Filmleri oyla!
Beyazperdem
  6 Süper Kahraman
  Ortalama puan
  4,4
  251 Puanlama ve 177 Eleştiri
  dağılımı 177 Eleştiri notla
  67 Eleştiri
  64 Eleştiri
  39 Eleştiri
  6 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  6 Süper Kahraman hakkında görüşlerin ?

  177 kullanıcı eleştirisi

  Sarp Baran
  Sarp Baran

  Takip Et! 4 Takipçi 118 Eleştirisini Oku

  3,5
  9 Nisan 2020 tarihinde eklendi
  Güzel bir aile filmi..
  Dong Woo W.
  Dong Woo W.

  Takip Et! 1 Takipçi 4 Eleştirisini Oku

  5,0
  24 Ocak 2015 tarihinde eklendi
  Bugün izledik tam benim tarzımda. Ama Astro Boy (2009)'dan çalıntı. spoiler: Dediğim hikayede Astro'nun insan hali Toby ölüyor. Ölürken "Şapkası" arkasında kalıyor. aynısı Hiro'nun abisine oluyor. Bunun yanı sıra diğer konuşmaların da bir kısmı Astro Boy'dan: spoiler: Dr. Tenma, Dr. Elefun (Ochanimuzi)'a "O artık öldü ve Geri gelmeyecek", diyordu. Ve Hiro, Baymax'e "Tadashi (abisi) öldü, o geri gelmeyecek" dedi. Yanı sıra fütüristik bir hikaye ve spoiler: Tokyo (hikayedeki adıyla "Sanfransokyo"da geçiyor. Astro'nun uyarlanmamış hikayesinde Metro City, Tokyo'dur (Tokyo'nun üzerine kurulmuş ta olabilir. . Kısacası az çok çalıntılar var ve Astro Boy bu kadar başarılı olamadı (6 Süper Kahramana ait 7 ödül var!). Ama sevmedim değil. Zaten Astro Boy'da, "Gökteki Kale"den çalıntı figürler var, sanırım birisi bir yerde yazmıştı :) . Ama hepsi benim tarzımda, yani çalıntı olması bir şey ifade etmiyor. Çok beğenerek izledim!
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 2949 Takipçi 1 698 Eleştirisini Oku

  4,5
  22 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  Kusursuz bir animasyon. Yaratıcılık oldukça üst düzey. "Bilim" bayağı bir dahil zaten filme. Başarılı bir animasyonun tüm gerekliliklerini sağlamayı başarmış. Çok eğlenceli sahnelerin yanında, son derece duygusal anlar da mevcut. Oscar adaylarının hepsini göremedim henüz ancak "Big Hero 6"i "How to Train Your Dragon 2"dan daha fazla beğendiğimi rahatlıkla söyleyebilirim şimdiye kadar. Baymax'i uzun süre unutamayacaksınız.
  Engin Yüksel
  Engin Yüksel

  Takip Et! 2412 Takipçi 1 381 Eleştirisini Oku

  3,5
  15 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  izlerken çok keyif alacağınız güzel bir animasyon 7/10
  The-Erinch
  The-Erinch

  Takip Et! 20 Takipçi 217 Eleştirisini Oku

  4,0
  17 Ocak 2015 tarihinde eklendi
  Böyle bir robot her eve lazım :) Ahhh çok eğlendim...Sevimli,hareketli, bir animasyon olmuş.Not:32 yaşındayım.
  Alp T.
  Alp T.

