Beyazperdem
  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı
  Ortalama puan
  4,4
  595 Puanlama ve 40 Eleştiri
  40% (16 Eleştiri)
  28% (11 Eleştiri)
  18% (7 Eleştiri)
  8% (3 Eleştiri)
  5% (2 Eleştiri)
  3% (1 Eleştiri)
  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı hakkında görüşlerin ?

  40 kullanıcı eleştirisi

  Lord H.
  Lord H.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  13 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  harika çok beğendim, aksiyon sahneleri müthiş, ayrıca süprizler var ;) ben bu film de aksiyona doydum, çok keyfli bir filmdi.
  Ilker S.
  Ilker S.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,0
  11 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  Eleştirmen Çizgi roman ile karşılaştırmış bence yanılgı burada. Çizgi romanı silip filmi Avangers 3 olarak görüp yorumlamak istediğimde filmi kesinlikle beğenmedim. Thor Hulk nerde? Vision karakteri çok güçlü bir karakter olması gerekmiyor mu? Avangers'ta öyle bir varoldu ki o neydi öyle... Çok etkisiz filmde. 1 vs 1 de Captan America'nın İron Man karşısında nasıl bir şansı olabilir? İmkan var mı? Bu adamın omuzundan roketler çıkıp nokta hedeften vurmuyor mu? Bu adam İron Man 2 de 100 tane robotla saldırıp tek başına herşeyi halletmemişmiydi? Şimdi 1 kalkanlı ile mi başa çıkamıyor? Hele o bir büyüyüp bir küçülen karakter neydi? Film çekmek için film çekilmiş. Zaten tutmuş olan bir yapımın izleyici çekeceği bilindiğinden film yapılmış. Film bittikten sonra bende iron man ve avangers serisindeki etkiyi asla bırakmadı. Sonu ise hiç iyi bağlanamadı. Ayrıca filmde heycan yaratacak yahu nasıl halledecekler diyeceğimiz bir düşmanda yoktu zaten kendilerince tokatlaştılar. Sonuç olarak "Çizgiroman seven değilde" benim gibi sinemalardan seriyi izleyenler için beklentilerini düşük tutmalarını tavsiye ederim.
  Nazım İ.
  Nazım İ.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,5
  9 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  Bence serinin en iyi filmi olmuş. Ayrıca örümcek adamın adapte edilme şekli iyi olmuş. Fakat Antman nasıl dahil edildi o belirsiz.
  Serdar D.
  Serdar D.

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  3,5
  10 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  Marvel herzamanki gibi döktürmüş.Efektlere oyunculara diyecek yok.Konusuda idare eder.İzlenmeye değer.
  Mervan K.
  Mervan K.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  25 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  Muhteşem bir film. spoiler: Ayrıca Antman, Spiderman ve Blackpanter' in filmde oynaması da çok güzel olmuş.
  Yasemin A.
  Yasemin A.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,0
  16 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  Beklentiyi karşıladığını düşünmüyorum.Evet film Captain America'nın ama konuların işleyişinde izleyiciye yansıtılmasında Cap haklı çıkarılmaya çalışılmış ve Cap'in karşısına aldığı her kahraman kendisinden daha güçlü olmasına rağmen Cap daha güçlüymüş gibi lanse edilmiş.Marvel'den çok daha sağlam bir senaryo çok daha sağlam bir film beklerdim.Girişi çok uzun tutulmuş. Evet tamam işte film başladı dediğiniz de bir bakıyorsunuz filmin yarısı bitmiş zaten.Çıkınca da ee ne oldu ki şimdi bu neydi? diyorsunuz.
  DZCE81
  DZCE81

  Takip Et! 28 Eleştirisini Oku

  3,5
  17 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  Sadece efekt....Hikaye sıfır...Senaryo bulmada zorlanan film şirketleri, böyle saç sapan dan konulardan kurgu yapıp, bizlere pazarlıyorlar....
  sinema
  1 ziyaretçi
  5,0
  8 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  Muhteşem dövüş kareografileriyle,kurgusuyla,akıcılığıyla ve olay örgüsüyle tam anlamıyla sizi içine çekecek bir film.Filmi izlerken her iki tarafıda haklı bulduğunuz bulmadığınız yerler oluyor elbet.Ayrıca diğer marvel filmlerine göre oldukça duygusaldı.Kara panter efsane ötesiydi.Örümcek Adam'a diyecek söz kesinlikle yok.Tom Holland rolün hakkını muhteşem vermiş.Solo Örümcek Adam filmini şimdiden iple çekiyorum.Resmen Cem Yılmazı izler gibi stand up yaptı Örümcek Adam.Ant-manin hakkınıda yememek gerek.O da çok iyiydi.Filmi izledim ve tek kelimeyle muhteşem.Marvel bu işi biliyor.Nice filmlere... #TeamSpidey #TeamIronMan
  Özgür A.
  Özgür A.

