Beyazperdem
Kare
"Kare" filmine benzer 20 film var.
 • Siz, Yaşayanlar

  Siz, Yaşayanlar

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 34dk / Dramatik komedi, Müzik
  Yönetmen Roy Andersson
  Oyuncular: Elisabeth Helander, Björn Englund, Leif Larsson
  Siz, Yaşayanlar insan hakkında; insanın yüceliği ve sefilliği, mutluluğu ve hüznü, kendine olan güveni ve tasası. İnsan denen varlığa gülmek istiyoruz ama aynı zamanda onun için ağlamak da. Kısacası bu film, bizim hakkımızda trajik bir komedi veya komik bir trajedi: Rüyalarımızdaki talihsiz olaylar gerçekleşip bizi engin güneşin altında yakaladığında mı hayatın güzelliğinin farkına varacağız?Çeşitli sıradan gündelik olayları bir araya getiren Siz, Yaşayanlar, yaşarken yaşadığımızın farkında olup olmadığımızı, hayatımızla mı yoksa karşılaştığımız gündelik sıkıntılar mı daha alakadar olduğumuzu sorgulatan gerçekçi ve eleştirel bir gözlem. Filmin sahneleri insan hayatının mozaikleri gibi işlev görürken, farklı insanların hayatlarından küçük parçalar, toplum içinde nasıl hareket ettiğimizin örneklerine dönüşüyor. Kimseyle tanışmak için yeterince zamanımız yok, acele içindeyiz, ama filmin yönetmeni Roy Andersson?un çarpıldığı bir İzlanda atasözünde dendiği gibi, insan insanın neşesidir: Peki öyleyse bize kalan zamanı nasıl kullanıyoruz?
  Üyeler
  3,3
 • İnsanları Seyreden Güvercin

  İnsanları Seyreden Güvercin

  26 Aralık 2014 / 1s 40dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Roy Andersson
  Oyuncular: Holger Andersson, Nils Westblom, Charlotta Larsson
  Sam ve Jonathan ellerinde bavullarıyla insanlara onları eğlendirecek ürünler satmaya çalışan iki gezgin satıcıdır. Satmaya çalıştıkları ürünler vampir dişleri ya da canavar maskeleri gibi klasikleşmiş oyuncaklardan oluşmaktadır. Ancak ironik bir şekilde aslında ne Sam ne de Jonathan mutludur. İşleri ise çok da parlak değildir. Zira ikisi de satış konusunda pek becerikli değildir, üstüne yalan söylemek konusunda da başarılı değildirler. İnsanları bu eğlenceli ürünleri almak için ikna etmenin yollarını aramaya devam ederler. Artık biraz daha süslü laflar bulup kapı kapı dolaşmayı deneyeceklerdir, bu esnada da çevrelerinde tuhaf şeyler yaşanmaya başlar.İsveç sinemasının öncü isimlerinden olan Roy Andersson’un senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği filmin başlıca rollerinde Holger Andersson, Nils Westblom, Charlotta Larsson yer alıyor.
  Üyeler
  3,0
  Beyazperde
  5,0
  FRAGMANI İZLE
 • O’Horten

  O’Horten

  21 Ağustos 2009 / 1s 30dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Bent Hamer
  Oyuncular: Baard Owe, Bjorn Floberg, Nils Gaup
  Emekliliğine ramak kalmış, 67 yaşındaki tren makinisti Horten, son seferini yapacakken işe gecikir. Bu talihsiz durum Horten için tren istasyonunu bir kabusa çevirecektir. Çünkü 40 yıl boyunca işini sürdürdüğü çalışma alanları artık tanınmaz olmuştur. Her zaman geçtiği yollar ilk kez korkutucu ve yabancı bir yer halini alır. Ölümü mecazi bir şekilde ele alan film, kendini tuhaf durumlarda bulan yaşlı Horten’ın melankolik ve mizahi bir portresini çiziyor. Film Cannes’da Belirli Bir Bakış bölümünde ilk kez gösterilmiştir. Ülkemizde de 2008 Film Ekimi programında yer almıştır. Yönetmen Bent Hamer, geçtiğimiz İstanbul Film Festivali’nde Altın Lale jürisindeydi.
  Üyeler
  3,0
  Beyazperde
  3,5
 • Koro

