Beyazperdem
X+Y
"X+Y" filmine benzer 20 film var.
 • Mr. Banks

  Mr. Banks

  7 Şubat 2014 / 2s 5dk / Biyografik, Dram, Komedi
  Yönetmen John Lee Hancock
  Oyuncular: Tom Hanks, Emma Thompson, Paul Giamatti
  Amerikalı sinemacı Walt Disney iki kızına Mary Poppins hakkında bir film yapmak için söz verir. İlk başta orijinal romanın yazarı P.L. Travers’dan izin alması gerekmektedir. 1961’de yazar Londra’dan Hollywood’a Disney projesini görüşmek için gelir. Fakat yüzleşemediği bazı acıları ve hesaplaşmaları vardır. California’da kaldığı süre boyunca Avusturalya’daki ailesinin geçmişte çektiği sıkıntıları anımsar. O sene kaybettiği babası Mr. Banks karakterine ilham kaynağı olmuştur. Travers ve Disney film için anlaşmaya varırlar ama Walt Disney’in de masaya getireceği şartlar vardır. Disney'in klasikler arasına girmiş filmi "Mary Poppins"in ortaya çıkış sürecini ve "kamera arkasını" ele alan filmin yönetmenliğini Pamuk Prenses ve Avcı filminin senaryosuna imza atmış olan John Lee Hancock üstleniyor. Senaryo ise Sue Smith ve Kelly Marcel ikilisine ait. Filmde Walt Disney'i ise Tom Hanks canlandırıyor.
  Basın
  4,0
  Üyeler
  3,7
  Beyazperde
  4,5
  FRAGMANI İZLE
 • Aşk ve Yaşam

  Aşk ve Yaşam

  Vizyon tarihi belirsiz / 2s 15dk / Dram, Komedi
  Yönetmen Ang Lee
  Oyuncular: Emma Thompson, Kate Winslet, Hugh Grant
  Mr. Dashwood öldüğünde geride kalan eşi ve Elinor, Marianne ve Margaret isimli üç kızı, kendilerine kalan mirasla yıkıma uğrar. Mr. Dashwood, dönemin yasaları gereğince, tüm mirasını eski evliliğinden olan oğlu John'a bırakmak zorunda kalmıştır. John, açgözlü ve kibirli karısı Fanny'i de yanına alıp babasından miras kalan ve üvey ailesinin yaşadığı bu eve taşınır. Maddi olarak büyük sıkıntılar yaşayan genç kızlar ve annesi, zamanla sınıfsal farklılıkların da zorluklarıyla karşılaşırken iki kız kardeşin aşk hayatı işleri iyice zora sokar. Akademi Ödülleri'nde 'en iyi uyarlama senaryo' ödülünü kazanan filmin yönetmen koltuğunda Ang Lee bulunmakta.
  Üyeler
  4,0
  Beyazperde
  4,5
  FRAGMANI İZLE
 • Öteki

  Öteki

  20 Haziran 2014 / 1s 33dk / Dram, Gerilim, Komedi
  Yönetmen Richard Ayoade
  Oyuncular: Jesse Eisenberg, Mia Wasikowska, Wallace Shawn
  Simon'ın işyeri ve evi arasındaki mesafeden ibaret olan hayatı, hayallerini kurduğu kadına ulaşamayarak, annesine tahammül etmeye çalışarak ve en önemlisi çevresi tarafından görmezden gelinerek geçip gitmektedir. Çekingenliği ve içine kapanıklığı kendini daha fazla güçsüz hissetmesinden başka bir sonuca hizmet etmez, yalnızlığı günden güne derinleşir. Bir gün işyerine James adında, tıpatıp kendisine benzeyen bir çalışanın gelmesiyle bu rutinleri yok olmaya başlar. James dış görünüş olarak kusursuz bir şekilde Simon'a benzer, karakter anlamındaysa tam tersidir. James'in karizması, neşeli kişiliği ve centilmen halleri birkaç gün içerisinde çevresindeki herkes tarafından sevilmesini sağlasa da esasında Simon'ın hayatını ele geçirmeye başlamıştır...Dostoyevski'nin yazdığı dönemde sert eleştirilere maruz kalan eseri Öteki'nin beyazperde uyarlaması olan film, bir adamın yaşarken kendi "öteki"siyle tanıştıktan sonra hayatında erimeye başlayan akli sınırları ve deliliğin kontrolü ele alışını anlatıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ilk uzun metrajı Submarine filmiyle dikkatleri üzerine çeken Richard Ayoade bulunuyor.
  Basın
  3,9
  Üyeler
  3,4
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Kumarbaz

