Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Göz
  Ortalama puan
  3,8
  108 Puanlama ve 23 Eleştiri
  dağılımı 23 Eleştiri notla
  3 Eleştiri
  8 Eleştiri
  7 Eleştiri
  2 Eleştiri
  1 Eleştiri
  2 Eleştiri
  Göz hakkında görüşlerin ?

  23 kullanıcı eleştirisi

  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 1047 Takipçi 1 670 Eleştirisini Oku

  3,5
  18 Temmuz 2008 tarihinde eklendi
  bence ortalamanın üzerinde bir korku-gerilim filmiydi.konusu ilgi çekici,belki klişe ve klasik kısımlar da var ama filmi izlerken sizi çok rahatsız etmiyor,finalde ise yine bir dramla karşılaşıyoruz,izlenebilir.
  Ilknur K
  Ilknur K

  Takip Et! 489 Takipçi 1 112 Eleştirisini Oku

  3,5
  29 Ağustos 2005 tarihinde eklendi
  izlediğim güzel filimlerden biriydi. Açıkçası filmin başlarında bayağı korktum yüksek gerilimle başladı. Ama daha sonra tempo düştü ama yine de film güzelliğini kaybetmedi.Son sahnelerde insanların yanış şekli ise çok ürkütücüydü. İzlenmeye değer bir film.
  Engin Yüksel
  Engin Yüksel

  Takip Et! 799 Takipçi 1 350 Eleştirisini Oku

  2,5
  16 Şubat 2012 tarihinde eklendi
  degisik bir konu etrafinda olussa da duragan ilerlemesinden dolayi epey sikiyor yine de izlenebilir 2,5/5
  bluevelve
  bluevelve

  Takip Et! 24 Takipçi 115 Eleştirisini Oku

  3,5
  12 Mayıs 2005 tarihinde eklendi
  gayet güzel bir film.konu ender bulunan türden.tabiki hayaletler vazgeçilmez korku unsuru.düşünsenize bir büfedesiniz ,karşınızda uzun yılan dilli bir hayalet size görünmekte .çok sinir bozucu.filmdeki tankerin patlama sahnesi ve arabalarında olan insanların bir anda kömürleşmesi şok edici bir manzara.nediyim süperrr.
  oscar1895
  oscar1895

  Takip Et! 12 Takipçi 133 Eleştirisini Oku

  5,0
  14 Aralık 2004 tarihinde eklendi
  Korkmak için bire bir.......
  naked-soul
  naked-soul

  Takip Et! 36 Takipçi 561 Eleştirisini Oku

  3,0
  3 Ekim 2005 tarihinde eklendi
  baştan söylemeliym ki çok özgün bir konusu vardı bu da bnm için ii bi filmde olması gereken özelliklerden.güzel bir konusu vardı yanlız yapılan türkçe dublajdan mı yoksa filmin kendisinden midir bilmiyorm ama en heyecanlı olabilecek sahnelerde hiç ses efektleri yoktu,yani o sesleri koysalar daha ii olabilirdi.onun dışında sanki filmin sonlarına doğru tempo iyica yavaşladı o yüzden bazı sahnelerde esnemeye başladım onun dışında ii bir filmdi yani 7/10 diyebilirim
  Chev
  Chev

  Takip Et! 172 Takipçi 952 Eleştirisini Oku

  4,0
  19 Şubat 2007 tarihinde eklendi
  japon korku filmlerini severim bu da bir örnegi
  teomansonmez
  teomansonmez

  Takip Et! 15 Takipçi 365 Eleştirisini Oku

  4,0
  26 Ağustos 2007 tarihinde eklendi
  Pang kardeşlerden kültleşmiş bir korku-gerilim.Hayaletlerle bezeli korku filmlerden hoşlananlar kaçırmamalı.Hollywood uyarlaması içinde kollar sıvazlanmış durumda.Yapımcı koltuğunda Tom cruise oturacak üstelik.Ama bunun için daha uzun süre beklememiz gerekecek.
  wolkiwolki
  wolkiwolki

  Takip Et! 29 Takipçi 454 Eleştirisini Oku

  3,0
  2 Şubat 2008 tarihinde eklendi
  Göz için korku filmi demiş birçok arkadaş -hatta filmin künyesinde de aynı yazıyor- ancak, filmde yeterince korku unsuru yok, daha çok bir gerilim filmi. Ayrıca ben de bu filmle tanıdım Pang Kardeşler’i...Filmde, kornea nakl, yapılan Hong Kong’lu bir kızın, naklin ardından hayalet ve ruhları görmeye başlamasıyla gelişen olaylar anlatılıyor. Kimi izleyiciler Uzakdoğu menşeli gerilim/korku filmlerini yere göğe sığdıramasalar da benim çok da ilgimi çekmiyor. Ancak şurası da bir gerçek ki -beyazperde.com’un veritabanında kayıtlı değil- Göz (Eye), Göz 2 ve Göz 3’e göre daha iyi bir film...Filmin kurgusu kötü değil, tutarlı. Oyunculuk performansları da fena değil, hatta iyi. İzlemesi o kadar da sıkıcı değil aslında Göz’ün (ancak Göz 2 ve Göz 3 için aynı şeyi söylemek benim için zor)...Benim açımdan 'fena değil' türünde bir film ama çok beğenenler de olmuş. İzleyip kendiniz karar verin bence; tabi hala izlemeseydiniz :)))
  kenloach
  kenloach

