Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu
  Ortalama puan
  3,3
  34 Puanlama ve 8 Eleştiri
  dağılımı 8 Eleştiri notla
  1 Eleştiri
  1 Eleştiri
  2 Eleştiri
  2 Eleştiri
  0 Eleştiri
  2 Eleştiri
  Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu hakkında görüşlerin ?

  8 kullanıcı eleştirisi

  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takip Et! 911 Takipçi 873 Eleştirisini Oku

  3,0
  18 Kasım 2015 tarihinde eklendi
  Serinin çok kötü olan 3.4. ve İşaretliler filmlerine göre daha güzel & daha mantıklı ! 1. ve 2. film sonrası düşen kaliteyi toparlamış. Daha önceki filmlerde ki olayları hatırlıyorsanız bu filmi seveceksiniz. Oyunculuklar, oyuncu seçimleri, senaryo iyi. Efektler yeterli. Korkutucu sahne sayısı daha az diğerlerine göre. Bu da filmi biraz daha inandırıcı kılıyor. P.A. serisi veya Korku filmi sevenlerin sıkılmayacağı bir film. Filmin finali 6.filmin de geleceğini haber veriyor. Sanırım bu gidişle 10 film bile olur ! Bir an önce seriyi mantıklı bir şekilde bitirmeleri gerekir. Yoksa her sinema severin alay ettiği bir film serisine dönüşecek sineamada izlenmelimi kararsızım seçim sizin iyi seyirler...
  Ilknur K
  Ilknur K

  Takip Et! 1018 Takipçi 1 117 Eleştirisini Oku

  3,0
  22 Aralık 2018 tarihinde eklendi
  Diğer serilerine benzer bir olay döngüsü ve son ile bitti. Ancak işleyişi sanki daha iyiydi. Daha herşey açık, net ve arka arkaya. Gereksiz dialog ve boş geçen sahneler yoktu.
  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 172 Takipçi 822 Eleştirisini Oku

  0,5
  17 Mart 2019 tarihinde eklendi
  Yine bir eve dadanan ruh ve bununla alakalı saçma sapan kararlar veren insanları izlediğimiz bir film. Bazı filmlerde olaydan emin olmadan saçma sapan davranan karakterleri artık benimsedik ancak film içerisinde öyle anlar geliyor ki bir insanın bu kadar rahat olması inanılmaz derecede rahatsız edici. Ben oturduğum yerden daha fazla korkuyorum oyunculardan. Paranormal Activity serisinin en kötü filmi olabilir. Hakikaten hiç olmamış ve ses efektleri dışında gerecek herhangi bir öge, zeka oyunu yok.
  Songül Pınar B.
  Songül Pınar B.

  Takip Et! 1 Takipçi 2 Eleştirisini Oku

  4,5
  27 Ekim 2015 tarihinde eklendi
  En sevdiğim korku filmler listesinde. bütün bölümlerini izledim bir bu kaldı 😉
  Cuneyt Y
  Cuneyt Y

  Takip Et! 2 Takipçi 12 Eleştirisini Oku

  2,5
  24 Ekim 2015 tarihinde eklendi
  Bu seri bu son filmle biraz bayata kaçmaya başladı. Klasik atmosfer ve klasik sonuyla tatmin edici bir gerilim oluşmadı bu filmde. Bu serinin bence en iyisi The Marked Ones olsa gerek. Ancak hepsini peş peşe izleyerek ve karakterleri hafızamızda tazeleyerek izlersek ortaya çok güzel bir seri çıktığını da inkar edemem. Genelde seri filmlerin son çekilenine gitmeden evvel diğer filmleri tekrar seyreder öyle giderim. Bu sefer bunu yapamadığım için çok keyifle izledim diyemem ancak film hoşunuza gidecek gerilim dolu sahneler içeriyor.
  meomax
  meomax

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  19 Kasım 2015 tarihinde eklendi
  Cok guzel tam bir gerilim korku da degil bu cok begendim bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
  Mete B.
  Mete B.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,0
  26 Kasım 2015 tarihinde eklendi
  Filmi ilk çıktığı gün izledim, gerçekten kötü. Diğer filmlerine göre baya bi alt safhada kalmış bu film. Diğer filmlerinden farkı (Spoiler İçerir) fillmin sonunda hayalete vücut vermişler. Bir iki kemik sesi koyalımda masraftan kaçınalım dercesine saçmasapan ölüm sahneleri... Verdiğim paraya acıdığım ilk Paranormal Activity filmi. 2/10
  Sedef Ç.
  Sedef Ç.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  29 Ekim 2015 tarihinde eklendi
  Çok saçmaydı korkunç değildi sadece saçma sapan sesler vardı tavsiye etmem.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top