  Kumarbaz

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 37dk / Dram, Komedi
  Yönetmen Karoly Makk
  Oyuncular: Michael Gambon, Polly Walker, Dominic West
  Dostoyevski, yeni romanını bitirmenin arifesinde beş parasız ve yayıncısına borçlu durumdadır. Romanı bir ay içerisinde bitirmezse bundan sonraki tüm eserlerinin yayın hakkını kaybedecek gibi görünmektedir. Bir gün kendi gibi zor durumda olan masum bir kızı, Anna'yı kendisine yardım etmesi için yanına alır. Anna, Dostoyevski'yi daha önce hiç geçmediği kapılardan geçirecek ve onu özgür bırakacaktır. Son tarih yaklaştıkça, Dostoyevski'nin kalemi, kağıda daha sağlam basacaktır. Film, Dostoyevski'nin kendi yazdığı bir romandan uyarlama...
  Üyeler
  3,3
  FRAGMANI İZLE
 • Onur

  Onur

  26 Haziran 2015 / 2s 0dk / Komedi, Dram
  Yönetmen Matthew Warchus
  Oyuncular: Bill Nighy, Imelda Staunton, Paddy Considine
  1984 yılında henüz 20 yaşındaki gey Joe, Bromley’den Londra’ya Onur Yürüyüşü’ne katılmak için gelir. Hissettiği tereddüt bir grup geç gey erkek ve lezbiyen ile tanışınca yerini rahatlamaya bırakacaktır. Gethin's Soho Kitapevi’nde bir araya geldiği bu gençler aslında dönemin başbakanı Margaret Thatcher tarafından hoş görülmemektedir. Öte yandan aynı günlerde maden işçileri çalışma koşulları nedeniyle greve gitmiştir. Kuzey İrlandalı aktivist Mark Ashton ezilen iki kanadın birlik göstermesi gerektiğini savunur. Eşcinsel gençler, bir İrlanda kasabasına yardım için harekete geçerler ve gönülden yardımları toplumda karşılık bulur. Öte yandan iki grubunda güçlenmesini istemeyenlerin sabotajı hiç de uzak değildir… Yönetmenliğini Matthew Warchus’un üstlendiği filmin senaryosu Stephen Beresford’a ait.
  Basın
  3,8
  Üyeler
  3,4
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Dört Nikah Bir Cenaze

  Dört Nikah Bir Cenaze

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 57dk / Komedi, Dram, Romantik
  Yönetmen Mike Newell
  Oyuncular: Hugh Grant, Andie MacDowell, Simon Callow
  Dört Nikah Bir Cenaze, doksanlar romantik-film kuşağına dair en sevimli örneklerden biri olarak, bugün birçok sinemaseverin hatırasında hala önemli yerini koruyor. Filmde, ilk başta; Charles adında, kızlarla sadece gönül eğlendirip hiç bir zaman evlilik vaadinin altına girmeyen bir "heartbreaker" tiplemenin maceralarına şahit olacağız. Ancak kötü bir sürpriz onun da peşini bırakmaz: Bir gün bir arkadaşının düğününde hayatının kadınıyla karşılaşınca tüm hesapları alt üst olur. Zira Amerikalı Carrie’ye aşık olmuştur. Ancak Charles yiğitliğe gölge düşsün istememektedir ve işte bu yüzden bir türlü duygularını ifade edemez! İlginçtir, Charles ile Carrie sonradan bir cenazede ve üç nikahta daha karşılaşacaklardır. Her seferinde arkadaşlıkları bir kez daha yenilenecek ancak birbirlerine itiraf edemedikleri ilgilerine rağmen başka başka insanlarla nişanlanacaklardır. Bu nikahlardan iki tanesi Charles ve Carrie’nin olacaktır. En sevilen romantik komediler arasında olan bu film, belki de her zamanki formülün dışına çıkmıyor ama içerdiği mini hikaye örgüleri ve mutlu sonu çok da fazla gözümüzün içine sokmadan sunuvermesi açısından üzerine çektiği ilgiyi fazlasıyla hakediyor. TV kökenli Mike Newell’in beyazperdedeki ilk zaferlerinden biri. Yakışıklılığının zirvesindeki hovarda Hugh Grant ve gerçekten güzelliğinin doruğundaki Andie MacDowell ise büyüleyici bir performans sergilemekte...
  Üyeler
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Frank

