Beyazperdem
Danışman
"Danışman" filmine benzer 20 film var.
 • Never Let Go

  Never Let Go

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 38dk / Gerilim, Dram
  Yönetmen Howard J. Ford
  Oyuncular: Angela Dixon, Nigel Whitmey, Lisa Eichhorn
  Apaçık bir kaçırma vakasının ardından yalnız bir anne çaresizce kayıp çocuğunun peşine düşer. Kimseye güvenmeden, hiçbir şeyin onu durdurmasına izin vermeden, kasvetli arka sokaklarda ve çorak topraklarda kendine bir yol arar. Şimdi masum bir adamın cinayetinden sorumlu tutulur ve Amerika’daki eski bağlantıları görünenden daha fazlasının olduğuna işaret eder.
  Üyeler
  3,1
 • Kevin Hakkında Konuşmalıyız

  Kevin Hakkında Konuşmalıyız

  3 Şubat 2012 / 1s 52dk / Dram, Gerilim
  Yönetmen Lynne Ramsay
  Oyuncular: Tilda Swinton, John C. Reilly, Ezra Miller
  Eva, Kevin'a hamile kaldığı gençlik yıllarında bütün kariyer planlarını ve hedeflerini bir kenara koyarak çocuğunu dünyaya getirmeye karar verir. Fakat annenin oğlu için hayatından yaptığı bu fedakarlık maalesef Kevin'in çocukluk yıllarından itibaren başlayarak hayatlarını ters yönde etkilemeye başlar. Kevin 15 yaşına geldiğindeyse lisedeki çete gruplarıyla takılmaya başlar ve hiç kimsenin hoş görmeyeceği olaylara karışır. Eva oğlunun hatalarından dolayı derin sorumluluk ve suçluluk duyarak, nerede yanlış yaptığını sorgulamaya başlar. Bu arada Kevin'in ayrıldığı babası ile yeniden iletişime geçmek durumundadır... Eleştirmenler tarafından Tilda Swinton'ın şimdiye kadarki en üstün oyunculuk performası olarak değerlendirilen filmin diğer başrollerini bugüne kadar komedi filmlerindeki performanslarıyla hatırladığımız John C. Reilly ve genç oyuncu Ezra Miller yer alıyor. Lionel Shriver'ın romanından Lynne Ramsay ve Rory Kinnear tarafından uyarlanan filmin yönetmenliğini ise gene Ramsay üstleniyor. Ülkemizde vizyon tarihi henüz belli olmayan Kevin Hakkında Konuşmalıyız (We Need to Talk About Kevin), 64. Cannes Film Festivali'nin uzun metraj yarışmalı bölümünde Altın Palmiye için yarışmış ve eleştirmenlerden tam not almıştı. Müziklerinde Radiohead grubundan Johnny Greenwood'un imzası olan psikolojik gerilim türündeki film ülkemizde ilk kez 2011 Filmekimi'nde seyirciyle buluşmuştu.
  Basın
  3,7
  Üyeler
  3,4
  Beyazperde
  4,5
  FRAGMANI İZLE
 • Hanna

  Hanna

  10 Haziran 2011 / 1s 57dk / Gerilim, Dram
  Yönetmen Joe Wright
  Oyuncular: Saoirse Ronan, Eric Bana, Vicky Krieps
  16 yaşında zeki ve meraklı bir çocuk olan Hanna (Saoirse Ronan) babası Erik'e fazlasıyla bağlıdır. Hanna, kuzey Finlandiya'nn balta girmemiş ormanlarında, soğukkanlı bir ölüm makinesi, bir suikastçı olarak yetiştirilmiştir. Eski bir CIA ajanı olan babası ona avlanmayı, kendini savunma sanatını öğretmiş, herhangi bir okula göndermeden evde eğitmiştir. Babası sayesinde yaşıtlarından tamamen farklı yetişen ve ergenlik çağındaki hiçbir çocuğa benzemeyen Hanna şimdi öğreticisi tarafından ilk suikastını gerçekleştirmek için Avrupa'ya yollanır. Yol boyunca hedefine kitlenmiş bir şekilde, usta bir katil gibi soğukkanlılıkla hareket eden Hanna, dışarıdaki dünyanın kendisi ve ailesi için yaptığı planlardan habersizdir. Başına gelen çeşitli olaylar sonucunda hedefine yaklaştıkça varoluşuna dair sorularla boğuşmaya başlar. Erik kızının artık geri döndürülemez bir yola girdiğini fark eder...  2007 yılında çektiği Kefaret (Atonement) ile rüştünü ispatlayan yönetmen Joe Wright'n son filmi, Saoirse Ronan, Eric Bana ve Cate Blanchett'n baş rolleri paylatığı ektili kadrosuyla da dikkat çekiyor. Senaryosunu Seth Lochhead ve David Farr'ın beraber kaleme aldığı filme yurt dışından gelen eleştiriler ise olumlu yönde.
  Basın
  2,9
  Üyeler
  3,0
  Beyazperde
  2,5
  FRAGMANI İZLE
 • Son Vurgun

