Beyazperdem
  Mutlu Aile Defteri
  Ortalama puan
  3,6
  63 Puanlama ve 10 Eleştiri
  10% (1 Eleştiri)
  10% (1 Eleştiri)
  50% (5 Eleştiri)
  20% (2 Eleştiri)
  10% (1 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  Mutlu Aile Defteri hakkında görüşlerin ?

  10 kullanıcı eleştirisi

  yakup m.
  yakup m.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,0
  Flim en başta güzel başlamasına rağmen çok kötü bitiyor.Komediyle alakası yok.Sırf oyuncuların isimlerinden dolayı gittiğim ancak büyük hayal kırıklığı yaşatan kötü bir flim.
  Ayse Ö.
  Ayse Ö.

  Takip Et! 2 Takipçi 3 Eleştirisini Oku

  5,0
  Konu fena değildi ama,Büşra Pekin hariç oyuncuların abartılı oynadıklarını düşünüyorum.Yarattıkları kişilerin içi boştu.Komedi mutlaka abartıyla ,bağırmakla olmaz ki.Öncesinde sağlam bir senaryo gerekli.Tuncel Kurtiz'in ne büyük roller oynadığına tanıklık ettik,ama bu sefer olmamıştı bana göre.Adile Naşit/Münir Özkul'a benzetmiş bir izleyici,hiç alaka kuramadım aile arasında geçmesinden başka.O flilmlerdeki sıcaklık burada yoktu.
  Amir Han
  Amir Han

  Takip Et! 11 Takipçi 443 Eleştirisini Oku

  3,0
  Eğlenceli bir film. Çekimlerden 8 ay sonra ölen Tuncay Kurtiz'i son filminde izlemek ayrı bir hüzün. Kadro sağlam, oyunculuklar vasatın üstünde. Yalnız senaryo detaylı ve özenli değildi. Ama izlerken sıkılmayacağanız bir yapım.
  Engin Yüksel
  Engin Yüksel

  Takip Et! 27 Takipçi 1 302 Eleştirisini Oku

  3,0
  ailece izlenip zaman geçirilebilinecek hoş bir film öylesine izlenebilenler kategorisinde 6/10
  KiMSiN
  KiMSiN

  Takip Et! 29 Eleştirisini Oku

  2,5
  Konusu ve oyuncuları iyi , izlerken gülümsediğim yerlerde bol . Ama yok artık denilen abartı sahnelerde bolca mevcut .Bence ortalama bir film.5/10 hakeder.(693)
  Orhan T.
  Orhan T.

  Takip Et! 4 Takipçi Eleştirisini Oku

  3,5
  Buram buram İzmir ve aile kokan süper bir film olmuş. Ramiz Dayı'nın baba halini izlemek isteyenler için süper bir fırsat... Ayrıca bu filmden herkesin çıkaracağı çok önemli dersler var.
  Özgür A.
  Özgür A.

  Takip Et! 3 Takipçi 41 Eleştirisini Oku

  3,5
  Tuncel Kurtiz İlker Aksum ve diğer tüm oyuncuları rollerinin altından hakkı ile kalktıkları, abartısız bir komedi filmi olmuş. Günlük hayatta karşılaşmamız mümkün olan karakterler İzmir'in güzellikleri ile perdeye yansıtılmış. Yeşil Çam'a selam göndermeyi de ihmal etmediklerini söylemek gerekir. Gidin bu filmi izleyin ve güzel 2 saat geçirin derim. Sadece Tuncel Kurtiz'in gençlik yıllarını başka bir oyuncu üstlenseydi daha iyi olurdu diye düşünüyorum ama o kadarda olsun değil mi?
  Alp T.
  Alp T.

  Takip Et! 16 Takipçi 301 Eleştirisini Oku

  3,0
  Bence keyifli ve eğlenceli bir filmdi. Özellikle oyuncuların performansları da çok iyiydi. Keyifli bir film izlemek ve iyi vakit geçirmek isteyenler için tavsiye edilebilir. Hoş bir filmdi. 3/5
  Demirtas
  Demirtas

  Takip Et! 2 Takipçi 888 Eleştirisini Oku

  2,0
  Yer yer tebessüm ettiriyor ama bana göre olmamış. Son dönemin başarısız yerli filmlerinden biri bana göre.
  Celil
  Celil

  Takip Et! 7 Eleştirisini Oku

  4,0
  Öncelikle filmin kötü taraflarından bahsedilmeli ki çok da kötü yanı olduğu söylenemez. Her ne kadar bir kaç tane animasyon bulundurmasına rağmen animasyon kalitesi çok yapmacık ve sırıtıyor. Diğer kötü yanı ise hikayesinin çok uçuk ve sürekli değişken olması. Bir bakıyorsun adam hasta olmuş, bir bakıyorsun bütün kardeşlerin yaptıkları ortaya çıkmış, sonraki sahnede ise avcılar köpek için bunların peşlerine düşmüşler. Bütün kötü yanları bunlardan ibaret. Aşırı komik bir film beklentisinde olmayın. İyi yanlarına gelecek olursak ise ışıklandırma ve sahne kalitesinden bahsedebiliriz. Işıklandırma size iç alanlarda bile görsel bir zevk sunuyor. Espriler de gayet kaliteli, iyi de dramatize edilmiş.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top