Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Düğün Dernek 2: Sünnet
  Ortalama puan
  3,6
  581 Puanlama ve 93 Eleştiri
  dağılımı 93 Eleştiri notla
  20 Eleştiri
  19 Eleştiri
  16 Eleştiri
  13 Eleştiri
  9 Eleştiri
  16 Eleştiri
  Düğün Dernek 2: Sünnet hakkında görüşlerin ?

  93 kullanıcı eleştirisi

  DZCE81
  DZCE81

  Takip Et! 29 Eleştirisini Oku

  3,0
  4 Mart 2016 tarihinde eklendi
  Tamamiyle ticari rant için yapılmış, emek yok...İlki kadar iyi değil. Çok fazla beklenti içinde olursanız yanılırsınız....Filmin sonun da 3.filmin olacağınında haberi veriliyor ama bence oda ilki kadar güzel olmaz.
  hasanbasri
  hasanbasri

  Takip Et! 1 Takipçi 15 Eleştirisini Oku

  1,0
  16 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  Öncelikle film hakkında fikrimi söyleyeyim. Filim hiç komik değil ve beğenmedim. Tavsiye de etmiyorum. Ama illa emeğe saygı denilecekse ona bir şey diyemem. Ancak ortada emek de göremedim. İnanın ilk filmdeki amatör ruh, başarıyı beraberinde getirirken, devam filmi olan "Düğün Denek : Sünnette" ise "biz ne çekersek çekelim seyredilecek" şeklinde boş bir özgüven ve devamında gelen bayat ve kendini tekrar eden espiri anlayışı oluşmuş. Seyirciyi salak yerine koyan ve ne olsa izlerler mantığını kabul etmiyorum. Ahmet Kural Ve Murat Cemciri, bir zamanlar "bu halk, ceketimi aday koysam seçerler" diyen uyanık siyasetçi gibi hissettim. Filmi çok çok beğenen izleyicileri bir türlü anlayamayacağım. Neticede zevkler ve renkler tartışılmıyor. Filimden anladığı bu kadar diyor geçiyorum. Ne oyunculuk ne de senaryo beni sarmadı. İlk düğün dernek filminin bire bir kopyası gibi geldi. Asla tavsiye etmiyorum. Zamanım var diyenlere de zamanına yazık derim. Bir de sonunda 3. filmin işareti verilmiş. Baydı.
  Ömer Y.
  Ömer Y.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,0
  12 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  son yıllarda çıkan ve büyük bir izlenme oranını yakalayan bu tarzda filmler, beni gerçek den hayrete düşürüyor. görsel,kurgusal ve düşündürücü hiçbir ibaresi bulunmadığı halde müthiş paralar kazandıran bu tür yapımlar, gelecekte yapılması planlanan senaryosu güçlü ve büyük bütçeli yapımlarında önünü kesmektedir. Düğün Dernek 2 bana göre bu tarzdaki en berbat filmlerden biri, Türkiye'de süre gelen bu absürt komedilere, inanıyorum ki bir 10 sene sonra dönüp bakacağımız ve 'biz bu tür filmleri nasıl izledik' noktasına bizi getirecektir. Verdiğimiz paralara yazık ki ne yazık !!!!
  ılgın
  ılgın

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  9 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  Gitmek icin sabirsizlikla bekledigim film , beni hayal kirikligina ugratti. Tavsiye etmiyorum.. ...
  Aykan D.
  Aykan D.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  3,0
  6 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  Bu filmde ilkiyle kıyasladığımda çok fazla yenilik göremedim. Benzerlikler çoktu.Sanırım filmin üçüncüsüne gitmeyeceğim. Yerli komedi filmleri çerçevesinden baktığımızda kalitesiz yerli komedi filmlerin arasında en az küfürle seyirciyi güldürebilmesi artı puan olarak düşünülebilir. Ayrıca Nautülis Kadıköy sinemasında filmden önceki 25 dakikalık reklam kuşağı beni ve yanımdaki arkadaşlarımı bezdirdi, şikayetimizi müdüriyete yaptık ama olumlu bir cevap alamadık.
  Suat A.
  Suat A.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  9 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  Bu nasil bir film. Seyirciden cok oyuncu gulermi.konu desen sacma sapan. Az ordan az burdan almis biyerede baglayamamis. Mustafa keser neden var. Nuket duru niye var. Ne anlatmak istemis yonetmen. Dugun dernek 1 i de ahmet kuralin kendi oyunculugu tup sahnesiyle kurtarmisti. Bunu kendi.ne mal etme yonetmen kardes. Sen bu isi bilmiyorsun ki hakettini bu filmde aldin sen. rezil etmissin filmi. Verilen paraya ayrilan zamana yazik. Insallah fugun dernek 3 ncusunu yapmassiniz.
  bayram b.
  bayram b.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  7 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  Bence gayet kötü.Yaklaşık 5 yerde güldüm. birincinin yanına bile yaklaşamaz. Neden 100 karakter yazmak zorundayız.
  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takip Et! 175 Takipçi 872 Eleştirisini Oku