  Son Vurgun

  16 Mart 2012 / 1s 50dk / Aksiyon, Gerilim, Dram
  Yönetmen Baltasar Kormákur
  Oyuncular: Mark Wahlberg, Kate Beckinsale, Ben Foster
  Eski bir suçlu olan Chris Farraday (Wahlberg) uzun zamandır belaya bulaşmadan, kendisine yeni bir hayat kurmuş, evlenmiş ve çocuk sahibi olmuştur. Fakat güzel karısının erkek kardeşi Andy (Caleb Landry Jones), bir uyuşturucu çetesinin işlerini eline yüzüne bulaştırınca Chris, Andy’nin hayatını kurtarmak ve borcunu ödemek için yeniden kaçakçılık planlarına dahil olur. Eski kaçakçılık ününü kullanarak, eski arkadaşlarına ve sağlam bir ekibe ulaşan Chris, zekice bir planla sahte bankonotlarla milyonlarca dolara ulaşmayı hedefler. Fakat planın polislere ve uyuşturucu baronlarına rağmen başarıyla tamamlanmasına saatler kala ailesi de tehdit altındadır... Yönetmenliğini Baltasar Kormakur'un üstlendiği filmin senaryosu ise Aaron Guzikowski, Arnaldur Indridason ve Oskar Jonasson'ın elinden çıkma. Gerilim dolu macera filminin başrolünde ise en son Dövüşçü filminde seyrettiğimiz Mark Wahlberg yer alıyor...
  Basın
  2,6
  Üyeler
  3,2
  Beyazperde
  1,0
  FRAGMANI İZLE
 • Kardeşim İçin

  Kardeşim İçin

  6 Haziran 2014 / 1s 57dk / Dram, Gerilim
  Yönetmen Scott Cooper
  Oyuncular: Christian Bale, Woody Harrelson, Casey Affleck
  Russell ve kendisinden küçük kardeşi Rodney, uzun zamandır ekonomik sıkıntılarla boğuşmakta olan Rust Belt kasabasında yaşamakta ve her daim kaçıp gitmenin, daha iyi bir hayat kurmanın hayallerini kurmaktadırlar. Fakat bir hata sonucu Russell kendisini hapishanede bulduğunda hem bu hayalleri hem de hayatları altüst olur. Kardeşi ise kuzey bölgesinin en zalim ve acımasız suç ağlarından birine bulaşır ve yaptığı hata canına mal our. Bu nedenle Russell hapishaneden çıktıktan sonra kendi özgürlüğü ile kardeşinin intikamını arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Yönetmenliğini Scott Cooper'ın üstlendiği filmin senaryosu da yönetmenle birlikte Brad Ingelsby'ye ait. Filmin oyuncu kadrosunda ise Christian Bale, Casey Affleck, Zoe Saldana ve Woody Harrelson gibi yıldızlar var. 
  Basın
  3,4
  Üyeler
  3,3
  Beyazperde
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Sibirya Ekspresi