  Takip Et! 2 Takipçi 93 Eleştirisini Oku

  2,5
  1 Eylül 2005 tarihinde eklendi
  Uzakdoğu filmlerindeki o soğuk hava ,kötü oyunculuklar ve dublajın kötü olması nedeniyle ürettikleri iyi senaryolar kötü sonuçlanıyor.Bu film de ne yazık ki onlardan biri.Bana bir yararı olduysa o da bir daha kolay kolay uzakdoğu filmi izlemeyecek olmamı sağlamasıdır.
  gaziodtu
  gaziodtu

  Takip Et! 2 Takipçi 26 Eleştirisini Oku

  3,5
  6 Ağustos 2006 tarihinde eklendi
  bence izlenmeye değen bir film. beni en çok kızın aynada farklı birini görmesi şaşırttı. onun dışında bir korku filmi olduğu halde beni çok korkutmadı
  classman82
  classman82

  Takip Et! 1 Takipçi 69 Eleştirisini Oku

  4,0
  12 Nisan 2007 tarihinde eklendi
  çok iyi bir film.isim,afiş,yönetmen ya da kadro size pek çekici gelmeyebilir.ama öyle değil.gözünüzü açın.mutlaka izleyin.
  alytheguru
  alytheguru

  Takip Et! 1 Takipçi 56 Eleştirisini Oku

  4,0
  9 Nisan 2008 tarihinde eklendi
  Şimdilerde gösterimde olan hollywood versiyonlu senaryonun doğduğu film.. bu tarz senoryalarda hollywood her ne kadar uzakdoğu sinemasını bi kaç süslü efektle kopyalamaya çalışsa da, şahsi görüşüm, pek becerikli olamadıklarıdır. "The Eye" aynı zamanda(hollywood tarafından yine kopya edilen)"The Ring" serisi(uzakdoğu yapımlı) için bir başlangıç olarak kabul edilmekte. İzlemekte fayda var.
  Bekir H
  Bekir H

  Takip Et! 1 Takipçi 19 Eleştirisini Oku

  3,0
  24 Ağustos 2005 tarihinde eklendi
  bence flimin korku flimi ile alakası yoktu...ama konusu süper dikkat çekici...izleyecekseniz kesinlikle orjinal dilinde izleyin çünki türkçe dublajı berbat olmuş....10/6
  rednail00
  rednail00

  Takip Et! 1 Takipçi 12 Eleştirisini Oku

  5,0
  7 Ağustos 2006 tarihinde eklendi
  bu filmden çok etkilendim konusununda değişik ve sıradışı olduğunu düşünüyorum yapım olarakta çok iyi bir film
  ufukcines
  ufukcines

  Takip Et! 85 Eleştirisini Oku

  1,5
  10 Haziran 2008 tarihinde eklendi
  Merhabaİlk önce şunu söyleyeyim;bu film bir korku filmi değil...korkulacak tek bir sahne yoktu.Ben korkmam demiyorum korkarım cesurluk olsun diye demiyorum ama korkunç tek bir sahne bile yoktu...dramatik öğeler vardı ama bir dram filmi de değil Belki filme gerilim dersiniz ama onu da pek başaramıyor kötüydü izlemeye değmez
  erdo1903
  erdo1903

  Takip Et! 62 Eleştirisini Oku

  4,0
  29 Eylül 2004 tarihinde eklendi
  ben gerılım manyagıyım. bu fılmı kacırmayın derım okadar. fılm cok ıyı bır ses sıstemıyle sessız bır ortamda ızlenılmelı .boylece oturdugunuz yerden bıkac metre havaya zıplayabılırsınız (KORKUDAN)
  lord-of-warr
  lord-of-warr

  Takip Et! 38 Eleştirisini Oku

  0,5
  2 Aralık 2006 tarihinde eklendi
  yaa arkadaşlar bu çekik gözlüler film çekmeyi beceremiyorlar yapamıyorlar.burdaki yorumlar etkilenip filmi seyrettim.ve cok sıradan ve bayagı .evet film beni cok gerdi ama neden? sıkıntıdan gerdi.filmi bi an önce bitmesini istedim.10 üzerinden bir elimde olsa sıfır verirdim.şiddetle uyarıyorum bu filmi görünce kaçın ordan uzaklaşın.
  berakesici
  berakesici

  Takip Et! 29 Eleştirisini Oku

  4,5
  1 Haziran 2005 tarihinde eklendi
  tek birşey giyeceğim asansörde ki yaşlı adamın havada süzüldüğü sahne harika insanı geriyo geriyor korkunun dorukarına çıkartıyor
  ayib
  ayib

  Takip Et! 26 Eleştirisini Oku

  4,0
  26 Eylül 2005 tarihinde eklendi
  amerikan sineması sözüm sana:) bildik amerikan korku filmlerinin üzerinde bir yapıt.konusu değişik,muhteşem.korkmayı seven mazoşist arkadaşlar japon korku filmlerini tavsiye ederim.göz 2 birincisi kadar güzel değil.siz hele göz 1 i izleyin.japonların eline sağlık....
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top