Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Tenet
  Ortalama puan
  3,7
  53 Puanlama ve 12 Eleştiri
  dağılımı 12 Eleştiri notla
  5 Eleştiri
  2 Eleştiri
  2 Eleştiri
  1 Eleştiri
  1 Eleştiri
  1 Eleştiri
  Tenet hakkında görüşlerin ?

  12 kullanıcı eleştirisi

  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 211 Takipçi 834 Eleştirisini Oku

  4,5
  5 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  Christopher Nolan'ın çekmiş olduğu tartışmasız en karmaşık film olduğunu aynı zamanda da en fazla aksiyona sahip olan filmi olduğunu iddia ediyorum. Aksiyon sahnelerin çok olması filmi takip etmeyi kolay hale getirmeye çalışsa da filmi tam anlamıyla benimsemek ve anlamak için ikinci kez izlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Diğer beyin yakan filmler en sonunda bir şekilde kendini açıklasa da bu film tamamen seyirciye bırakılıyor. Kimi seyircilere göre bu kusursuz bir film yapısı olabilir ancak bana göre muhteşem ile kusursuz arasında bir yerde bu film.
  Cemil Can
  Cemil Can

  Takip Et! 3 Takipçi 21 Eleştirisini Oku

  3,0
  2 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  merhbalar. filmi dün izledim, filmin senaryosu zamanda yolculuk ve paralel evren ,evrilmiş zaman üzerine yazılmıs son derece karmaşık bir senaryoya sahip, bunun üzerine ilave olarak cok kötü bir renk filtresi secilmiş görüntü ve krguya sahip, nolan beni oldukca şaşırttı.275 milyon dolar bütceye sahip bu film bir karmaşa silsilesi. zamana hükmeden casuslaların bazı aksiyon sahneleri fena değil idi . film bütün olarak okadar karmaşık ve hızlı ki anlatılmak isteyeni kaçırma endişesıyle zevk alamıyorsunuz. bence nolanın en kötü filmi diyebilirim. cokta yorucu
  su-sisesi
  su-sisesi

  Takip Et! 2 Takipçi 164 Eleştirisini Oku

  2,0
  2 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  Nolan filmi bitirdikten sonra izlememiş galiba.. ismine yakışmayan özensiz pek çok eksiği mevcut yapımın.. böyle yüksek bütçeli bir filmde böyle teknik hatalar nasıl olur anlamak güç hayal kırıklığı maalesef sinemada izleyeceksiniz eğer beklentiniz en alt seviyede kalsın derim iyi seyirler..
  Murat Keskin
  Murat Keskin

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Ağustos 2020 tarihinde eklendi
  Çok beğendim. Dede Paradoksu sahnesinde filmdeki olup biteni dahada iyi anlıyorsunuz. Klasik NOLAN filmi. Farklı bir kafası var bu adamın. Beyin yakar.
  oltumatematik
  oltumatematik

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Ağustos 2020 tarihinde eklendi
  Sinema salonunda olduğunuzu unutmak, ben neredeyim'i aklınıza dahi getirmek istemiyorsanız adres zaren Nolan'dı. Tenet de bu hususta tam aderee teslim iş olmuş. Enfes!
  DZCE81
  DZCE81

  Takip Et! 32 Eleştirisini Oku

  3,5
  27 Ağustos 2020 tarihinde eklendi
  Beyin yakan bir filmdir. En az 3-5 defa izlemeniz lazım. Müzik ve ses aksiyon güzeldi fakat bi yerlerde devreleriniz yanabilir. Anlaşılması zor fakat güzel bir filmdi.
  Yaser Hidayetzade
  Yaser Hidayetzade

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Ağustos 2020 tarihinde eklendi
  Film daha başlar baslamaz ilk giriş sahnesinde etkiliyor. Aylardir bekliyorum TENET'i ve beklediğime değdi. Yönetmen Nolan'ın zaten kafasi seyirciyi direk etkilemek üzerine çalişiyor:) Her filmi ikinci kez izletmeye teşvik ediyor çünkü bi çok insan ilk izlediğinde birşey anlamiyor. Harika film harika muzikler harika görsel şölenler ve harikasin NOLAN. Not: İzleyecekseniz telefonu kurcalamadan dikkatlice izleyin, ve tek izlemenizi tavsiye etmiyorum en az iki kişi gidin izleyin.
  erkan öztürk
  erkan öztürk

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  0,5
  30 Ağustos 2020 tarihinde eklendi
  Genel olarak insalar beğenmiş ama film kötü arkadaş sırf birşeyler olacak mı diye sonuna kadar izledim iki saatim çöp oldu. Filmden bir anlam çıkarmaya çalışmak anlamsız çünkü yok. Gelecekteki insanlar geçmişi yok etmek istiyormuş kim olduğu bile belli olmayan kahramanımız ve herkezin sıradan birşeymiş gibi hiç şaşırmadan konuştuğu ve nedense konu hakkında çok bilgili olduğu zaman evrilmesi
  Erman Bostan
  Erman Bostan

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  8 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  Nolan'ın son filmi Tenet hakkında yazdım dostlar. Bence film küresel bir salgın felaketiyle boğuştuğumuz şu günlerde, çağımızın politik iklimiyle çok tuhaf bir örtüşme içerisinde. Sadece insanlığın büyük çoğunluğunun filmdeki karakterler gibi maskelerle dolaşmasından bahsetmiyorum, filmin en derin ve güçlü anlam katmanında virüsün hepimizi bilgiyi paylaşmaya, organize olmaya, birlikte hareket etmeye zorlaması gibi, yeni bir paylaşım doktrininin gizlendiğini düşünüyorum. Üstelik bunu akılalmaz bir görsel ziyafet eşliğinde yapıyor. Bol spoiler içeren yazıma buradan ulaşabilirsiniz: https://www.ermanbostan.com/post/inceleme-tenet-nolandan-zorlu-bir-basyapit Herkese sevgiler.
  Kutay Eser
  Kutay Eser

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,0
  1 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  Film anlaşılması zor ve detaylı bir film olmasına rağmen bu Nolanın bu sefer eleştirileri dikkate almasından kaynaklanıyor. Film durup olayları anlatıyorsun eleştirisini dinleyip filmi tamamen izleyici ile baş başa bırakmış. 1 defa izlemek filmi yeterince anlamak için yetersiz benim görüşüme göre. Film izlenmesi gereken ama inception prestij kalitesinde olmayan iyi bir Nolan filmi.
  Emre SİMİTÇİOĞLU
  Emre SİMİTÇİOĞLU

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,5
  6 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  Kurgusu çok kötü aşırı sıkıldım beğenenler neyini beğeniyor anlamadım Zaman kaybı hiç bir sahnede bir anlam yok baştan sona gergin müzik
  elifbekir sıddık
  elifbekir sıddık

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  17 Eylül 2020 tarihinde eklendi
  sadece ilk 20 dakikasında bile beyninizi hissetmiyorsunuz anlamak için bence 2 3 kere filan izlemek gere. sonunda ne yok artık diyebileceğiniz gerçekten karmaşık aşırı mindfuck bir film... umarım siz ilk izleyişte anlayabilirsiniz... nolan gerçekten asla şaşırtmıyor, yapabildiği kadar karmaşık kafa patlatan filmler yapmaya devam ediyor.... iyi seyirler bence pişman olmayacaksınız....
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top