Beyazperdem
  Zincirsiz
  Ortalama puan
  3,6
  7 yayın
  • Variety
  • Kültür Mafyası
  • Empire
  • Hollywood Reporter
  • Tersninja
  • Habertürk
  • Sabah

  Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

  7 Basın Eleştirisi

  Variety

  Peter Debruge

  Uzun lafın kısası Zincirsiz (Django Unchained) birden çok izlenmeyi hak eden bir film. Bu "güneyli" film tam bir Tarantino güzellemesi!

  Eleştirinin tamamı için: Variety

  Kültür Mafyası

  Numan Serteli

  Christopher Waltz başta olmak üzere bütün oyuncuların mükemmel oyunları, sahnelerle uyumun titizlikle sağlandığı, gayet leziz bir soundtrack, filme yapabileceğimiz diğer övgülerden.. Bence kaçmaz..

  Eleştirinin tamamı için: Kültür Mafyası

  Empire

  Dan Jolin

  Tarantino kanonundan gelen güçlü bir film daha. Film başarılı ama bir önceki tarihi macera filmi Soysuzlar Çetesi'ni aşacak kadar değil...

  Eleştirinin tamamı için: Empire

  Hollywood Reporter

  Todd McCarthy

  Bu kadar içiçe geçmiş kültürel karmaşadan başarılı bir film yaratmak ancak Tarantino'nun harcı olabilirdi. Spaghetti western türünün inceliklerinden, Alman efsanelerini, kölelik tarihçesine hatta modern rap müziğe uzanan bir yelpazede, bu film sadece hayranlık uayndırmakla kalmıyor, seyircieye büyük bir sinema keyfi de sunuyor.

  Eleştirinin tamamı için: Hollywood Reporter

  Tersninja

  Ali Abaday

  Zincirsiz müziğinden set dekoruna, kıyafetlerinden oyunculuğuna kadar oldukça iyi bir film.

  Eleştirinin tamamı için: Tersninja

  Habertürk

  Kerem Akça

  Filmin üç saati bulan süresi boyunca uzatıldıkça uzatılmış sahnelerin de katkısıyla Peckinpah, Corbucci ve Van Peebles etkili, "Django", "Whity" ile "Patt Garrett ve Billy the Kid"i bir araya getirmiş gibi duran western evreninin çekiciliği sadece ‘parça parça' tatmin edebiliyor.

  Eleştirinin tamamı için: Habertürk

  Sabah

  Atilla Dorsay

  Aslında film benim/bizim gibi sinefiller için sayısız sürprizlerle dolu. İtalyan esin kaynaklarına saygı duruşu, Morricone müziklerinden Franco Nero'nun konuk oyunculuğuna, bir kahramanın Leonide Moguy adını taşımasından (ünlü bir İtalyan yapımcı-yönetmen) operaya göndermelere, hayli zengin

  Eleştirinin tamamı için: Sabah
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top