  Takip Et! 3 Takipçi 41 Eleştirisini Oku

  1,5
  14 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  2,5 saat arkadaş ya bu nasıl bir eziyettir. senaryo desen yok , hikaye desen yok. bizim mecliste torba yasalar vardır ya hani içine her şeyi katar da çıkartırlar. işte bu filmden çıkınca öyle bir izlenim oluştu. bir biri ile salak salak dövüşen süper kahramanlar ve sıkıcı sahneler. para verip izlemeye değmez. zaman geçirmek için yapacak başka bir şey bulun. arkadaş rızası için izledim ve pişmanım.
  y-osmanoglu
  y-osmanoglu

  Takip Et! 1 Takipçi 59 Eleştirisini Oku

  3,0
  8 Temmuz 2016 tarihinde eklendi
  Çok aksiyonlu bir film değil bence. Kaptan amerika tam bir amerika çocuğu :) Nefret ettim bulsam döverdim o kadar. Saçma gelen çok güçlü karakterlerin filmdeki etkisizliği. Daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum. Ama yine de bir Marvel filmi izlenmeyi hakediyor.
  onurgur79
  onurgur79

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  3,5
  11 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  Bu kadar süper kahraman varken fazla kafa karıştırabilir dedim ama senaryo karakterlerin geçmişini ve bağlantılarını iyi anlatıyor..birkaç sahnede izlenebilirlik grafiği aşağı düşüyor ama çabuk toparlıyor film genel olarak akıcı, izlettiriyor kendini.. Batman Vs Süperman dan bildiğimiz gibi kahramanlar arasında tanrısal ya da teknolojik güç olarak birçok fark var ama onlar kendi kategorilerinde birer süper kahraman onları bi anda yok edemezsiniz hem seyir zevki olmaz hem de bu filmler devam edicek sonuçta..Örümcek Adam ve Antman filme komedi ekliyor.. son olarak açıklanmıştı zaten Kara Panter filmine bi kapı aralandı filmde ( film bittiğinde, yazılar geçerken bi bonus sahne var). Kara Panter de dolu dolu bi karakter olmuş.
  Ismail T.
  Ismail T.

  Takip Et! 1 Takipçi 3 Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Ocak 2016 tarihinde eklendi
  kaptan ve demir adam ve savaşlı ve demir adam dövümyor ve kaptan elveda diyor kahramanlar ve yeni fragman gelsin yeni siyah parter ve ant man örümcek adam yeni gelen bu yıl rekoru bir filn olacaktır sevğilerde marvel hayranlılı hoşkakalı selammmmm
  Fundalina Jolie
  Fundalina Jolie

  Takip Et! 48 Takipçi 178 Eleştirisini Oku

  4,0
  4 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  Marvel stüdyolarının çok beklenen ve Kaptan Amerika serisinin üçüncü filmi olan “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” filmi aynı zamanda Marvel sinema evreninin üçüncü evresinin ilk filmi olma özelliğini taşıyor. Kaptan Amerika : Kış Askerleri bizlere büyük bir keyif yaşatmış, beklenenin aksine klasik bir süper kahraman filmi yerine, hem Kaptan Amerika’nın özünü yansıtan hem de mantığımıza yatkın güçlü bir komplo teorisi ile sunulmuştu. İlk filmle bağlantıları sağlam kuran anlatımı, sürükleyici ve şaşırtıcı sahneleri ile bizlere en iyi Marvel prodüksiyonunu izletmişti. Bu açıdan "Kaptan Amerika : Kahramanların Savaşı" filmi hepimizde büyük beklenti yarattı. Seri kaldığı yerden devam ediyor, zaman zaman düşen temposuna rağmen finali başarıyla tamamlıyor.
  The-Erinch
  The-Erinch

  Takip Et! 9 Takipçi 217 Eleştirisini Oku

  4,0
  7 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  Marvel in tüm filmlerini önyargısız olarak,keyifle izlemeyi tercih ederim her zaman..Bu filmin biraz zorlama,biraz gişe,biraz milyon dolarla üzerine kurulduğunu düşünsemde gene keyifle izledim..Birçok Marvel kahramanını bir arada izlemek,biribirleriyle savaştıkları sahneler,aksiyon arada katılan ince espriler....tabiki cast sonrasına sıkıştırılan sahneleride Marvelde unutmayın :)
  Sertuğ T.
  Sertuğ T.

