Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Yeryüzündeki Son Aşk
  Ortalama puan
  3,6
  72 Puanlama ve 13 Eleştiri
  dağılımı 13 Eleştiri notla
  1 Eleştiri
  7 Eleştiri
  4 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  Yeryüzündeki Son Aşk hakkında görüşlerin ?

  13 kullanıcı eleştirisi

  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takip Et! 303 Takipçi 873 Eleştirisini Oku

  4,5
  2 Eylül 2011 tarihinde eklendi
  uzun zamandır bu kadar saglam bu kadar etkıleyıcı bu kadar ıyı oyunculuk bu kadar saglam gecıslere sahıp fılm gormedım sıddetle tavsıye ederım sınemada ızleyın derım ozelllıkle sevgılınız veya esınızde varsa kendınızden gececeksınız fılm bıtınce bazı seylerın kıymetını bılıyorsunuz ızleyın 5/4.5
  Remzi Yildirim
  Remzi Yildirim

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  20 Ekim 2011 tarihinde eklendi
  çok basarili buldum bikere konusu çok farkliydi hiç tahmin etmeyecegim seyler oldu. yalniz basrol oyuncularinin arasindaki aski biraz daha yogun görmek isterdim...
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! 151 Takipçi 1 209 Eleştirisini Oku

  3,0
  13 Aralık 2012 tarihinde eklendi
  Ankatmak istediği birçok şeyden biri olan Michael ve Susan'ın ilişkilerinin öykü içinde zaman zaman fazlasıyla geri planda kalması ya da yeterince irdelenmemesi hedefi bulmasını engelliyor bence.Bu yüzden seyirciyi içine alamama gibi bir sorunu da var.Ancak senarist Kim Fupz Aakeson'ın yenilikçi ve orijinal bir iş çıkardığını,yönetmen David Mackenzie'nin de atmosfer başta olmak üzere kendi ''kıyamet'' görüşünü başarılı bir şekilde resmettiğini söyleyebilirim.Duyuların birer birer yitirildiği bir dünyada yaşam fikri çok geniş bir vizyon gerektiren,altından kalkmanın kolay olmayacağı bir iş.Ama en az hasarla üstesinden gelinmiş görünüyor.
  Osman Neidik
  Osman Neidik

  Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

  0,5
  29 Ağustos 2011 tarihinde eklendi
  rezalet bir film. saçma sapan bir konu, çakma issiz adam.bosubosuna zamaninizi harcamayin.
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 382 Takipçi 1 657 Eleştirisini Oku

  3,5
  19 Eylül 2011 tarihinde eklendi
  ilk saniyesinden itibaren farklı bir film olacağını hissettiriyor.finale kadar da aynen bu şekilde ilerleyip,güzel bir kapanış yapıyor.oyuncular iyi,ünlü ve perde cazibesi olan isimler.muhteşem değil ancak bundan uzun süre sonra adını duyduğumda rahatlıkla "izlenebilir bir filmdi" diyebilirim.muhteşem olamamasının sanırım başlıca nedeni eva ve ewan arasındaki ilişkinin sağlam raylar üzerine değil de,ikisinin de daha önce yaşamış olduğu pek çok başka "değersiz" ilişkiye benzer biçimde oluşturulması.aralarında tabii ki farklı bir çekim var ilk andan beri ancak yine de biraz kafa yorduğumuzda mesela ewan'ın ilk sahnedeki "one-night stand"inden çok çok farklı bir biçimde gelişmiyor ilişki bir yere kadar.daha "epik" bir bağ kurulabilirdi ikisinin arasında bana sorarsanız.zira filmin finaline doğru bazı olaylar inandırıcı olmak zorunda.alışılmadık bir hastalık akımı tüm dünyayı sarıyor.sırasıyla duyu organları işlevini yitiriyor insanların.bu kaos ortamındaki iki sorunlu genç insanın birbirlerine tutunma çabalarını izliyoruz.hastalık biraz garip olsa da gayet doğal ve inandırıcı işlenmiş.bu nedenle kesinlikle göze batmıyor yaşananlar.merak edenler pişman olmazlar gibi geliyor.
  kemerlee
  kemerlee

