Beyazperdem
Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk
Seanslar Fragmanlar Oyuncular Üye Eleştirileri Basın Eleştirileri Beyazperde Eleştirisi Fotoğraflar
Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk
Vizyon tarihi 27 Temmuz 2012 (2s 0dk)
Yönetmen Belirsiz
Oyuncular: Yekta Kopan, Sezen Aksu, Engin Altan Düzyatan devamı...
Tür Çizgi film
Ülke Tayland
Fragmanı izle
Basın ? 0 Eleştiri
Üyeler 3,011 Puanlama ve 1 Eleştiri

Özet ve Detaylar

Max Maceraları: Kralın Doğuşu filmiyle başlayan Aslan Max ve dostlarının heyecan dolu macerası ikinci filmle devam ediyor. Max, son güç kristalini ele geçirmemesi için Gölgelerin Efendisi ile ezeli mücadelesini sürdürüyor. Fakat bu sefer Max ve arkadaşlarının karşısına Gölge Yarasaları ve Gölge Örümcek de çıkıyor. Sonsuzluk ormanından gizemli adaya uzandıkları zorlu ve macera dolu bir yolculuk sonucu, son güç kristalinin bulunduğu Buzlar Diyarı’na varıyorlar. Ama son güç kristali maalesef Gölgelerin Efendisi’nin eline geçiyor. Şimdi Aslan Krallığı’nın kurtuluşu gerçekten tehlikede...
Dağıtımcı Tiglon
Daha fazla
Yapım yılı 2012
Metraj uzun metrajlı film
İlginç Detaylar 2 başlık
Bütçe -
Dil Türkçe
Görüntü formatı -
Renk Renkli
Ses formatı -
Yapım formatı -
Viza numarası -

Üye eleştirisi

Tüm üye eleştirileri
0% 0 Eleştiri 0% 0 Eleştiri 0% 0 Eleştiri 0% 0 Eleştiri 0% 0 Eleştiri 100% 1 Eleştiri
1 Üye eleştirisi

Fotoğraflar

Bunları Biliyor musunuz?

Canavarlar

Kutup Yılanı Canavarı: max'ın ulaşmaya çalıştığı güç kristallerinden birinin saklandığı Buzlar diyarının gardiyandır. Buzul tabakasının altında yaşayan canavar, buzun üstünde gezenlerle beslenir! Gölge Örümcek: Kötü güç Gölgelerin Efendisi'nin yardımcılarısı olan bu yaratık sonsuzluk ormanını korkunç bir yer haline getirmiştir. Buz Canavarı: Buz Aslanları kabilesinin baş belası olan bu canavar Prenses Elsbeth’i kaçırarak beklenmedik olaylara yol açar.

Karakterler

Juck: Juck Fae Ormanı adıyla bilinen ve Phoenix’in büyülü güç kaynağının saklandığı efsanevi dolu ormanın gardiyanı. Lionel: Leena’nın çok uzun yıllardır kayıp olan babası. Rascal: Sonsuzluk Ormanı'nda yaşayan ve uçabilen bir tür sincap. Profesör Monturiolus: Kendi kendine icatlar yapan mucit, bir keşfi sonucu ıssız bir adada mahsur kalır ama icatlar yapmaya devam eder. Sonuçta adada MAx ve dostlarıyla tanışır. Kral Ragnar: Buz Aslan Kabilesi'nin kralıdır. Prenses Elsbed:Kral Ragnar’ın kızıdır.

Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

Tüm benzer filmler

Yorumlar

Yorumları göster