Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Kibarca Öldürmek
  Ortalama puan
  2,6
  53 Puanlama ve 9 Eleştiri
  dağılımı 9 Eleştiri notla
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  2 Eleştiri
  4 Eleştiri
  2 Eleştiri
  1 Eleştiri
  Kibarca Öldürmek hakkında görüşlerin ?

  9 kullanıcı eleştirisi

  Ata Kalinyazgan
  Ata Kalinyazgan

  Takip Et! 25 Takipçi 204 Eleştirisini Oku

  1,5
  13 Ağustos 2013 tarihinde eklendi
  Hayatımda bu kadar sıkıcı, basit bir film izledim mi bilmiyorum ama bu film bayağı kötüydü. Brad Pitt'e güvenip izlemeyin, çok sıkıcı bir film. Aksiyon filmi diye izleyecekseniz hele sakın izlemeyin çünkü filmin aksiyonla alakası yok.
  Ilknur K
  Ilknur K

  Takip Et! 1027 Takipçi 1 119 Eleştirisini Oku

  3,0
  9 Eylül 2014 tarihinde eklendi
  Fena film değil. Sanki hep arkadakilerin hayatı anlatılıyor. Şu sionist kılıklı adamlar ve oyunları....
  Demirtas
  Demirtas

  Takip Et! 295 Takipçi 888 Eleştirisini Oku

  2,0
  31 Aralık 2012 tarihinde eklendi
  Uzun uzun diyaloglarla çok sıkıcı ve karanlık bir film. Diyalog üzerine kurulmuş filmleri sevmeme rağmen burda çok bunaldığımı hissettim. Bana göre değildi ama sevenleri vardır mutlaka.
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! 788 Takipçi 1 209 Eleştirisini Oku

  3,5
  23 Ocak 2013 tarihinde eklendi
  Andrew Dominik ''The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford''la hayatımın filmlerinden birine imza atmış bir yönetmen.Dolayısıyla bendeki yeri ayrıdır kendisinin.Ancak ''Killing Them Softly'' ile önceki iki işinden sonra gelen bir gerilemeden söz etmek mümkün.Suçlu dünyası üzerinden kapitalizm eleştirisi yapan film ekonomik krizi de fon olarak kullanıyor.Aslında bu yönden gayet başarılı,yine etkileyici anlar,enfes slow motion sahneleri var aksiyon namına.Ama özellikle ilk yarısıyla biraz fazla geveze bir film var karşımızda.Bitmek bilmeyen uzun diyaloglar ağır tempoyla birleşince zaman zaman odaklanmakta zorlandığımız,seyirciden maksimum dikkat isteyen bir suç gerilimi çıkıyor ortaya.Oyunculuk açısından sorunu yok,Ray Liotta'yı görmek büyük bir mutluluk kaynağıdır benim için.Brad Pitt de genelde olduğu gibi yine başarılı.Seneler sonra hatırlanır mı,bunu zaman gösterecek ancak herkese göre olmadığı kesin.
  bucoskun
  bucoskun

  Takip Et! 1 Takipçi 4 Eleştirisini Oku

  2,0
  27 Ocak 2013 tarihinde eklendi
  İzleyicileri "Kibarca öldürmek"!! spoiler: Sonlara doğru arabada infaz sahnesini teknik bakımdan çok beğendim; gecenin bir yarısı sakin bir yolda arabaların çarpışmasını fazlaca mantıksız bulsam da.. spoiler:
  Madnex
  Madnex

  Takip Et! 31 Eleştirisini Oku

  2,5
  22 Haziran 2013 tarihinde eklendi
  tamamen düz bir film , film baştan sona konuşmayla geçiyor . Filmi sınıflandırmak imkansız aksiyon değil gerilim değil dram değil İlginç
  ahmet burak agaoglu
  ahmet burak agaoglu

  Takip Et! 20 Eleştirisini Oku

  1,5
  11 Ocak 2013 tarihinde eklendi
  Filmin içinde geçen kolayca öldürmek deyimi gerçekten seyirci üzerinden gerçekleşmekte mecbur kalınmadıkca gitmeyin :)
  Merchant
  Merchant

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  2,0
  27 Aralık 2012 tarihinde eklendi
  Bir sürü olumlu eleştiri almış olan bu filmin ben olumlu hiçbir yönünü bulamadım. Açıkçası çok sıkıcıydı ve gereksizce uzatılmış gibiydi. Filmin ilk yarısının gidişatına bakarak 2. yarısının pek çok sürprize sahne olacağı duygusuna kapıldım ama öyle olmadı, öyle olmadığı için de ne yazık ki son derece tatsız tuzsuz bir film olmaktan kurtulamadı. Brad Pitt'in oyunculuğu da vasattı, zaten filmin ilk yarısında çok az gözüktü. James Gondolfini her zamanki gibi rolünde son derece inandırıcı ama hem çok kısa bir rol hem de onun oynadığı kısımların filmin bütünüyle ne alakası var demekten insan kendini alamıyor, olmasa da olur denilebilecek bölümler. ABD'nin sanırım ekonomisiyle birlikte film endüstrisi de çöktü, uzun zamandır eli yüzü düzgün tadı damağımda kalacak bir film izleyemedim ne yazık ki.
  Gokhan G.
  Gokhan G.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  15 Ocak 2013 tarihinde eklendi
  o kadar kötü film izledim, inanın bu film izlediğim en iğrenç ve en kötü filmdi, iğrenç ve kötü kelimesi bu filmi anlatmaya yetmez,
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top