Beyazperdem
G.I. Joe: Misilleme [3D]
Ortalama puan
4,0
236 Puanlama ve 13 Eleştiri
8% (1 Eleştiri)
15% (2 Eleştiri)
46% (6 Eleştiri)
15% (2 Eleştiri)
8% (1 Eleştiri)
8% (1 Eleştiri)
G.I. Joe: Misilleme [3D] hakkında görüşlerin ?

13 kullanıcı eleştirisi

ibrahim reşitkul

Takip Et! 1 Takipçi 26 Eleştirisini Oku

3,0Ortalama
9.04.2013 tarihinde eklendi

Filmi 4 bölüme ayrırsak %100 ile başlayan %20 ile biten bir yapıt olduğunu söyleyebiliriz. İlk sahnelerinde GIJoelerin nükleer tesise girdiği sahne de koltuklarınıza yapışıyorsunuz birde himalaya gibi yüksek bir mekanda gecen ve fragmanda gördüğümüz sahneler sinemada süper bir seyir keyfi veriyor. Fakat yarısından sonra pili zayıflayan bir oyuncak gibi teklemeye başlıyor. Bu tür için vasatın altında bir son 15 dk ile seyirciye veda ediyor. Özellikle Ayı yogi, victoria secret meleğimiz ve Issız adam oyunculuk ve uyumda berbat ve kekimsi bir tat bırakıyor dimağınızda. Bu filmde de Hollywood bizi şarşırtmıyor ve bir geleneği sürdürüyor ilkini yakalamaktan uzak bir devam filmi sunuyor. Acaba yatırımcıların verdiği parayı ilk sahnelerde hoyratca kullanıp sona doğru yaklaşınca para kasasının boşaldığını fark etti yönetmen. İlk yarısının yüzü suyu hürmetine 3 yıldızla taclandırıyorum filmi.

Ata Kalinyazgan

Takip Et! 12 Takipçi 204 Eleştirisini Oku

0,5Berbat
8.05.2013 tarihinde eklendi

G.I. Joe zaten ilk filmi de oldukça kötü sırf vur, kaç, kovala, dan dun ateş et filmi. Senaryo zaten hayatımda gördüğüm en kötü senaryolardan birsi, filmin size kazandıracak hiç bir şeyi yok. Paranızdan önemlisi zamanınıza yazık. Ben mesela hayatımın 2 saatini böyle kötü bir film yüzünden harcadım. Ama kafanız fazla çalışmıyorsa sadece birbirlerine ateş eden adamların, binaları patlatan manyakların, ninjalarla dağda savaşan sahnelerin olduğu saçma sapan aksiyon filmlerinden hoşlanıyorsanız buyurun izleyin. Ben buna gittiğim gün sıkılmıştım sinemaya gidiyim dedim, şansa başka film yoktu buna girdim, çıktığımda çok büyük pişmanlık duydum. Benim zamanım değerli, kafamı böyle saçmalıklarla meşgul etmek istemem diyen benim gibi arkadaşlar sakın izlemeyin.

Madnex

Takip Et! 31 Eleştirisini Oku

3,5İyi
14.04.2013 tarihinde eklendi

ilk filmi dünyadan iyi bir başarı yakalamıştı ve devam filmi olucağı kesinlikle belliydi , Film ilk filmine göre biraz daha kapsamlı bir iyilik ve kötülük savaşı içerisinde geçiyor , zaten bu tarz filmler her zaman seyirciye oynar ve gerçekten aksiyon filmlerinden zevk alan kişilerin kesinlikle izlemesi gereken bir film , oyuncu kadrosunu güçlendirerek biraz daha iddalı bir film ortaya çıkarmışlar Dwayne Johnson bu tarz filmlerin vazgeçilmez ismi zaten , seyir zevki veren bir film izleyince pişman olmuyacağınız bir film

Alp T.

Takip Et! 15 Takipçi 300 Eleştirisini Oku

2,5Geçer
6.04.2013 tarihinde eklendi

Bu filmden beklentim çok ama çok yüksekti ama maalesef vasattı. Hani 3D ile bazı aksiyon ögeleri iyi ama ilk filmin gölgesinde kalmış. Yalnız [spoiler][/spoiler] Duke'un ölmesi, Storm Shadow' un nasıl yaşaması, hatta ve hatta filmin sonunda kızın yanlışlıkla başkanı vurup '' Pardon sayın başkan demesi ve başkanın önemli değil demesi''vs. neyse.[spoiler][/spoiler] Bunun yüzünden ve daha bir çok neden yüzünden film kötü. Bence gitmeyin. Fazla tavsiye etmem. 2.5/5

Cemil Can

Takip Et! 3 Takipçi 20 Eleştirisini Oku

3,5İyi
27.04.2013 tarihinde eklendi

genel olarak olması gerektıgı gıbı sondere akıcı bır fılm ozellıkle ucurumdakı nınjalar mucadelesı aksıyonseverler ıcın deger