  Frank

  16 Mayıs 2014 / 1s 35dk / Komedi, Dram, Müzik
  Yönetmen Lenny Abrahamson
  Oyuncular: Michael Fassbender, Domhnall Gleeson, Maggie Gyllenhaal
  Lenny Abrahamson'ın yönettiği ve Michael Fassbender, Maggie Gyllenhaal ve Scoot McNairy'nin başrolünde yer aldığı Frank, genç bir müzisyen olan Jon'un Frank'in liderliğindeki ilginç bir müzik grubuna katılmasından sonra yaşanan komik maceraları anlatıyor. Jon, kendi gözüyle, grupla yaşadıklarına tanıklık etmemizi sağlıyor.  Fassbender, grubun lideri (ve aynı zamanda filme adını veren) Frank olarak karşımıza çıkıyor. Bir müzik grubunun sahip olabileceği en ilginç figürlerden biri olan Frank grup içerisinde oluşturduğu enteresan kurallar bütününü, taktığı büyük maskesi ile tamamlıyor. Filmin hikayesi İngiliz punk grubu The Freshies'in üyelerinden ilham alıyor. 
  Basın
  3,9
  Üyeler
  3,4
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Kadının Fendi

  Kadının Fendi

  24 Haziran 2011 / 1s 53dk / Dram, Tarihi, Komedi
  Yönetmen Nigel Cole
  Oyuncular: Sally Hawkins, Bob Hoskins, Rosamund Pike
  Calendar Girls ve A Lot Like Love filmleriyle tanıdığımız yönetmen Nigel Cole, yeni filminde Sally Hawkins'e tek kişilik bir şov sunma imkanı vermiş. Yan rollerde Bob Hoskins ve Andrea Riseborough gibi isimleri de izleyebileceğimiz film sosyal adaleti ele alan neşeli ve dokunaklı bir İngiliz komedisi...Kadının Fendi, gerçek hayattan esinlenip feminist bir ittifakı anlatırken izleyicileri kahkaha tufanına sürüklüyor. 1968 yılında, İngiltere'deki bir Ford fabrikasında geçen filmde cesur bir grup kadın güç birliği yapıp adalet için ayaklanıyor. Mücadelenin gayesi, cinsel ayrımcılığın önünü keserek erkeklerle eşit kazanç ve haklar elde etmek. Hayatları mutfakla fabrika arasında geçen, işçi sınıfına mensup sıradan kadınlar patronlarına, kocalarına ve devlete karşı durmak zorunda kalıyor, ama sonunda amaçlarına ulaşıyorlar.
  Basın
  3,1
  Üyeler
  2,9
  Beyazperde
  4,0
  FRAGMANI İZLE
 • Gelinim Olur musun?

  Gelinim Olur musun?

  8 Nisan 2005 / 1s 52dk / Komedi, Müzik, Romantik
  Yönetmen Gurinder Chadha
  Oyuncular: Aishwarya Rai, Martin Henderson, Daniel Gillies
  Film, Jane Austin’in kaleminden çıkan tam bir romantik komedi tadında izleyicisine keyifli anlar yaşatmaya hazır bekliyor. Bayan Bakshi, son derece güzel olan dört kızına da koca bulmanın peşindedir. Bunun için elinden geleni yapmaya hazırdır. Elbette aşk pusuda beklemektedir. Kızlarından en akıllı ve asi olan Lalita, istediği gibi ayaklarını yerden kesen o muhteşem aşkı bulmadan evlenmemekte kararlıdır. Çok geçmeden Will Darcy ile tanışır. Ancak Lalita, onu tamamen Kaliforniya’lı bir serseri ya da züppe gibi görür. Will ise Lalita’yı güzel ama cahil bir köy kızı olarak nitelendirir. Bu karşıt algıların ahenginde ise kanlı canlı bir aşk filiz vermektedir.
  Üyeler
  3,2
  Beyazperde
  3,0
 • Sensiz Olmaz

