Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Avengers: Endgame
  Ortalama puan
  4,3
  873 Puanlama ve 131 Eleştiri
  dağılımı 131 Eleştiri notla
  38 Eleştiri
  15 Eleştiri
  17 Eleştiri
  18 Eleştiri
  26 Eleştiri
  17 Eleştiri
  Avengers: Endgame hakkında görüşlerin ?

  131 kullanıcı eleştirisi

  yigit ali D.
  yigit ali D.

  Takip Et! 1 Takipçi 49 Eleştirisini Oku

  3,5
  22 Kasım 2019 tarihinde eklendi
  Güzel bir veda fakat filmi boş diyaloglarla uzatmışlar. Daha kısa kesilebilirdi. Onun dışında filmde bazı yerler ciddi anlamda sıkıcı. Aksiyon son sahneye saklanmış. Sonu her ne kadar avengersa yakışır bir şekilde bitse de yüzbaşının yaşlandırılması bence iyi bir fikir değil. Ne olursa olsun bize güzel bir şekilde veda ettiler. Filme asla kötü demiyorum ama daha iyisini beklerdim. Elveda Avengers!
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 998 Takipçi 1 668 Eleştirisini Oku

  4,0
  4 Ağustos 2019 tarihinde eklendi
  Yıllara ve onlarca filme yayılan bir destanın tatmin edici finali. Tüm bir evreni ve bu kadar fazla karakteri iyi kotardılar. Aksiyonu da yerinde, eğlencesi, mizahı da. Seriyi takip edenler zaten bir şekilde bu finali de izleyecektir. Bundan sonra yeni süper kahraman filmleri tabii ki devam edecek ancak 'Avengers' tadında işler kolay kolay gelmez.
  HAtunun B
  HAtunun B

  Takip Et! 9 Takipçi 36 Eleştirisini Oku

  5,0
  31 Mart 2020 tarihinde eklendi
  Merhaba, sinema ve dizilere dair eleştri,haber ve yorumların yapılacagı kaliteli ve seviyeli 4 yıllık 140 kişilik whatsapp grubumuz vardır. katılmak isteyenler 0543 419 88 50 nolu numaradan bana ulaşabilirler. Kurallar: kufur , cinsel içerikli paylaşım, saygısızlık yasak. 20 yaşından büyük kişiler kabul edilmektedir. din siyaset ve futbol konularında konuşmak ve paylaşım yasaktır.
  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 54 Takipçi 798 Eleştirisini Oku

  4,5
  10 Mayıs 2019 tarihinde eklendi
  Süper kahraman hatta kahramanlar içeren bir film olmasına rağmen göze çarpan mantık hataları beni fazlasıyla rahatsız etti. Esprileri ve 10 yıllık hikayenin toplanması hakkında oldukça muazzam bir çaba ile iyi bir film ortaya çıkarıldığını düşünüyorum. Spoiler yemiş olsam da muazzam efektler, ihtişamlı bir final ile sona eriyor. 3 boyutlu izlenmesini tavsiye ettiğim müthiş bir film.
  Darth Vader
  Darth Vader

  Takip Et! 2 Takipçi 54 Eleştirisini Oku

  1,5
  27 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Infinity war filminin devami sonu boyle olmamaliydi. Maalesef fiyasko iyi ki stan lee oldu de bu rezaleti gormedi. Thor ve Hulk karakterlerini hangi akla bu sekilde yazmislar anlamak namumkun. Film beni icine cekemedi. Duygusalligi daha fazlaydi. Aksiyon az ve doyurucu degildi. Belki kacirdim ama spoiler : olmus kahramanlarin gelecekteki savasa nasil istirak edebildiklerini anlayamadim. Felsefi ve ilmi derinligi ilk filme gore eksik kalmis. Gereksiz komedi ve duygusallikla 3 saatlik sikici bir film yapmislar.
  Gokhan O
  Gokhan O

  Takip Et! 2 Takipçi 41 Eleştirisini Oku

  2,5
  21 Mayıs 2019 tarihinde eklendi
  İlk filme 3 yıldız vermiştim, buna 2.5 yıldız veriyorum. Diyaloglar haddinden fazla uzun, aksiyon az, senaryo kötü, bir sürü süper kahramanla karman çorman ve sıkıcı bir film ortaya çıkmış. Bu seri burada bitmeli çünkü ilki vasattı, bu vasat altı, bir sonrakini düşünmek bile istemiyorum.
  Kök
  Kök

