Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Oyunun Sonu
  Ortalama puan
  3,2
  26 Puanlama ve 5 Eleştiri
  dağılımı 5 Eleştiri notla
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  2 Eleştiri
  2 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Oyunun Sonu hakkında görüşlerin ?

  5 kullanıcı eleştirisi

  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takip Et! 494 Takipçi 873 Eleştirisini Oku

  3,5
  3 Kasım 2015 tarihinde eklendi
  Filmden zevk almanız için bu tür konulara uzaktan da olsa aşinalığınızın bulunması gerekiyor , yoksa film sıkıcı gelebilir. Finans şirketlerinin nasıl işlediğini gösteren ,büyük dev şirketlerin ve kapitalizmin gerçek yüzünü sergileyen oyuncuları ile de başarılı bir film bence. Filmin başındaki işten çıkarılma sahnesi ne kadar etkileyici.. izleyin pişman olmazsınız iyi seyirler...
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 953 Takipçi 1 668 Eleştirisini Oku

  2,5
  2 Haziran 2013 tarihinde eklendi
  2008 krizi ile ilgili bilgi dağarcığımı genişletmek idi bu filmi tercih etmemdeki asıl amacım. Kaliteli oyuncu kadrosunun (Irons, Spacey gibi) da yardımı ile izlenebilir, bilgilendirici, düşündürücü bir film olmasını temenni ediyordum. Bu arada "bilgilendirici" derken tabii ki kalkıp bir "belgesel" formatından da söz etmiyorum kesinlikle. Ama yine de bahsetmiş olduğundan daha fazlasına değinmesini isterdim "Margin Call"un. Oyuncular iyi, az biraz sürükleyicilik de var gibi ama bittikten sonra tam bir doyum almak biraz güç. Final sahnesindeki gönderme gibi güzel ve anlamlı kısımları da yok değil belki ancak krizin nasıl çıktığı, neden çıktığı, hangi şartlarda çıkabilen bir şey olduğu gibi soruları vaat etmiş olduğu gibi açıklayamıyor ne yazık ki film. Tabii bu işlerden daha iyi anlayan ekonomistlerin veya konuyla daha derinden ilgilenen sinemaseverlerin filmden etkilendikleri veya çıkardıkları ile diğerlerinin çıkardıkları aynı olmayabilir. Yine de, konuyla alakalı daha sağlam ve tatmin edici belgesellere, filmlere, kaynaklara başvurmalarını öneriyorum bu filmi benimle aynı sebepten tercih etmeyi düşünenlere.
  monopoly
  monopoly

  Takip Et! 6 Takipçi 283 Eleştirisini Oku

  2,5
  13 Kasım 2011 tarihinde eklendi
  Amerikanın şu günlerde başına gelen olaylarının iç yüzünü anlatan bir yapım diyebiliriz. Brokerlardan ve monoton senaryo diyaloglarından hoşlananlar izlesinler.
  light
  light

  Takip Et! 10 Eleştirisini Oku

  4,0
  15 Kasım 2011 tarihinde eklendi
  Filmi begendim. Özellikle de filmin belli basli karakterlerin etrafinda dönmesi ve karisik bir yapi arzetmemesi güzel olmus.Böylelikle bir sirket üzerinden 2008 krizi ve yapay para kazanma araçlarinin nelere mâl olabilecegi daha net anlasiliyor.
  Mustafa Cergel
  Mustafa Cergel

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  3,0
  15 Kasım 2011 tarihinde eklendi
  filme yorum yapacagim ama sürekli hata veriyor puan vermekte bile zorlaniyorum
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top