  Takip Et! 9 Takipçi 154 Eleştirisini Oku

  4,0
  2 Ekim 2016 tarihinde eklendi
  " Bunu tüm gün yapabilirim" Russo kardeşler cidden cok güzelk işler imza atıyorlar. Özelikle süperkahraman filmleri olarak Kaptan amerika serisi gittikçe çitasını artırıp güzelleşen bir seri ve 3. film cidden mükemel bir iş olmuş . Filme giderken Teamcapciydim ama bence filmde herkes kendi açısından haklıydı ( Baron Zemo bile ) Film çizgi romandan cok güzel esinlenmiş özelliklede hapishane olayı çizgiromandada yasa karşıtı süperkahramanları koydukları böyle bir Hapishane vardı . Özellikle birtek favorim yoktu filmdeki herkes cok güzel oynamıştı ama başlıca favorilerim Scarlet Witch ( Filmi tek başına götürmüştü ) Spiderman ve Antmandi . Crossbones normalde civil war hikayesinde önemli bi faktörken filmde daha ilk saniyelerde harcandı . Baron zemoyuda Mor köstümüyle görmek isterdim açıkçası. Neyse toparlıyım Spiderman cok güzel olmuştu espirileri mizah anlayışı mükkemeldi ve Tom cok güzel oynbamış diyebilirim Seneryo fena değildi ama havalanında cap ve bucky kaçarken bir Black panter vs Karadul görmek isterdim . Antmanin giant mana dönüşmesini keyifle izlerken yeri güldüm filmde yeride hüzünlendim . Scarlet sonunda gü.çlerinin farkında ve cok iyi kullanmaya başladı bu filmde kesinlikle sinemada izlenmeli 10/9 after credistleri izlemeyi unutmayın spidermanın solo filmi için nefesişmi tutum bile Russo kardeşler marvelın bu seneki en iyi filmini yapmışlar diyebilirim ve Ve vision baya insanileştirilmişti . " O kalkanı babam yaptı "
  Ahmet A
  Ahmet A

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  5,0
  5 Eylül 2018 tarihinde eklendi
  En iyi aksiyon filmleri için siteyi ziyaret edebilirsiniz. https://www.eniyiaksiyonfilmleri.net/
  Batuhan A
  Batuhan A

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,0
  13 Ağustos 2019 tarihinde eklendi
  Tüm Marvel Serisinin EN SAÇMA VE SİNİR BOZUCU FİLMI BUDUR neden mi ? Yahu kardeşim kaptan amerika ve iron man in güçleri arasında dağlar kadar fark var.Ama gelin görün ki bu filmde iron man 5 PARA ETMEZ BİR YENILMEZ olarak gösterilmiş.Ya kardeşim bu adam iron man 2 de 100 kişilik robot orduyu tek başına yeniyor.Ama bu filmde kaptan amerika iron mani linç ediyor.Üstelik kanuna aykırı geliyorlar ve buna rağmen kazanıyorlar.Cok dengesiz ve saçma olmuş.Iron man dediginiz adam heryerinden roketler lazerler çıkartıp orayı burayı uçuran bir adam ve kalkanlı bir adamı yenemiyor.Cidden olmamış bu.Iron man bu filmde resmen ezilmiş ve gücü 0 gibi gösterilmiş.Utanmasalar kaptan america Thanosu tek öldürecek.Kötü
  Yaren B.
  Yaren B.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  19 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  flm çok güzeldi yalnız spoiler: [spoiler]kara panter çok güzel oynuyordu bucky nin kolunun kopmasına sevindim onu zaten sevmiyordum kaptanın tony i bu şekilde dövmesi sinir bozucu örümcek adam ve tony nin diyalogları çok güzeldi
  Muhammed D.
  Muhammed D.

  Takip Et! 9 Eleştirisini Oku

  5,0
  28 Şubat 2016 tarihinde eklendi
  Batman ve supermen adaletin aşacağı filmi bu fılmi den daha güzel olacağa benziyor bir marvel hayranı olarak batmanı bütün karakterlerden daha çok sevmişimdirbatman ve süperman adaletin şafağında filmi yönetmeni antony kardeşlerden daha çok calisiyor ayrıca filmin sonunda filmin sonunda s ipederman yada yenilmezler 3 hakkında jenerik olabilir
  7ocak2004
  7ocak2004

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  8 Mayıs 2016 tarihinde eklendi
  Filmi çizgi romanıyla karşılaştıracak olursak biraz başarısız, rakibi DC'nin iç savaşı sayılan Batman vs. Superman'le karşılaştıracak olursak gayet başarılı bir film. Fakat filmin Kaptan Amerika 3 olarak deil, Yenilmezler 3 veya sadece iç savaşı anlatan tek bir film şeklinde çekilmesini daha doğru buluyorum çünkü filmde sadece Kaptan Amerika değil, 13 süper kahraman var. Bu şekilde çekilmesi aynı zamanda bu savaşta Kaptan Amerika'nın tarafını tutmak demek, fakat bu film Batman vs. Superman gibi tarafsız olmalı, tarafını seyirci seçmeliydi. spoiler: Ayrıca filmde Peter Parker ( Örümcek Adam )' ın dramı ve taraf değiştirmesi hiç yer almıyor. Tabi 100 sayılık bir çizgi romana bunu sığdırmak 2,5 saatlik bir filme sığdırmaktan daha kolay fakat bu soruna karşın iki film şeklinde de çekilebilirdi.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top