  Takip Et! 57 Takipçi 693 Eleştirisini Oku

  4,0
  4 Şubat 2012 tarihinde eklendi
  Binlerce yıldır ne olursa olsun nasıl olursa olsun ne yaparsak yapalım bir şekilde yaşamı ve toplumun devamlılığını sağlayan insan oğlunu, beş duyu yeteneğini farkında olmadığımız gerçekler eşliğinde kaybedişimizi anlatan çok farklı bir yapıt, öyleki üzerine saatlerce konuşulabilecek onlarca farkılı düşünce ve teori geliştirilebilecek bir yapıt. Oldukça vasat geçen 2011 sinemasının az sayıdaki farklı ve iyi filminden biri 10/7,5
  jamesbond-2
  jamesbond-2

  Takip Et! 208 Takipçi 1 684 Eleştirisini Oku

  3,5
  9 Mart 2013 tarihinde eklendi
  Güzeldi etkilendim diyebilirim,insanın duygusal hisleri ve kıyamet senaryoları üzerine değişik ve melankolik bir yapım olmuş.Eva green etkileyici oynamış,izleyin derim
  Meryem Akkurt
  Meryem Akkurt

  Takip Et! 7 Takipçi Eleştirisini Oku

  4,0
  5 Ağustos 2012 tarihinde eklendi
  Duyuların şekil değiştirdiği, her şeye rağmen yaşadığımız gerçeği ve aşkın duyu halini görüyoruz bu filmde mackenzie farklı bakış açılarıyla sunmuş filmi bize. Eva Green'in performansı ise göz alıcı.
  grübchen
  grübchen

  Takip Et! 5 Takipçi 62 Eleştirisini Oku

  3,5
  8 Haziran 2012 tarihinde eklendi
  farklı bir kıyamet senaryosu,gerçekten insanı düşündürüyor.filme aşktan çok depresif bir hava hakim.ama bu o kadar güzel yansıtılmış,güzel oyunculuk katılmış,film bitince insanın içine farkında olmadığı bir üzüntü yerleştiriyor sanki.
  turan
  turan

  Takip Et! 1 Takipçi 129 Eleştirisini Oku

  4,0
  7 Kasım 2011 tarihinde eklendi
  Mutlaka izlenmesi gereken bir film. Duyuları ve aşkı daha iyi anlıyoruz... Ama Sonu olmamış ya.
  Çagri Hasdoğan
  Çagri Hasdoğan

  Takip Et! 1 Takipçi 2 Eleştirisini Oku

  4,0
  1 Şubat 2012 tarihinde eklendi
  Tek kelimeyle harikulade... Müthiş anlatım, müthiş oyunculuklar, müthiş senaryo - kurgu...
  Pseche
  Pseche

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,5
  17 Kasım 2018 tarihinde eklendi
  Farkındalık ve Farkında olma..1 saat 28 dakikanizin bosa geçmeyecegi o zaman dilimi icerisinde bütün farklı duyguların içinizde yeşerecegi farkında olmanin verdigi burukluğu yasayacaginiz bir film..Sanirim bir filmden daha fazlasi icinde bulundugumuz gercekligin görmek istemedigimiz daha dogrusu göremedigimiz arka yuzu..Filmin sonlarinda farkinda olma hissimize ulastigimiz nokta o ani yasamak o kadar anlamliydi ki karakterleri en derinden hissetmek.. Evet!!Hissetmek cok önemli ve bizler çok şanslıyız.Sanırım gözlerimden bir damla yaş aktı.
  Beybobeyb
  Beybobeyb

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  4,5
  28 Ocak 2020 tarihinde eklendi
  İzlediğim en güzel filmlerdendi. Türkçeye çevirisi yılışık bir romantizmi çağrıştırsa da içeriği farklı Sonunda kendinizi sorgulatacak bir duygu hali kalıyor. spoiler: Ben olsam gözlerim kapandığında kimi isterdim yanımda. Aşk tam da o spoiler:
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top