Beyazperdem
  Kocan Kadar Konuş: Diriliş
  Ortalama puan
  3,7
  137 Puanlama ve 20 Eleştiri
  30% (6 Eleştiri)
  25% (5 Eleştiri)
  10% (2 Eleştiri)
  20% (4 Eleştiri)
  5% (1 Eleştiri)
  10% (2 Eleştiri)
  Kocan Kadar Konuş: Diriliş hakkında görüşlerin ?

  20 kullanıcı eleştirisi

  Hilal İ.
  Hilal İ.

  Takip Et! 2 Takipçi 2 Eleştirisini Oku

  1,0
  Bir önceki film ne kadar güzelse ikinci film bir o kadar kötü. Gitmeyin! En ufak bir masraf, en ufak bir emek yok. Milletin gösterdiği ilgiyi fırsat bilip 2. filmi çekmişler. eee para tatlı.
  cüneyt altuntaş
  cüneyt altuntaş

  Takip Et! 9 Eleştirisini Oku

  2,0
  Anlayamadığım şudur neden çok iyi oyuncularımız vede harika yönetmenlerimiz varken bu devam filmlerini beceremiyoruz. Film o kadar klasik espiriler, davranışlar ve oyunculuklar varki mimikler bile çok basit. Acemice olmuş. filmde sıkıntı bastı beni. Hatta o kadarki kendimi üstüne dantel konulmuş ağaç kasa tv gibi hissettim. İzlediğime değmedi.
  Şahika Taşel
  Şahika Taşel

  Takip Et! 2 Takipçi 4 Eleştirisini Oku

  5,0
  Seri tam gaz devam ediyor. Her sahnede ayrı bir espiri var. Bir İzmirli olarak hayranım bu aileye. Serinin devamını dört gözle bekliyorum.
  Ozge K
  Ozge K

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  Harika bir yapı olmuş bayıldımm oyuncuların karakterlere cuk oturması gercekten filmi izlerken buyuk keyif almamıza neden oldu emeginize saglik
  Öykü Ç.
  Öykü Ç.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  SÜPER BİR FİLM OLMUŞ TAM BİR BAŞYAPIT İZLEMENİZ TAVSİYE EDERİM EFSUN TAM BİR TÜRK KIZI "EFSUNUM FOR EVER"
  bunyamin29
  bunyamin29

  Takip Et! 4 Takipçi 90 Eleştirisini Oku

  4,5
  İlk filmden çok daha güzeldi komiklikte vardı ama bu film komedi filmi değil bunu belirtmek isterim.Hümeyra karakteri renk kattı filme Nevra Serezli ile karşılıklı iyi oynadılar.Filme gelirsek dediğim gibi ilk filmden çok güzeldi çok beğendik ve bence filmin devamı gelmelidir zaten bunuda oyuncular belirtti.Bu filmin bi özelliğide ilk filmde daha çok hayal vardı bunda fazla yoktu. Murat Yıldırım'ın Aya Benzer şarkısını yapması çok güzeldi sevdiğim bir şarkı olduğu için eskiye götürdü biraz genel olarak filmi çok beğendik ve muhakkak devamını çekmelidirler
  maglata
  maglata

  Takip Et! 1 Takipçi 7 Eleştirisini Oku

  2,0
  Çok yüzeysel kişilerden oluşan,içi kof bir film,hiç bir kahraman inandırıcı değil.Ezgi Mola çok iyi oynuyor,ancak yetmiyor.
  Sabriye T.
  Sabriye T.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  4,0
  Kitabını okuduysanız filmin akışını tahmin edebiliyorsunuz. Genel anlamıyla güzel eğlenceli bir film :)
  elif t.
  elif t.

