Yee Wah
    Yapımcı Wong Kar-Wai
    Yapımcı Yan Xiaoming
    Yapımcı Dong Yu
    Yapımcı Chan Ye Cheung
    Yapımcı Ren Zhonglun
    İdari yapımcı Megan Ellison
    İdari yapımcı Ng See-Yuen
    İdari yapımcı Song Dai
    İdari yapımcı Ye-cheng Chan
    İdari yapımcı Chan Ye Cheung
    Uygulayıcı Yapımcı Helen Li
    Yardımcı yapımcı Michael J. Werner

    Teknik Ekip

    Görüntü yönetmeni Philippe Le Sourd
    Genel yayın yönetmeni William Chang
    Kurgu William Chang Suk Ping
    Kurgu Benjamin Courtines
    Kurgu Poon Hung Yui
    Sanat yönetmeni William Chang
    Sanat yönetmeni Tony Au
    Set dekoratörü William Chang
    Kostüm şefi William Chang
    Fotoğrafçı Woo-Ping Yuen
    Ses tasarımcısı Robert Mackinzie
    Ses montajcısı Robert MacKenzie
    Ses montajcısı James Ashton (II)
    Ses montajcısı Steve Burgess
    Ses montajcısı Chris Goodes
    Animasyon ve görsel efekt süpervizörü Julien Aullas
    Animasyon ve görsel efekt süpervizörü Aline Lemaire
    Animasyon ve görsel efekt süpervizörü Anthony Lyant
    Animasyon ve görsel efekt süpervizörü Isabelle Perin-Leduc
    Animasyon ve görsel efekt süpervizörü Louis-Daniel Poulin
    Animasyon ve görsel efekt süpervizörü Olivier Prigent
    Animasyon ve görsel efekt süpervizörü Mourad Simoussa
    Yapım tasarımcısı William Chang Suk Ping
    Yapım tasarımcısı Alfred Yau Wai Ming
    Dövüş koreografı Woo-Ping Yuen

    Dağıtım

    Basın sorumlusu Michel Burstein

    Firmalar

    Yapım Annapurna Pictures
    Yapım Block 2 Pictures
    Yapım Jet Tone Films
    Yapım Sil-Metropole Organisation
    Yapım Bona International Film Group
    Türk dağıtımcı Özen Film
    Back to Top