Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Ayı Teddy 2
  Ortalama puan
  3,5
  67 Puanlama ve 37 Eleştiri
  dağılımı 37 Eleştiri notla
  13 Eleştiri
  5 Eleştiri
  12 Eleştiri
  4 Eleştiri
  2 Eleştiri
  1 Eleştiri
  Ayı Teddy 2 hakkında görüşlerin ?

  37 kullanıcı eleştirisi

  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 3343 Takipçi 1 698 Eleştirisini Oku

  3,5
  3 Kasım 2015 tarihinde eklendi
  Filmle ilgili söylenecek fazla şey yok. Seth MacFarlane ekolünü bilen bilir, Family Guy ve American Dad'den özellikle. Ted 2'de de, ilk filmde olduğu üzere, bu ekolün devamını, aynı espri anlayışını, komedi tarzını izliyoruz. Tabii ki çoğunluğu bel altı espriler. Literatürde "tuvalet komedisi" olarak yer almış bir tarz. Bu nedenle filmi izleyip de "çok iğrenç, ayıp, terbiyesiz" vb. yorumlar yapmanın yersiz olacağı kanaatindeyim. Az çok ne izleyeceğini bilerek, yönetmeni tanıyarak izlemek gerek. Wahlberg'e bu sefer Amanda Seyfried eşlik etmiş, sempatik bir ikili oluşturmuşlar. Filmin gerçekten kahkaha attıran sahneleri var. Gülümseten, ince göndermeler ve taşlamalar da bolca var. Vakit geçirmek için, tekrar ediyorum yönetmeni ve tarzını bilen sinema severler tarafından, rahatlıkla tercih edilebilecek bir yapım.
  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 308 Takipçi 876 Eleştirisini Oku

  5,0
  29 Ocak 2019 tarihinde eklendi
  İlk filmi sevenlerin yine çok seveceği, ilk filme gülenlerin bu kez karınlarının ağıracağı bir film. O kadar çok gönderme var, o kadar çok iğneleme var ama hepsi birbirinden güzel ve yerinde!
  Akhenaten
  Akhenaten

  Takip Et! 1 Takipçi 51 Eleştirisini Oku

  0,5
  6 Eylül 2019 tarihinde eklendi
  Bence ilk filme göre daha vasat. İlk filmde insanı güldüremeye amaçlayan kısmen bunu başaran bir yapısı vardı. Anlatmak istediklerini komedi içine yedirmeye çalışmıştı ilk filmde ancak ikincide bunu ciddileşip yapmaya açlışıyor ve açıkcası bu beni aşırı derecede sıktı. İleri sarasım geldi filmi. Bence ilk filmdekini geliştirmeye açlışsa daha başarılı olabilirmiş.
  Efkan B.
  Efkan B.

  Takip Et! 2 Takipçi 8 Eleştirisini Oku

  5,0
  8 Kasım 2015 tarihinde eklendi
  bence serisinin 1 . filmi olan ayı teddy den daha iyi ve bu film sadece gırgır şamata değilde insanların vatandaşlık haklarını ne olursa olsun korumasını ve aramasını özetliyor
  Irfan K.
  Irfan K.

  Takip Et! 2 Takipçi Eleştirisini Oku

  5,0
  30 Temmuz 2015 tarihinde eklendi
  Harika bir film gerçekten izlemenizi tavsiye ederim
  Atlas
  Atlas

  Takip Et! 220 Eleştirisini Oku

  2,5
  7 Mayıs 2020 tarihinde eklendi
  Ted, kız arkadaşıyla evlenmiştir ama evlilikleri hiç de bekledikleri gibi geçmemektedir, ikili evliliklerini kurtarmak için çocuk sahibi olmaya karar verir ama bu sefer daha büyük bir sorun ortaya çıkar; Ted bir birey değildir bir oyuncak ayıdır ve bir oyuncak ayı çocuk evlatlık edinemez. Ted, John ile bir avukat tutup kendisinin bir mal değil bir birey olduğunu ispat etmeye çalışacaktır. İlk filmden daha iyi buldum, güldüğüm sahneler daha çoktu ama en az ilk film kadar ahlaksız ve saygısızdı. Eşinizle ya da ailenizle izlenecek bir film değil sadece kafa dengi arkadaşlarla izlenebilir. Giovanni Ribisi ilk filmdeki gibi çok iyiydi. İlk filmde odasındaki televizyonda müzik dinlerken yaptığı dans komikti bu filmde de aynı müzik çaldığında istemsizce dans edip yakayı ele vermesi çok komik ve güzel bir sahneydi. Comic-Con sahneleri de güzeldi bol bol popüler kültür öğesi görüyorsunuz. Ayrıca Morgan Freeman da kadroya dahil oluyor ve Liam Neeson'ın da biri after credits olmak üzere iki komik sahnesi var.
  omer.talha
  omer.talha

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  4,0
  18 Aralık 2020 tarihinde eklendi
  İlk filme göre daha zengin bir senaryosu var. İyi düşünülmüş tekrar güldürdü. Bir film daha çıkarırlarsa güzel olacağını düşünmüyorum.
  Okan K.
  Okan K.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  4,0
  13 Haziran 2016 tarihinde eklendi
  amanda yerine mila kunis i tercih ederdim.Neden ona benzeyen birini bulmuşlar neden mila bu filmde yok ???
  Merve B.
  Merve B.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi
  Muhteşem replikler harikaydi ayının elli tonu 😂😂
  Tuncay M.
  Tuncay M.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  14 Temmuz 2015 tarihinde eklendi
  Bu tarz filmler cok az ted de bunlardan birtanesi filmde john u oyniyan mark in aktorlugunu cok seviyorum bu filme tam oturmus hayatim boyunca cok film izledim ama ted gibisi yok izledigim en iyi film insallah devam filmleri cekilir yada dizi seklinde yaparlarsa cok cok iyi olur
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top