Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Çalıntı Hayat
  Ortalama puan
  3,9
  69 Puanlama ve 73 Eleştiri
  dağılımı 73 Eleştiri notla
  12 Eleştiri
  21 Eleştiri
  28 Eleştiri
  11 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Çalıntı Hayat hakkında görüşlerin ?

  73 kullanıcı eleştirisi

  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! 1453 Takipçi 1 209 Eleştirisini Oku

  3,5
  10 Aralık 2012 tarihinde eklendi
  Brian Klugman ve Lee Sternthal ikilisi bu ilk sinema deneyimlerinde şaşırtıcı biçimde olgun bir yönetmenlik göstermişler.Birden fazla katmandan oluşan,hikaye içinde hikayeleri olan filmlerinde yine kendilerine ait olan senaryonun izin verdiği ölçüde azami başarı sağlıyorlar.Gereksiz uzunlukta sahneleri (özellikle flashback bölümleri) olsa bile kartpostal güzelliğinde görüntüler ve iyi anlatılmış bir hikaye var.Yaşlanmış halde gördükten sonra ilk anda üzüntü veren ama daha sonra git gide devleşen Jeremy Irons ödül törenlerinde hak ettiği değeri bulur umarım.
  Ilknur K
  Ilknur K

  Takip Et! 1877 Takipçi 1 141 Eleştirisini Oku

  4,5
  28 Eylül 2015 tarihinde eklendi
  Her nekadar hikaye içinde hikaye gibi dursada hepsi birbiri ile bağlantılı. Filmde sizi sonunda bekleyen bir sürpriz yok hatta herşey açık ve yalın. Ama çok çarpıcı bir film. Filmde güven olayının nekadar önemli olduğunu vurgulamışlar. Ancak sonu biraz havada kalmış.
  Demirtas
  Demirtas

  Takip Et! 618 Takipçi 888 Eleştirisini Oku

  3,0
  25 Nisan 2014 tarihinde eklendi
  Finali ile beklenen sarsıntıyı yaratmasada güzel film. Sırf geri dönüş sahneleri için bile izlenebilir. Filmin o bölümü çok daha akıcı ve merak uyandırıcı idi.
  Hasan A.
  Hasan A.

  Takip Et! 2 Takipçi 14 Eleştirisini Oku

  4,0
  21 Nisan 2014 tarihinde eklendi
  Filmi anlatmaya bu şekilde yorumlamaya gerek yok. Bence izlenmesi gereken bir film.
  Ozan Y.
  Ozan Y.

  Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

  4,0
  13 Şubat 2014 tarihinde eklendi
  Filmin sonunun tahmin edilmesine rağmen gizemli kurgusunu koruması ve bir ters köşeye yatırılma şüphesiyle izlenmesi durağan havasının önüne geçiriyor ve gerçekten izlettiriyor… yazarlık konusunda oldukça çarpıcı ve biraz paradoksal bir durumu aktarmakla birlikte "hikaye içinde hikaye" olayında özgün bir tarz yakalanmış; ancak edebiyat ve yazarlık hakkındaki bu filmin yeterince edebi replikleri olmadığı kanısındayım. bu açıdan bir eksiklik göze çarpıyor ama oyuncuların yazar duyarlılığını ustaca vermesiyle de duygulara seslenmeyi başarıyor. kimilerine sıkıcı gelebilse de özellikle yazarlık ve edebiyatla ilgilenenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir film diye düşünüyorum.
  -312-
  -312-

  Takip Et! 16 Eleştirisini Oku

  4,0
  13 Aralık 2012 tarihinde eklendi
  sinema budur dedirten bir film oldu. özellikle kitabın yaşandığı eski sahneler beni başka başka yerlere götürdü. bradley cooper'ın oynadığı karaktere film dönmesin istedim bazen. filminde bitmesini istemedim iyi bir kitabın bitmesini istememek gibi. bunu hissettiren çok az film oldu. film bir çok duyguyu gerçekten derinlerine kadar hissettirdi merak,korku,acı,aşk,hüzün... özellikle filmin içine girebilmemde safe house'dan sonra bu filmde de gördüğüm Nora Arnezeder'ın katkısı büyük. keşke filmin böyle olduğunu bilseydim sinemada izlerdim yeni gelmiş sinemalara ama 720p indirmiştim birkaç hafta önce pc'den izledim. gerçekten unutmayacağım filmler arasına girdi.
  Gazihan K
  Gazihan K

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  3,0
  16 Temmuz 2017 tarihinde eklendi
  çok basit bir yapım olmuş.Vakit kaybı olduğunu düşünüyorum.Oyuncuya bakılırsa bu filme pek olmamış.Çok monoton bir film tavsiye etmem.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top