Beyazperdem
Kızıl Serçe
Ortalama puan
2,7
24 Puanlama ve 5 Eleştiri
20% (1 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
40% (2 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
20% (1 Eleştiri)
20% (1 Eleştiri)
Kızıl Serçe hakkında görüşlerin ?

5 kullanıcı eleştirisi

YelizS.

Takip Et! Eleştirisini Oku

0,5Berbat
2.03.2018 tarihinde eklendi

Aşırı durağan bir filmdi, bir hareketlilik olur belki diye filmden çıkmadım ama son 20 dakika kala bitsede çıksak diye sinema tavanına bakıyordum.Beklediğimden oldukça kötüydü, hayal kırıklığı oldu.

kalamon o.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
8.03.2018 tarihinde eklendi

Daha önceki ANNE filmi gibi, her hamlede her adımda ilerleme.. Basit düşünürseniz begenmedim dersiniz.. her hamlenin sonuca gittigini anliyarak izlemelisiniz.piyon hamlelerini önemsemeyen mat olur. Güzeldi beğendim. Hayatınızda bu şartları hiç yaşamamış iseniz manasız bir film gibi gelicektir.. bilemezsiniz huzur ile balerinlik yapıp sevdigi insanı tedavi ettirip yaşıyabilmek..

Figen T.

Takip Et! Eleştirisini Oku

3,5İyi
11.03.2018 tarihinde eklendi

Düğün dernek sünnet kadar değil ama başarılı. Bazı sahnelerde salonda millet gülmekten ziyade patladı 😂 bazı argoları azaltsalar daha şık olabilirdi. Keyifliydi gülme garantisi var.

Serpil Ç.

Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

1,0Çok Kötü
11.03.2018 tarihinde eklendi

Emeğe saygısızlık etmeyi sevmem ama film kötü ötesi.Lawrens birkaç ıyi film sonrasinda oldukça başarısız filmlerle çıkıyor karşımıza. Berbat bir ajan senaryosuna filmi kurtarir belki diye birkaç duygu yoksunu erotik sahne konmuş. Paranıza da zamaniniza da yazık..

Darth Vader

Takip Et! 2 Takipçi 23 Eleştirisini Oku

3,5İyi
4.03.2018 tarihinde eklendi

Jennifer Lawrance ve Jeremy Irons olmasa orta seviye bir film olarak kalırdı. Bu ikilinin Performansları filmi kurtarıyor. Aksiyon sahneleri olmadığı için film ikinci kez izlenebilecek bir film değil. Tabi Jennifer hayranı iseniz sırf onu çıplak görme dürtüsü ile tekrar izlenebilir. Jennifer daha genç olmasına rağmen ilginç bir şekilde 40 yaşını aşmış ve teklif almakta zorlandığı için çıplak sahnelerde oynayan hollywood yıldızları gibi bu filmde çok cüretkar sahnelerde oynuyor ve üstün performans sergiliyor. Bu nedenle film kesinlikle ailece izlenebilecek bir film değil. Aksiyonsuz ama merak duygusunu film boyunca üst seviyede tutan film oldukça da etkileyici ve tatmin edici bir final sahnesi ile bitiyor. Jennifer hayranlarının sırf nude sahneler nedeni ile seyredebileceği bir film olabilir.

Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top