Beyazperdem
Düğün Dernek 2: Sünnet
Ortalama puan
3,6
541 Puanlama ve 93 Eleştiri
22% (20 Eleştiri)
20% (19 Eleştiri)
17% (16 Eleştiri)
14% (13 Eleştiri)
10% (9 Eleştiri)
17% (16 Eleştiri)
Düğün Dernek 2: Sünnet hakkında görüşlerin ?

93 kullanıcı eleştirisi

DZCE81
DZCE81

Takip Et! 28 Eleştirisini Oku

3,0
7.12.2015 tarihinde eklendi
Tamamiyle ticari rant için yapılmış, emek yok...İlki kadar iyi değil. Çok fazla beklenti içinde olursanız yanılırsınız....Filmin sonun da 3.filmin olacağınında haberi veriliyor ama bence oda ilki kadar güzel olmaz.
hasanbasri
hasanbasri

Takip Et! 1 Takipçi 15 Eleştirisini Oku

1,0
13.12.2015 tarihinde eklendi
Öncelikle film hakkında fikrimi söyleyeyim. Filim hiç komik değil ve beğenmedim. Tavsiye de etmiyorum. Ama illa emeğe saygı denilecekse ona bir şey diyemem. Ancak ortada emek de göremedim. İnanın ilk filmdeki amatör ruh, başarıyı beraberinde getirirken, devam filmi olan "Düğün Denek : Sünnette" ise "biz ne çekersek çekelim seyredilecek" şeklinde boş bir özgüven ve devamında gelen bayat ve kendini tekrar eden espiri anlayışı oluşmuş. Seyirciyi salak yerine koyan ve ne olsa izlerler mantığını kabul etmiyorum. Ahmet Kural Ve Murat Cemciri, bir zamanlar "bu halk, ceketimi aday koysam seçerler" diyen uyanık siyasetçi gibi hissettim. Filmi çok çok beğenen izleyicileri bir türlü anlayamayacağım. Neticede zevkler ve renkler tartışılmıyor. Filimden anladığı bu kadar diyor geçiyorum. Ne oyunculuk ne de senaryo beni sarmadı. İlk düğün dernek filminin bire bir kopyası gibi geldi. Asla tavsiye etmiyorum. Zamanım var diyenlere de zamanına yazık derim. Bir de sonunda 3. filmin işareti verilmiş. Baydı.
ılgın
ılgın

Takip Et! Eleştirisini Oku

0,5
9.12.2015 tarihinde eklendi
Gitmek icin sabirsizlikla bekledigim film , beni hayal kirikligina ugratti. Tavsiye etmiyorum.. ...
Ömer Y.
Ömer Y.

Takip Et! Eleştirisini Oku

1,0
12.12.2015 tarihinde eklendi
son yıllarda çıkan ve büyük bir izlenme oranını yakalayan bu tarzda filmler, beni gerçek den hayrete düşürüyor. görsel,kurgusal ve düşündürücü hiçbir ibaresi bulunmadığı halde müthiş paralar kazandıran bu tür yapımlar, gelecekte yapılması planlanan senaryosu güçlü ve büyük bütçeli yapımlarında önünü kesmektedir. Düğün Dernek 2 bana göre bu tarzdaki en berbat filmlerden biri, Türkiye'de süre gelen bu absürt komedilere, inanıyorum ki bir 10 sene sonra dönüp bakacağımız ve 'biz bu tür filmleri nasıl izledik' noktasına bizi getirecektir. Verdiğimiz paralara yazık ki ne yazık !!!!
Suat A.
Suat A.

Takip Et! Eleştirisini Oku

0,5
9.12.2015 tarihinde eklendi
Bu nasil bir film. Seyirciden cok oyuncu gulermi.konu desen sacma sapan. Az ordan az burdan almis biyerede baglayamamis. Mustafa keser neden var. Nuket duru niye var. Ne anlatmak istemis yonetmen. Dugun dernek 1 i de ahmet kuralin kendi oyunculugu tup sahnesiyle kurtarmisti. Bunu kendi.ne mal etme yonetmen kardes. Sen bu isi bilmiyorsun ki hakettini bu filmde aldin sen. rezil etmissin filmi. Verilen paraya ayrilan zamana yazik. Insallah fugun dernek 3 ncusunu yapmassiniz.
Aykan D.
Aykan D.