  Takip Et! 1 Takipçi 51 Eleştirisini Oku

  3,0
  25 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  part bir daha kötüydü bununda iyi olduğu söylenemez 3 saat dayanamam ve paramı çöpe atmak istemediğim için sinema çekim izledim benim için 5 dk sürdü çünkü ilk orta yeterince bayar son kısmında yine güzel mantık hatası var adamlar yine uzayda başka bir gezegende nefes alıyor sonra oksijensiz kalan biri sonunda akciğerleri patlıyor kim olduğunu ben tahmin etmedim resmen tek atmışım yani başka sebebi vardır ama ben böyle düşündüm çünkü ses görüntüden daha kötüydü film ses gibi değildi daha kötüydü sonunu ilk filmden biliyordum sadece bir kişinin öldüğünü düşünüp ölmediğinde ne güzel oldu 10 yıl boyunca bu kadar tahmin edile bilen sonu başından belli film yapmak için çalışmışlar ben 5 dk mı geri istiyorum bu film için en faza 2 dk harcarım 1 dk filmi bulmak diğer 1 dk son sahneye bakıp çıkmak için oda 30 saniye son sahneyi bulmak için harcarım neden part 1 den daha fazla puan verdim çünkü part 1 daha kötüydü parça parça ve mor adamın arkadaşları mı askerleri diyelim çabuk harcandı bide yüzüne granit tavayla vurup dümdüz olan adamın yanında timsah gibi sırık gibi timsah elinde bir çekiç diğer elinde görüntünün kötü olması nedeniyle kazma sanmıştım sonradan görüntü düzelince baştan izleyeyim dedim demez olsaydım o sahneden 15 dk sonra filmi kapattım elindeki şey kazmadan çok spiral gibiydi hoş değil sinemada falan izlesem 1 yıldız falan verirdim
  Akhenaten
  Akhenaten