  Sibirya Ekspresi

  19 Aralık 2008 / 1s 51dk / Polisiye, Dram, Gerilim
  Yönetmen Brad Anderson
  Oyuncular: Woody Harrelson, Emily Mortimer, Kate Mara
  Woody Harrelson'ın canlandırdığı Roy ile Emily Mortimer'in hayat verdiği Jessie karakteri, Amerikalı, uyumlu görünen, değişik karakterde iki insanın oluşturduğu bir çifttir. En son Pekin'de yaşamlarını dürdürürken memleketlerine dönmeye karar vermişlerdir. Yolculuk için yerlerini aldıkları trende kompartıman arkadaşları Carlos ve Abby adlı, en az kendileri kadar tuhaf bir çift oluverir. Filmde Carlos karakterini yakışıklı oyuncu Eduardo Noriega canlandırırken, gizemli kız arkadaşı rolünde Kate Mara yeralıyor. Aralarında hızlı bir şekilde evlerinden uzaktaki gezginler arasında kurulan temelleri çok da sağlam olmayan bir bağ kurulur. Roy durakların birisinde trenden ayrılır. Jessie yeni arkadaşlarının göründükleri gibi olmadıklarını anlamaya başlar. Fakat bu unutulmayacak seyahatin gerçek tehlikeleri yeni yeni su yüzüne çıkmaya başlamıştır. Başlangıçta basit bir tren yolculuğu gibi gözüken gezi macerası, giderek Rus polisler (Ben Kingsley ve Thomas Kretschmann), mafya, işkence, uyuşturucu ve cinayetle dolu korkutucu bir kovalamacaya dönüşecektir.
  Üyeler
  3,1
  Beyazperde
  3,5
 • Hayalet Sesler

  Hayalet Sesler

  11 Şubat 2005 / 1s 38dk / Gerilim, Fantastik, Dram
  Yönetmen Geoffrey Sax
  Oyuncular: Michael Keaton, Deborah Kara Unger, Chandra West
  Mimar Jonathan Rivers, umulmadık olaylar sonucu acı çeken dul bir erkek konumuna düşer. Karısının ölümünün ardından kafası ziyadesi ile karışmıştır. Ancak bir paranormal uzmanı Jonathan’a yaklaşır ve karısının, mezardan gelen sesini duymak gibi bir fikir atar ortaya. Bir dizi sıra dışı iletişim türü içinden geçerek, EVP sistemi aracılığı ile Jonathan, nihayet karısını görebilecek ve onunla konuşabilecektir. Ancak bunu yapmakla kendisini obsesif bir duruma sokar çünkü merakı onda, daha fazlasını bilmek arzusu uyandırmıştır. Bu durum Jonathan’ın bu dünyaya ait olmayan bazı yüleşmeler yaşamasına vesile olacak ve içlerinden bazıları, zarar veren yapıları ile Jonathan’ın müdahelesine izin vermeyecektir.
  Üyeler
  3,2
 • Kabus

  Kabus

  2 Ocak 2004 / 1s 58dk / Gerilim, Dram
  Yönetmen Mike Figgis
  Oyuncular: Christopher Plummer, George Buza, Dana Eskelson
  Bir zamanlar görkemli ve heybetli bir malikâne yazgısına sahip olan ancak şimdilerde tam bir harabe olarak nitelendirilebilecek bir ev, şehirden kopup hayallerindeki evi bu kasabada baştan yaratmak isteyen bir çiftin umulmadık kaderleri olacaktır. Harabenin içinde saklı tuttuğu sırlar, örtbas edilen dehşet verici geçmişi ve asıl sahibinin hapishaneden çıkıp evini geri almak adına verdiği mücadelenin gizemi, çiftin, evi yenilemek çabalarının ötesine geçecektir. Film, ortaya koyduğu farklı işlerle dikkat çeken yönetmen Mike Figgis’e ait. Kendisi, bu kez Dennis Quaid, Sharon Stone, Juliette Lewis ve Christopher Plummer’dan oluşan oyuncu kadrosu ile bir gerilim filmine imzasını atıyor
  Üyeler
  2,7
  Beyazperde
  2,5
 • Ripley’in Cinayetleri