  Sensiz Olmaz

  25 Ağustos 2000 / 1s 44dk / Komedi, Dram
  Yönetmen Stephen Frears
  Oyuncular: John Cusack, Iben Hjejle, Todd Louiso
  Rob bir plakçıda çalışan herhangi bir adamdır. Kız arkadaşı Laura ile aralarında sıradan bir ilişki vardır. Bir gün Laura, Rob’u terk eder. Bu Rob’un hayatında ardı ardına dizilmiş ayrılıklara eklenen yeni bir halkadır sadece. Rob, Laura’nın terk edişinden hareketle eski ayrılıklarına doğru bir serüvene atılır. Rob’un oldukça kişisel addedilebilecek olan bu yolculuğu, kadın-erkek ilişkisini etraflıca masaya yatırmasına neden olacaktır. Ünlü yönetmen Stephen Frears’ın en meşhur filmi olan High Fidelity, zekice yazılmış senaryosuyla dikkat çekiyor. Başta John Cusack olmak üzere Iben Hjejle, Todd Louiso ve Lisa Bonet gibi oyuncuların da boy gösterdiği filmin yapılma zamanı ise 2000 senesine tekabül ediyor.
  Üyeler
  3,9
  FRAGMANI İZLE
 • Uzaklara Gidelim

  Uzaklara Gidelim

  26 Mart 2010 / 1s 38dk / Komedi, Dram, Romantik
  Yönetmen Sam Mendes
  Oyuncular: John Krasinski, Maya Rudolph, Carmen Ejogo
  Film ilk çocuklarını bekleyen ve mevcut yaşam koşullarından memnun olmayan genç çift Burt ve Verona'nın yerleşip, kuracakları ailenin köklerini salabilecekleri ve çocuklarını büyütebilecekleri en ideal yeri aramak için Amerika'yı dolaşmalarını anlatıyor. Çiftin yol boyunca yaşadıkları aksilikler ve aradıkları ’ev’i bulmaları için onlara yardım etmeye çalışan enteresan akrabalar ve eski arkadaşlar da serüvenlerine renk katıyor.
  Üyeler
  3,1
  Beyazperde
  4,0
  FRAGMANI İZLE
 • Kara Göl

  Kara Göl

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 23dk / Komedi, Dram, Gerilim
  Yönetmen Tom Kingsley, Will Sharpe
  Oyuncular: Chris Langham, Simon Amstell, Will Sharpe
  Tom Thompson (Chris Langham) köpeğini gezdirmeye çıkardığı sırada Blake ile karşılaşır. Sempatik olduğunu düşündükleri bu yabancıyı, sıcak bir yemek için evlerine davet ederler. Yemek sırasında Blake aniden ölüverir. Bundan aylar sonra, bir aile dostları bu hikayeyi terapist Eric Sacks'a anlatır. Entrikacı bir psikoterapist, Eric Sacks biraz bile düşünmeden olayı basına duyurur. Çok geçmeden Thompson'lar katil aile olarak anılmaya başlarlar.Bu sırada Tom'un tek istediği asi kızları Jess ve Katie'nin saygısını kazanmaktır. Böylece tipik bir İngiliz ailesi, yemeğe gelen bir misafirleri onların evinde ölü bulunduğu için basın tarafından katil olarak damgalanmıştır... Filmin yönetmenliğini Tom Kingsley ve Will Sharpe yapıyor . Baş rollerinde ise Chris Langham, Simon Amstell ve Amanda Hadingue var.
  Üyeler
  3,1
  FRAGMANI İZLE
 • Aşkım

  Aşkım

  1 Ocak 2010 / 1s 30dk / Romantik, Dram, Komedi
  Yönetmen Stephen Frears
  Oyuncular: Michelle Pfeiffer, Rupert Friend, Kathy Bates
  Kedi Kadın Pfeiffer bu defa da genç bir adama aşk oyunları öğreten olgun bir hafifmeşrep rolüne bürünüyor. 'Aşkım' (Cheri), varlıklı erkekleri baştan çıkarmasıyla maruf 49 yaşındaki Lea de Lonval ile, henüz 19 yaşındaki Fred'in tutkulu aşklarının hikayesini aktarıyor. Yakışıklı ancak deneyimsiz genç Fred ve tecrübeli olgun kadın Lonval çiftinin ilişkisi altı yıl sürüyor. 1900'lerin başında Paris'te geçen filmde Lea, dişli rakibesi Charlotte'un oğlu Fred'i kadınlar hakkında bir şeyler öğrenmesi için yakın korumaya alır. Lea'nın kanatları altına giren Fred zamanla iyice büyülenecek ve safi zevkten ibaret ilişkileri sahici bir aşka dönüşecektir. Oscar adayı güzel oyuncu Michelle Pfeiffer'ı baş döndürücü bir rolde izleyeceğimiz Aşkım/Cheri'de Rupert Friend ve Kathy Bates de başarılı performanslarıyla dikkat çekiyor.
  Üyeler
  2,6
  Beyazperde
  2,5
  FRAGMANI İZLE
 • Hayata Çalım At

