Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Aşk ve Gurur + Zombiler
  Ortalama puan
  2,6
  29 Puanlama ve 4 Eleştiri
  dağılımı 4 Eleştiri notla
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  2 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  Aşk ve Gurur + Zombiler hakkında görüşlerin ?

  4 kullanıcı eleştirisi

  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 133 Takipçi 816 Eleştirisini Oku

  3,0
  14 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Film içerisinde gerilmedim, üzülmedim veya gülmedim. Baskın yanı olmayan bir film ancak aynı adlı kitabının hemen hemen benzeri diyebilirim. Yine de izletti kendini ve izlediğim için mutluyum!
  Melek H
  Melek H

  Takip Et! 3 Takipçi 141 Eleştirisini Oku

  3,5
  6 Mart 2019 tarihinde eklendi
  Ben beğendim izlerken çokta eğlendim sakın zombi filmi izleyecez korkacaz gerilecez sanmayın. Alakası yok ama çok güzel bir film bir taraftan aşk bir taraftan gurur ve diğer taraftan zombiler harbi eğlendirici izleyin :)
  ÇKR
  ÇKR

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  1 Mart 2016 tarihinde eklendi
  Çekinerek gittim, (World War Z haricinde) Zombi filmlerinden nefret ederim ama bu filmi Çok beğendim gerçekten oyunculuklar, senaryo, mekanlar vs. çok çok iyiydi, özellikle dublaj izlemekten çekiniyordum fakat seslendirmeleri şahane yapmışız tebrik ederim, Zombiler filmin tuzu biberi olmuş, öyle ahım şahım her tarafta zombiler yok, arada çıkıyor kahramanlarımız icabına bakıyor ve bunlar genelde gösterilmiyor bile, bu açıdan saçma sapan zombi filmleri ile karıştırılmamasında fayda var. Filme Komedi demek hakaret olur, evet ince espriler vardı ama bu filmi komik yapmaz, aksiyon, aşk, gerilim tamamdır :)
  Burak E.
  Burak E.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  3 Mart 2016 tarihinde eklendi
  Sakın gitmeyin paranız boşa gider. Sen niye gittin derseniz freezon vardı vakit öldürelim dedik gittik. Keşke gitmeseydik hayatımızdan 2 saat çaldırdık.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top