  Takip Et! 1 Takipçi 50 Eleştirisini Oku

  3,0
  2 Ağustos 2019 tarihinde eklendi
  [spoiler]Filme nereden başlamak gerekir bilmiyoru. Zaman yolculuğu,Tony,Kaptan,Thor,Thanos?? Hepsi hakkında uzun uzun konuşulabilecek karakterler. Bu yüzden ben hepsini ayrı ayrı ele almayı tercih edeceğim çünkü hepsini bir arada yazmaya kalksam eminim çok daha uzun karmaşık ve sıkıcı olur. Hadi başlayalım! Thanos Hikayedeki tek kötü karakter olduğundan dolayı bundan başlamak istedim. Galaksinin Koruyucularıyla beraber tanıştığımız Thanos’u ilk defa bu kadar ayrıntılı bir şekilde işlendiğini görüyoruz İnfinity War ile beraber. Hikayesi Titan adlı gezegende doğmuş ve bu gezegen kaynak ve nüfüs bakımından gezegen onlara yetersiz gelmeye başlamış. Buna çözüm ararlarken Thanos çoçuk,yaşlı,zengin,kadın gibi hiçbir ayrım yapmadan nüfüsun %50’sinin yok edilmesini teklif etmiş. Diğerleri bu fikre gülmüş saçma bulmuş ve Thanos’u başlarından savmışlar. Titan adlı gezegenide bu kaynak yetersizliğinden çöküşe maruz kalmış. Thanos’da taşları ele geçirerek bu fikrini gerçekleştirme peşinde. Bunu başarıyorda nüfüsun %50 sini yok edince kalanların gelişmesini bekliyor ama geçmişten geldiğinde söylediği gibi bunun bir hata olduğunu hata olduğunu hep geçmişi kabullenemeyen birilerinin olacağını bu yüzden hepsini yok etmek gerektiği görüşünü varıyor en son. Sonrasında tabiki ölüyor. Taşları nerelerden aldı ve güçleri ne? Güç Taşı : Thanos ilk olarak aldığı Ronan’ın kullandığı taş mor olan güç taşı bunu ilk olarak Star Lord’un :) aldığını görmüştük. Satacaktı ancak sonra Ronan’ın eline geçmişti ondan bir şekilde aldıktan sonra Nova halkına bırakılmıştı. Bunu Nova halkından almış olmalı ve orayı biraz yıkıp %50’sini yok etmiş olmalı. Umarım fazla hırpalamamıştır gelişmiş insan ırkını sevmiştim. Özelliğini adından anlamış olmalısınız :D Uzay Taşı : Bunu infinity war da Thor’un gemisini bastığında Loki’den almıştı. Loki’de Surtur’u uyandırmaya giderken almıştı bunu. Bir yerden farklı bir yere ışınlanmaya yarıyor. Loki’nin bunu 2012’deki geçmişte alıp kaçtığını gördük. Dizisi bununla alakalı olacakmış. Ancak ben bu taşı evrende farklı yerler arası geçilş yapabilmeyi sağladığını sanıyordum. Farklı evrenler arası da geçiş yapmaya sağlıyor mu acaba? Gerçeklik Taşı: Bunu ilk olark Thor 2 de Aether olarak görmüştük. Sonra Jane’in vücutuna girmişti. Gerçekliği kontrol etmenize yarıyor. Ölmüş bir kişiyi veya yeri ölmemiş gib gösterebilirsiniz. Bunu koleksiyoncuya emanet edilmişti. Knowhere’e uzay taşından sonra bunu almaya gitmişti. Kırmızı olan taştır. Zaman Taşı : Zamanı kontrol etmeye yarıyor ileri veya geri sardırabilirsiniz ama bu sizi sonsuz bir döngüye sokabilir. Strange tarafından korunuyordu. Yeşil olandır. Ruh Taşı : Bunun hakkında filmde izlediğinizden fazlasını bilmiyoruz maalesef. Hiç kullanılmadıda halada süpriz. Akıl Taşı : Bunu Loki’nin asasından çıkartılıp Vision’a takılmıştı. Zihinleri kontrol edebiliyoruz. Bu filmde kullanılmadı ama Loki kullanmıştı. Tony Seni hep 3000 kat seveceğiz
  Serkan I.
  Serkan I.

  Takip Et! 1 Takipçi 22 Eleştirisini Oku

  5,0
  8 Haziran 2019 tarihinde eklendi
  Muhteşem bir film. Önceki yıllara gitmeleri çok güzel kurgulanmış Bazı zamansal olayları anlamayabilirsiniz. kurguda problemler var. sonu çok güzel bitiyor. artık devamı olur mu ( isteriz ) ? Bilemiyorum. Filmler ilgi çekmez ise zaten devamı gelecektir. bu seri bir kurtarıcı gibi.
  Orhan G.
  Orhan G.

  Takip Et! 12 Eleştirisini Oku

  4,5
  29 Şubat 2020 tarihinde eklendi
  filme 330.000 resmi oydan 180.000 kişi 10 puan vermiş, 65.000 kişide 9 puan yani 300 bin oydan 240 bini filmi aşırı beğenmiş bu oran gelmiş geçmiş en iyi 2-3 filmden daha iyi bir oran.. fazla söze gerek kalmıyor!
  pel P.
  pel P.

  Takip Et! 10 Eleştirisini Oku

  1,0
  29 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Haftasonumu güzel bir sinema keyfi ile değerlendirmek duygularıyla gidip , film çıkışında, zaten ekenomik bütçenin yeterince sıkıntılı olduğu şu zamanda verdiğim paraya çok pişman olduğum bir filmdi. Fazla da bişey yazmak istemiyorum çünkü insanlar burda yazılan olumsuz cümleleri yanlış değerlendirebiliyorlar.
  Ahmet B.
  Ahmet B.