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  4,0
  Bence Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi romantik komedilerinden biri.Bir kere çok gerçek konulara değiniyor ve kalıpların dışına da çıkabiliyor.Oyuncuları çok çok iyi.Efsunun ağladığı sahnelerde gözler istemsizce doluyor.Ezgi Mola bu rol için gerçekten çok doğru bir tercih olmuş.Ben ilk filmle aralarında ciddi bir fark göremedim.İlkinde de çok eğlenmiştim.Üçüncüsüne de giderim..
  Seyir N.
  Seyir N.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  0,5
  1.si ne kadar keyifle seyrettiysem, 2. Si o kadar kötüydü.. Seyirciyi 'bunu da izlerler' diye bu kadar aşağılamak.. Çok vasat. Zamanınıza yazık.. Ezgi mola ve Murat yıldırım a yazık olmuş...
  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 4 Takipçi 480 Eleştirisini Oku

  2,5
  Salon yaşadığım şehre baktığımızda inanılmaz derecede doluydu, dolu değil tamamiyle yer yoktu işte ayakta izleyenler falan vardı.. Neyse abartmadan, nasıl bir toplum içinde yaşıyorsam fragmanda yapılan espriye yerlere yatarak gülenleri gördüm ve anladım ki çoğu vakit geçirmek için rastgele gelmiş bu filme.. Fragman dışında espriye yer verilmemiş gibi bazı espriler "tıss"lattı yalnızca.. Ortalama düzeyde diyebileceğimiz bir film olmuş..
  Nurullah Z.
  Nurullah Z.

  Takip Et! 1 Takipçi 20 Eleştirisini Oku

  3,0
  Düğün dernek saçmalığından sonra ilaç gibi geldi. Normalde 2,5 ama 3 veriyorum bu yüzden............
  supermen5
  supermen5

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  4,0
  Çok gerçekçi ve doğal bir film olmuş. Toplumumuzda evlilik sürecinde gelinlerin yaşadığı binbir zorlukları beyazperdeye yansıtmışlar. Ezgi Mola çok güzel bir performans çıkarmış. Espriler 1-2 si hariç düzeyli ve gerçekten güldürüyor. Ustalar Nevra Serezli ve Hümeyra nın performanslarıda isimlerine yakışır şekilde. Görülmeli.
  fatos K.
  fatos K.

  Takip Et! 34 Eleştirisini Oku

  3,5
  İlk film kadar beğenemedim maalesef. İzlenmeyecek gibi değil kabul, oyuncular çok iyi ama ilk filmdeki o sıcaklık ve samimiyet yoktu. Olay örgüsü parça parçaydı, akıcı olamamış. Yine de izlenebilirliği yüksek Türk filmlerinden.
  büşra y.
  büşra y.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  Haftasonu için gayet ideal, romantik komedi diye buna derim. Ezgi Mola konuşturmuş yine oyunculuğunu.
  Sinal B.
  Sinal B.

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  5,0
  Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden biri. Yapanların eline sağlık muhteşem bir film olmuş herkesin izlemesini tavsiye ederim.
  Halise S.
  Halise S.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,0
  konusunu çok güzel devam ettirmis, ayrıca oyuncular kaliteli . çok eğlendim. çok komik tavsiye ederim. mutlaka 1 ini de izledikten sonra izleyin. sinemamıza başarılar diliyorum.
  ChefSerkan C.
  ChefSerkan C.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  Merhaba arkadaşlar filim idare eder ama sınama çalışanları yönetimi hiciyidegil 05.01.2016tarihinde akşam 19:00seansina eşimle gittik ama rezaletin presiyle karşılaştık calisanlardantarafa darpediliyorduk nerdeyse elimizdeki 2adet icecekyuzune bütün aksamimiz rezil oldu ama sinema yönetimi şunu bilmeli bu olanlar sineye cekilmeyecek ve yasal yollara başvuracağını bildiririm
  Zeynep A.
  Zeynep A.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  Güzeldi. Beğendim ama daha komik olabilirdi ama gerçekten yine de güzeldi. En çok ta kızımız Sinan'ı oğlumuz Elifsuya istiyoruzu beğendim. Hepinizin ellerine be ağızlarına sağlık.İzlediğime çok mutlu oldum.😍😍😍😚
  Ömer A
  Ömer A

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,5
  asdssasddahgjnngjmhmnnmmbhbmö bbhghjnjmnnmnfgghbjkkmklklhjjlkjhgvbkppıuhytrdhjlkkopouıguybjkşlkooıhıubmkşogbknnnkgbknlıjı
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top