Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
Bumblebee
Ortalama puan
3,8
75 Puanlama ve 17 Eleştiri
12% (2 Eleştiri)
41% (7 Eleştiri)
18% (3 Eleştiri)
12% (2 Eleştiri)
6% (1 Eleştiri)
12% (2 Eleştiri)
Bumblebee hakkında görüşlerin ?

17 kullanıcı eleştirisi

HAtunun B
HAtunun B

Takip Et! 1 Takipçi 27 Eleştirisini Oku

4,0
16.01.2019 tarihinde eklendi
Merhaba, sinema ve dizilere dair eleştri,haber ve yorumların yapılacagı kaliteli ve seviyeli bir whatsapp grubumuz vardır. katılmak isteyenler 0545 935 43 44 nolu numaradan bana ulaşabilirler. Kurallar: kufur , cinsel içerikli paylaşım, saygısızlık yasak. 20 yaşından büyük kişiler kabul edilmektedir. din siyaset ve futbol konularında konuşmak ve paylaşım yasaktır.
pembeoje
pembeoje

Takip Et! 11 Takipçi 325 Eleştirisini Oku

4,5
12.04.2019 tarihinde eklendi
harika bir film.. her türlü duyguyu yaşatan bir film, hem güldürüyor hem duygulandırıyor.. bumblebee ile kız arasındaki duygusal bağ çok etkileyici.. ben filmi çok beğendim.. çok tatlısın bumblebee :))
Alperen Omer C
Alperen Omer C

Takip Et! Eleştirisini Oku

0,5
7.04.2019 tarihinde eklendi
Aşırı basit kurgu ve transformers filmlerinin ilk serilerine göre mide bulandırıcı seviyede duygusallık mevcut, sanki transformers filmi değil de psikoloji/dram filmi izlemişim araya biraz Bumblebee serpiştirmişler iki tane çok güçlü deseptricon basit bir zincir ve suda ezilmekle ölüyor baya iyi film kesin izlenmeli(!)
muhammed k
muhammed k

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
6.04.2019 tarihinde eklendi
BUMBLEBEE filminde decepticon'lar az var 3 tane var ve bu 3 tanesi koca 3 saat için biraz az sarı bir karakter olan ve vosvos'a dönüşen BUMBLEBEE (bombus arısı) 'na düşman decepticon 'lar büyük hasar veriyor ve BUMBLEBEE 'yi kurtarmaya gelen decepticonlar'lar olmalı. Filmin son sahnelerinde BUMBLEBEE 'de olmak üzere 3 decepticon çakışıyor ve eğer BUMBLEBEE 'yi kurtarmaya gelen yardımcıları da olsa aksiyon artardı.ama film inanılmaz hoş bir film bence bu film tek çocukları değil büyükleri de etkiler diye düşünüyorum. / spoiler: OKUDUĞUNUZ IÇIN TEŞEKKÜRLER / GROZA / FREE FIRE & BUMBLEBEE / PUBG /
Gökhan A
Gökhan A

Takip Et! Eleştirisini Oku

1,0
23.03.2019 tarihinde eklendi
Serinin en sıkıcı olanı buydu bence 2 tane deseptikon la filmi bitirdiler çocukca bir yapım olmuş...
mustafa d
mustafa d

Takip Et! Eleştirisini Oku

4,0
31.01.2019 tarihinde eklendi
Bu filimin serinin diğer bir filmi olan Transformers: The Last Knight ta Bumblebee bir Nazi üstüne baskın veriyor ama film 1987 de geçiyor ama Nazilierin çıkış tarihi veya savaş tarihi ile bir uyum yok. O zaman Bumblebee dünya ya ikinci gelişi mi yada filmin yazar ve yönetmenlerinden serinin önceki filmi olan The Last Knight ta bulunan sahneyi kale almayıp mı çektiler bu filmi.
Ismail I
Ismail I

Takip Et! 16 Eleştirisini Oku

4,0
12.01.2019 tarihinde eklendi
serinin en iyi filmlerinden biri olmuş. özellikle beşinci filmden sonra iyi oldu, bumblebee ve kız arasındaki dostluk ilişkisi güzel olmuş
Mehmet G
Mehmet G

Takip Et! Eleştirisini Oku

2,5
7.01.2019 tarihinde eklendi
İzlediğim en kötü Transformers filmiydi, çocuklara yönelik bir film olmuş, türü komedi ise onda da zayıf kalır
Özooo
Özooo

Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

3,0
6.01.2019 tarihinde eklendi
Daha çok çocuklara yönelik bir film olmuş, çünkü filmi izlemeye gittiğimden tüm aileler çocuklarını getirmişti. Ama başroldeki genç kız ve bumblebee arasındaki arkadaşlık ve dostluk iyi anlatılmış. Klasik bir geriye dönüş filminin ötesine geçememiş bir film. Nostaljik bir yönü olması sebebiyle de büyükleri çekebilir.
Emirhan E
Emirhan E

