Beyazperdem
Upgrade
Ortalama puan
4,0
47 Puanlama ve 15 Eleştiri
73% (11 Eleştiri)
20% (3 Eleştiri)
7% (1 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
Upgrade hakkında görüşlerin ?

15 kullanıcı eleştirisi

Selda O

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
2.09.2018 tarihinde eklendi

Böyle kaliteli filmlere ülkemizde neden yeteri kadar değer verilmiyor anlamıyorum. Film gelince mükemmel ötesi söylenecek söz yok..

Suat Y

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
1.09.2018 tarihinde eklendi

Film çok güzel. Filmi izleyince başka bir boyuta geçiyorsunuz. Herkese tavsiye ederim. Son zamanlarda izlediğim en güzel filmdi.

Poyraz K.

Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
1.09.2018 tarihinde eklendi

Bilim kurgu ve yapay zeka merakı olanlar için kaçırılmayacak film. 1 saniye bile gözümü alamadım. Böyle filmlerin ülkemizde seyredilmemesi bir sinema sever olarak beni çok üzüyor.

Baris Ö.

Takip Et! 3 Takipçi 58 Eleştirisini Oku

4,0Çok İyi
16.08.2018 tarihinde eklendi

Son dönemde izlediğim bir çok filmde hep birşeylerin eksikliğini hissettim. Belki özgün senaryo belki oyunculuk belki de atmosferi sarmadı bilemiyorum ama hep birşeyler eksikti. Ama daha fragmanını seyredeli iki ay olan Upgrade filmini izlemiş bulunuyorum ve işte istenildiğinde nasıl güzel fikirlerin nasıl güzel filmlere dönüştüğünün kanıtı resmen. Filmin hikayesini fragmanını ilk gördüğümde birazcık kavramıştım. Bir adama ona özel yetenekler veren bir bilgisayar donanım takılır ve adam bir anda robot ve insan karışımı bir hal alır. Sonrasında ise konu bellidir kotu adamlar ve bu kötü adamlara karşı duracak olan biz. Yalnız filmin senaryosu bu kadar basit degil tabi ki. Burada spoiler olmasın diye ben kabaca anlattım. Çok daha derin ve arka planı dolu bir senaryoya sahip. Biraz bilim kurgu, biraz günümüzde yaşanan ve yaşanması muhtemel teknolojik gelişmeler ve birazda insan- makine ilişkisinin yoğrulduğu filmde gayet ilginç noktalara değiniliyor. Ve bu yapılırken de işin içine keşke daha fazla olsa dediğim o güzelim aksiyon sahnelerinden koysalar diye içimden geçirmedim değil. Oyuncu kadrosunda çok aşina olduğum yüzler olmasa da baş rolde oynayan Logan Marshall-Green gayet iyi iş çıkarmış. Kendisini nedense filmde ki görünümü ile Tom Hardy’ye kardeşi olabilecek kadar benziyor neredeyse. Ben filmi sıradan eğlenceli bir bilim kurgu olarak bekliyordum ama gayet arkası sağlam bir yapım olarak beklentimin üzerine çıkması nedeni ile beni şaşırttı doğrusu. Ee bu da izlediğim surenin boşa gitmediğine sevinmeme neden oldu. Bilim kurgu- Aksiyon tarzının ağır bastığı bir yapım olarak Upgrade gerçekten eğlenceli, arkası sağlam bir senaryoya sahip. Günümüzde bulunduğumuz teknolojik durum ve ilerlemenin insanlar ve bilgisayarlar arasındaki ilişkiyi nereye götürebileceği konusunda değişik bir bakış açısına sahip yapımı mutlaka izleyin ve izlettirin derim. Benim puanım 10/8.

mumillica

Takip Et! 48 Eleştirisini Oku

3,0Ortalama
26.10.2018 tarihinde eklendi

Aksiyon filmlerinin genelde en büyük dezavantajı hep bilindik yöntemlerin izlenerek belirli bir formülde vasatı geçmeyen yapımlar ortaya koyması. Upgrade bu konuda farklılık göstererek ortalama bir işin üstüne çıkıyor. Teknik, efektler, fikir ve senaryonun abartı sınırlarını çok aşmamasıyla güzel bir seyirlik ortaya koyuyor. 3,1/5

SE A.

Takip Et! 16 Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
30.09.2018 tarihinde eklendi

Bilim kurgu sevenler için harika bir film. zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. fikir çok yaratıcı, işlenişi çok iyi, sürükleyici ve sürekli merak uyandıran bir film.

Meryem Esra S

Takip Et! Eleştirisini Oku

4,0Çok İyi
16.09.2018 tarihinde eklendi

Kotu sahneler hariç güzeldi [spoiler]Sonunda buyuk ters kose var cok sasiriyosunuz [/spoiler gidin guzel yani

Ekrem Berat T

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
9.09.2018 tarihinde eklendi

Efsane bir filmdi arkadaşlar sinemaya gidecekseniz ve film arıyorsanız tereddüt etmeden bu filme gidin özellikle bilim kurgu ve gerilim olması benim tam istediğim özelliklerdi

Pinar A.

Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
8.09.2018 tarihinde eklendi

Çok güzel bir filmdi. Tam bilim kurgu tarzinda soluklarinizi tutarak izleyeceginiz bir film. Herkese tavsiye ederim.

Ceyda K

Takip Et! 6 Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
5.09.2018 tarihinde eklendi

Kesinlikle izlenmesi gereken bir film. Başından sonuna kadar heyecan ve sürprizlerle doluydu. Filmin devamını bekliyoruz.

Ridvan A

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
4.09.2018 tarihinde eklendi

Oyunculuk güzel kurgu harika senaryo mükemmel. Filmin son sahnesi itibariyle devamının geleceğinin sinyalini verdi.

Festilaf N

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
3.09.2018 tarihinde eklendi

Kimse bilip bilmeden yorum yapiyor. Ölmeden önce yapilmasi gereken şeyler var ya. Hah iste onlardan biri şu filmi izlemek. Filmin her yerinden zeka fışkırıyor . izleyin.. İzleyin .. İzleyin

Alpinar G

Takip Et! 10 Eleştirisini Oku

4,0Çok İyi
3.09.2018 tarihinde eklendi

başı ortası sonu dolu bir filim olmuş baymıyor ve uzun sürmüyor. bilim kurgu tadında kalmış aklıma kartal göz geldi.başarılı doyurucu

Süleyman A

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
2.09.2018 tarihinde eklendi

Hafta sonu gittik arkadaşlarla her anı heyacan dolu bir film. Gidin izleyin kafanız dağılsın . Çok beğendim

Sahin C.

Takip Et! 10 Eleştirisini Oku

5,0Kusursuz!
2.09.2018 tarihinde eklendi

Çok güzel. Çok özel bir filmdi. Ve umuyorum devamı gelir. Rüyalar. Hissettiklerimiz. Bir filmde arka fon müzikleri, arka plan ışıkları, sahneler, açılar.. Nasıl da etkiliyor insanı. Bu film sadece bir bilim-kurgu değildi. çok şey vardı.

Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
Back to Top