  Takip Et! 45 Takipçi 301 Eleştirisini Oku

  4,0
  18 Ocak 2015 tarihinde eklendi
  Disney Pixar oldukça orijinal ve başarılı filmler üretirken, normal Disney'in animasyon filmleri onun gerisinde kalıyordu. Fakat son yıllarda Disney, Wreck-It Ralph ve Frozen gibi filmler ile Pixar ekibine yavaş yavaş yetişmeye başladı. Bu film de Disney'in başarılı filmlerinden birisi. Üstelik Marvel Stüdyolarının da desteği ile. Vallahi tadından yenmez. Filmin konusu şöyle: "Hiro, ağabeyinin yaptığı Baymax adındaki bir sağlık robotunu keşfeder. Bazı olaylar sonucu kötü şeyler olur ve Hiro o kötü şeyler yapan adamı bulmaya karar verir. Ekibi ile süper kahraman köstümlerine bürünerek harekete geçerler." Ne diyeyim, film hakkında hiç bilgi vermeden en fazla bu kadar yazabildim. Bu konu, filmin bir kısmını oluşturuyor fakat ana kısmı daha farklı. Film öncelikle oldukça eğlenceli bir şekilde başlıyor. Yaratıcı espriler oldukça fazla var ve hepsi de çok güldürüyor. Filmin ilk yarısı bunlar ile dolu ve vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. İkinci yarı ise azıcık hayal kırıklığı yaratıyor. Yani bu sefer daha bir dramatik ve mesaja odaklı geçiyor. Yani, bu kötünün aksine iyi bir şey ama işin can alıcı noktası sonunda. Sonu klasik bir şekilde bitiyor. İyi ve hoş bir şekilde bitiyor ama öyle bir etken yüzünden film hafif sarsılıyor. Bir de filmin süresi yaklaşık 95 dakika olduğu için sonu biraz aceleye getirilmiş gibi geliyor. Ama akıllarda başarılı bir deneyim olarak kalıyor tabii ki. Bu arada filmi 2D izlemenizi tavsiye ederim çünkü 3D'lik fazla bir şey yoktu. Dublajı ise başlarda biraz kötü gelebilir ama rahatça alışabiliyorsunuz. Filmin başka iyi tarafları ise verdiği mesajın sağlam olması, güldürebilmesi ve efektleri oldu. Mesela filmin geçtiği şehir olan San Fransokyo, San Fransisco ile Tokyo'nun karşımı olmuş ve ortaya göz alıcı bir deneyim çıkmış. 6 Süper Kahraman, bir başyapıt niteliğinde sayılan animasyonlardan değil ama en iyilerinden biri olduğu kesin. Ailecek zevkle izleyebilirsiniz. Tavsiye ederim, iyi seyirler herkese. Not: Film bittikten sonra koltuklarınızdan kalkmayın. Her Marvel filminde olduğu gibi bu filmin de sonunda ekstra bir sahne var, haberiniz olsun.
  Furkan E.
  Furkan E.

  Takip Et! 21 Takipçi 73 Eleştirisini Oku

  4,0
  23 Ocak 2015 tarihinde eklendi
  Açıkçası son zamanlarda animasyon filmler hep benzer temalardan, alışık olduğumuz alt metinlerden ilerleyerek sadece görselliği kotarıyordu. Ama bu filmin alt metni, hikayesi ve mesajları hakikaten orijinal. Sıkmıyor. Ayriyeten animasyonun çocuklar için olduğu algısını bir kez daha yıkarken eğlenceli bir 2 saat vaat ediyor.
  desperatehouseman
  desperatehouseman

  Takip Et! 1 Takipçi 8 Eleştirisini Oku

  4,5
  21 Ocak 2015 tarihinde eklendi
  Animasyon olarak ele alındığında da film olarak ele alındığında da gerçekten çok iyi bir iş çıkarmış disney. Winnie the Pooh'dan sonra arka arkaya hem gişede başarılı hem de eleştirmenlerce beğenilen filmlerine bir yenisini eklemeyi başarmışlar. Sadece çocuklara yönelik değil büyüklere yönelik bir film olmuş hatta son filmlerinin arasında en yetişkinlere yönelik olanın bu film olduğu söylenebilir ama bunun yanında filmin çok klişe ve beklendik bir biçimde ilerlemesi ve mesajının arada çok göze sokulması da filmin eksik yönleri olmuş.
  bunyamin29
  bunyamin29