  Ripley’in Cinayetleri

  10 Ekim 2003 / 1s 50dk / Gerilim, Dram
  Yönetmen Liliana Cavani
  Oyuncular: Thomas Bloem, John Malkovich, Dougray Scott
  Patricia Highsmith’in Ripley serisinin üçüncü kitabından uyarlandı. Serinin ilk kitabını Yetenekli Bay Ripley adıyla sinemalarda izlemiştik. Şimdi yaklaşık bir 20 yıl sonrasına uzanıyoruz. Ripley (John Malkovich) evli, varlıklı ve Avrupa’da yaşamını sürdürüyor. Bir partide dürüst bir iş adamıyla tanışır ve onu da kendi şeytani planlarına alet eder. Seçilen adamı para ile cezbettikten sonra cinayetlerini işletmeye başlayacaktır...Ripley’s Game daha önce Wim Wenders tarafından Amerikalı Arkadaş adıyla beyazperdeye uyarlanmıştı. Yeni filmin yönetmenliğini de dünya sinemasının saygın isimlerinden Liliana Cavani üstleniyor. Müziklerini Ennio Morricone’nin yaptığını da son bir bilgi olarak aktaralım.
  Üyeler
  3,1
 • Cehennemden Daha Sıcak

  Cehennemden Daha Sıcak

  14 Kasım 1997 / 1s 43dk / Aksiyon, Gerilim, Dram
  Yönetmen Mick Jackson
  Oyuncular: Tommy Lee Jones, Anne Heche, Gaby Hoffmann
  Los Angeles’ta o güne kadar hiç fark edilmemiş bir yanardağ aktif hale gelir. Bu tip bir felakete hiç hazır olmayan Amerikan kozmopoliti, savunmasız ve telaşlı bir halde yapayalnız kalır. Volkanın etkisi tüm şehri tehdit etmektedir. Los Angeles Doğal Afetler bürosunun şefi olan Mike Roark, çevresindeki insanların destekleriyle bu büyük felaketin etkilerini azaltmak zorundadır. Kendi ailesine ulaşamıyor olması ise kafasını kurcalamaktadır. Döneminin en yüksek bütçeli filmlerinden biri olan Volkano’nun başrollerinde Tommy Lee Jones ve Anne Heche var. Filmin yönetmen koltuğunda ise aynı zamanda The Bodyguard’ın da yönetmeni olan Mick Jackson oturuyor.
  Üyeler
  2,7
 • A Mighty Heart

  A Mighty Heart

  19 Ekim 2007 / 1s 40dk / Dram, Tarihi, Gerilim
  Yönetmen Michael Winterbottom
  Oyuncular: Angelina Jolie, Dan Futterman, Archie Panjabi
  Wall Street Journal muhabiri olan Daniel Pearl, Pakistan’da görev yaparken terörist bir örgüt tarafından kaçırılır. Serbest bırakılmasına dair yapılan tüm çağrılara rağmen öldürülünce gazeteci eşi Mariane Pearl, bu ülkeye gitmeye karar verir. Pakistan’da yaşadıkları ve kocasının bütün dünyayı üzüntüye boğan ölümünün ardındaki sır perdesini aralama çabalarını anlatan film, yaşananların sadece görünenden ibaret olmadığına değiniyor.Ses getiren belgesel Guantanamo Yolu’nun, deneysel çalışmaları ile sinema dünyasında her daim yeni beklentiler yaratan yönetmeni Michael Winterbottom ve Angelina Jolie’yi biraraya getiren film, dünyanın içinde bulunduğu konjonktür de düşünülünce oldukça ses getirecek gibi...
  Üyeler
  3,3
  FRAGMANI İZLE
 • The Killer Inside Me

  The Killer Inside Me

  Vizyon tarihi belirsiz / 2s 0dk / Gerilim, Dram
  Yönetmen Michael Winterbottom
  Oyuncular: Casey Affleck, Jessica Alba, Kate Hudson
  Polisiye/gerilim türündeki filmin konusu şöyle, Batı Texas’ta bir petrol kasabasında karısıyla normal bir hayat süren şerif Lou Ford’un (Ben Afflec) hayatı kasabaya gelen bir fahişeyle (Jessica Alba) birlikte altüst olur. Hatırlatalım, Yazar Jim Thompson?ın aynı adlı romanından yönetmen Michael Winterbottom tarafından beyazperdeye uyarlanan filmdeki şiddet sahneleri fazlasıyla gürültü koparmıştı.
  Üyeler
  3,2
  FRAGMANI İZLE
 • The King of New York

