Beyazperdem
Avcı: Kış Savaşı
Ortalama puan
3,6
47 Puanlama ve 5 Eleştiri
20% (1 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
40% (2 Eleştiri)
40% (2 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
Avcı: Kış Savaşı hakkında görüşlerin ?

5 kullanıcı eleştirisi

KaliteTAKIP

Takip Et! 166 Takipçi 863 Eleştirisini Oku

3,5
4.05.2016 tarihinde eklendi
çok abartılı yorumlar var. çok fazla beklentiye girmemek gerek. seyirlik, hareketli bir film. fantastik filmlerden hoşlananlar seveceklerdir. ilk filmden daha iyiydi. jessica chastain kristen stewarta göre daha iyi bir seçim olmuş.sinemada izlemesenizde olur evde izleyin iyi seyirler...
Alp T.

Takip Et! 47 Takipçi 432 Eleştirisini Oku

2,5
2.09.2016 tarihinde eklendi
2012'de vizyona girmiş Pamuk Prenses ve Avcı filminin başarısından sonra bir devam filmi gelmesi kaçınılmazdı. Fakat bu sefer stüdyo, filmin ana karakterinin başrolünde olduğu bir film yapmak istemiş ve Pamuk Prenses'den bahsetmiyorum. Filmdeki Avcı ile ilgili bir film çekmişler. Bununla ilgili bir sıkıntım yok fakat keşke yapmasaydınız, gereksiz olmuş dedirtiyor. Bu film, bir klişe yumağı adeta. Konusunda ilgi çekici bir şey yok. Sadece klişe aşk ve hükümdarlığı ele geçirme hikayesi geçiyor. Bolca görsel efektle. Gerçekten. Filmin neredeyse tamamını tahmin ettim yani. Elindeki materyali kullanmamış, yaratıcılıktan yoksun, zayıf bir film ortaya çıkmış. Fakat, filmi denildiği kadar kötü bulmadım. Eğer bu tarz klişe filmleri seviyorsanız, fantastik bir versiyonu izlemek size enteresan gelebilir. Efektler de başarılıydı bu arada, sadece daha iyi kullanılabilirdi. Bir de böyle filmlerde pek olmasa da, aşk ile ilgili dostane bir mesaj vermeye çalışmış bu film. Mesaj iyiydi ancak bütün filmin bunun üzerine kurulması biraz kötü olmuş. Hemsworth ve Blunt'ın oyunculuğunu beğendim, filme tarz katmışlar. Theron da filmde daha fazla olabilirdi. Ekranda sadece 15 dakika gözüküyor, o kadar. Sadece Chastain'i beğenmedim. Jessica Chastain'i başarılı bir oyuncu olarak buluyorum, The Help ve Interstellar'da çok iyiydi. Ama bu filmde ona bir aksan vermişler, gerçekten zorlama olmuş. Filmi izlerken dikkat dağıtıyor. Kısacası The Huntsman, eğlenceli bir izle-unut filmi aslında. Eğlenceli aksiyon sahneleri ve tonu ile hoş vakit geçirebileceğiniz bir film. Sadece, olması gerektiğinden daha kötü bir sonuç ortaya çıkmış, tam potansiyelini kullanamamış film. İzlerseniz hoş vakit geçirirsiniz ama izlemezseniz de bir şey kaybetmezsiniz. FİLMİN İYİ YANLARI: + Görsel efektler. + Chris Hemsworth, Emily Blunt ve Nick Frost. + Mesajı. FİLMİN KÖTÜ YANLARI: - Klişe bir hikaye etrafında dolanması. - Bir ara temposunu uzun süreli düşürmesi. - Pamuk Prenses'i filme bir sahnede katmaya çalışmışlar, gereksiz olmuş. - Mantık hataları ve senaryodaki boşluklar. TOPLAM PUAN: 5.5/10
alparslan78

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
8.05.2016 tarihinde eklendi
Bu hafta çıkan en iyi filmlerden biri asla sıkılmıyorsunuz, buzlar prensesinin oyunculuğu harika. Filmden çıktığınız zaman kafanız şişip, gözleriniz yorulmuyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Oyuncular filmi taşımış.
benhickimse -.

Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

3,5
2.05.2016 tarihinde eklendi
Bir kere en başta şunu belirtmek isterim ki (düz 2 saat diye varsayıyorum) sıkılmadan keyifli bir 2 saat temin edebilirim. Asla zaman kaybı bir film değil. görsel efektler bakımından oldukça başarılı. 2 saat boyunca görsel bir şölen yaşıyorsunuz. Genel olarak serili filmlerin hep ilk filmlerini daha çok beğenmişimdir. ama bu istisnayı bozan filmlerden biri oldu benim için.ilk filme göre daha mizahi yapıda olduğu kanısındayım. yer yer filmin gidişatını bozmayacak şekilde yüzü güldüren pek çok sahne vardı. Full tek düze aksiyon gitmemesi bir artıdır. Ha bir de seveni sevmeyeni vardır ama Kristen Stewart'ın ilk filmde role fazla yakışmadığı düşüncesindeyim. Bana göre genel olarak donuk bir oyuncu ve ilk filmde gözüme çok sırıttığını söyleyebilirim. Bu filmde oynamaması açıkçası beni rahatlattı.çünkü ilk filmde gerçekten tüm büyüyü bozuyordu. Kristen stewart faktörünü saymazsak bu filmin oyunculuk, senaryo efekt gibi yönlerden ilk filmden aşağı kalır yoktu hatta bana kalırsa ilk filmden daha iyiydi. Aynı zamanda çok güzel bir aşk hikayesi de seyirciyle buluşmuş. özetlemek gerekirse "güzel senaryo + iyi oyunculuk + görsel şölen" diyebilirim. Bu tarz fantastik film sevenler için gönül rahatlığıyla gidin izleyin derim. Ve belirtmek isterim ki Emily Blunt rolüne gerçekten yakışmış, hakkını vermiş. Onu buzlar kraliçesi halinde, o soğuk karizmasını izlemek için bile gidebilirsiniz bu filme.
Fundalina Jolie

Takip Et! 46 Takipçi 177 Eleştirisini Oku

2,0
21.04.2016 tarihinde eklendi
2012 yılında izlediğimiz "Pamuk Prenses ve Avcı" filmi beklentimin altında kalmış ancak hikayeye farklı bir yorum getirdiği için belleğimde iz bırakmıştı. Filmimiz masala farklı bir yerden giriş yapıyor, Avcı'nın hikayesine odaklanıyor ve anlatıma yeni karakterleri ekliyor. Avcı : Kış Savaşı filminde, hem avcı Eric'in geçmişini hem de bir önceki filmden sonrasını izliyoruz. Sanat yönetimi açısından etkileyici, yüksek bütçeli, sağlam efektlerle bezeli ve dev oyuncu kadrosu ile dikkat çeken bu fantastik hikayeyi beklenti içerisine girmeden izleyebilirsiniz. Şimdiden hepinize keyifli seyirler.
Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top