Beyazperdem
Muhteşem Showman
Ortalama puan
3,7
22 Puanlama ve 4 Eleştiri
75% (3 Eleştiri)
25% (1 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
Muhteşem Showman hakkında görüşlerin ?

4 kullanıcı eleştirisi

Darth Vader

Takip Et! 2 Takipçi 12 Eleştirisini Oku

4,5Muhteşem
6.01.2018 tarihinde eklendi

Film öncelikle müzikal filmini sevenler için kaçırılmayacak fırsat. Gerçek bir kişinin yaşam öyküsünden alıntı olması artı avantaj. Bu Film , sadece müzikleri için ve kadın ses sanatçısının film boyunca söylediği 2 şarkı için izlenmeye bile değer.Tek kelime ile kusursuz ses. Müzikal film olduğu için dans öğeleri de bolca var ama dans öğesi 2 kişi arasında değilde topluca herkesin aynı korografide yaptığı dans gösterileri bence kaliteyi biraz düşürmüş ve Hollywood değilde Bollywood filmi havası vermiş. Malum her filmde topluca dans edenler Hint-Bollywood filmlerinde bolca görülür. Film müzikal olması yanında gerçek hayat hikayesi olduğu için sıfırdan başarıya ulaşan azim ve yaratıcılık öğelerini de barındırıyor. Hayatın kendisini sıkıştırdığı her noktada yaratıcı düşünerek çıkış yolunun bulunması bence filmin ana mesajlarından. Kimsenin gelmediği gösterilere nasıl müşteri çekilir, size yapılan acımasızca eleştiriler nasıl avantaja dönüştürülür, alt tabakaya hitap eden seyirci kitlesinden üst tabakaya hitap eden seyirci kitlesine nasıl dönüşüm sağlanır , gösteriyi yaptığınız bina tamamen yanıp kullanılamaz hale geldiğinde ve yeni bina için hiçbir bankadan kredi alamıyorken nasıl çıkış yolu bulursunuz ( spoiler olsun : gösteriyi binada yapmaktan vazgeçip büyük çadırlarda yaparak tabi kide :):) Hem böylece mobil olup farklı şehirlerde de gösteri yapabilirsiniz. Böylece sirklerin neden genelde çadırlarda yapıldığının hikayesini de öğrenmiş oluyoruz. Binlerce lira verip kendinize yaşam koçu tutacağınıza 15-20 lira verip işin uzmanından sinama filminde zevkli bir şekilde yılmayıp hayata hep pozitif bakarak ,gülümseyerek ve başkalarını da gülümseterek başarıya ve aşka ulaşmanın yollarından bazılarını bu filmde öğrenebilirsiniz. Ailece izlenebilen bir film ama Tabi söylemeye gerek yok müzikal sevmeyen kişilere hitap eden bir film değildir.

reactionbc

Takip Et! 0 Takipçi 7 Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
6.01.2018 tarihinde eklendi

İnsanı büyüleyen ucubelerden kurulu bir sirk… Müthiş danslar, harika müzikler… Büyülü kamera oyunları… Var olma mücadelesi veren bir adam... Hayatın içinden inişler ve çıkışlar… Bitmesini istemeyeceğiniz bir sinema şöleni... Gösterimden çıkmadan mutlaka izleyin...

gokhansvm

Takip Et! 0 Takipçi Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
30.12.2017 tarihinde eklendi

Hayatımda izledigim en muhteşem yapımlardan biri verdiği mesajlar,oyuncular herşeyiyle mükemmel.....

Steve H.

Takip Et! 0 Takipçi 2 Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
8.01.2018 tarihinde eklendi

Sıfırdan bir müzikal yaratmak çok zordur ama başardılar. Verilen umutlu mesaj ve yazılan şarkılar o kadar güzel, neşeli ve mutlu ki. Harika olmuş hele ki "Rewrite the Stars" şarkısı ve sahneleri görülmeye değer. Müzikal filmleri seviyorsanız, seyredin. Mamma Mia kadar kaliteli bir müzikal yaratmışlar.

Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top