  Koro

  29 Nisan 2005 / 1s 35dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Christophe Barratier
  Oyuncular: Gérard Jugnot, François Berléand, Jacques Perrin
  Fond de l’Etang, Fransa’da bir sayfiyede sorunlu erkek çocukları için eğitim veren bir yatılı okuldur. 20. yüzyılın ortalarında, egoist, disiplin delisi bir müdür olan M. Rachin tarafından yönetilmektedir. Felsefesi aksiyon-reaksiyon şeklindedir. Ancak onun sistemi asi yaradılışlı çocuklar üzerinde hiçbir işe yaramamakla beraber ters tepkiye neden olmaktadır. Bir gün okula M.Clement Mathiue adında yeni bir eğitmen gelir. Orta yaşlardaki bu adam hayatı boyunca birçok şey için çabalayıp hayattaki yerini bulmaya çalışmış biridir. Her ne kadar çocukları ziyadesi ile haylaz bulsa da M. Rachin’in fikirlerine inanmaz. Tek çare en iyi bildiği aracı kullanmaktır. Müzik her derde deva olabilecek evrensel bir güçtür nihayetinde. Okul dahilinde kurduğu koro ile herkesin hayata bambaşka bir pencereden bakmasını sağlayacaktır. Koro en iyi yabancı film dalında Oscar ve Altın Küre adaylığı ile birlikte pek çok adaylık kazanan bir filmdir. Fransa’daki Sezar Ödülleri’nde En İyi Müzik ve Ses Ödüllerini almıştır.
  Üyeler
  4,3
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Acımasız Tanrı

  Acımasız Tanrı

  16 Aralık 2011 / 1s 19dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Roman Polanski
  Oyuncular: Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz
  Çocuk parkında birbiriyle kıyasıya dövüşen iki haşarı çocuk... Sıradan görünen bir kavgayı, ebevyenler bir ev davetiyle modern biçimde çözmeye ve tatlıya bağlamaya çalışır. Fakat ilk başta medeni biçimde konuşarak sorunu çözmeye çalışsalar da, sonrasında işler sarpa sarar ve herkesin birbirinden sakladığı foyası meydana çıkar. Hiç kimse küçük çaplı bu 'katliamdan' kaçamaz... Fransız oyun yazarı Yasmina Reza'nın Tony Ödüllü "The God Of Carnage" adlı tiyatro oyunundan uyarlanan yapım,  11 yaşında iki çocuğun okulda kavga etmesinin ardından aileleri arasında başlayan tartışmanın doğurduğu ilginç olayları konu alan bir kara-komedi olarak nitelendiriliyor. Oscar Ödüllü oyuncularından oluşan kadroyu (Kate Winslet, Christoph Waltz, Jodie Foster, John C. Reilly) Polonyalı sinemacı Roman Polanski yönetiyor... Oyun ülkemizde İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından Vahşet Tanrısı ismiyle oynanmıştı.
  Basın
  2,5
  Üyeler
  2,9
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Yeraltı

  Yeraltı

  Vizyon tarihi belirsiz / 2s 47dk / Dramatik komedi, Savaş filmi
  Yönetmen Emir Kusturica
  Oyuncular: Predrag 'Miki' Manojlovic, Lazar Ristovski, Slavko Stimac
  Film, bir yer altı silah üreticisinin hikayesine odaklanır. Bu iş sırasında gerçek üstü olaylara karşıcaktır kendisi. Belgrad’da komünist Marko'nun hedeflediği ortam fazlasıyla sağlanmıştır. Marko, arkadaşı Blacky ve yoldaşlarını yeraltında bulunan bir mahzene yerleştirir. Orada silah üreteceklerdir. Markonun fikrine göre savaş sone erdiğinde ve onlar dışarı çıktıklarında yeryüzünde bir cennet karşılayacaktır herkesi. Zaman geçip de barış ilan edildiğinde yer üstünde çok şey değişir. Ama yeraltında her şey aynı şekilde devam eder. Marko yeraltındakilere faşist yönetimin tüm acımasızlığıyla hükmünü sürdürdüğünü belirterek, yeraltında silah üreten yoldaşlarına yaşamın tüm karanlığıyla devam ettiğine inandırır.Balkanlarda yaşanan dramı çarpıcı bir şekilde gözler önüne seren bu yapım, müzikleri ve çarpıcı finaliyle unutulmayanlar arasındadır.
  Üyeler
  4,1
 • Limon Ağacı