Takip Et! Eleştirisini Oku

3,0
29.12.2018 tarihinde eklendi
Filmi izlemek isteyen arkadaşlar insanların düşüncelerini benim gibi gelip merak ediyor ve bu yorumu okuyorsan sana düşüncelerimi aktarim şimdi eğer diğer transformers filmlerini izlediysen bu film sana animasyon gibi gelicek filmin başında anlarsın zaten konu olarak sa klasik bir konu çok film izleyen biriysen seni son dakikalarda sıkıcaktır ve bu film biraz çocuk kitlesini de katmak için saçma sahneler görebilirsin insanlar öldüğünde kan çıkmaması gibi.Ama eğer merak ediyorsan transformers hikayesinin öncesinde yaşananları merakını giderecektir yani son olarak çok yazdım çok beklentin olmasın ama olan biteni öğrenmen için izleyebileceğim bir film
emrah y
emrah y

Takip Et! Eleştirisini Oku

3,0
26.12.2018 tarihinde eklendi
Bana gore eksileri tahmini kolay senaryo dovus sahnelerinin yetersiz olmasi lise aski tadinda gecmesi başindan beri bumblebee'nin gucsuz çelimsiz ve duygusal hissettirmesi ve topu topu uç tane transformers olmasi..ara ara sıkılmadım değil.vosvostan bumblebee mi olurmus derken sonunda vayy nihayet..dedim:) orta karar film iste bu yoklukta izlenir gayet:)
Ahmet B.
Ahmet B.

Takip Et! 14 Eleştirisini Oku

4,0
25.12.2018 tarihinde eklendi
Filmi beğendim. Komedi ve aksiyon yönü ağır basan, zaman zaman duygusallık yönü de olan güzel bir film olmuş. Başroldeki kızı da oldukça yetenekli buldum. Seksi bir kız oynatarak özellikle erkekleri hedeflemektense, güzel ama seksiliği ön plana çıkarmayan ve oldukça yetenekli bir oyuncu seçmeleri gerçekten harika olmuş ve bana göre işte şimdi gerçekten bir Transformers filmi olmuş. Bir yönetmen değişikliği filmi çok kaliteli hale getirmiş. Umarım bu seri aynı yönetmen ve kadro ile devam eder. Ben izlemenizi tavsiye ederim. Ama eğer serinin önceki filmlerindeki gibi bol efekt, bol aksiyon ve sürekli bel altına odaklanılan seksi bir kız bekliyorsanız beğenmeyebilirsiniz filmi, baştan söyleyim.
Batuhan T
Batuhan T

Takip Et! Eleştirisini Oku

0,5
24.12.2018 tarihinde eklendi
Need for speed kıvamına döndü abi eskiden sağlam hikayeler vardı şimdiyse yeni bi film çekileceği zaman tekrar düzenlenen ve içine edilen hikayeler görsel efektleri sorma zaten çizgi film tadına kaçmış e kadın başrol efektini de iyi kullanmışlar ki izlensin. Tebrik ederim düzgün bir şekilde kurgulanmamış ve mahvedilmiş çocuksu bir transformers evrenini bize tekrar sunduğunuz için çok sağ olun ya eksik olmayın.
Geekformers T
Geekformers T

Takip Et! 6 Eleştirisini Oku

4,5
23.12.2018 tarihinde eklendi
spoiler: Bumblebee bence en iyi transformers filmi neden mi artık yeni bir evrenin başlangıcı olduğundan filmin uyarlandığı konu 1980'li yıllardaki asıl transformers serisi olan TRANSFORMERS G1'den esinlenmiş olması robotların tipleri falan aynı o serideki gibi. Film çok güzel bir cybertron sahnesi ile açılıyor savaşın son zamanında otobotlar gezegenden kaçıp evrene dağılıyorlar optimus bumblebee'ye ise dünyaya gitmesi için emir veriyor ve bumblebee dünya için yola çıkıyor sonra dünyaya düşüş anında eğitimde olan ajan burns (John Cena)'ün timinin üstüne düşüyor, sonra s7 ekiplerinden kaçan bee tam yakalanırken bir de ne olsun Blitzwing geliyor ve bee'ye saldırıyor güzel bir dövüş sahnesinden sonra ise blitzwing mortingen şıtrayze oluyor bee de hazasını ve sesini kaybediyor saklanmak için ise bir woswos'a dönüşüyor ama karakterimiz Charlie (Hailee Steinfeld ) ise 18 yaşına yeni girmiş ve bir arabası olmasını çok istiyor evde eski bir corvette'i tamir etmeğe çalışır yedek parça almaya gittiğinde hurdalıkta yatan woswos ile karşılaşıyor sonra hikaye o zaman başlıyor charlie o sırada radyosu ile oynarken istemeden bir sinyali açıyor ve başka bir gezegende bulunan cliffjumper'ı öldüren shatter & Dropkick'i dünyaya gelmesine neden oluyor zaten gerisinde Charlie woswosu tamir etmeye çalışırken birden bire bumblebee ortaya çıkıyor. sonra gerisini siz izlersiniz artık dediğim gibi bu film ilk 5 film ile alakalı değil göndermeler ve referanslar var ama bağlı değil şuan puansal bakımından ilk 5 filmi solladı geçti. okuduğunuz için teşekkürler / BATUHAN E. TOPRAKMAN (BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL)
Murat T
Murat T