  3,5
  7 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  Dün izledim. Çok keyif aldım. ilki kadar çok gülmedim ancak filmin konunun oyunculukların samimiyeti bana zevk verdi ki bir komedi filmi kahkahalarla güldürmek zorunda değildir benim fikrime göre. Bu adamları o sinema perdesinde görmeyi seviyorum. bazı cinsiyetçi küfürler hiç hoşuma gitmedi (insanların en çok onlara gülmesi de çok düşündürdü beNİ)ancak film eğlenceliydi. Oyunculuklar çok inandırıcı ve yerindeydi. samimiyeti de oradan geliyor zaten.biraz oldu bittiye getirilmiş gibi inşallah serinin 3. filmi biraz daha iyi olur ama yinede ailenizle gideceğiniz iyi filmlerden birisi iyi seyirler...
  Rabia M.
  Rabia M.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  0,5
  7 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  İlk filmde ne kadar eğlendiysem ikincide bir okadar sıkıldım. Keşke bukadar acele etmeyip daha kaliteli bir film çıkarsalardı. 3. çıkmaz umarım..
  Burak H.
  Burak H.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  9 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  Gittigimize pisman olduk hic guzel degildi. Toplasan dort bes kere gulmusuzdur. Bekletinin cok cok altinda para vermeye degmez
  Özgür A.
  Özgür A.

  Takip Et! 3 Takipçi 41 Eleştirisini Oku

  2,5
  11 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  Filmi sinemada izlemeyi düşünmüyordum ama kendimi tutamadım ve gittim. Salon bir hafta geçmiş olmasına rağmen kalabalıktı ve perdede bkm yazısı görülmeye başlandığı anda gülmeye başlayan insanlar oldu. ''İşte bu tür mallar yüzünden salonlardan soğuyor insan''. Bu sinir bozucu durumu bir tarafa bırakıyorum şimdi. ilk filmi izledikten sonra ister istemez çıtanın yükseltilmesi ve ortaya daha iyi bir iş çıkartılması bekleniyor ama maalesef olmamış. Aynı karakter ve aynı espriler bayıyor bir yerden sonra. Filme soluk katsın diye dahil edilen yeni karakterler ise sadece kalabalık oluşturuyor o kadar. Yer yer tebessüm ettiren güzel sahneler var ama hepsi o. Ha şunu da belirtmeliyim yine ilk filmde olduğu gibi samimi bir hava var. Atmosfer bozulmamış ve abartıya kaçılmamış. Siz bilirsiniz ister gidip izleyin isterseniz dvdsinin çıkmasını bekleyin. her iki durumda da çok şey kaybetmezsiniz.
  Nurullah Z.
  Nurullah Z.

  Takip Et! 1 Takipçi 20 Eleştirisini Oku

  0,5
  11 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  Filmde tek bir kere gülmedim. Saçma sapan olaylar dizisi. İlk filminden çok daha kötü. Bu filme gülenin aklından şüphe ederim.
  Bilgi K.
  Bilgi K.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  0,5
  11 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  beklentimin çok altında hani internete düşşe dahi izlemem artık yazık olmuş keşke ara da çıkmak isteyenlere para iadesi yapsalar ve gişeyi o zamandan sonra ölçseler belki filmler daha kaliteli olur.
  Murat K.
  Murat K.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,5
  8 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  ilk filmi daha güzeldi becerememişler fakat alibaba ve yedi cüceleri geçer genede vizyonda film olmaz ise gidilebilir
  Mümin H.
  Mümin H.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,0
  19 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  ilk filmi iki defa sinemada izlemiş biri olarak beklentim ilk filimi geçmesi yönündeydi. Sinemadan çıkmamak için kendimi zor tuttum. senaryo berbat, oyunculuklar rezalet, verdiğiniz paraya ve harcadığınız zamana yazık. Türk sinemasına destek verenlerden olmama rağmen uzun bir süre Türk filmi için sinemaya gitmeyi düşünmüyorum artık.
  Ayşe K.
  Ayşe K.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,5
  30 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  beklentimin çok altında çok aceleye getirilmiş bir film kısa süre içinde yenisi çekilecek ama asla gitmiy cem para kazanmak adına çekilmiş recep ivedik mantığı güdülerek yapılan vasat bir film
  Saliha A.
  Saliha A.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  3,5
  8 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  İlk filme göre 2 yi heyecanla beklemiştim daha çok gülerim diye düşünüyordum. Beklentimi karşılamadı ilk film daha güzeldi.
  Mert Y.
  Mert Y.

  Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

  5,0
  4 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  Arkadaşlar film gerçekten harika ötesi. Efsane bir yapım olmuş. İlk filmden kat kat güzeldi. İlk filmi beğenmeyenler ön yargılarını kırıp bu filme gitmeli. İlk filmi beğenenler zaten buna taparlar :) Film başladığı ilk saniyede güldürmeye başlıyor ve film bittikten 2 3 saat sonra kadar da bu etki devam ediyor :) Salondaki kahkaha seslerinden filmde bazı espirileri kaçırmama rağmen efsane bir filmdi. Bu film gişeleri alt üst etmeli...
  Ecem O.
  Ecem O.

  Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

  5,0
  5 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  Süper bir film 1ininde izlemiştim kalitesi cook üst düzeyde herkesin izlemesini tercih ediyorum ..
  etamoz
  etamoz

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  7 Aralık 2015 tarihinde eklendi
  Nefis bir film, çok çok çok güldüm. Senarist ve yönetmen Selçuk Bey'i tüm oyuncuları tebrik ediyorum. Senelerdir bu kadar gülmemiştim. Çok zekice kurgulanmış binlerce espri, küfür yok denilecek kadar az, sanıyorum 2 kere duydum. ayakta alkışlıyorum, emeğinize, ruhunuza, beyninize sağlık.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top