  Takip Et! 14 Eleştirisini Oku

  3,0
  30 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Nereden başlayacağımı bilemiyorum ama başlayım bir yerden. Öncelikle filme kötü diyemeyeceğim. Hatta iyiydi de denebilir ama bu, serinin en kötü filmi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Beklentiler oldukça yüksekti ama Infinity War'un gölgesinde kalmış bir filmdi. spoiler: "Hulk smash" ile hafızalarımıza kazınan Hulk son iki filmde de yoktu. O ne biçim Hulk'tu öyle. Utanmasa herşeyi konuşarak halledecekti. Diğer bir rezillik ise Thor. Yarı tanrı denilen Thor işe yaramaz ayyaş olarak çıktı karşımıza. Eldivenli haliyle bile Thanos'a kafa tutan Thor, yanında Cap ve Iron Man'e rağmen eldivensiz Thanos'tan dayak yiyordu. Captain America'nın Mjöllnir'i kullanması çizgi romanlara gönderme anladık da, nasıl oldu da Thanos'u yıldırımla vurabildi? Ve hatta nasıl oldu da Thor'dan çok çok daha iyi kombolar yapabildi? Thanos demişken, adamın zaten taşlara ihtiyacı yokmuş ki. Taşlar olmadan, eldivensiz haliyle bile alayını rezil rüsva etti. Captain Marvel ise çok az kullanıldı filmde. Ben şahsen Thanos ile ya Marvel'in ya da Hulk'un dövüşmesini beklerdim. Ama Scarlet Witch ile yaptılar bunu. Ve belki de en sevindiğim tarafı, Scarlet Witch'in gerçekten ne kadar güçlü olduğunu nihayet gösterdiler. Bazıları film duygusaldı, olması gerektiği de buydu filan diyorlar ama ben katılmıyorum. Şahsen ben Infinity War filmindeki duygusal sahnelerin daha duygusal, daha güzel çekildiğini düşünüyorum. Mesela Thanos'un Gamora'yı feda etmesi gibi, mesela Thanos'un Iron Man'e mızrak sapladığı sahne gibi. Yani filmi duygusala bağlama olayı da hikaye. Zaten ana birkaç karakterin öleceğini bile bile gitmiştim filme. Ama duygusala bağlamak için seriyi başlatan Iron Man karakterinin öldürülmesini kabul edemiyorum. Öldürülebilecek başka karakterler de vardı. Bence Hulk ve Thor gibi en güçlü iki karakteri, hatta en güçlü ilk 5 karakteri bu kadar ucuzca harcamamalıydılar.
  Geekformers T
  Geekformers T

  Takip Et! 6 Eleştirisini Oku

  5,0
  27 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  spoiler: Ben 11 senedir bu anı bekliyordum ben marvel ile büyümüş biri olarak öncelikle tony'nin ölmesine dayanamadım ağladım çünkü o bizim ilk göz ağrımızdı o candı filmle gelirsek ilk yarım saat 1 saat falan durgun ilerleyip sonra coşturan bir yapım oldu zamanda yolculuk bizi eski zamanlara yolladı sonsuzluk taşlarının zamandaki önemini anladık ve ancient one'nı tekrardan görmek güzeldi ve oda herşeyin farkındaydı neyse taşları aldılar stark kendi eldivenini yaptı ve hulk onu giyerek parmak şıklattı ve herkes geri geldi şimdi hani düşmanlar nerede diyeceksiniz düşman 2014 deki thanos ordusu ile geleceğe geliyor ve bizimkilerle kapışıyor ama öyle böyle bir savaş değil film tarihinin en büyük savaşı kaptan america birde çekici kaldırıyor abooo. :) sonra bizimkiler alıyor tony ölüyor kaptan geçmişe gidip margaret carter ile hayatına devam ediyor sonra yaşlı halde gelip kalkanı falcona veriyor artık yeni kaptan america o oluyor thor asgard krallığını valkrie ye bırakıyor ve guardians of the galaxy ekibine katılıyor sonra bitiyor.
  Kaan
  Kaan