  The King of New York

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 40dk / Polisiye, Dram, Gerilim
  Yönetmen Abel Ferrara
  Oyuncular: Christopher Walken, David Caruso, Laurence Fishburne
  Efsanevi mafya lideri Frank White uzun bir hapishane sürecinin ardından sokaklara geri döndüğünde ilk hedefi eski günlerine geri dönmek olur. Frank White, zamanında kendi bölgesinde tek güç olmak için şiddet dolu yollara başvurmuş; fuhuş ve uyuşturucu ticaretini tekrar kontrol altına almıştır. Fakat artık bir noktadan sonra Frank'in yozlaşmış kişiliği değişir ve kazandığı parayı zenginden alıp fakire dağıtmaya karar verir.Abel Ferrara'nın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini Christopher Walken, David Caruso ve Laurence Fishburne paylaşıyor.
  Üyeler
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Öldüğümde Uyuyacağım

  Öldüğümde Uyuyacağım

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 42dk / Gerilim, Dram
  Yönetmen Mike Hodges
  Oyuncular: Clive Owen, Charlotte Rampling, Jonathan Rhys-Meyers
  Film, intikamın ağır bedelini gözler önüne seriyor.
  Üyeler
  2,6
 • Ateşin Ortasında

  Ateşin Ortasında

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 44dk / Dram, Tarihi, Gerilim
  Yönetmen Phillip Noyce
  Oyuncular: Derek Luke, Tim Robbins, Terry Pheto
  Patrick Chamusso sadık bir eş ve son derece özenli bir aile babasıdır. Güney Afrika'da yaşar ve Secunda isimli bir yağ rafinerisinde ustabaşı olarak çalışır. Bu dönemin Güney Afrikası ülke sınırları içerisinde yaşanan yoğun ırk ayrımı ve ırkçılık sistemi ve bu sistemin doğurduğu karmaşaları nedeniyle dünyanın geri kalanı tarafından ayıplanmakta, suçlu bulunmaktadır. Çalıştığı fabrika Secunda ise ülkenin kendi kendine yetmesini ve geçimini devam ettirmesini sağlayan en önemli sembolüdür. İşinden arta kalan zamanlarda bir futbol takımının menajerliğini de yapan Patrick, ülkenin kaos ortamından uzak, apolitik ve barışçıl bir şekilde yaşamını sürdürmektedir. Ne var ki bu huzurlu yaşamı iş yerinde meydana gelen büyük bir problemle birlikte yıkılmaya başlar.
  Üyeler
  3,5
 • The Collector

  The Collector

  4 Haziran 2010 / 1s 59dk / Dram, Korku, Gerilim
  Yönetmen William Wyler
  Oyuncular: Terence Stamp, Samantha Eggar, Mona Washbourne
  Nevrotik bir kaçkın olan Freddy Clegg yaptığı işler arasında bir tek kelebek koleksiyonculuğundan keyif alan bir banka memurudur. Bir gün İngiliz Futbol Havuzu’ndan 200.000 dolar kazanır. Kazandığı büyük parayla büyük bir ev almaya karar veren Clegg’in bir sonraki vukuatı ise bir sanat öğrencisini kaçırmak olacaktır. Clegg ne kaçırdığı Samatha’dan fidye istemektedir ne de ona tecavüz etmeyi düşünmektedir. Onun istediği tek şey onu da koleksiyonuna katmaktır. Samantha bu tuhaf adamdan kaçmanın planlarını yapmaktadır.Ben-Hur, Roman Holiday ve The Best Days of our Lives gibi sinema tarihine geçen filmlerle sinema tarihinin en önemli yönetmenleri arasında adı anılan William Wyler’ın kariyerinin son dönemine denk düşen filminin başrollerinde Terrence Stamp ve Samatha Eggar var.
  Üyeler
  2,9
 • Kraliçe Ve Ülkem Adına

