Beyazperdem
  Polis Akademisi: Alaturka
  Ortalama puan
  2,9
  38 Puanlama ve 8 Eleştiri
  0% (0 Eleştiri)
  13% (1 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  13% (1 Eleştiri)
  25% (2 Eleştiri)
  50% (4 Eleştiri)
  Polis Akademisi: Alaturka hakkında görüşlerin ?

  8 kullanıcı eleştirisi

  Filiz B.
  Filiz B.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  27 Nisan 2015 tarihinde eklendi
  Bence paranıza yazık arkadaşlar, berbatüstü bir film olmuş, film kadrosuna bakınca 10 numara bir film zannetmiştim ama yanıldım. Neyse hiç değilse aklımda kalmadı nasıl bir film di diye. -0
  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 4 Takipçi 642 Eleştirisini Oku

  1,5
  17 Eylül 2015 tarihinde eklendi
  Oyunculuklar düşük performansta.. Vasat bir film olmuş Yolanthe'nin gözümüze sokulan cinsel organları dışında..
  Bieralp
  Bieralp

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,5
  4 Ocak 2016 tarihinde eklendi
  Polis Akademisi Alaturkayı beğendim. abes yorumlar yapanlar sanki kendileri daha güzelini yapabileceklermiş gibi neden abes yorumlar yapıyorlar? abes yorumlar yapanlar kullandıkaları kelimelere bakılırsa daha güzelini yapmaları çok zor ya neyse. Film'e iğrenç hakaretler edenler, filimde Allah adı zikredildiğini duyamıycak kadar sağırlar demekki, yada imanlarında bir tuhaflık var. "kişinin zikri neyse, fikride odur". Filimde en çokta İnci' yi geğendim. Mehmet ali Erbil çok iyi oyuncu, aşağılanmasaydı daha iyi olurdu. Peker AçıkAlın yine iyi oynamış. Polis Akdemisi Alaturka güzel olmuş ama Kısa film gibi olmuş.
  TCeyhan
  TCeyhan

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,5
  6 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  Fragmandan da görüldüğü üzere, filmden çok birşey beklemeye gerek yok! Daha önce dizi versiyonu çekilen, Türk Polis Teşkilatı ile resmen dalga geçilen konularıyla, bu tip filmlerin ülkemizde pek izleyici kitlesine sahip olamayışını hepimiz biliyoruz. Kaliteli oyuncu kadrosuna sahip olmasına rağmen, filmin konusu pek ilgi çekici durmuyor!
  Alican Ş.
  Alican Ş.

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  0,5
  1 Mayıs 2015 tarihinde eklendi
  Şöyle söylemek isterim aile bireyleriyle gidilecek bir film değil.Filmin adı Polis akademisi ama film çok cinsellik içeriyor biz TÜRK milleti olarak bayılırız ya bel altı espriye bu filmi de o seviyede ki insanlara yapmışlar.Yabancılarda ki polis akademisine benzetmeyin alakası yok onun +18 versiyonu sadece bayanlara bakıyorsun filmde.
  Serkan Ç.
  Serkan Ç.

  Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

  1,0
  19 Nisan 2015 tarihinde eklendi
  iğrenç ötesi bir film olmuş paranıza yazık olur ızlemeyın cok sey kaybetmıs olmazsınız
  Sertuğ T.
  Sertuğ T.

  Takip Et! 9 Takipçi 154 Eleştirisini Oku

  0,5
  2 Ekim 2016 tarihinde eklendi
  Yolanthe nin bşka bi ülkeden gelip böle salak saçma bir filmde görlmesine üzüldüm yine 2015 denen türk sinemasının çöküş yılının en kötü fillerinden biri şöle dönüp 2015 e bakınca elle tutulabilecek sadece varsa yoksa 30 / 40 film vardır . Kısaca özetlemek gerekirse seneryo şöyle : Polis Akademisi belli bi kararname yüzünden okula başvuran herkesi almak zorundadır ve "Polislikten hiç anlamayan bir kaç ana karakterimiz okula başvurur derslere girerler falan filan ha bide şu mehmet ali erbilin düşmanı olarak karşımıza çıkan ilyas adındaki karakter bi anda ıkar ve mehmet ali erbili kaçırır seneryo bu kadar filmin sonuna kadar bunlar oluyor cok baştan savma seneryo ve bi o kadarrda mantık hatalarıyla filme puan : 10 / 2 yolanthe taaa başka ülkelerden gelip oynamasa 0 puan bile alamaz bunu izlemek yapacağınız en kötü hatalardan biri olabilir
  Oğuz Y.
  Oğuz Y.

  Takip Et! 2 Takipçi 2 Eleştirisini Oku

  0,5
  8 Mart 2015 tarihinde eklendi
  Yine Türklerin "daha ne kadar iğrenç film yapabiliyoruz?" dedirten. Imdb bottom listesinde ilk 100'e rahatlıkla girebilecek filmdir neden mi diyorum? Fazla düşünmeye gerek yok karakter isimleri ve konu zaten bunu gösteriyor.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top