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  1,0
  29 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Rezalet ötesi ve inanılmaz sıkıcı olan, ikinci yarısında gerçekleştiği iddia edilen savaş sahneleri diğer tüm avengers filmlerinden kötü ve gösterişsiz olan, işbu savaş sahneleri hiç tatmin edici olmayan aşırı derecede abartılmış, sektöre pelesenk olmuş deyimle aşırı hype edilmiş, seyirciyi 2 saat 35 dakika sıkıntıdan patlatıp yalancıktan son 20-25 dakikada gösterdikleri kıytırık aksiyon sahneleriyle en ufak bir beklentiyi bile karşılamayan, verilen paraya değmeyen, bir çuval incirin berbat edildiği film. ölmesi gereken gereksizler ölmüyor, ölmemesi gerekenler ölüyor. malum vatandaşın öldüğü sahnede salonu terk edenler oldu. yahu infinity war'un savaş sahneleri çok daha güzeldi, age of ultron ve ilk avengers filmi de aynı şekilde. önceki filmlerde karakterleri savaş sahnelerinde daha doğru düzgün görebiliyorduk; saliselik değil, ve karakterler güçlerini hem daha etkili hem daha göze hitap eden şekilde kullanıyordu. ne izlediğimizi anlıyorduk, güce, görsele o fantastik dünyanın getirisi olan elementlere o savaş sahnelerinde doyuyorduk. dönüp baktığınızda en ufak bir epik sahnesi yok. bakın, özellikle dünya çapındaki filmlerde, seri içi ve ek olarak özellikle seri sonlarında epik sahneler olur, izleyici günler, aylar, yıllar geçse de dönüp izler, keyif alır. mesela harry potter'da; - dumbledore vs voldemort - dumbledore'un 6. filmdeki ateş çemberi - son filmdeki savaş sahneleri yüzüklerin efendisi'nde; - gandalf vs balrog - miğfer dibi kuşatması - rohan birliklerinin varışı ve pelennor muharebesi beş orduların savaşında; - elflerin ve cücelerin arasındaki savaş sahnesi - thranduil'in geyik sırtında koştururken kestiği orklar ve geyiğinden düşürüldüğü sahne ve sonrası - galadriel'in elinin tersiyle orku atomlarına ayırdığı sahne... ...gibi sahneler vardır işte. dönüp bakarsınız, zaman zaman izlersiniz. sayısız film ve karakteri bünyesinde barındıran, muazzam potansiyele sahip marvel evreninin bu son filminde böyle bir şey yok. thor'u mahvetmişler, rezil rüsva etmişler. favorim thor olduğu için demiyorum. yazıklar olsun. çizgi romanda kaptan amerika'nın ne yaptığı umrumda değil. aşağıda herkesin eleştirdiği açıdan spoiler vererek söyleyeceğim. En kibar deyişle devasa bir mahvediştir, batırmadır, rezilliktir bu film ve şu kaptan amerika-thor mevzusu. senaryoda zaman kavramının içine etmişler. çok fazla mantık hatası var. spoiler'a girmeden önce altını çizerek vurguluyorum; bir evren ne kadar kurgusal olsa da kendi içinde bir mantığı, temeli olması gerekir. türü farketmeksizin bunu kitap okuyanlar bilir. sonra bana gelip de uçan kadını mantığına oturtuyorsun da şunu şunu mu oturtamadın falan demeyin. spoiler geliyor spoiler geliyor spoiler geliyor spoiler geliyor, uyarıyorum spoiler geliyor, uyardım ben spoiler: --- spoiler --- hadi çizgi roman'da kaptan amerika mjolnir'i kullanıyor, anladık. filme gitmeden biliyorduk bunu da, öğrendik. mjolnir'i nasıl olur da thor'dan çok daha iyi kullanabilir? thor'un yapamadığını yapıyor resmen. hani o ilk thor filmindeki thor'un kudreti, hani o ragnarok'taki, infinity war'daki thor'un kuvveti nerede? çok sinirlendim gerçekten. ayrıca tam olarak depresyon da