Beyazperdem
Yeryüzündeki Son Aşk
Ortalama puan
3,4
4 yayın
  • Habertürk
  • Star
  • Sabah
  • Sadibey

Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

4 Basın Eleştirisi

Habertürk

Kerem Akça

'Yer Yüzündeki Son Aşk' Tarkovsky, Resnais, Godard, Kar-Wai gibi yönetmenlerin stillerini iç içe geçirmiş gibi. Ancak Bu atmosfer filminin esas sırrı bunların hepsinden yeni bir şey çıkarmasında saklı. Sonunda nokta koymadan tanım yapması ise takdire şayan ve kalıcı olmasını sağlayacaktır.

Eleştirinin tamamı için: Habertürk

Star

Serdar Akbıyık

Kıyamet filmlerinin en yaratıcılarından olan Yeryüzündeki Son Aşk insanın beş duyusundan yola çıkarak tükenişin peşinde romantik bir yolculuğu anlatıyor...

Eleştirinin tamamı için: Star

Sabah

Atilla Dorsay

Chris Marker imzalı La Jetee filmlerine hayran olduğunu söyleyen yönetmen, aynı çizgi üzerinde bir mini başyapıt ortaya koyuyor. Alabildiğine kötümser, bezgin ve umutsuz gözüken filmin sonunda, yine de bir umudun yeşermesine şaşılır mı? O da olmasa ne yapardık?

Eleştirinin tamamı için: Sabah

Sadibey

Ali Erden

İskoç yönetmen David Mackenzie'nin karamsar fütüristik filmi "Yeryüzündeki Son Aşk", nerden geldiği bilinmeyen bir salgın virüs insanların duyularını tek tek yok ediyor.

Eleştirinin tamamı için: Sadibey
Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top