Beyazperdem
  Ammar
  Ortalama puan
  3,0
  35 Puanlama ve 7 Eleştiri
  0% (0 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  14% (1 Eleştiri)
  43% (3 Eleştiri)
  14% (1 Eleştiri)
  29% (2 Eleştiri)
  Ammar hakkında görüşlerin ?

  7 kullanıcı eleştirisi

  Ufuk Bayat
  Ufuk Bayat

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  2,0
  Her zaman olduğu gibi Türklerden fiyasko denecek kadar kötü bir korku-gerilim filmi. Aslında fragmanı izlerken bu sefer iyi bir korku-gerilim filmi geliyor dedim fakat dememle birlikte cümleleri geri yutmam bir oldu, bunun nedeni ise 'cin' diye tabir ettiğimiz varlıkların filmde korkulacak bir yanının olmaması. Bu yüzden Ammar'a 2 puan veriyorum o da sadece emeklerine saygıdan. Yine de izlemek isteyen arkadaşlara iyi seyirler dilerim...
  Büşra G.
  Büşra G.

  Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

  0,5
  Hayatımda gittiğim een berbat korku arın çok parası var hehralde böyle saçma sapan film yapı son sahnede yaratıklar falan çıkınca filmin ortasında bastık kahkahayı.Bu kadar da olmaz dedik t!
  Tarık K.
  Tarık K.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,5
  Film izledim ve ikinci seansta sıkılıp kalkanları gördüm. Anlatım çok yavaş veya insanı sıkıyor. Ve filmde ki anlatılan konu da ki mesaj şu olmalıydı. Büyü yapıldı, kurban can çekti, kurban öldü vs.., yapan cezasını çekti, yaptıran ceza çekti. Film bu dizilimde ki gbi olsaydı hem aslına uygun olurdu, hemde anlatım daha izlenebilir oldu. Gizem öğeleri vs.. yukarıda ki dizilim değiştirilebilir. Filmi yapanlar filme inanmamış! Senaryo da ki isteğine ulaşmış ve yanına kar kalmış!! Bu çok saçma. Film süre bakımından veya oyuncuları açısından çok konyu iyi satamadılar. Neyse daha fazla yazmayayım. Site yönetimi: Keşke film yapımcılarına, hiç olmassa yerli yapımcılara veya senaristleriyle dialoğa girebileceğimiz platform olsaydı çok güzel olurdu.)
  mahmut E.
  mahmut E.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  3,0
  Eleştiri yazan Murat beyin film hakkında oldukça iyimser olduğunu belirtmekle beraber bazı tespitlerine katılmamak da elde değil; özellikle sinemada izleyecekler için ilk yarıda neredeyse hiç aksiyon veya korku öğesi yok diyebilirim, ayrıca sahneler oldukça kopuk ve tahmin edilebilir, finaldeki korkutabilme iddiası da türün sıkı izleyicileri için tedirgin etmekten ileri gidemiyor. Yalnızca oyunculuklar muadillerine göre bir nebze daha iyi ama işleyişin kötü olması nedeniyle film sizi içine çekemiyor, bence bu ekibin "korku filmi yapıyoruz" diyebilmesi için yiyeceği onlarca fırın ekmek daha var. Her şeye rağmen "incir sineği, portakal bahçem" tadındaki filmlere defalarca tercih edeceğim Türk Korku ve Alternatif Türk Sineması filmlerine destek amacıyla gidilmesi gereken bir film olduğunu söyleyebilirim. İkinci olarak da Hasan Karacadağ'sız bir yorum ya da eleştiri yazılamamasının sebeplerine gelmek istiyorum zira Karacadağ kabul edilsin ya da edilmesin şu an yapılan Türk Korku Filmlerinin seviyesine yıllar önce Dabbe 1-2 ile bir çıta koymuştu ve Ammar da o seviyeden ileride değil maalesef. Türk Korku Sineması'ndaki zirve filmler hala Hasan Karacadağ'ın son iki filmi (El-Cin ve Dabbe-Cin Çarpması) ve yine bana göre bunlara şu ana kadar yaklaşabilen tek film Musallat 2.
  Önder Y.
  Önder Y.

  Takip Et! 6 Takipçi 70 Eleştirisini Oku

  2,0
  Bence Türk yapımcı ve yönetmenler korku filmi yapmamalı sadece film afişi gü korku için birşeyler bekliyorsun, bitmiş,ama birşey yok.
  Yusuf T.
  Yusuf T.

  Takip Et! 8 Eleştirisini Oku

  0,5
  Sadece şunu söyleyebilirim çok kötü bir film özellikle yapmaya çalıştığı şey korkuysa...
  Ismail G
  Ismail G

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  2,0
  Filmdeki olaylari bile film bitikten sonra anladim konuda sacmaydi rüya içinde rüya içinde rüya vardı ve bunlar anlasilmiyordu sanki filmde korkulu rüya izledim filmin ismide bence bu olmaliydi
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top