denmez thor'u yansıtış biçimlerine. her şeyi olduğu gibi kabullenmiş, bundan sonra dünya umrumda değil, keyfime bakarım modunda. kaldı ki, sırf bir göbek yaptı, bir yaşanmışlığa çok üzüldü diye koskoca tanrı bütün savaş gücünü, kudretini, yeteneklerini mi yitirir? hadi refleksleri anlarım, zaman içinde körelir, tanrının körelmez ama köreldi diyelim. bu kadar da olmaz. sırf amerikan propagandası için tüm kudreti vermişler kaptan amerika'ya. koskoca fırtına tanrısını rezil etmişler. kağıt peçete yapmışlar. thor güçlerinin binde birini bile kullanmıyor, 5 yaşında kız çocuğu gibi savaşıyor. thor kendi mjolnir'ini ve stormbreaker'ını kullanabilmekten aciz olduğu için thanos stormbreaker'ı tam thor'un göğsüne saplayacakken mjolnir'i resmen ilk filmdeki thor'dan daha iyi kullanan kaptan amerika thor'u kurtarıyor (klasik aksiyon filmlerindeki bir tarafın bıçağı sokmak, diğerinin de engellemek için ittirmeye çalıştığı acınası sahne). yetmiyor üzerine bir de kaptan amerika thor'u bu acınası, rezil sahneden kurtardıktan sonra thor'un sergilemediği kombolar sergiliyor mjolnir ile. stormbreaker ile infinity war'da thanos'u deşen thor hem mjolnir, hem de stormbreaker'ı aynı anda kullanmasına rağmen en ufak bir şey yapamıyor Thanos'a, kaldi ki Thanos'un elinde daha o meşhur eldiven yokken böyle durum. O zaman infinity war'da gauntlet'li yani eldivenli Thanos'u nasıl deşti aynı Thor? Beri taraftan kaptan amerika ise mjolnir'i alıp dayak manyağı yapıyor kombolarla, pes artık. kaptan amerika yıldırım yağdırıyor thanos'a, mjolniri kullanıp yıldırımla yerden yere çalıyor Thanos'u. thor'un spider man kadar faydası yok, örümcek adamı geçtim, en uyduruk karakter bile daha etkili filmde. wanda thanos'a karşı çok daha etkili dövüşüyor. thanos'un dev kılıcının elinden uçmasını sağlıyor hatta thanos'u havaya kaldırıp neredeyse parçalayıp yok edecekken, thanos havada can havliyle ordumun savaş alanında yok olması önemli değil, gemiden yaylım ateşini başlatın diye bağırıyor yardımcısına (buradaki diyaloğu kısalttım). neyse, yaylım ateşinin etkisiyle wanda dengesini kaybediyor ve thanos kurtuluyor. karınca adam bildiğiniz deve dönüşüyor, şahsi kahraman filminde de vardı sanırım bu gerçi. anımsıyorum böyle bir şey. neyse, bu karınca adam deve dönüşüp ilk filmde hulk'un yumruklayarak durdurduğu, loki'nin ordusundaki dev solucanımsı yaratığa yumruğu vuruyor, hatta infinity war'da gördüğümüz, thanos'un yer yüzüne inen özel, seçilmiş savaşçı ekibindeki bir yaratığı eziyor ayağıyla sinek gibi. infinity war'un bir sahnesinde bu yaratık kutup bölgesinde mahsur kalmıştı hatta, öyle anımsıyorum. diyeceğim şu, madem dev oldun, sinek gibi ezip geçiyorsun. thanos'a niye dokunmadın? muhtemelen ben kaçırmışımdır diye düşünüyorum; çünkü, kendisini dev yapıp, bir süre sonra savaş alanında neden tekrar insan boyutuna döndürdüğünü anlamadım. tony stark ölüyor, natasha kendisini ruh taşı için feda ediyor. thanos kaptan marvel'ı da peçete gibi fırlatıyor kenara. kaptan amerika'nın ölmesi gerekiyordu bence. demir adam öldükten sonra salonu terk edebilirsiniz, kaptan amerika yaşlı bir şekilde gözüküyor film sonunda. gereksiz uzatmışlar. güya hemen her kahraman mutluluğa ermiş gibi bir tablo çizmişler. para verip gitmeyin şu rezil filme.
  Ersin T.
  Ersin T.

