Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Kendime İyi Bak
   Kendime İyi Bak
  11 Nisan 2014 / Romantik, Komedi
  Yönetmen Serhan Arslan, Ruhi Yapıcı
  Oyuncular: Aslı Tandoğan, Begüm Birgören, Çağdaş Onur Öztürk
  Ülke Türkiye
  FRAGMANI İZLE
  Üyeler
  3,9 59 Puanlama ve 14 Eleştiri
  Beyazperde
  2,5
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  Yeşim ve Emre bir süredir birlikte olan ve evlilik kararı alan genç bir çifttir. Artık düğünlerine bir hafta kalmıştır ve son hazırlıklar devam etmektedir. Emre davetiyelerini vermek için arkadaş grubuyla toplanır ve bu buluşmada eski defterler açılır. O geceden sonra Emre geçmişe doğru bir yolculuğa çıkar; bu durum Yeşim'le olan ilişkisini de etkiler. Tam da evlilik arifesinde hayatına dair sorgulamalara girer...
  Romantik komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Aslı Tandoğan, Begüm Bingören ve Çağdaş Onur Öztürk gibi genç oyuncuların yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Ruhi Yapıcı ile birlikte üstlenen isim Hayat Bilgisi dizisinden de hatırladığımız Serhan Arslan.
  Dağıtımcı Pinema
  Daha fazla
  Yapım yılı 2014
  Metraj uzun metrajlı film
  İlginç Detaylar 3 başlık
  Bütçe -
  Dil Türkçe
  Görüntü formatı -
  Renk Renkli
  Ses formatı -
  Yapım formatı -
  Viza numarası -

  Beyazperde Eleştirisi

  2,5
  Geçer
  Kendime İyi Bak

  Gayretkeş Bir İlk Film

  Ali Ercivan
  Oyuncu olarak tanıdığımız Serhan Arslan ve Ruhi Yapıcı, öyle anlaşılıyor ki büyük ölçüde kendi çabalarıyla bir film gerçekleştirmişler. Kendime İyi Bak adını verdikleri bu yapım, evliliğe hazırlanan Emre (Çağdaş Onur Öztürk) ve Yeşim (Begüm Birgören) çiftiyle tanıştırıyor bizi. Önce aralarındaki aşka şahit oluyor, ardından ikisinin de diğerinden gizlediği bazı sırları olduğunu anlıyoruz. Yeşim, asla çocuk sahibi olamayacağını öğrendikten sonra bunu Emre’ye nasıl anlatacağını bilemiyor. Emre ise aslında hala eski aşkı Begüm’ü (Aslı Tandoğan) tam anlamıyla unutamamış. Yeşim’i bir bakıma Begüm’ün yerine koymuş ama senelerdir görmediği eski sevgilisini de aklından çıkaramıyor.Öykünün dönüm noktalarından biri, Emre’nin düğün davetiyelerini vermek için üniversiteden arkadaşlarıyla buluştuğu sahne. Uzun süredir görüşmediğini öğrendiğimiz arkadaşlarından, Begüm’le ilgili hiç beklemediği bir habe...
  Eleştirinin tamamı

  Fragmanlar

  Kendime İyi Bak Fragman 2:03
  Kendime İyi Bak Fragman
  44 120 gösterim
  Öneriler

  Oyuncular

  Tüm oyuncular ve teknik ekip

  İzleyici eleştirisi

  0 İzleyici eleştirisi

  Fotoğraflar

  11 Fotoğraf

  Bunları Biliyor musunuz?

  Bu Film Hakkında

  Serhan Arslan ve Ruhi Yapıcı bu projenin üzerinde yaklaşık iki yıl çalışmışlar ve ortaya çıkan işin gerçekçiliği konusunda bir hayli iddialılar. Genç yönetmenler diğer filmlerdeki edebi ve abartılmış senaryoların aksine, bu filmin sahici ve doğal bir dil kullandığını belirtip özellikle bu amaç doğrultusunda çok çalıştıklarını belirtiyorlar.

  Yönetmen Hakkında

  Filmin yönetmen koltuğunda ilk filmlerine imza atan iki genç sinemacı bulunuyor. Serhan Arslan'ı yıllardır rol aldığı tiyatro oyunları, diziler ve filmleriyle; Ruhi Yapıcı'yı ise hem oyunculuk kariyeri hem de sinema ile televizyon yapımlarına hazırladığı efekt, jenerik ve fragmanlarıyla tanıyoruz.

  Detaylar

  Filmin yönetmenleri Serhan Arslan ve Ruhi Yapıcı, Elveda Rumeli dizisinde birlikte rol almaya başladıktan sonra Makedonya'da tanışmışlar ve İstanbul'a döndüklerinde dostlukları devam etmiş. Dizi çekimleri sırasında hayalini kurdukları sinema projesi bu andan itibaren gerçekleşmeye başlamış.

  Son Haberler

  Film Kareleriyle Aşkın Sinemadaki İzleri
  HABERLER - İnternetten Seçtiklerimiz
  14 Şubat 2020 Cuma
  TV’de Hafta Sonu (27-29 Temmuz)
  HABERLER - Özel Dosyalar
  27 Temmuz 2018 Cuma
  Hızlı ve Öfkeli 5, Titanik, Görevimiz Tehlike 5...
  TV’de Hafta Sonu (9-11 Haziran)
  HABERLER - Gündemdeki Diziler
  9 Haziran 2017 Cuma
  Hayalet Dayı, Kendime İyi Bak ve nicesi...
  5 Haber ve Özel Dosya

  Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

  Tüm benzer filmler

  Yorumlar

  Yorumları göster
  Back to Top