Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
Oyunun Sonu
Ortalama puan
3,3
32 Puanlama ve 5 Eleştiri
0% (0 Eleştiri)
20% (1 Eleştiri)
40% (2 Eleştiri)
40% (2 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
Oyunun Sonu hakkında görüşlerin ?

5 kullanıcı eleştirisi

KaliteTAKIP
KaliteTAKIP

Takip Et! 176 Takipçi 867 Eleştirisini Oku

3,5
3.11.2015 tarihinde eklendi
Filmden zevk almanız için bu tür konulara uzaktan da olsa aşinalığınızın bulunması gerekiyor , yoksa film sıkıcı gelebilir. Finans şirketlerinin nasıl işlediğini gösteren ,büyük dev şirketlerin ve kapitalizmin gerçek yüzünü sergileyen oyuncuları ile de başarılı bir film bence. Filmin başındaki işten çıkarılma sahnesi ne kadar etkileyici.. izleyin pişman olmazsınız iyi seyirler...
rudeonerudeone
rudeonerudeone

Takip Et! 43 Takipçi 1 597 Eleştirisini Oku

2,5
2.06.2013 tarihinde eklendi
2008 krizi ile ilgili bilgi dağarcığımı genişletmek idi bu filmi tercih etmemdeki asıl amacım. Kaliteli oyuncu kadrosunun (Irons, Spacey gibi) da yardımı ile izlenebilir, bilgilendirici, düşündürücü bir film olmasını temenni ediyordum. Bu arada "bilgilendirici" derken tabii ki kalkıp bir "belgesel" formatından da söz etmiyorum kesinlikle. Ama yine de bahsetmiş olduğundan daha fazlasına değinmesini isterdim "Margin Call"un. Oyuncular iyi, az biraz sürükleyicilik de var gibi ama bittikten sonra tam bir doyum almak biraz güç. Final sahnesindeki gönderme gibi güzel ve anlamlı kısımları da yok değil belki ancak krizin nasıl çıktığı, neden çıktığı, hangi şartlarda çıkabilen bir şey olduğu gibi soruları vaat etmiş olduğu gibi açıklayamıyor ne yazık ki film. Tabii bu işlerden daha iyi anlayan ekonomistlerin veya konuyla daha derinden ilgilenen sinemaseverlerin filmden etkilendikleri veya çıkardıkları ile diğerlerinin çıkardıkları aynı olmayabilir. Yine de, konuyla alakalı daha sağlam ve tatmin edici belgesellere, filmlere, kaynaklara başvurmalarını öneriyorum bu filmi benimle aynı sebepten tercih etmeyi düşünenlere.
Mustafa Cergel
Mustafa Cergel

Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

3,0
15.11.2011 tarihinde eklendi
filme yorum yapacagim ama sürekli hata veriyor puan vermekte bile zorlaniyorum
light
light

Takip Et! 10 Eleştirisini Oku

4,0
14.11.2011 tarihinde eklendi
Filmi begendim. Özellikle de filmin belli basli karakterlerin etrafinda dönmesi ve karisik bir yapi arzetmemesi güzel olmus.Böylelikle bir sirket üzerinden 2008 krizi ve yapay para kazanma araçlarinin nelere mâl olabilecegi daha net anlasiliyor.
monopoly
monopoly

Takip Et! 2 Takipçi 282 Eleştirisini Oku

2,5
14.11.2011 tarihinde eklendi
Amerikanın şu günlerde başına gelen olaylarının iç yüzünü anlatan bir yapım diyebiliriz. Brokerlardan ve monoton senaryo diyaloglarından hoşlananlar izlesinler.
Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top