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  3,0
  28 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  su kadarını soyliyim kahramanların yaşlanmış thorun göbekli komik ve hulkun gözlüklü şirin hali dikkat çekici rakun komik b eğlenceli kaptan amerika son sahne öncesi thor misali cekicle tanosa inanılmaz saldırması müthiş ama bir yere kadar dünyanın bütün kahramanları toplanır tanos ve kotulerle savaşır ant manin tek seferde esebilecegi tanos un elindeki demir kılıfı herkes almaya çalışır ama bunu sadece demir adam başarır ve dünyayı kurtarır ve aldığı ağır hasarla ölür gözleriniz dolabilir ne filimdi be diyemiceginiz ama sorana güzel idare eder diyebileceğimiz bir film
  cCcemSultan
  cCcemSultan

  Takip Et! 6 Eleştirisini Oku

  3,5
  12 Mayıs 2019 tarihinde eklendi
  Öncelikle İron Man’in önceki karakteristik yapısıyla alakası yok.Bıkmış,yenilgiyi kabul etmiş,korkmuş bir halde .Thor gibi bir karaktere göbek bıraktırmış depresif bir karakter haline getirmişler.Thanos’un ölmesi ve sonrasın da zaman makinesi olayıyla yeniden Thanos’la savaşılması biraz saçma geldi.Bence milyonlarca dolarlık kocaman bir Avangers serisinin sonu böyle olmamalıydı.Film de gereksiz yere uzundu bu arada .
  sevki b.
  sevki b.

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  4,0
  26 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  infinity war kadar aksiyonu bol değildi. Bazı kahramanlar sadece görüntü olarak vardı. Thor ve hulk beklediğimden daha geri planda kaldılar. Filmi sürükleyen kaptan Amerika ve ironman oldu. O ikiside filmi mükemmel yapmaya yetti zaten.özellikle son savaş sahnesi marvel filmlerinin en iyisi idi.son yazıncada iyıllar süren bir yolculuğun sonuna gelmiş olduk. Adeta son 10 yıllık kendi hayatımızda gözümüzün önünden aktı gitti.
  Tekin Y.
  Tekin Y.

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  3,0
  30 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Hint filmleri gibi gereksiz yere 3 saatlik uzun bir film olmus.aksiyonu sona saklamışlar.filmi en az bir saat kısaltmalari lazim.ilk iki saati boş geçti.bu film avengers filmi kardeşim.bol aksiyon bol espri olmasi gerekir.iki saat diyalogla geçti.en kotu avengersti.onca iyi oyuncu ve karaktere ragmen buna gore ust duzey senarya yapamamislar .her seye ragmen yine de izlenebilir tabiki.sadece onceki avengerslrr cok iyi oldugundan benim beklentimi karsilamadi.yoksa guzel film izlemeye deger.
  Enes K
  Enes K

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  3,0
  28 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Filmde çok eksik vardı. Şarkıları çok kötüydü ana şarkısı dışında. Tüm MCU filmlerini sevmeme rağmen karakter harcamaları ve senaryodaki eksikleriyle en sevmediğim mcu filmi oldu. spoiler: Hulk ve Thor çok boş kullanılmış. Zaman yolculuğu işinde de saçmalıklar çoktu. Saçma bir şekilde açıklamaya çalışmışlar ancak yetersiz olduğu aşikar.
  Renega
  Renega

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  0,5
  21 Haziran 2019 tarihinde eklendi
  Afedersiniz de filmi izleyip sevenler aptal mı? Hayatımda gördüğüm en saçma filmdi. Önceki bölümde dr. strange zaman oyunuyla thanosu pes ettirebilirdi. Bu bölümdeki saçmalıklara gelelim. spoiler: Evreni oluşturan taşlar parçalanabildi hemde thanos canlı. Zamanda geçmişe gidip ölen kız geleceğe yaşayarak döndü. Ölüleri diriltmeleri zaten en boktan şey. Ne yani cennetten o ruhlar aynı bedene geri dönüp mü yaratıldı? Geçmişe gidip başarısız olan salaklar gelecekte de yok olmalıydı. Bu konuda hulk çıktı dediki "geçmişe gidip geleceği değiştirmek mümkün" as...... dedim. Tamam alternatif gelecek olur biz müslümanlara saçma gelsede, ama o durumda kendileri hemen yok olmaları gerekirdi. Önceki bölümde ölmüş olan yaratıklar yine öldü hem geçmişte hem gelecekte nasıl ölebilir 2 kere? Hay mantığınızı.. kısacası Game of thrones son sezonundan bile boktandı para verip gidenlere geçmiş olsun
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top