  Limon Ağacı

  27 Şubat 2009 / 1s 46dk / Dram, Dramatik komedi
  Yönetmen Eran Riklis
  Oyuncular: Hiam Abbass, Ali Suliman, Rona Lipaz Michael
  Üç uhrevi dinin filiz verdiği, dünyanın en talihsiz coğrafyalarından biri de Kudüs'tür. Irk ve din savaşlarının eksik olmadığı, toprağın kanla sulandığı bu garip coğrafyada genç bir kadın olan Selma, evinin önündeki toprağına limon ağacı dikip onu suyla besler! Yalnız burası tam da İsrail ile Filistin'in, yani birbirlerini bir kaşık suda boğmaya niyetlenmiş düşman kardeşlerin arasındai duvarın hemen kenarındaki alandır. İşin daha da tuhafı İsrail ve Filistin arasındaki duvarın İsrail tarafına, İsrail Savunma Bakanı için bir villa inşa ettirilmiştir. Bu inşaatın sonucunda Filistinli dul bir kadın olan Selma’nın limon bahçesi, ulusal güvenliği tehtid edici unsur olarak tanımlanıp bahçenin ortadan kaldırılması kararına varılır. Bunun üzerine Selma hakkını aramak için bir avukat tutar. Limon bahçesini kaybetmemek için savaş verirken Selma, avukatına aşık olur. Bu sırada davası da uluslararası bir boyut kazanıyordur ve Selma’nın hayatı her geçen gün daha da karışıyordur. 2008 yılında Berlin Film Festivali’nde dünya promiyeri gerçekleştirilen Limon Ağacı, Panorama İzleyici Ödülü’nün de sahibi olmuş ironik ve iyimser bir dramdır.
  Üyeler
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Paris, Seni Seviyorum

  Paris, Seni Seviyorum

  30 Mart 2007 / 1s 50dk / Romantik, Dramatik komedi
  Yönetmen Olivier Assayas, Frédéric Auburtin, Sylvain Chomet
  Oyuncular: Fanny Ardant, Leïla Bekhti, Juliette Binoche
  Paris ve aşk! Birbirinin ayrılmaz bir parçasıymışçasına belleklerde yer eden bu ’ikili’, 20 usta yönetmenin kamerasından, 20 farklı aşk ve Paris hikayesi ile beyazperdeye yansıyor.Dört yıl süren bir emeğin çalışması olan film, birbirinden usta yönetmenleri ve oyuncuları biraraya getiriyor. Aşka ve Paris’e oldukça farklı ve alışılmadık bakışlar atan bu film, meraklılarının kaçırmaması gereken bir çalışma olarak dikkat çekiyor.
  Üyeler
  3,6
  Beyazperde
  2,5
  FRAGMANI İZLE
 • Dünyada Bir Gece

  Dünyada Bir Gece

  21 Temmuz 2017 / 2s 5dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Jim Jarmusch
  Oyuncular: Gena Rowlands, Winona Ryder, Armin Mueller-Stahl
  Los Angeles, New York, Paris, Roma ve Helskinki... Birbirlerinden ne kadar uzak olurlarsa olsunlar, bu şehirlerin birçok ortak öğeleri vardır. Bunlardan bir tanesi de elbette ki sokakları gündüz-gece turlayan taksi şoförleridir. Beş şehirde, beş farklı taksi şoförü, müşterileriyle ilginç bir yolculuğa çıkacaklardır.  Los Angeles'ta taksiyle evine giderken iş bağlamaya çalışan bir menajer, aradığı yıldızı taksi şoföründe keşfeder… New York'ta palyaçoya benzeyen ve şair gibi konuşan Alman bir taksi şoförü direksiyonu müşterisine bırakır… Paris'te yakışıklı Afrikalı bir adamın taksisine binen kör bir kadın arasında beklemediği bir etkileşim olur… Roma'da arabasına binen rahibe günah çıkarmaya çalışan şoför, müşterisinin ölmek üzere olduğunun farkında bile değildir… 
  Basın
  3,0
  Üyeler
  3,2
  FRAGMANI İZLE
 • Masculin Féminin