  Takip Et! 8 Takipçi 100 Eleştirisini Oku

  4,5
  29 Ocak 2015 tarihinde eklendi
  Kesinlikle çok güzel bir film olmuş yeğenlerimle gittik ve çok beğendik ailecek izlenebilecek harika bir animasyon filmi Walt Disney çok güzel bir film yapmış animasyon sevenlere şiddetle tavsiye ederim.Duygusallık var komedi var gerçekten çok güzel ya...
  Bekir Ö.
  Bekir Ö.

  Takip Et! 3 Takipçi 2 Eleştirisini Oku

  4,0
  16 Ocak 2015 tarihinde eklendi
  Büyük,küçük herkesin izlemesi gereken güzel bir animasyon.
  İrem Ö.
  İrem Ö.

  Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

  5,0
  2 Mart 2015 tarihinde eklendi
  film süperdi hem güldüm hem eğlendim hemde ağladım tam bir başyapıt 2.'sinide istiyoruz!!!
  Zeynep Y.
  Zeynep Y.

  Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

  5,0
  2 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  bir animasyon ancak bu kadar güzel olabilirdi. harika ve hayata yön ve ders veren bir aile filmi. bayıldım ve herksin izlemesini kesinlikle tavsiye ederim . ve de walt disneye çooook teşekkür edrim içinde ağlama,düşünme,kahkaha her şey var ;) :( :)
  fatos K.
  fatos K.

  Takip Et! 34 Eleştirisini Oku

  5,0
  24 Ağustos 2016 tarihinde eklendi
  animasyon seven ya da sevmeyen, büyük, küçük herkesin izlemesi gereken harika bir animasyon film olmuş. Kesinlikle ve kesinlikle izleyin. Devam filmi olur mu bir bilgim yok ama umarım çekerler.
  sinema.yorumcusu
  sinema.yorumcusu

  Takip Et! 15 Eleştirisini Oku

  5,0
  14 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  Çok güzel ve eğlenceli bir film. Bana göre son senelerde yapılmış en güzel animasyon filmiydi. Mutlaka izlenmesi gerekir.
  Gülsah A
  Gülsah A

  Takip Et! 13 Eleştirisini Oku

  5,0
  17 Mart 2019 tarihinde eklendi
  Müthiş animasyonn nin kısacası hayran kaldım ! Keşke bizim ülkemizde böyle performans gösterse !!!!! İzleyinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn !
  Ayşe A.
  Ayşe A.

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  4,5
  6 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  6 Süper Kahraman bir animasyondan çok daha fazlası.. Evet yanlış duymadınız filmi izlerken sanki gerçekmiş gibi bir his uyandırıyor ve günümüzde binlerce dolar para harcanıp çekilen filmlere taş çıkartacak cinsten bir animasyon filmi. İçerdiği mesajlar hem çocuklar için hemde yetişkinler için çok önemliydi. Anlatmak istediğim çok şey var fakat spoiler olacağı için fazla uzatmadan bu filmi kesinlikle izlemelisiniz..
  Halid P.
  Halid P.

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  4,5
  23 Ocak 2015 tarihinde eklendi
  Sinemada izlemenizi tavsiye ederim.Çok beğendim.Karakterler, müzik, görsellik hepsi çok başarılı. Her eve bir baymax lazım :)
  Fırat
  Fırat

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  4,5
  12 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  çocuğu götürmüştüm ama ben çocuktan daha çok sevdim.. kesinlikle tavsiye ederim..bir kere daha izleyebilirim..
  erdem K.
  erdem K.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  4,0
  18 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  5 yaşındaki oğlumla kahkalarla seyrettik.son zamanların en güzel orjinal animasyonu.
  Özlem Ü.
  Özlem Ü.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  5 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  süper izlenmeli kızım çok sevdi tabiki bizdeee begendik başarılı
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top