Beyazperdem
Vampir Cehennemi
Seanslar Fragmanlar Oyuncular Üye Eleştirileri Basın Eleştirileri Beyazperde Eleştirisi Fotoğraflar
İlginç Detaylar Box Office Benzer Filmler Haberler
<strong>Vampir Cehennemi</strong> Orijinal Fragman
facebook Tweet G+Google
Vampir Cehennemi Orijinal Fragman
Film : Vampir Cehennemi
3,2 for 33 kullanıcı
Oyuncular : Nick Damici, Connor Paolo, Michael Cerveris, Danielle Harris, Kelly McGillis
Yayın Tarihi: : 27 Mayıs 2011 Cuma
1. Boyut seç:
2. Videoyu Sitene Gömmek İçin Kopyala/Yapıştır Seç
1 Fragman & Teaser
<strong>Vampir Cehennemi</strong> Orijinal Fragman 1:56
Vampir Cehennemi Orijinal Fragman
2 157 gösterim

Yorumlar

 • butcher-2

  zombi vampir filmlerini seviyorum ama bu çok yavan izlemeseniz de olur, artı hiç bi yanı yok

 • bombaydream

  butcher arkadaşın dediğine katılıyorum sinemaya gidip paranızı yazık etmeyin evde izlenebilecek bir film biraz ağır sıkılabilirsiniz

 • sine-mali

  Kurgusu, konusu , işlenişi açısından tatmin etmeyen bir film..

 • Merchant

  Filmi çok beğendim, diğer vampir filmlerinden farklı olmuş ayrıca biraz da Will Smith'in oynadığı Ben Efsaneyim filmini anımsatır bir konusu var. Herkes vampir olduktan sonra ortaya çıkan terk edilmiş dünya konsepti - görsel efektler olmadan- daha doğal olarak ortaya konulmuş. Yalnızlığın ve vampirlerin verdiği korku duygusu, bunun getirdiği başkalarıyla birarada olma isteği iyi anlatılmış. Aksiyonu az sakin bir film ama bu sakinlik yalnızlığı ve korkuyu daha da belirgin hale getiriyor. "Mister" rolündeki Nick Damici'nin yalnız avcı rolündeki oyunculuğu çok iyi. 10 üzerinde 8 veririm.

 • romeo_callagher

  film çok güzeldi sadece sonu bir garip geldi,efendi neden gitti aklıma takıldı.filmin sonu hariç izlenmeye değer ve politik tavrı ile hoş bir film.12 eylüle vurgu yapması da gerçekten takdire şahandı.

 • valendom

  kaçırınca çok şey kaybedebileceğiniz bir film...yanlızlılk ve yaşamın sonu fikri bile insanı tedirgin edebiliyor...

 • fearless

  umduğumdan daha güzeldi diyebilirim..sıkılmadan izlenecek güzel bir film...

 • y?netmen89

  İlk söyleyebileceğim alışılmışın dışında bir vampir filmi olduğu.Evet konu çok bilindik ama farklı bir vampir olması bu yüzden değil;filmin iyi kurulmuş politik bir alt metne sahip olmasından kaynaklanıyor.Nedeni bilinmeyen bir salgın hastılık sonucu insanlar zombi benzeri vampirlere dönüşmüş ve dünya bir mahşer günü haline gelmiştir.Enfeksiyon ısırılma ile bulaşmakta.Ancak filmde hayatta kalmak için bir tek vampirlerden kaçmak gerekmiyor.Kendini mesih ilan eden köktenci bir adam ve onun dinsel fanatiklerden oluşan kardeşler adlı tarikatının da eline düşmemek gerekiyor.Medeniyet çökünce,kanunlar ortadan kalkınca insanoğlunun yaşamı birden orta çağa dönüveriyor.Düşük bütçeli,B-sınıfı bir vampir filmi olan Stake Land ne yapıp edip izlenmeli.28 Gün Sonra ve 28 Hafta Sonra serisini beğenmişseniz bunu da beğeneceğinize eminim.

Yorumları göster