Beyazperdem
  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya
  Ortalama puan
  3,0
  2 yayın
  • Habertürk
  • Milliyet

  Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

  2 Basın Eleştirisi

  Habertürk

  Mehmet Açar

  Bir macera filmi olarak da gayet eğlenceli ve sürükleyici... Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi hikâyeyi yazıp yöneten Dean DeBlois, büyüklerin çocuklarla birlikte seyredebileceği bir filme imza atmış... Aksiyon ve fantezinin birleştiği, çok renkli, canlı bir hayal dünyası bekliyor seyircileri. DeBlois, önceki iki filmde olduğu gibi animasyonun olanaklarını ustalıkla kullanıyor. Aksiyon sahneleri harika... Özellikle “uzun çekim” gibi tasarlanan aksiyon sahnelerinin seyir zevki yüksek... “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya”yı çok beğendiğimi söyleyemem ama yarı yıl tatilinde herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir aile filmi olduğu kesin...

  Eleştirinin tamamı için: Habertürk

  Milliyet

  Nil Kural

  Önceki filmlerdeki gibi Dean DeBlois’in yazıp yönettiği film, bu yüzden de hikayeyi ve karakterleri tutarlı bir şekilde geliştiriyor. Hiccup’ın yetişkin olma ve zor kararlar verme izleğini takip eden filmle üçleme kan kaybetmeden sonlanıyor. Animasyon tekniği olarak da güçlü olan yapım yakaladığı duygusallıkla birlikte serinin takipçilerinden hem çocuk hem büyükleri hayal kırıklığına uğratmayacak.

  Eleştirinin tamamı için: Milliyet
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top