  Masculin Féminin

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 50dk / Dramatik komedi, Romantik
  Yönetmen Jean-Luc Godard
  Oyuncular: Jean-Pierre Léaud, Chantal Goya, Marlène Jobert
  Yer: Paris. Yıl: 1965. Gazetecilik mesleğini yapmaya çalışan Paul, arkadaşıyla birlikte sokaklardadır. Röportaj yaparlarken öte yandan da Vietnam Savaşı'nı protesto ederler. Konuştuğu pek çok insan arasından Paul'ün gözleri Madeleine'inkilerle buluşur. Madeleine ünlü olmanın hayalini kuran, henüz ilk stüdyo kaydını yapmış bir pop şarkıcısıdır. İkilinin arasında bir aşk filizlenir. Ancak Paul'den hoşlanan tek kişi Madeleine değildir. Onun ev arkadaşları olan Catherine ve Elisabeth de Paul'ün peşindedir. Yaşanan beklenmedik bir olay herkesi bir araya getirir. Acaba kaza mıdır, yoksa cinayet mi?
  Üyeler
  3,1
 • Muson Düğünü

  Muson Düğünü

  8 Şubat 2002 / 1s 54dk / Dramatik komedi, Romantik
  Yönetmen Mira Nair
  Oyuncular: Naseeruddin Shah, Lillete Dubey, Shefali Shetty
  Verma Ailesi hayatını Yeni Delhi'de sürdürmektedir. Kızları olan Aditi'yi Amerikalı aile dostlarının hali vakti yerinde oğlu Hemant ile evlendirmenin planlarını yapmaktadırlar. Genç kız ilk başta bu formülize evlendirme yöntemini yanlış bulmaktadır ancak hayatını düzene sokmak için ailesinin bu tercihini kabul eder. Düğün hazırlıkları bitmek üzeredir ve bütün uzak dostlar düğün için gelmeye başlarlar. Aditi'nin kuzeni olan Ria'nın ise içerisinde sakladığı bambaşka bir dünyası vardır.
  Üyeler
  3,7
 • Sev Beni

  Sev Beni

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 29dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Lukas Moodysson
  Oyuncular: Alexandra Dahlstrom, Rebecca Liljeberg, Erica Carlson
  Agnes ve Elin, İsveç’te Åmål isimli küçük kasabada yaşayan iki genç kızdır. Rahat, sempatik ve popüler bir kız olan Elin’in aksine depresif Agnes’in pek arkadaşı yoktur. Gizliden gizliye Elin’den hoşlanan Agnes bunu ifade etmenin bir yolunu bulamadıkça daha da mutsuz olmakta ve içine kapanmaktadır. Agnes’in durumundan endişelenen ailesi 16. yaş gününü kutlamak için parti düzenlerler. Başka bir partiye gitmemek için Agnes’in partisine gelen Elin ile Agnes arasında arkadaşlıktan daha farklı bir ilişki başlayacaktır. Lezbiyenlik ve arkadaşlık üzerine naif bir film olan Sev Beni, İsveçli yönetmen Lukas Moodysson’a Berlin Film Festivali’nde de ödül getirdi.
  Üyeler
  3,4
  Söyleşileri izle
 • Sabun Köpüğü

  Sabun Köpüğü

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 44dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Pernille Fischer Christensen
  Oyuncular: Trine Dyrholm, David Dencik, Frank Thiel
  Film, bir güzellik salonunun sahibi ile bir transeksüel arasındaki ilişkiyi traji komik bir biçimde konu almaktadır. Güzellik salonunu işleten Charlotte, doktor olan sevgilisi ile normal denilebilece bir ilişki içerisindedir. Ancak hiçbir şey göründüğü gibi değildir aslında. Bir gün Charlotte bu işe son verir ve sevgilisi ile birlikte yaşadığı evden ayrılır. Yerleştiği yeni dairenin komşusu ile ortak yanları vardır. Kendisi bir travestidir ve aslında Charlotte’u anlayan biridir. İkili, ortak paydalarından yola çıkarak sıradışı bir arkadaşlık geliştirirler. Film 2006 Berlin Film Festivali’nde iki büyük ödül birden kazandı.
  Üyeler
  3,3
 • Kirli Yarış

