Beyazperdem
Kızıl Serçe
Ortalama puan
2,9
44 Puanlama ve 13 Eleştiri
8% (1 Eleştiri)
8% (1 Eleştiri)
54% (7 Eleştiri)
8% (1 Eleştiri)
8% (1 Eleştiri)
15% (2 Eleştiri)
Kızıl Serçe hakkında görüşlerin ?

13 kullanıcı eleştirisi

Alp T.

Takip Et! 46 Takipçi 431 Eleştirisini Oku

3,0Ortalama
20.05.2018 tarihinde eklendi

Prodüksiyon bakımından Red Sparrow'un harika bir estetiği var. Kostümleri, James Newton Howard'ın müziği, Jennifer Lawrence'ın performansı ve sonda yapılan ters köşe oldukça iyiydi. Yönetmenlik koltuğunda oturan Francis Lawrence, günümüzde geçen bir ajanlık hikayesini sanki soğuk savaş yıllarında geçiyormuş gibi göstermeyi başarmış. Fakat bunlar bir yana, Red Sparrow'un tamamını izlemek epey zordu. İlk 90 dakika kendini bir şekilde izlettirse de, son 45 dakikada temponun dibe vurmasıyla birlikte filmden koptum doğrusu. Bu esnada sinemada gerçekten de uyku moduna geçtiğimi hissettim. Senaryo, oldukça basit bir hikayeyi öyle uzun bir şekilde anlatıp gereksiz yan karakterlere ve hikayelere başvurarak içeriği uzatmış ki, bir yerden sonra dikkatinizi toplamak epey zorlaşıyor. Zaten ana karakterin kafasının içerisine girmek epey zor olduğu için filmde gerçekten anlayabileceğimiz birisini bulmak ise epey zaman alıyor. Red Sparrow, idare eder bir film. Dev bütçeli stüdyoların geriye çekilmeye çalışmadan bir hikayeyi olduğu gibi aktarması kesinlikle iyi bir şey. Red Sparrow, genel anlamda izlerken iyi vakit geçirdiğim ama bazı yerlerde de hikayeden koptuğumu hissettiğim bir filmdi. Eğer eski usul ajan filmlerine merakınız varsa ve uzun süreyi kafanıza takmazsanız, bir göz atmanızı tavsiye ederim. Puanım: 6.8/10

YelizS.

Takip Et! Eleştirisini Oku

0,5Berbat
2.03.2018 tarihinde eklendi

Aşırı durağan bir filmdi, bir hareketlilik olur belki diye filmden çıkmadım ama son 20 dakika kala bitsede çıksak diye sinema tavanına bakıyordum.Beklediğimden oldukça kötüydü, hayal kırıklığı oldu.

kalamon o.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
8.03.2018 tarihinde eklendi

Daha önceki ANNE filmi gibi, her hamlede her adımda ilerleme.. Basit düşünürseniz begenmedim dersiniz.. her hamlenin sonuca gittigini anliyarak izlemelisiniz.piyon hamlelerini önemsemeyen mat olur. Güzeldi beğendim. Hayatınızda bu şartları hiç yaşamamış iseniz manasız bir film gibi gelicektir.. bilemezsiniz huzur ile balerinlik yapıp sevdigi insanı tedavi ettirip yaşıyabilmek..

pembeoje

Takip Et! 7 Takipçi 287 Eleştirisini Oku

2,5Geçer
6.10.2018 tarihinde eklendi

eh işte idare eder.. çok fazla durağan bir film.. çoğu yeri sıkıcı ve gereksiz uzun çekilmiş bir film.

Merve BAŞ

Takip Et! 7 Eleştirisini Oku

3,5İyi
13.08.2018 tarihinde eklendi

Çok fazla abartısı olmayan bir ajan filmi. Tabi bu ajanlar Rus kadınları filmde. Ben filmi Jennifer Lawrence'ı çok beğendiğim için izledim.Harika bir film denemez ama izlenir.

BABA S.