Takip Et! Eleştirisini Oku

3,0
6.12.2015 tarihinde eklendi
Bu filmde ilkiyle kıyasladığımda çok fazla yenilik göremedim. Benzerlikler çoktu.Sanırım filmin üçüncüsüne gitmeyeceğim. Yerli komedi filmleri çerçevesinden baktığımızda kalitesiz yerli komedi filmlerin arasında en az küfürle seyirciyi güldürebilmesi artı puan olarak düşünülebilir. Ayrıca Nautülis Kadıköy sinemasında filmden önceki 25 dakikalık reklam kuşağı beni ve yanımdaki arkadaşlarımı bezdirdi, şikayetimizi müdüriyete yaptık ama olumlu bir cevap alamadık.
bayram b.
bayram b.

Takip Et! Eleştirisini Oku

0,5
7.12.2015 tarihinde eklendi
Bence gayet kötü.Yaklaşık 5 yerde güldüm. birincinin yanına bile yaklaşamaz. Neden 100 karakter yazmak zorundayız.
Burak H.
Burak H.

Takip Et! Eleştirisini Oku

0,5
9.12.2015 tarihinde eklendi
Gittigimize pisman olduk hic guzel degildi. Toplasan dort bes kere gulmusuzdur. Bekletinin cok cok altinda para vermeye degmez
KaliteTAKIP
KaliteTAKIP

Takip Et! 175 Takipçi 867 Eleştirisini Oku

3,5
7.12.2015 tarihinde eklendi
Dün izledim. Çok keyif aldım. ilki kadar çok gülmedim ancak filmin konunun oyunculukların samimiyeti bana zevk verdi ki bir komedi filmi kahkahalarla güldürmek zorunda değildir benim fikrime göre. Bu adamları o sinema perdesinde görmeyi seviyorum. bazı cinsiyetçi küfürler hiç hoşuma gitmedi (insanların en çok onlara gülmesi de çok düşündürdü beNİ)ancak film eğlenceliydi. Oyunculuklar çok inandırıcı ve yerindeydi. samimiyeti de oradan geliyor zaten.biraz oldu bittiye getirilmiş gibi inşallah serinin 3. filmi biraz daha iyi olur ama yinede ailenizle gideceğiniz iyi filmlerden birisi iyi seyirler...
Rabia M.
Rabia M.

Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

0,5
7.12.2015 tarihinde eklendi
İlk filmde ne kadar eğlendiysem ikincide bir okadar sıkıldım. Keşke bukadar acele etmeyip daha kaliteli bir film çıkarsalardı. 3. çıkmaz umarım..
Ayşe K.
Ayşe K.

Takip Et! Eleştirisini Oku

1,5
30.12.2015 tarihinde eklendi
beklentimin çok altında çok aceleye getirilmiş bir film kısa süre içinde yenisi çekilecek ama asla gitmiy cem para kazanmak adına çekilmiş recep ivedik mantığı güdülerek yapılan vasat bir film
Mümin H.
Mümin H.

Takip Et! Eleştirisini Oku

1,0
19.12.2015 tarihinde eklendi
ilk filmi iki defa sinemada izlemiş biri olarak beklentim ilk filimi geçmesi yönündeydi. Sinemadan çıkmamak için kendimi zor tuttum. senaryo berbat, oyunculuklar rezalet, verdiğiniz paraya ve harcadığınız zamana yazık. Türk sinemasına destek verenlerden olmama rağmen uzun bir süre Türk filmi için sinemaya gitmeyi düşünmüyorum artık.
Özgür A.
Özgür A.

