Beyazperdem
Ayla
Ayla Altyazılı Fragman
facebook Tweet G+Google
Ayla Altyazılı Fragman
Film : Ayla
4,8
for 557 kullanıcı
Oyuncular : Çetin Tekindor, İsmail Hacıoğlu, Kyung-Jin Lee, Kim Seol, Ali Atay
Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2017 Pazartesi
1. Boyut seç:
2. Videoyu Sitene Gömmek İçin Kopyala/Yapıştır Seç
3 Fragman & Teaser
Ayla Altyazılı Fragman 2:27
Şuan oynayan:
Ayla Altyazılı Fragman
244 262 gösterim
Ayla Fragman 3:03
Ayla Fragman
12 982 gösterim
Ayla Altyazılı Teaser 0:45
Ayla Altyazılı Teaser
21 483 gösterim
3 Kamera Arkası & Ekstra Video
Ayla - Süleyman Astsubay Set Ziyareti 0:49
Ayla - Süleyman Astsubay Set Ziyareti
10 003 gösterim
Ayla Filmi Belgeseli - Özel Haber 0:45
Ayla Filmi Belgeseli - Özel Haber
5 196 gösterim
Beyazperdede Bu Hafta (27 Ekim - 2 Kasım) 2:05
Beyazperdede Bu Hafta (27 Ekim - 2 Kasım)
1 376 gösterim

Yorumlar

 • U?ur Dinler

  Filmi izledim.Çoğu insanın bir ton hayatı var ve buna benzer olayları var. Nedense yönlendirilmeye çalışılıyor gibi hissettim. Hali hazırda ABD Kuzey Kore savaşı kapıdayken, Abd’den Türk halkına şimdiden birlik empozesi uygulanıyor diye düşünüyorum. Oyuncuların emekleri elbette unutulmamalı çok başarılılar fakat filmin yapılma amacını algı operasyonu diye düşünüyorum.

 • Fatih Zeki E.

  Hepinizin düşünme şekline hayret ediyorum. ARKADAŞLAR BU FİLMLERE SÖYLENECEK Bİ ŞEY YOK. KUSURSUZ BİR FİLMİ KÖTÜLEMEYE ÇALIŞMAYIN. BESBELLİ TÜRK YAPIMI EN İYİ FİLM. LÜTFEN YAPMAYIN. GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ.

 • ali sur

  Yönetmen harika bir iş çikarmış,oyuncular çok iyi emek var,ve tahminimde yanılmadım salon doluydu,iyi yapılınca insanlar hakkını veriyor,heba olmuş filimlerde var tabi ama seyredince kaliteyi anlarsınız,hazır amerika ile aramız bozulmuşken,insanın aklına onların desteğiylemi yapılmış algı operasyonu diyesi geliyor,çetin tekindor,özellikle ali atay ,ve ismail olağan üstü oynamışlar...

 • ali sur

  Kesinlikle algı oparasyonu...

 • Nur K.

  Ayla filmi beklediğimden çok daha güzeldi Üstelik gurur verici bir film di o kadar çok başarılıydı ki yaşanmış ve gerçek olması beni bir hayli etkilemişti film süresince zaman zaman gözyaşlarıma hakim olamadım kesinlikle söyledikleri gibi Ülkemizi temsil edecek bir film olmuş bu şekilde sinemaları mızda yaşanmış olayları güzel bir kadro ile izleyicilere sunulmasını canı gönülden isterim

 • Erol E.

  Harika bir film herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Gerçek yaşanmış bir hikayeden esinlenerek yapılması gerçekçiliği ve etkileyiciliği daha da arttırıyor. Allah in selami yetimlerin üzerine olsun..

Yorumları göster
Back to Top