Filmleri oyla!
Beyazperdem
    Her Şeyin Teorisi

    Yönetmen

    Oyuncular

    Eddie Redmayne
    Rolü : Stephen Hawking
    Felicity Jones
    Rolü : Jane Hawking
    Tom Prior
    Tom Prior
    Rolü : Robert Hawking
    Harry Lloyd
    Rolü : Brian
    Alice Orr-Ewing
    Alice Orr-Ewing
    Rolü : Diana King
    David Thewlis
    Rolü : Dennis Sicama
    Michael Marcus
    Michael Marcus
    Rolü : Ellis
    Emily Watson
    Rolü : Beryl Wilde
    Carter Thomas Morrison
    Lucy Hawking Sophie Perry
    Oyuncu Finlay Wright Stephens
    Rees Gruffudd Glyn
    Oyuncu Paul Longley
    George Wilde Guy Oliver-Watts
    Frank Hawking Simon McBurney
    Mary Hawking Lucy Chappell
    Philippa Hawking Charlotte Hope
    Isobel Hawking Abigail Cruttenden
    Tüm oyuncu kadrosu
    Physicist 1 Nicholas Gerard-Martin
    Physicist Brett Brown
    Oyuncu Anthony Skrimshire
    Roger Penrose Christian McKay
    Chambrière universitaire Nicola Sloane
    Senior Doctor Adam Godley
    Oyuncu Lottie Hamilton
    Kip Thorne Enzo Cilenti
    Oyuncu Rufus Taylor
    Oyuncu Delilah Sexton
    Eileen Bond Eileen Davies
    John Taylor Simon Chandler
    Professor Khalatnikov Georg Nikoloff
    Robert Hawking Oliver Payne
    Lucy Hawking Raffiella Chapman
    Jonathan Hellyer Jones Charlie Cox
    Oyuncu Sam Houston
    Sarah Victoria Emslie
    A Doctor Frank Leboeuf
    Elaine Mason Maxine Peake
    Technician Will Barton
    Female Fan Lucy Challenger
    Cockcroft Guest Stuart Benson
    Cockcroft Guest 5 Andrew Bridgmont
    Cockcroft Guest Speaker 2 Nicola Victoria Buck
    Cockcroft Guest 4 Jamie Edwards
    Cockcroft Guest 1 Jumaane Brown
    Reverend Bill Loveless Aidan White
    Girlfriend Anastasia Harrold
    Journalist Brian Woodward
    Champagne Waiter #1 George Hewer
    Book Store Customer Leigh Dent
    Audience Joelle Koissi
    Lecture Attendee Jill Buchanan
    Young Professor Kenton Hall
    Under Graduate Student James Wiles
    Press Photographer Hugh O'Brien
    Opera audience Pamela Betsy Cooper
    Pub customer John Neville
    Press Photographer Miroslav Zaruba
    Opera audience / orchestra Martyn Mayger
    Under Graduate Student Aaron Ellis
    Train Porter Scott Plumridge
    Lecture Audience Member Karol Steele
    Professor Shaun Lucas
    Lecture Fan John W.G. Harley
    Journalist Jon Wennington
    Airport Ground Crew Philip Craik
    Journalist Jesse James Sims
    Journalist Sal Bolton
    Man in Pub Dominic Hatje
    Geneva Student Ryan Edwards
    Audience Member Kishore Bhatt
    Chorister Penny Mitchell
    Church attentant Martin Poole
    Opera Fan Antonia Anderson
    Opera goer / musician Andrew Craig
    Audience member Zac Rashid
    Opera goer Shaun Newnham
    Recovery Room patient Bob Nunn
    Partygoer James Amey
    Party Goer Emma Howell
    Patient Glyn Roberts
    Chorister Debbi Clarke
    Party Goer Antonio Piras (II)
    First Hospital Porter David Golt
    Student On Bike / Church Congregation James Gribble
    Audience Member Richard Banks
    Party Goer - Oxford 1963 Pablo Bubar
    Cockcroft Lecture Guest Chris Cowlin
    Journalist Cynthia Garbutt
    Parent at Church John Warman

    Senaryo

    Senarist Anthony McCarten
    Orijinal fikir Jane Hawking

    Müzikler

    Besteci Jóhann Jóhannsson
    Müzisyen Tom Poster
    Müzisyen Hugh Webb
    Müzisyen Zac Rae
    Müzisyen Andreas Kaehne
    Müzisyen Ed Bentley
    Müzisyen Paul Farrington
    Müzisyen Travis Baker
    Müzisyen Fred Snow
    Müzisyen Harry Sankey
    Müzisyen Greg Cottlieb
    Müzisyen Hugo Simmonds
    Müzisyen Nathan Mansfield
    Müzisyen Oisin Meehan
    Müzisyen Dan Mays
    Müzisyen Simone Walsh
    Müzik süpervizörü Sarah Bridge
    Müzik süpervizörü Claire Freeman
    Müzik montajcısı Allan Jenkins
    Müzik montajcısı John Warhurst
    Müzik montajcısı Pedro Velasco

