Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Şans Ayağıma Geldi
  Ortalama puan
  3,3
  26 Puanlama ve 11 Eleştiri
  dağılımı 11 Eleştiri notla
  2 Eleştiri
  0 Eleştiri
  7 Eleştiri
  2 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Şans Ayağıma Geldi hakkında görüşlerin ?

  11 kullanıcı eleştirisi

  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takip Et! 1124 Takipçi 873 Eleştirisini Oku

  3,0
  25 Haziran 2015 tarihinde eklendi
  "Kişisel bir soru sorabilir miyim? Ayakkabılarınız kaç numara?" Konuyu daha sonra da Adam Sandler'ı görünce filmi merakla bekledim. Fakat izlemeden önce okuduğum birçok yorumdan da yola çıkarak büyük bir beklenti içine girmedim. İyi ki de girmemişim. Filmin konusu her ne kadar güzel ve ilginç olsa da filmde eksik bir şeyler mevcut. Adam Sandler'ın karakteri Max'in, müşterilerinin yerine geçtiği sahnelerde diğer karakterlerden bazıları Max'i ya da Adam Sandler'ı bana tam anlamıyla hissettiremedi. Belki de benim filme tam olarak ısınmamı engelleyen bu olmuştur. Sonlara doğru film biraz daha hareketleniyor. Ve sonunda pek de beklenmedik diyemeyeceğim bir sürpriz* karşımıza çıkıyor. Bunu söylememin sebebi de bu olayı filmin ortalarında tahmin etmiş olmamdı. Muhtemel olasılıkla da bir çok kişi filmi izlerken bunu tahmin edebilmiştir. Filmi büyük bir beklenti içinde olmadan izlerseniz pişman olmazsınız. iyi seyirler
  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 228 Takipçi 856 Eleştirisini Oku

  3,5
  13 Haziran 2015 tarihinde eklendi
  Harika oyunculuk,hikaye,komedi,dram ve aksiyon bir aradaydı.. Anne ile olan sahneler duygulandırıyor açıkçası , sonu ise çok güzel ve tahmin edilemez bir şekilde bitti.. Ancak filmde yahudiler kötü , siyahilerin görgüsüz ve kaba olduğu mesajı veriliyor nerdeyse her sahneyle..
  Gonca A.
  Gonca A.

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  3,0
  3 Nisan 2015 tarihinde eklendi
  vakit geçirmek için izlenebilir. Ama tür olarak komedi de değil macera da değil. Sadece özgün bir senaryo...
  Burak T
  Burak T

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  7 Şubat 2019 tarihinde eklendi
  spoiler: adam sandlerin cogu filmini izledim ve bende aralarindaki en iyisi diyebilirim cok sempatik ve insana dokunan bir filmdi cidden bayildim.Adam sandlerin bazi filmleri absurd olabilir ama kesinlikle bu filmi izlemeye değer.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top