Beyazperdem
  Kadavra
  Ortalama puan
  3,3
  16 Puanlama ve 3 Eleştiri
  33% (1 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  33% (1 Eleştiri)
  33% (1 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  Kadavra hakkında görüşlerin ?

  3 kullanıcı eleştirisi

  Emin K
  Emin K

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,0
  Korkunç değildi hiç. Senaryo olay yok doğru düzgün, sıkıcıydı, film ne zaman başlayacak derken bitti. Filmi anlayamadım heralde ya da bu kadar kötü olmamalıydı. Not bu tarz filmleri pek izleyen biri değilim.
  emirhan d
  emirhan d

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  çok korktum *** afasdf sfkaskfjnfasdfnmfdsanasdnbsdgbnasgbnbnabnaaaasdkh eşohsafoşşuweip9ujpgrjuigdsfasdafgsgdsagagasdgsagdsdgsdag spoiler: spoiler: spoiler: spoiler:
  Murat Ceylan
  Murat Ceylan

  Takip Et! 1 Takipçi 7 Eleştirisini Oku

  3,0
  Müsaadenizle önce sizin şu özet te yazdığınız hastane de gece bekçisi demeniz güldürdü beni hastanenin zaten gece güvenlik görevlileri var. Kahramanımız hastanenin gece morg bölümünün Sorumlu lugunu yapar yani gece getirilen cesetlerin resmini çekip raporunu yazıp morg dolabına koyar. spoiler: filmin zayıf noktaları şunlar, kadavranin halka filmindeki gibi yerde sürünerek yürümesi, başındaki sahnenin filmin sonunda olması daha iyi olabilirdi belki, koca hastanede Gece hizmet verilmiyor herhalde çünkü gece kimse yok doktorda dahil. Heryerde kamera olduğu yerde güvenlik görevlinin hiç bir şey dikkatini çekmiyor, içerde yaşananlar dışarıda yaşananlar dan bihaber, neyse mantık hataları çok seyredince goreceksiniz. Filmin başı , hastanenin ve kadavranin görsell gi ve kahramanimizin güzel olması ayrıca jennifer lopezi andırıyor. Filmin başındaki sahneyi sonuna saklasalardı bizde kadavranin neyin nesi olduğunu sonunda gosterselerdi daha iyi olurdu sanki. Başı iyi, ortaları zayıf, sonu klişe. İyi seyirler. Zaten özet te fimi anlatmışsınız geriye pek bir merak kalmamış.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top