Takip Et! 18 Eleştirisini Oku

3,0Ortalama
2.08.2018 tarihinde eklendi

Kurgu&Senaryo bakımından ortanın birazcık üstünde olmasına rağmen"Oyuncu farkı"dediğimiz bir eser olmuş.Oyuncular performansıyla bizleri filme dahil etmeyi başarıyorlar.Kesin değil belki ama vakit varsa izlenmeli.

Ayhan S

Takip Et! Eleştirisini Oku

0,5Berbat
17.07.2018 tarihinde eklendi

Casus filmi diye seçtik, bildiğin porno film çıktıya la, ilk 30 dk yı çocukla izleyemedik, sinemalarda + yaş sınırı varmıydı bilmem fakat genç çocukla izlenmez. Filme gelince eh işte zorlaya zorlaya izleniyor.

aslizeen

Takip Et! Eleştirisini Oku

3,5İyi
27.06.2018 tarihinde eklendi

Genelde bu tür filmleri sevmememe rağmen filmi beğendim.Cinselligin fazla olduğu bir film son dakikalarda merakla nasil bitecegini bekledim izlemenizi tavsiye ederim

rudeonerudeone

Takip Et! 38 Takipçi 1 568 Eleştirisini Oku

3,0Ortalama
14.06.2018 tarihinde eklendi

Bir casusluk filmi klasiği olmasa da, Lawrence'ın perde albenisinin önemli katkısıyla kendini sıkmadan izletiyor. Üstelik süresi de bir hayli uzun. Son dönemde bu tarz casusluk filmlerinin sayısında azalma var sanki, bir nevi bu boşluğu doldurabilecek bir girişim.

FilmKartalı

Takip Et! 1 Takipçi 7 Eleştirisini Oku

4,5Muhteşem
5.04.2018 tarihinde eklendi

Film 144 dakika ancak nasıl bittiğini anlamıyorsunuz diyebilirim. Cinsellik ve ağır şiddet ile sıkıntısı olanın gitmemesi gereken bir film. Sinemadayken salondan çıkan 4 ya da 5 kişi oldu ki bu yüzden diye düşünüyorum. Sonunu tahmin edemeyeceğiniz tarzda bir film.

Figen T.

Takip Et! Eleştirisini Oku

3,5İyi
11.03.2018 tarihinde eklendi

Düğün dernek sünnet kadar değil ama başarılı. Bazı sahnelerde salonda millet gülmekten ziyade patladı 😂 bazı argoları azaltsalar daha şık olabilirdi. Keyifliydi gülme garantisi var.

Serpil Ç.

Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

1,0Çok Kötü
11.03.2018 tarihinde eklendi

Emeğe saygısızlık etmeyi sevmem ama film kötü ötesi.Lawrens birkaç ıyi film sonrasinda oldukça başarısız filmlerle çıkıyor karşımıza. Berbat bir ajan senaryosuna filmi kurtarir belki diye birkaç duygu yoksunu erotik sahne konmuş. Paranıza da zamaniniza da yazık..

Darth Vader

Takip Et! 2 Takipçi 37 Eleştirisini Oku

3,5İyi
4.03.2018 tarihinde eklendi

Jennifer Lawrance ve Jeremy Irons olmasa orta seviye bir film olarak kalırdı. Bu ikilinin Performansları filmi kurtarıyor. Aksiyon sahneleri olmadığı için film ikinci kez izlenebilecek bir film değil. Tabi Jennifer hayranı iseniz sırf onu çıplak görme dürtüsü ile tekrar izlenebilir. Jennifer daha genç olmasına rağmen ilginç bir şekilde 40 yaşını aşmış ve teklif almakta zorlandığı için çıplak sahnelerde oynayan hollywood yıldızları gibi bu filmde çok cüretkar sahnelerde oynuyor ve üstün performans sergiliyor. Bu nedenle film kesinlikle ailece izlenebilecek bir film değil. Aksiyonsuz ama merak duygusunu film boyunca üst seviyede tutan film oldukça da etkileyici ve tatmin edici bir final sahnesi ile bitiyor. Jennifer hayranlarının sırf nude sahneler nedeni ile seyredebileceği bir film olabilir.

Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top