    Yapım

    Yapımcı Tim Bevan
    Yapımcı Lisa Bruce
    Yapımcı Eric Fellner
    Yapımcı Anthony McCarten
    Ortak yapımcı Richard Hewitt
    İdari yapımcı Amelia Granger
    İdari yapımcı Liza Chasin
    İdari yapımcı David Kosse
    İdari yapımcı Sarah-Jane Robinson
    Yardımcı yapımcı Lucas Webb

    Teknik Ekip

    Görüntü yönetmeni Benoît Delhomme
    Genel yayın yönetmeni Jinx Godfrey
    Sanat yönetmeni David Hindle
    Set dekoratörü John Paul Kelly
    Set dekoratörü Claire Nia Richards
    Set Dekoratörü Claire Nia Richards
    Assistant set decorator Emma De Polnay
    Cast direktörü Nina Gold
    Cast direktörü Lauren Evans (IV)
    Yapım amiri Alison Banks
    1. yönetmen yardımcısı Deborah Saban
    Kostüm şefi Natasha Cousins
    Kostüm tasarımcısı Steven Noble
    Kamera operatörü Mark Milsome
    Kamera operatörü Gerry Vasbenter
    Senaryo denetçisi Alana Marmion-Warr
    Set fotoğrafçısı Liam Daniel
    Ses tasarımcısı Deborah Saban
    Ses tasarımcısı Colin Nicolson
    Boom operatörü Thayna McLaughlin
    Ses efekti mühendisi Andrea King (II)
    Sound mix Ian Tapp
    Sound mix Adam Scrivener
    Sound mix Glen Gathard
    Sound mix Mark Appleby
    Sound mix Peter Gleaves
    Sound mix Travis MacKay
    Sound mix Edgard Rivera
    Storyboard sanatçısı Dan Maslen
    Ses montajcısı Glenn Freemantle
    Ses montajcısı Ben Barker
    Diyalog montajcısı Gillian Dodders
    Diyalog montajcısı Paul Wrightson
    Yardımcı kurgucu Mark Keady
    Yardımcı kurgucu James Panting
    Yardımcı kurgucu Alex Kalmakrian
    Ses efekti montajcısı Niv Adiri
    Ses efekti montajcısı Danny Freemantle
    Ses efekti montajcısı Eilam Hoffman
    Ses efekti montajcısı Dillon Bennett
    Post-prodüksiyon koordinatörü Faye Morgan
    Görsel efekt süpervizörü Tim Caplan
    Görsel efekt süpervizörü Mark Holt
    Görsel efekt süpervizörü Adam Gascoyne
    Görsel efekt süpervizörü Simon Hughes (II)
    Makyaj görsel efektçi Kristyan Mallett
    Makyaj sanatçısı Sidony Etherton
    Makyaj sanatçısı Chris Lyons
    Makyaj sanatçısı Lacey Rixson
    Makyaj sanatçısı Jan Sewell
    Makyaj sanatçısı Barbara Taylor
    Makyaj sanatçısı Agnès Legere
    Post-prodüksiyon süpervizörü Ann Lynch
    Görsel efekt koordinatörü Finola O'Brien
    Assistant unit manager Ben Ryder
    Yapım süpervizörü Michelle Wright
    Production's coordinator Carrie-Ann Banner
    Yapım amiri Alison Banks
    Yapım koordinatörü Camilla Stephenson
    Yapım koordinatörü David Campbell-Bell
    Yapım koordinatörü Rebecca Pearson
    Children's casting director Sally King
    Dublör koordinatörü Glenn Marks
    Dublör Anthony Skirmshire
    Dublör Leo Woodruff
    Dublör Helen Bailey
    Make-up supervisor Jan Sewell
    Make-up supervisor Lesley Smith
    Kuaför Alex Rouse
    Kuaför Agnès Legere
    Aksesuar sorumlusu Craig Price
    Elektrisyenler David Baker (II)
    Elektrisyenler Damian Cooper
    Elektrisyenler John Malaney
    Elektrisyenler Jamie Whickman
    Elektrisyenler Martyn Welland
    Elektrisyenler Iwan Williams
    Aksesuar sorumlusu Tone Gibbs
    Aksesuar sorumlusu Dan Ainslie
    Aksesuar sorumlusu Mike Syson
    Aksesuar sorumlusu Stuart Frift
    Aksesuar sorumlusu Neil Griffiths
    Aksesuar sorumlusu Ben Thatcher

    Dağıtım

    Basın sorumlusu Sylvie Forestier
    Basın sorumlusu Rachel Kennedy

    Firmalar

    Yapım Working Title Films
    Türk dağıtımcı UIP Türkiye
    Back to Top