  Kraliçe Ve Ülkem Adına

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 45dk / Gerilim, Dram, Polisiye
  Yönetmen Martin Stellman
  Oyuncular: Denzel Washington, Dorian Healy, Sean Chapman
  "Kraliçe Ve Ülkem Adına", bir hayal kırıklığı hikayesini beyazperde'ye aktarıyor... Reuben James, ülkesi için hayatını cesurca tehlikeye atarken, vatanına geri döndüğünde dışlanmakla yüz yüze kalacağını tahmin etmiyordu. Bir savaş kahramanıydı James... Aradan tam sekiz yıl geçmiş ve artık vatani görevini tamamlayıp eve döndüğünde, eski mahallesinin suç, uyuşturucu ve yolsuzlukla çevrildiğini görünce düş kırıklığına uğrar. Ülkesi tarafından ihanete uğradığını düşünen, iş bulmakta zorlanan Reuben, duygusal açıdan patlamaya hazır bir saatli bombaya dönüşür. En iyi arkadaşı gözlerinin önünde vahşice öldürüldüğünde ise adaleti tek başına sağlamak isteyen silahlı bir zalime döner.
  Üyeler
  3,2
 • Zirve Mücadelesi

  Zirve Mücadelesi

  16 Mart 2001 / 2s 6dk / Dram, Gerilim
  Yönetmen Rod Lurie
  Oyuncular: Jeff Bridges, Joan Allen, Gary Oldman
  Amerika Birleşik Devletleri'nin yönetiminde yer alan başkan yardımcısı aniden hayatını kaybetmiştir. Onun yerine seçilen bir kadın senatör Laine Hanson, senatodaki beklentileri aksi yönde çıkarmıştır. Hanson'ın eriştiği pozisyondan hoşlanmayan siyasetçiler, kadının geçmişinden gedikler aramaya ve onun kariyerini yerle yeksan etmeye çabalayacaklardır.
  Üyeler
  2,9
 • Offence, The

  Offence, The

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 56dk / Dram, Polisiye, Gerilim
  Yönetmen Sidney Lumet
  Oyuncular: Sean Connery, Trevor Howard, Ian Bannen
  Müfettiş Johnson sinir krizinin eşiğindeki bir polistir. Meslekte geçirdiği yıllar ve şahit olduğu çirkinlikler bir beynini bir kurt gibi yiyip bitirmektedir. Akşamları kendisiyle başbaşa kaldığında imgelemini hiç hatırlamak istemediği görüntüler kaplamaktadır.Johnson bir gün bir çocuğa sarkıntılık eden bir zanlı yakalandığında onu kendisi sorgulamak için ısrarcı olur. Bundan sonra iki adamın zihinleri korkunç bir savaşa girer. Zanlı, sorgucusunun kalbinin içini, çürüyen ve acı çeken ruhunu görür adeta. Giderek olayın gerçek failinin zanlı mı yoksa hatırlayamadığı bir şekilde Johnson’ın kendisi mi olduğunu seyirci de anlayamaz hale gelir.12 Kızgın Adam, Serpico gibi filmlerle ünlü yönetmen Sidney Lumet, hiç de mutlu sayılmayacak bu filmi John Hopkins?in This Story Of Yours isimli oyunundan uyarlamış. Gişede başarılı olamadıysa da başrol oyuncusu Sean Connery’nin -ilginç bir şekilde- çok sevdiğini birden fazla kez itiraf ettiği bu yapım, zorlanmayı seven sinemaseverler için iyi bir test alanı sayılır.
  Üyeler
  3,3
 • Korku Evi

  Korku Evi

  30 Eylül 2011 / 1s 31dk / Gerilim, Dram
  Yönetmen Jim Sheridan
  Oyuncular: Daniel Craig, Naomi Watts, Rachel Weisz
  İdeallerindeki eve taşınan bir aile, eski ev sahiplerinin tüyler ürpertici bir suça kurban gittiklerini daha sonra öğreneceklerdir.Ünlü İrlandalı yönetmen Jim Sheridan'ın son filmi Dream House, Daniel Craig, Rachel Weisz ve Naomi Watts'ın başı çektiği birinci sınıf kadrosuyla dikkat çekiyor. Yönetmen Jim Sheridan, My Left Foot: The Story of Christy Brown, In the Name of the Father, The Boxer, In America ve Brothers gibi dram öğelerinin ağır bastığı filmlerle tanınıyor.Kısa bir süre önce evlenen Daniel Craig ve Rachel Weisz'ın arasındaki aşkın tohumlarının atıldığı film olarak da bilinen Dream House, The Shining göndermeleri taşıyan afişiyle de dikkat çekiyor.
  Basın
  3,0
  Üyeler
  3,1
  Beyazperde
  2,0
  FRAGMANI İZLE
Back to Top