  Kirli Yarış

  25 Eylül 1998 / 2s 23dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Mike Nichols
  Oyuncular: Emma Thompson, John Travolta, Billy Bob Thornton
  Yönetici Jack Stanton kendisini bir seçim yarışının ortasında bulur. Demokrat politikacı, kendi partisinin başkan adayı olarak sıçrama yapmak amacındadır. Bütün hayatını bu amacı etrafında düzenleyen politikacının özel hayatında karısı Susan’a ayıracak vakti kalmamıştır. Susan ise sekteye uğrayan evlilik hayatlarına rağmen eşinin yanında durmakta ve ona destek vermektedir. Jack Stanton’ın hem kendiyle hem de çevresindekilerle olacak yarışı başlamak üzeredir.‘The Graduate’, ‘The Birdcage’, ‘Who’s Afraid of Virginia Woolf?’ ve ‘Closer’ gibi eserleriyle sinemada iz bırakan Mike Nichols’ın politik sularda yüzdüğü filmi Primary Colors iki önemli dalda Oscar’a aday gösterilmişti.
  Üyeler
  3,0
 • Tokyo!

  Tokyo!

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 45dk / Dramatik komedi, Romantik, Fantastik
  Yönetmen Michel Gondry, Leos Carax, Bong Joon-Ho
  Oyuncular: Ayako Fujitani, Ryô Kase, Ayumi Ito
  Tokyo! Üç ayrı yönetmenden kalabalık ve karmaşık bu kente üç farklı bakış... Film, Michel Gondry?nin İç Mimari'siyle başlıyor. İç Mimari'de, Tokyo'ya yeni taşınmış olan Akira ve Hiroko'nun hikayesi anlatılıyor.Filmin ikinci bölümünde Leox Carax?ın Bok'u var. Bu bölümde kanalizasyonda yatan, insanların parasını ve sigarasını çalan, yaşlı kadınları korkutan, okullu kızlara sarkan bir adamın hikayesi anlatılıyor.Güney Kore’li yönetmen Bong Joon-Ho’nun çektiği son bölüm Tokyo Sallanıyor'da ise 'hikikomori' diye adlandırılan, evden hiç çıkmayan, dünyayla ilişkisini koparmış birinin evine gelen pizzacı kıza aşık olmasıyla başlayan hikayesi anlatılıyor.
  Üyeler
  3,2
 • Ölümcül Devir

  Ölümcül Devir

  16 Ocak 2004 / 2s 2dk / Dramatik komedi, Polisiye
  Yönetmen Jean-Jacques Beineix
  Oyuncular: Jean-Hugues Anglade, Hélène de Fougerolles, Predrag 'Miki' Manojlovic
  Psikoanalist Dr. Michel Durand, işinden keyif almamaya başlamıştır. Hastası Olga’nın kendi sorunlarından bahsettiği bir gün, dinlerken uyuyakalır. Uyandığında daima kocası tarafından şiddet görmekten hoşlandığını söyleyen kadını kötü bir durumda bulur. Adam böylece garip bir ilişkiler ağına adım atar.
  Üyeler
  3,0
 • Ruhların Jülyeti

  Ruhların Jülyeti

  Vizyon tarihi belirsiz / 2s 19dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Federico Fellini
  Oyuncular: Giulietta Masina, Sandra Milo, Valeska Gert
  Okyanus kenarında büyüleyici bir evde kocasıyla birlikte yaşayan Giulietta, günden güne mutluluktan uzaklaşan, umutsuz bir kadındır. Kız kardeşleri ve annesiyle arasında her daim gizli bir savaş vardır ve kocasıyla olan ilişkisi de pek iç açıcı değildir. Bir gece uyandığında kocasının telefonda başka bir kadınla konuştuğuna tanık olur. Üstüne rüyasında 'Gloria' diye bir ismi sayıkladığına tanık olmasıyla işler bir kabusa dönüşür. Kocasına bu durumları sorduğunda karşılaştığı şey ise amatör yalanlar olur. Naif Giulietta bu kabusun içerisinde seksi ve çekici komşusu Suzy'nin tavsiyelerine kulak verme aşamasında da büyük zorluklar yaşar. Gloria ile tanıştığında ise kocasının ona aşık olması tehlikesini fark eder. Bu buhran içerisinde hayal ve gerçekler birbirine karıştığında Giulietta kendini keşfetme yolunda ilerler...
  Üyeler
  3,0
 • Birlikte

