Beyazperdem
Zincirsiz
Ortalama puan
3,6
7 yayın
  • Variety
  • Kültür Mafyası
  • Empire
  • Hollywood Reporter
  • Tersninja
  • Habertürk
  • Sabah

Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

7 Basın Eleştirisi

Variety

Peter Debruge

Uzun lafın kısası Zincirsiz (Django Unchained) birden çok izlenmeyi hak eden bir film. Bu "güneyli" film tam bir Tarantino güzellemesi!

Eleştirinin tamamı için: Variety

Kültür Mafyası

Numan Serteli

Christopher Waltz başta olmak üzere bütün oyuncuların mükemmel oyunları, sahnelerle uyumun titizlikle sağlandığı, gayet leziz bir soundtrack, filme yapabileceğimiz diğer övgülerden.. Bence kaçmaz..

Eleştirinin tamamı için: Kültür Mafyası

Empire

Dan Jolin

Tarantino kanonundan gelen güçlü bir film daha. Film başarılı ama bir önceki tarihi macera filmi Soysuzlar Çetesi'ni aşacak kadar değil...

Eleştirinin tamamı için: Empire

Hollywood Reporter

Todd McCarthy

Bu kadar içiçe geçmiş kültürel karmaşadan başarılı bir film yaratmak ancak Tarantino'nun harcı olabilirdi. Spaghetti western türünün inceliklerinden, Alman efsanelerini, kölelik tarihçesine hatta modern rap müziğe uzanan bir yelpazede, bu film sadece hayranlık uayndırmakla kalmıyor, seyircieye büyük bir sinema keyfi de sunuyor.

Eleştirinin tamamı için: Hollywood Reporter

Tersninja

Ali Abaday

Zincirsiz müziğinden set dekoruna, kıyafetlerinden oyunculuğuna kadar oldukça iyi bir film.

Eleştirinin tamamı için: Tersninja

Habertürk

Kerem Akça

Filmin üç saati bulan süresi boyunca uzatıldıkça uzatılmış sahnelerin de katkısıyla Peckinpah, Corbucci ve Van Peebles etkili, "Django", "Whity" ile "Patt Garrett ve Billy the Kid"i bir araya getirmiş gibi duran western evreninin çekiciliği sadece ‘parça parça' tatmin edebiliyor.

Eleştirinin tamamı için: Habertürk

Sabah

Atilla Dorsay

Aslında film benim/bizim gibi sinefiller için sayısız sürprizlerle dolu. İtalyan esin kaynaklarına saygı duruşu, Morricone müziklerinden Franco Nero'nun konuk oyunculuğuna, bir kahramanın Leonide Moguy adını taşımasından (ünlü bir İtalyan yapımcı-yönetmen) operaya göndermelere, hayli zengin

Eleştirinin tamamı için: Sabah
Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top