Takip Et! 3 Takipçi 41 Eleştirisini Oku

2,5
11.12.2015 tarihinde eklendi
Filmi sinemada izlemeyi düşünmüyordum ama kendimi tutamadım ve gittim. Salon bir hafta geçmiş olmasına rağmen kalabalıktı ve perdede bkm yazısı görülmeye başlandığı anda gülmeye başlayan insanlar oldu. ''İşte bu tür mallar yüzünden salonlardan soğuyor insan''. Bu sinir bozucu durumu bir tarafa bırakıyorum şimdi. ilk filmi izledikten sonra ister istemez çıtanın yükseltilmesi ve ortaya daha iyi bir iş çıkartılması bekleniyor ama maalesef olmamış. Aynı karakter ve aynı espriler bayıyor bir yerden sonra. Filme soluk katsın diye dahil edilen yeni karakterler ise sadece kalabalık oluşturuyor o kadar. Yer yer tebessüm ettiren güzel sahneler var ama hepsi o. Ha şunu da belirtmeliyim yine ilk filmde olduğu gibi samimi bir hava var. Atmosfer bozulmamış ve abartıya kaçılmamış. Siz bilirsiniz ister gidip izleyin isterseniz dvdsinin çıkmasını bekleyin. her iki durumda da çok şey kaybetmezsiniz.
Nurullah Z.
Nurullah Z.

Takip Et! 1 Takipçi 20 Eleştirisini Oku

0,5
11.12.2015 tarihinde eklendi
Filmde tek bir kere gülmedim. Saçma sapan olaylar dizisi. İlk filminden çok daha kötü. Bu filme gülenin aklından şüphe ederim.
Bilgi K.
Bilgi K.

Takip Et! Eleştirisini Oku

0,5
11.12.2015 tarihinde eklendi
beklentimin çok altında hani internete düşşe dahi izlemem artık yazık olmuş keşke ara da çıkmak isteyenlere para iadesi yapsalar ve gişeyi o zamandan sonra ölçseler belki filmler daha kaliteli olur.
Murat K.
Murat K.

Takip Et! Eleştirisini Oku

2,5
8.12.2015 tarihinde eklendi
ilk filmi daha güzeldi becerememişler fakat alibaba ve yedi cüceleri geçer genede vizyonda film olmaz ise gidilebilir
Saliha A.
Saliha A.

Takip Et! Eleştirisini Oku

3,5
8.12.2015 tarihinde eklendi
İlk filme göre 2 yi heyecanla beklemiştim daha çok gülerim diye düşünüyordum. Beklentimi karşılamadı ilk film daha güzeldi.
Oguz K.
Oguz K.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
7.12.2015 tarihinde eklendi
Pazar günü gitme şansımız oldu. Ilk filmide büyük bir keyifle izlemiştik ve bu 2. film cidden ilkinden daha komik ve eğlenceli olmuş. Komedi filmlerine gitmemdeki tek amaç gülmektir. Yeterince güldük ve keyif aldık. Aklıma takılan sadece spoiler: 2 tane küfürlü sahne var onun dışında küfürsüz komedi kategorisine eklenebilecek bir güldürü filmi diyebilirim. Yerli komedi seri filmlerinde genelde ilk filmdeki tadı alamazsınız fakat Düğün Dernek 2 cidden ilk filmin üzerinde güldürü ve heycan sunuyor. Gülmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.
etamoz
etamoz

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
7.12.2015 tarihinde eklendi
Nefis bir film, çok çok çok güldüm. Senarist ve yönetmen Selçuk Bey'i tüm oyuncuları tebrik ediyorum. Senelerdir bu kadar gülmemiştim. Çok zekice kurgulanmış binlerce espri, küfür yok denilecek kadar az, sanıyorum 2 kere duydum. ayakta alkışlıyorum, emeğinize, ruhunuza, beyninize sağlık.
Ecem O.
Ecem O.

Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

5,0
5.12.2015 tarihinde eklendi
Süper bir film 1ininde izlemiştim kalitesi cook üst düzeyde herkesin izlemesini tercih ediyorum ..
Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top