Onur G.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
21.04.2013 tarihinde eklendi

eleştirim yok çok güzel bir film tamamdır görüşmek üzere

Amir Han

Takip Et! 11 Takipçi 425 Eleştirisini Oku

3,0Ortalama
1.09.2015 tarihinde eklendi

Serinin ikincisinde kadro değişik bir hal almış. Roadblock karakteri ile Dwayne Johnson başrolde. Güzellik kontenjanından Adrianne Palicki ve militarist kontenjanından Bruce Willis filme dahil olmuş. Aksiyon dolu dizgin. Yer yer espritüel cümlecikler serpiştirilmiş olan film senaryo olarak ise fiyasko. Yaklaşık 400 milyon $ gişe yapan film bir üçüncüsüne göz kırparak filmi sonlandırmış.

Abdullah Yunus K.

Takip Et! Eleştirisini Oku

3,5İyi
13.06.2015 tarihinde eklendi

trol edebilmek için sürekli aksin sahnesi konulan güzel bir film ilkine göre maalesef yetersiz.... Ama yinede izlediğinizde anlayacaksınız ki bir şey kaybetmemişsiniz.

Demirtas

Takip Et! 2 Takipçi 887 Eleştirisini Oku

2,5Geçer
21.04.2014 tarihinde eklendi

Çok ahım şahım bir film olmasada yinede kendini izleten bir aksiyon. Ama sırf dağlarda geçen sahne için bile izlenir.

TC Mustafa B.

Takip Et! 4 Takipçi 84 Eleştirisini Oku

4,0Çok İyi
17.02.2014 tarihinde eklendi

başta oyuncu kadrosu olmak üzere, kurgu senaryo.... her şeyiyle süper bi film.

Furkan Bendaz

Takip Et! Eleştirisini Oku

4,0Çok İyi
31.07.2013 tarihinde eklendi

Birinci filme kıyasla kat kat daha güzel bir film olduğu belli. Filmin eksiklerinden birisi konuyu anlamak çok zor filmi anlaşılır bir şekilde yapmamışlar insan iyiyle kötüyü ayıramıyor bazen. Kimi sahnelerinin çok basit olduğunu da söylemek gerekir mesela Duke'nin ölümü çok basit olmuş. Çok küçük hatalar yapılmış ama seyirci o hatayı hemen anlayıveriyor ve bu film için çok iyi değil espri anlayışı çok güzeldi. Dwayne Johnson her rolü gibi bu role de çok iyi yakışmış. Genel olarak bir şey söylemek gerekirse film çok güzeldi. Mutlaka izlenmesi gereken bir film.Küçük hataların bir daha ki filmde düzeltileceğini umuyoruz..

volkanick

Takip Et! 15 Takipçi 677 Eleştirisini Oku

1,5Kötü
23.07.2013 tarihinde eklendi

Hedef kitlesi olarak 12-15 yaş arası delikanlı kardeşlerimizi seçen film, daha üst yaş gruplarına basit gelse de yer yer güzel sahneler çıkartabilmiş.. ama bence bu yeterli değil.

Ogulcan B.

Takip Et! 6 Takipçi 235 Eleştirisini Oku

3,0Ortalama
27.04.2013 tarihinde eklendi

İlk filmin derecesinda olan bir devam den önce çok fazla bir beklentim yoktu çünkü fazla aksiyon seven biri değilim fakat ilk filmi başarılı bulmuştum diyebilirim bu yüzden 3D olmasının da etkisiyle devam filmini dün sinemada baştan sona hiç temposu düşmeyen bir aksiyon filmi nerdeyse bir an bile sıkılmadım fakat ekibin birbirinden ayrı hareket etmesi bence biraz kötü olmuş ama filmin sürükleyicilik kısmını iyi etkilemiş daha çeşitli olay izlememize sebebiyet vermiş,film başlıyor bitiyor hiç aksiyon durmuyor ayrıca filmdeki zaman zaman etkili olan esprili anlatımı da beğendiğimi söylemek r vermek istemiyorum ama bu yüzden üstü kapalı bir şekilde Channing Tatum'un olayını beğenmedimi söylemek zorundayım filmi izlerseniz demek istediğimi anlayacaksınızdı en beğendiğim sahnesi dağ sahnesi gerçekten yaratıcı ve hem aksiyonun hem de heyecanın tavan yaptığı sahnelerden biri.3D konusuna gelirsek film 3D'yi fena kullanmamış yani ne çok iyi ne de çok iyi kullanılmamış fena değil 3D'si birkaç sahnesinde 3D gayet güzel kullanılmış.Filmde birkaç tane fazlaca sırıtan mantık hatası var tamam aksiyon filminde tabiki olacak bu tarz şeyler ama bir iki tane fazlaca göze çarpan hatalar olarak ilk filmi beğendiyseniz bu filmi de beğenirsiniz,fazla beklentiniz olmadan zaman geçirmelik güzel bir devam filmi. 6.5/10

Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top