Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Angry Birds Filmi 2
  Ortalama puan
  3,3
  34 Puanlama ve 3 Eleştiri
  dağılımı 3 Eleştiri notla
  1 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Angry Birds Filmi 2 hakkında görüşlerin ?

  3 kullanıcı eleştirisi

  yigit ali D.
  yigit ali D.

  Takip Et! 1 Takipçi 48 Eleştirisini Oku

  5,0
  27 Ekim 2019 tarihinde eklendi
  Film boyunca çok eğlendik. Açıkçası ben ilk filmden daha çok beğendim. Küçükleri eğlendirirken büyükleri güldüren her yaştan kitleye hitap eden muhteşem bir yapım
  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 312 Takipçi 876 Eleştirisini Oku

  4,0
  6 Şubat 2020 tarihinde eklendi
  Çitayı düşürmelerini beklememe rağmen beklentilerimin üzerine çıkan bir devam filmi oldu. İlk filmden daha komik olduğunu düşünüyorum. Ben eğlendim, çok da güzel vakit geçirdim. İzlemenizi tavsiye ederim.
  Atlas
  Atlas

  Takip Et! 220 Eleştirisini Oku

  2,5
  6 Mayıs 2020 tarihinde eklendi
  İlk film eğlenceli ve ortalamanın biraz üzerinde bir animasyondu ve devamının çekilmesine de pek gerek yoktu. Bu macerada kuş ve domuz adasından başka bir ada daha olduğu ortaya çıkar ve bu ada her iki türü de tehdit etmektedir. Domuzcuklar, kuşlar ile olan kavgalarına bir son verip ateşkes yaparlar ve bu yeni tehdide karşı el ele verirler. Müzikleri ilkinden çok daha iyiydi, en komik sahne ise kartal kostümünün içine girdikleri sahneydi ama genel olarak animasyon ortalamanın üzerine çıkamıyor çünkü üçüncü adanın ardından sırlar ortaya çıkınca animasyonun nasıl biteceğini hemen anlıyoruz yani ben sonunu bildiğim bir film izliyormuş hissine kapıldım. Ayrıca bazı sahneler gereksiz yere zorlama ve saçma olmuştu.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top