  Hayata Çalım At

  14 Mayıs 2010 / 1s 59dk / Komedi, Dram
  Yönetmen Ken Loach
  Oyuncular: Eric Cantona, Steve Evets, Stephanie Bishop
  Bir futbol fanatiği olan Eric postacıdır. Orta yaş krizi geçiriyor ve hayatı da her geçen gün daha kötü gidiyordur. Fakat bir gün oğlunun bir hapını içmesiyle efsane Eric Cantona sanrısına kavuşur. Cantona artın onun hayat koçudur. Yönetmenliğini Ken Loach'un yaptığı yeni filmi Looking For Eric, 2009 Cannes Film Festivali ?nde 18 Mayıs'ta yarışma filmi olarak gala gösterimi yapılmıştır.
  Üyeler
  2,5
  Beyazperde
  4,0
  FRAGMANI İZLE
 • Dörtlü

  Dörtlü

  17 Mayıs 2013 / 1s 38dk / Komedi, Dram
  Yönetmen Dustin Hoffman
  Oyuncular: Maggie Smith, Tom Courtenay, Billy Connolly
  Cissy, Reginald ve Wilfred emekli müzisyenler için tahsis edilen konforlu bir evde yaşamaktadırlar. Her yılın 10 Ekim tarihinde Giuseppe Verdi'nin doğum gününü kutlamak için bir konser düzenlenir ve bağış toplanır. Üç müzisyen de bu etkinliğe katılmaktadır. Konser, senenin en önemli olayıdır ve herkes sabırsızlıkla bu günü beklemektedir. Fakat bu yıl bir değişiklik söz konusudur. Bir zamanlar Reginald ile evli olan Jean isimli müzisyen de bu eve taşınır ve böylece tüm dengeler altüst olur. Halen daha genç ve önemli olduğu zamanlardaki gibi davranan Jean, şarkı söylemeyi de ısrarla reddetmektedir. Geçmişteki güzel hatıralarının yerini alan üzücü ve hüzünlü anılar, senenin en önemli olayının başarısını da gölgelemek üzeredir. Usta aktör Dustin Hoffman'ın ilk kez yönetmenlik koltuğunda görüyoruz. Filmin senaryosu ise ünlü senarist Ronald Harwood'un tiyatro oyunundan kendisi tarafından uyarlandı.
  Basın
  1,5
  Üyeler
  3,2
  Beyazperde
  4,0
  FRAGMANI İZLE
 • Aşk Manzaraları

  Aşk Manzaraları

  29 Haziran 2007 / 1s 30dk / Dram, Romantik, Komedi
  Yönetmen Edward Blum
  Oyuncular: Ewan McGregor, Holly Aird, Eileen Atkins
  Çoğunlukla Londra’da yaşayanlar Hampstead Heath Park’ta buluşurlar. Finans danışmanı Billy, başarılı bir seks arayıcısı olarak konuya dair lehteki ve aleyhtekiler ile tartışır. Yedi çift bu parkta buluşurlar ve aşka ve sekse dair düşüncelerini paylaşırlar birbirleri ile. Ortaya çıkan tüm fikirler herkesi farklı açılardan düşüncelere sevk eder. Genelde sorgulatan diyaloglarla ilerleyen film, bazen esprili bazen de dramatik aşk manzalarına şahit olur. Ed Blum imzalı bir ilk uzun metraj çalışmasıdır.
  Üyeler
  2,8
  Beyazperde
  3,0
 • Amcam Önceki Hayatlarını Hatırlıyor