Takip Et! Eleştirisini Oku

4,0
22.12.2018 tarihinde eklendi
spoiler: Film tf formatına uymuyor ama filmin başlangıcı bize farklı bir şey sunarken bü anda değişiyor ama yine adamlar bütçeyi az tutarak efekti basmışlar iyi iş yapmışlar
Baris Ö.
Baris Ö.

Takip Et! 3 Takipçi 70 Eleştirisini Oku

2,5
22.12.2018 tarihinde eklendi
BUMBLEBEE VE ERGENLİK SİVİLCELERİ Yakın zamanda vizyona yeni giren BUMBLEBEE filmini izlemeye gitmiş ve ilk elden görme şansına sahip olanlardan biri olarak ilk izlenimlerimi naçizane sizinle paylaşmak istiyorum. Var olan serinin tarih olarak öncesine gidip çocukluğu 80li ve 90 yıllara denk gelen izleyici kitlesine küçük nostalji yaşatırken bir başka izleyici kitlesi olan günümüz gençlerine ise tam bir gençlik filmi olarak hizmet etmekte yapım. Neresinden başlayacağımı tam bilmemekle birlikte çok da uzun uzadıya yazmayı düşünmüyorum bu film izin. Zaten bilinen hikayenin başına dönüyoruz. 80ler de depresip bir genç kızın hayalini kurduğu ilk arabaya değilde şans eseri bizim sessiz sinemada ustalaşmış konuşamayan BUMBLEBEE ile olan karşılaşması sonrası gelişen olayları izliyoruz. Gene Decepticon'lar olaya dahil oluyor, (2 tanecik sadece birde bizim BUMBLEBEE toplamda 3 Transformers var zaten) gene Amerikan ordusu orya buraya ve Transformers'lara tabanca tüfek dalmaya kalmıyor, gene bir kamyon dolusu mantık hatası ve saçma olay yaşanırken 2 saat boyunca benim gibi ortalıkta biraz Transformers görme umudu ile filmi izleyenler bolca klişe ve ergenlik sorunları ile dolu tam bir Holywood gençlik filmi izlerken buluyorsunuz kendinizi. Yaş olarak geçkin olanlar için belki iyi olarak görünen (en azından bana öyle gelen) Transformers'ların 80lerdeki haline olabildiğine sadık kalınarak seyirciye sunulması ve tabi ki 80ler göndermeleri. Gerisi ise 90 dakika boyunca 15-16 yaş grubuna hitap eden bir yapım. Bütün film boyunca göreceğiniz Transformers sayısı zaten ilk baştaki sahneyi saymaz iseniz 3. Ve zaten filmin sonunda bu üçünün kapışmasını izliyorsunuz bir 10 dakika sonrada film bitiyor zaten. Kısacası seriye bir başlangıç yapılması güzel ama eski seride olan bir çok klişenin burada da devam ettiğini görüyoruz. Sadece baştaki erkek karakter yerine bu sefer genç bir kızımız var. Ve yine BUMBLEBEE konuşamıyor vs. vs.. Sonuç olarak çok fazla bir beklentiyle izlemeye koyulur iseniz hayal kırıklığına uğrama şansınız çok yüksek. Ama çocuklar ile ailecek gidip çocukların eğlenmesi amaçlanıyor ise işte o zaman aradığınız yapım bu diyebilirim. Kısacası beni çok etkilemeyen orta karar bir film oldu BUMBLEBEE. Çocukluğu 90larda yaşamış ve kıyısından köşesinden bu serileri yakalamış biri olarak güzel bir hatıra olarak kalmaya devam edecek belli ki daha uzun süre.
Sinededikodu
Sinededikodu

Takip Et! 3 Takipçi 33 Eleştirisini Oku

5,0
25.06.2018 tarihinde eklendi
SADECE SİNEMA KONUŞULAN, YORUMLAR YAPILAN, TAVSİYELER ALINIP VERİLEN BİR SİNEMA WHATSAPP GURUBU DÜŞÜNÜN. 2. YILIMIZI KUTLUYORUZ. 05522477170
Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top