Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Yeryüzündeki Son Aşk
  Ortalama puan
  3,4
  4 yayın
  • Habertürk
  • Star
  • Sabah
  • Sadibey

  Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

  4 Basın Eleştirisi

  Habertürk

  Kerem Akça

  'Yer Yüzündeki Son Aşk' Tarkovsky, Resnais, Godard, Kar-Wai gibi yönetmenlerin stillerini iç içe geçirmiş gibi. Ancak Bu atmosfer filminin esas sırrı bunların hepsinden yeni bir şey çıkarmasında saklı. Sonunda nokta koymadan tanım yapması ise takdire şayan ve kalıcı olmasını sağlayacaktır.

  Eleştirinin tamamı için: Habertürk

  Star

  Serdar Akbıyık

  Kıyamet filmlerinin en yaratıcılarından olan Yeryüzündeki Son Aşk insanın beş duyusundan yola çıkarak tükenişin peşinde romantik bir yolculuğu anlatıyor...

  Eleştirinin tamamı için: Star

  Sabah

  Atilla Dorsay

  Chris Marker imzalı La Jetee filmlerine hayran olduğunu söyleyen yönetmen, aynı çizgi üzerinde bir mini başyapıt ortaya koyuyor. Alabildiğine kötümser, bezgin ve umutsuz gözüken filmin sonunda, yine de bir umudun yeşermesine şaşılır mı? O da olmasa ne yapardık?

  Eleştirinin tamamı için: Sabah

  Sadibey

  Ali Erden

  İskoç yönetmen David Mackenzie'nin karamsar fütüristik filmi "Yeryüzündeki Son Aşk", nerden geldiği bilinmeyen bir salgın virüs insanların duyularını tek tek yok ediyor.

  Eleştirinin tamamı için: Sadibey
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top