Beyazperdem
Satürn’de Ölüm
Satürn’de Ölüm
Süre 1s 27dk
Yönetmen Belirsiz
Oyuncular: Paul L. Nolan, Curt Karibalis
Tür Bilimkurgu, Gerilim
Ülke ABD
Üyeler
2,79 Puanlama
Puanım :
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5

Özet ve Detaylar

Yıl 2057. Yer Satürn gezegeninin aylarından Titan. Özel araştırma görevlisi Hayes özel bir görevle dünyadan Titan’a gönderilmiştir ve atmosferin sisli görüntüsünden Titan’ın karanlık zeminine doğru inişe geçerken aklında bir tek soru vardır: Barnett neden öldü?

Titan’da kurulan bir maden araştırma merkezinin başı olan Barnett bir süre önce üzerinde hiçbir koruyucu giysi olmaksızın atmosfere çıktığı için ölmüştür ve bu olayda bir kötü niyet olup olmadığını anlamak görevi de Hayes’e verilmiştir. Araştırma merkezindeki diğer iki bilim adamıyla görüşen Hayes Titan’ı çevreleyen atmosferde garip bir fırtına gözlemler. Duyduğu garip sesler sanki onu fırtınaya doğru çağırır gibidir. Esrarengiz olayların birbirini takip ettiği Titan’da ölüm tuhaf bir oyun oynuyor gibidir.

Bilim-kurgu ve gerilimin içiçe geçtiği Death On Saturn’s Moon, dünyanın çeşitli yerlerinde bilimkurgu, fantastik ve bağımsız film festivallerinde gösterilen ancak erişmesi çok güç bir film. Bu filmin, türün fanatikleri tarafından kaçırılmaması gerektiği su götürmez.
Orijinal adı

Death on Saturn's Moon

Dağıtımcı -
Daha fazla
Yapım yılı 2000
Metraj uzun metrajlı film
İlginç Detaylar -
Bütçe -
Dil -
Görüntü formatı -
Renk -
Ses formatı -
Yapım formatı -
Viza numarası -

Oyuncular

Tüm oyuncular ve teknik ekip

Fotoğraflar

Yorumlar

Yorumları göster
Back to Top