Beyazperdem
Polis Akademisi: Alaturka
Ortalama puan
2,9
38 Puanlama ve 8 Eleştiri
0% (0 Eleştiri)
13% (1 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
13% (1 Eleştiri)
25% (2 Eleştiri)
50% (4 Eleştiri)
Polis Akademisi: Alaturka hakkında görüşlerin ?

8 kullanıcı eleştirisi

Sertug T.
Sertug T.

Takip Et! 10 Takipçi 160 Eleştirisini Oku

0,5
2.10.2016 tarihinde eklendi
Yolanthe nin bşka bi ülkeden gelip böle salak saçma bir filmde görlmesine üzüldüm yine 2015 denen türk sinemasının çöküş yılının en kötü fillerinden biri şöle dönüp 2015 e bakınca elle tutulabilecek sadece varsa yoksa 30 / 40 film vardır . Kısaca özetlemek gerekirse seneryo şöyle : Polis Akademisi belli bi kararname yüzünden okula başvuran herkesi almak zorundadır ve "Polislikten hiç anlamayan bir kaç ana karakterimiz okula başvurur derslere girerler falan filan ha bide şu mehmet ali erbilin düşmanı olarak karşımıza çıkan ilyas adındaki karakter bi anda ıkar ve mehmet ali erbili kaçırır seneryo bu kadar filmin sonuna kadar bunlar oluyor cok baştan savma seneryo ve bi o kadarrda mantık hatalarıyla filme puan : 10 / 2 yolanthe taaa başka ülkelerden gelip oynamasa 0 puan bile alamaz bunu izlemek yapacağınız en kötü hatalardan biri olabilir
Bieralp
Bieralp

Takip Et! Eleştirisini Oku

4,5
4.01.2016 tarihinde eklendi
Polis Akademisi Alaturkayı beğendim. abes yorumlar yapanlar sanki kendileri daha güzelini yapabileceklermiş gibi neden abes yorumlar yapıyorlar? abes yorumlar yapanlar kullandıkaları kelimelere bakılırsa daha güzelini yapmaları çok zor ya neyse. Film'e iğrenç hakaretler edenler, filimde Allah adı zikredildiğini duyamıycak kadar sağırlar demekki, yada imanlarında bir tuhaflık var. "kişinin zikri neyse, fikride odur". Filimde en çokta İnci' yi geğendim. Mehmet ali Erbil çok iyi oyuncu, aşağılanmasaydı daha iyi olurdu. Peker AçıkAlın yine iyi oynamış. Polis Akdemisi Alaturka güzel olmuş ama Kısa film gibi olmuş.
Mert H
Mert H

Takip Et! 4 Takipçi 390 Eleştirisini Oku

1,5
18.09.2015 tarihinde eklendi
Oyunculuklar düşük performansta.. Vasat bir film olmuş Yolanthe'nin gözümüze sokulan cinsel organları dışında..
Alican Ş.
Alican Ş.

Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

0,5
1.05.2015 tarihinde eklendi
Şöyle söylemek isterim aile bireyleriyle gidilecek bir film değil.Filmin adı Polis akademisi ama film çok cinsellik içeriyor biz TÜRK milleti olarak bayılırız ya bel altı espriye bu filmi de o seviyede ki insanlara yapmışlar.Yabancılarda ki polis akademisine benzetmeyin alakası yok onun +18 versiyonu sadece bayanlara bakıyorsun filmde.
Filiz B.
Filiz B.

Takip Et! Eleştirisini Oku

0,5
27.04.2015 tarihinde eklendi
Bence paranıza yazık arkadaşlar, berbatüstü bir film olmuş, film kadrosuna bakınca 10 numara bir film zannetmiştim ama yanıldım. Neyse hiç değilse aklımda kalmadı nasıl bir film di diye. -0
Serkan Ç.
Serkan Ç.

Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

1,0
19.04.2015 tarihinde eklendi
iğrenç ötesi bir film olmuş paranıza yazık olur ızlemeyın cok sey kaybetmıs olmazsınız
Oğuz Y.
Oğuz Y.

Takip Et! 2 Takipçi 2 Eleştirisini Oku

0,5
8.03.2015 tarihinde eklendi
Yine Türklerin "daha ne kadar iğrenç film yapabiliyoruz?" dedirten. Imdb bottom listesinde ilk 100'e rahatlıkla girebilecek filmdir neden mi diyorum? Fazla düşünmeye gerek yok karakter isimleri ve konu zaten bunu gösteriyor.
TCeyhan
TCeyhan

Takip Et! Eleştirisini Oku

2,5
6.02.2015 tarihinde eklendi
Fragmandan da görüldüğü üzere, filmden çok birşey beklemeye gerek yok! Daha önce dizi versiyonu çekilen, Türk Polis Teşkilatı ile resmen dalga geçilen konularıyla, bu tip filmlerin ülkemizde pek izleyici kitlesine sahip olamayışını hepimiz biliyoruz. Kaliteli oyuncu kadrosuna sahip olmasına rağmen, filmin konusu pek ilgi çekici durmuyor!
Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top