  Amcam Önceki Hayatlarını Hatırlıyor

  22 Ekim 2010 / 1s 53dk / Dram, Komedi, Fantastik
  Yönetmen Apichatpong Weerasethakul
  Oyuncular: Thanapat Saisaymar, Jenjira Pongpas, Sakda Kaewbuadee
  Boonme Amca, böbrek yetmezliğinden ölmek üzeredir; taşradaki evine çekilmiş, son günlerini sevdikleri ve akrabalarıyla geçirmektedir. Bir akşam, yemek sofrasında, rahmetli karısıyla oğlunu görür. Boonme, ölmüş yakınlarıyla sohbetleri sayesinde öbür dünya hakkındaki sorularına yanıt bulabilecek midir? 'Büyüyle örülmüş bir şaheser' sözleriyle övülen Amcam Önceki Hayatlarını Hatırlıyor, metafizik konuların yanı sıra ilkel inançlara ve yeniden doğuşa göndermeler yapsa da aslında şefkat hakkında. Altın Palmiye’yi kazanan bu ilk Tayland filmi, jüri başkanı Tim Burton’a göre 'güzel, tuhaf bir rüya gibi'...
  Üyeler
  2,8
  Beyazperde
  5,0
  FRAGMANI İZLE
 • Sevgili Hedefim

  Sevgili Hedefim

  8 Ekim 2010 / 1s 38dk / Aksiyon, Komedi, Dram
  Yönetmen Jonathan Lynn
  Oyuncular: Bill Nighy, Rupert Grint, Emily Blunt
  Yaşı geçkince bir katil olan Victor Maynard orta kalabalıklardan uzak bir hayat sürmektedir. Bu orta yaşlı adam münzevi bir hayat yaşarken aslında gerçek hayatta ürkütücü bir kadın olan annesini mutlu etmeye çalışan bir evlattan başkası değildir. Profesyonelce baktığı işi bir gün kurbanlarından biri olan Rose ile tanışmasıyla beraber sekteye uğrar. Rose’un hayatını bağışlamakla kalmaz, Victor’un özel dedektif olduğunu zanneden genç bir çırak edinir. Hayatının akışı tamamen değişmiştir.
  Üyeler
  2,9
  Beyazperde
  2,5
  FRAGMANI İZLE
 • Hayatımın Çalımı Beckham

  Hayatımın Çalımı Beckham

  6 Aralık 2002 / 1s 52dk / Komedi, Romantik, Dram
  Yönetmen Gurinder Chadha
  Oyuncular: Parminder Nagra, Keira Knightley, Jonathan Rhys-Meyers
  Hindistan'da yaşayan genç bir kız olan Jesse'nin hayattaki tek tutkusu futboldur. Ailesinin tüm itirazlarına rağmen profesyonel anlamda futbol oynamayı isteyen Jesse, bir gün bu hayalini gerçekleştirme fırsatını yakalar. Daha profesyonel bir futbol takımına kabul edilen genç kız, ünlü futbolcu David Beckham gibi olabilmenin hayallerini kurmaktadır. Ancak bu hayaller ailesi tarafından futbol oynarken yakalanmasıyla suya düşmek üzeredir. Dünyayı kasıp kavuran futbol tutkusunun, İngiltere'de yaşayan Hintli bir kız üzerindeki etkilerini konu edinen sevimli komedi Bollywood'tan çıkma.
  Üyeler
  3,5
 • Venus

  Venus

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 35dk / Dram, Komedi, Romantik
  Yönetmen Roger Michell
  Oyuncular: Peter O'Toole, Leslie Phillips, Vanessa Redgrave
  Maurice Rusell, bir zamanların eşsiz aktörü, hayatının alaca karanlık döneminde Londra’da yaşamaktadır. Onu ilgi ile hatırlayan jenerasyonu bir yanda, dönemin gençleri, kendisinden habersizdirler. Maurice, zamanının çoğunu arkadaşı Ian ile birlikte geçirmektedir. O da bir aktördür. Bazen de Donald ile vakit geçirir ya da eski karısı Valerie’yi ziyaret eder. Halen ona tutkusu vardır ama artık birlikte yaşayamamaktadırlar. Oyunculuk kariyeri sona ermiştir. Sadece arada sırada paraya ihtiyacı olduğunda ufak tefek roller alır. Ian, gen. Yeğeni Jessie’yi yanına çağırır. Esas amacı hastayken kendisine bakacak birine ihtiyaç duymasıdır. Kendisine yemek yapmasını bekler. Ancak Jessie hiç de umduğu gibi bir ziyaretçi çıkmaz. O bol miktarda alkol alır ve gerçek üstü görüntüler görmeye başlar.
  Üyeler
  2,7
  Beyazperde
  3,0
  FRAGMANI İZLE
Back to Top