Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Thelma
  Ortalama puan
  3,2
  9 Puanlama ve 4 Eleştiri
  dağılımı 4 Eleştiri notla
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  2 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Thelma hakkında görüşlerin ?

  4 kullanıcı eleştirisi

  pembeoje
  pembeoje

  Takip Et! 53 Takipçi 330 Eleştirisini Oku

  2,0
  31 Ekim 2018 tarihinde eklendi
  filmi çok fazla beğenmedim.. konu çok havada kaldı, doğru düzgün bir açıklık getirilmeden filmi bitirmişler.. evet değişik bir film fakat yetersiz..
  ÖZLEM Ö.
  ÖZLEM Ö.

  Takip Et! 13 Eleştirisini Oku

  5,0
  17 Haziran 2018 tarihinde eklendi
  Doğaüstü güçlere sahip bir kız ve bu potansiyelin doğru yönlendirilememesi sonucu ortaya çıkanlar. Bastırılmış duygu ve düşünceler nasıl ki zamanla insana zarar veriyor ve bir noktada kendini "patlama" şeklinde dışarı vuruyorsa, bastırılmış potansiyeller de belli bir noktadan sonra ya da bir tetiklenme ile kendini dışarı vurabiliyor. Ben filmi yaşamın çok da dışında, olağanüstü öğeler barındırıyor olarak görmedim; açıkçası bu tarz güçleri olan insanlar olduğuna ve benzer hikayeler yaşıyor/yaşamış olabileceklerine inanıyorum. Sorun bence bu insanların anlaşılamamasında ve çoğunlukla da "hasta veya deli" diye nitelendirilmelerinde.
  FilmKartalı
  FilmKartalı

  Takip Et! 1 Takipçi 7 Eleştirisini Oku

  2,0
  5 Nisan 2018 tarihinde eklendi
  Direk konuya gireceğim. Tamam oyunculuk süper hele de Eili Harboe'nin oyunculuğu resmen bir sanat eseri. Ama ailecek izlenecek bir film değil. İzlemeye film kalmadıysa tek başınıza gidip izleyebilirsiniz. Konu iyi başladı ama doğru düzgün bir yere bağlayamadılar. Benim içinde film de konu çok önemli olduğu için 2 verdim...
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 2803 Takipçi 1 698 Eleştirisini Oku

  3,5
  10 Ocak 2018 tarihinde eklendi
  Başarılı bir Kuzey filmiydi. Zekice hamleler, başarılı oyunculuklar ve ilgi çekici mekanlar, kamera çekimleri içeriyordu. Benzer konuların işlendiği, izlerken aklıma ilk olarak "Carrie" gelmişti mesela, ancak bunlar arasında kendine özgün bir yer edinmeyi başaran bir yapım.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top