  Birlikte

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 46dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Lukas Moodysson
  Oyuncular: Lisa Lindgren, Gustaf Hammarsten, Ola Rapace
  Lilja 4-Ever adındaki bir hayli sert ama yine de ses getirmiş bir filme de imza atmış olan yönetmen Lukas Moodysson, bu denemesinde, seyirciyi ağlatıp sarsmak yerine güldürmeyi tercih ettiği aşikar... 1975 yılında, Stockholm’de yaşayan Elisabeth'in sorunu üzerine odaklanan filmde, sürekli sarhoş olan kocasının davranışlarına daha fazla tahammül edemeyip, kızı Eva ve oğlu Stefan’ı da aldıktan sonra kardeşi Goran’ın yanına taşınmasıyla gelişen olaylar beyazperde'ye aktarılıyor... 2000 tarihli filmde, en büyük sorun, kardeş Goran'ın ayrıksı hayat tarzıdır. Zira o, bir grup insanla beraber tek bir çatı altında komün hayatı yaşamaktadır. Goran’ın kız arkadaşı Lena, lezbiyenliğinin yeni farkına varmış Anna, onun biseksüel kocası ve onların komünist eşcinsel oğulları, Eva’nın yeni arkadaş olduğu komşuları Fredrik’ten oluşan gruba, Elisabeth ile yakınlaşma çabaları içinde olan kocası Rolf de dahil olunca işler daha da karışır. Birbirinden tamamen farklı olan bu insanlar aynı çatı altında yaşamanın ne demek olduğunu öğreneceklerdir. .
  Üyeler
  3,6
 • Bil Bakalım

  Bil Bakalım

  Vizyon tarihi belirsiz / 3s 40dk / Dramatik komedi, Romantik, Mahkeme
  Yönetmen Jacques Rivette
  Oyuncular: Catherine Rouvel, Claude Berri, Bettina Kee
  Yıllar önce erkek arkadaşı Pierre'den uzaklaşmak için Paris'ten taşınıp yeni bir hayata adım atan Camille, yıllar içerisinde İtalyan tiyatrosunun ünlü yıldızlarından biri olmuştur. Genç kadın sahip olduğu huzurlu yaşamı sevgilisi ve de tiyatro topluluğunun sahibi olan Ugo isimli yetenekli adama borçludur. Ancak turne kapsamında gidecekleri Fransa büyük sürprizlere gebedir. Camille ve geçmişi, artık evli bir adam olan Pierre ve karışık ilişkileri bu turneyi ilginç hale getirmeye fazlasıyla yeterlidir. Usta yönetmen Jean Renoir’ın yetiştirdiği sinemacılardan biri olan Jacques Rivette’in yönettiği film 2001 Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye'ye aday gösterilmişti.
  Üyeler
  3,0
 • Ginger ve Fred

  Ginger ve Fred

  Vizyon tarihi belirsiz / 2s 0dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Federico Fellini
  Oyuncular: Giulietta Masina, Marcello Mastroianni, Franco Fabrizi
  Başrolleri, zamanında step dansı yapmış ve otuz yıl sonra tekrar bir araya gelen bir çifti canlandıran Giulietta Masina ve Marcello Mastroianni’nin paylaşmasına karşın bu dramın gerçek başrol oyuncusu televizyondur. Ginger ve Fred, İtalya’nın en çok izlenen eğlence programı ?Gururla Sunarız'a katılmak üzere seçilirler. Yıllar önce Ginger Rogers ve Fred Astaire’in danslarını taklit ederek ünlenmişlerdir. Dul bir büyükanne olan Ginger, sinir krizi geçirdiği için bir süre hastanede yatan anarşist Fred’le tekrar bir araya gelmekten endişelidir. Zaman onları fiziksel olarak yaşlandırmış olsa da ruhları genç kalmıştır...
  Üyeler
  3,4
Back to Top