Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Teksas Katliamı 3D
  Ortalama puan
  3,6
  47 Puanlama ve 5 Eleştiri
  dağılımı 5 Eleştiri notla
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  2 Eleştiri
  3 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Teksas Katliamı 3D hakkında görüşlerin ?

  5 kullanıcı eleştirisi

  Ilknur K
  Ilknur K

  Takip Et! 201 Takipçi 1 112 Eleştirisini Oku

  2,0
  21 Aralık 2014 tarihinde eklendi
  Teksas Katliamı serisi fanı olarak bu filmi vasatın da altında buldum. Bir kere amacından taşmış bir konu. Filmde neredeyse Leatherface'in kurtulmasını istiyoruz. Sanki kurban oymuş gibi. Çok hataları ve eksikleri olması bir yana gerçekten sanki başka bir film izlemiş gibi oldum. Teksas Katliamı bu değil olamazda. Bence artık bıraksınlar, eski filmlerin karizmasını zedeliyorlar.
  jamesbond-2
  jamesbond-2

  Takip Et! 242 Takipçi 1 684 Eleştirisini Oku

  3,0
  24 Mayıs 2013 tarihinde eklendi
  Diğer yorum yazan arkadaşlara katılıyorum diğerlerinden hiçbir farkı olmayan hatta bence onlar daha iyiydi bir film olmuş.Allahtan evde izledim,sinemada para verseydim üzülürdüm.Özellikle öldürme sahneleri fazla kanlı olmuş birde leatherface in o hali nedir ya!korkutmaktan çok güldürdü,o kilolu hali,yürüyemiyor testereyle falan,senarisler hiç mi diğer filmleri izlememişler!Neticede ne eksik ne fazla var vasat yani
  Amir Han
  Amir Han

  Takip Et! 20 Takipçi 452 Eleştirisini Oku

  3,0
  8 Şubat 2014 tarihinde eklendi
  Teksas Katliamı filminin 6 filminide izlemiş biri olarak artık bu seriye bir son versinler artık. İşlenecek başka konusu kalmadı. Ed Gein adlı şizofrenik seri katilin hayat hikayesinden yola çıkılarak beyazperdeye aktarılan bu konu bir şekilde son bulmalı. Serinin bu son filmi, 1974 yapımı ilk filmin konu olarak devamı niteliğinde. Bazı arkadaşlar o zamanlar cep telefonun ne işi vardı demiş. Dikkat ederseniz Heather Miller yada gerçek kimliği Rose Sawyer olan karakter 1974 yılında ailesine yapılan katliamda kurtulduğunda bebekti. Filmde 20'li yaşlarda genç bir kız. Dolayısıyla 1995'li yıllara tekabül ediyor. O zamanlar cep telefonu vardı. Ama filmdeki polisin elindeki gibi led ekran dokunmatik ve kameralı değildi. Bildiğimiz takoz telefonlardı. Filmin ilk yarısı çok sıkıcı. Yine bilindik klişe başlangıç. Yani bir minibüs ve 4 maceracı. İkisi kız ikisi erkek. Kanlı sahneler bir hayli işlenmiş. Fakat serinin klişe aksiyonu olan elinde testeresi ile Leatherface yine birilerini kovalıyor. Bıktık artık. Zaten sinemalarımızda 50 bin izleyici bile bulamadı ve gösterimden kalktı.
  Ogulcan B.
  Ogulcan B.

  Takip Et! 8 Takipçi 236 Eleştirisini Oku

  2,5
  27 Nisan 2013 tarihinde eklendi
  Diğer remake'lerden kalite olarak ne üstün ne de aşşağı kalır bir yanı yok fakat ben izlediğim diğer Teksas Katliamı remake'lerine göre bu film için en iyisi diyemem öncelikle filmdeki Sawyer ailesi diğer izlediğim remake'lerden farklı gösterilmiş bence diğer remake'lerden birindeki aile daha iyiydi bu kötü olmuş ayrıca Leatherface karakteri için seçilen kişi de bence hiç yakışmamış karaktere biraz fazla kilolu ve yaşlı gibi olmuş bir teen-slasher olduğu için baştan sona sıkmıyor zaman zaman heyecanlandırıyor ve bir kaç sahnesinde klasik "bir anda çıkma" olayıyla ürkütüyor fakat dediğim gibi diğer yapılmış remake'lerin herhangi birisinden bence herhangi bir üstün yanı yok ama 3D kullanılması diğer filmlere göre bir artı diyebilirim, birkaç sahnede 3D iyi kullanılmış fakat genel olarak ortalama seviyede 3D kullanımı.Filmdeki parçalama,kan vs. sahneler fena değil yani vahşet sahneleri biraz da olsa tatmin edici. Film sonu genel olarak teen-slasherlara ihanet edercesine olmuş sanki aslında belki de filmin sonunun böyle olmasının nedeni filme orjinallik katmak olmuş olabilir ama bence hiç olmamış benim bildiğim eğer bir seri katil ölmediği sürece herkesi öldürür spoiler vermek istemiyorum ama filmin sonunu izlediğiniz zaman demek istediğimi anlayacaksını filmin en büyük sorunu sıradan olması tamam Teksas Katliamı konseptine nasıl orjinallik katılabilir sonuça olaylar bir şekilde benzer olmak zorunda fakat her ne olursa olsun bence orjinallik katamıyorsan da düşük puanlar almaktan kurtulamazsı olarak film vasat ve sıradan olmuş sinemada izlemeye değmez ama evde izlenebilir,belki sonu böyle olmasaydı biraz daha fazla puan verebilirdim. 5.5/10
  Altan Kurgun
  Altan Kurgun

  Takip Et! 1 Takipçi 3 Eleştirisini Oku

  2,0
  2 Mayıs 2013 tarihinde eklendi
  Güzel bir devam filmi fikriyle yola çıkılmış, ancak ayrıntılara dikkat edilmemesi filme çok darbe vurmuş. Örneğin zaman aralığını göz önünde bulundurduğumuzda 1990'lı yıllarda geçmesi gereken ve hatta bir süre çalan eski moda r'n'b parçaları ile bu izlenimi de veren filmde iphone ve facetime uygulamasının kullanılması abes olmuş. Leatherface'in sempati duyulacak bir kötü adam olarak gösterilebileceği fikri ise çok iyimser olmuş. Yine de çok kötü diyemiyorum ama sinemadan çok evde izlenmeye uygun bir film.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top