Beyazperdem
İyi Günler
"İyi Günler" filmine benzer 20 film var.
 • Batman Beyond: Joker’in Dönüşü

  Batman Beyond: Joker’in Dönüşü

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 14dk / Animasyon, Aksiyon, Polisiye
  Yönetmen Curt Geda
  Oyuncular: Teri Garr, Will Friedle, Kevin Conroy
  Batman Animated çizgi dizisinin başarısı ardından benzer tarzda çizimleri ile yakın gelecekte geçen enteresan konusuyla Batman Beyond çizgi dizisi kısa sürede çok sevildi. İşte,'Joker’in Dönüşü' bu dizinin uzun metraj sinema filmi.Joker’in sırrını çözmeye çalışan yeni Batman Terry McGinnis, orjinal Batman’le ilgili çok önemli bir gizemi ortaya çıkarır; Batman’la Joker’in son savaştıkları gece aslında neler olduğu...Artık yaşlanmış olan eski Batman Bruce Wayne, Joker’in saldırısı sonucu ölümün eşiğine gelince yeni Batman, ustasının intikamını almak ve Joker’i yoketmek için son kez savaşa girer.
  Üyeler
  3,9
  Beyazperde
  4,0
 • Tenten'in Maceraları

  Tenten'in Maceraları

  4 Kasım 2011 / 1s 42dk / Macera, Animasyon, Aksiyon
  Yönetmen Steven Spielberg
  Oyuncular: Jamie Bell, Andy Serkis, Daniel Craig
  Tenten ve köpeği Milu çıktıkları bir gezi esnasında maket bir gemi bulurlar ve beğenip alırlar. Ancak bu gemi zannettikleri kadar sıradan değildir. Geminin Tenten'in evine gelmesiyle birlikte etraflarında bir sürü kötü adam belirmeye başlar. Bu kötü adamlar, geminin değil geminin içerisindeki bir notun peşindedirler. Tenten geminin ve geminin getirdiklerinin sırrını çözmeye fazlasıyla kararlıdır.
  Basın
  2,7
  Üyeler
  3,6
  Beyazperde
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Ayı Kardeşler: Kurtarma Operasyonu

  Ayı Kardeşler: Kurtarma Operasyonu

  19 Şubat 2016 / 1s 35dk / Animasyon
  Yönetmen Leon Ding, Liu Fuyuan
  Oyuncular: Rick Jay Glen, Siobhan Lumsden, Paul 'Maxx' Rinehart
  Oduncu Vick, ormanda ağaçları keserek, hayatta kalmaya çalışan bir adamdır. Briar ve Bramble ayı kardeşler ise, ağaçları koruyarak oduncuyu ormandan kovalamayı kendilerine görev edinmişlerdir. Bir gün güzel ormana kötü insanların gelişiyle işler daha da karışır. İnsanların yanındaki küçük bir çocuk, aslında kaçırılmıştır! Vick ve ayı kardeşler şimdi bu ufaklığı kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklardır!  Ding Liang ile Fuyuan Liu'nun yönettiği ve Rick Jay Glen, Siobhan Lumsden, Paul Maxx Rinehart ile Toni Thompson'un orijinal seslendirme kadrosunda yer aldığı animasyon film Ayı Kardeşler: Kurtarma Operasyonu, hayvanları temel alan bir çocuk filmi. 
  Üyeler
  3,2
  Beyazperde
  2,5
  FRAGMANI İZLE
 • Ejder Yuvası

  Ejder Yuvası

  17 Nisan 2015 / 1s 28dk / Animasyon, Fantastik, Aile
  Yönetmen Yuefeng Song
  Oyuncular: Didem Atlıhan, Pelin Gülmez, Fatih Özkul
  Altera ülkesi uzun yıllar boyu insanlar, elfler ve canavarlar arasındaki çekişmeye tanık olmuş, huzurun zor sağlandığı topraklardır. Uzun yıllar önce yaşanan savaşın ardından elfler ve insanlar barışıı muhafaza etme amacıyla kendi topraklarında yaşamaya başlarlar. Bu barış atmosferi sürerken bir gün karanlık dağlarda uyuyan kara ejderin uyanışa geçtiğini ve insanlara saldırmak için ordu yaratmaya başladığı haberini alırlar. Elflerin prensesi Nerwin, muhafızı Liya'yı da yanına alıp yaklaşmakta olan tehlikeyi insanlara duyurmak için insanların yaşadıkları topraklara, birlikte savaşmak için kralın yanına giderler. İnsan topraklarında bir köy olan Carderock bölgesinde yaşayan genç Lambert ise ilk saldırılardan nasibini almıştır. Şimdi insanlar ve elfler güçbirliği yaparak ejderi kendi yuvasında yok etmek zorundadır.  Popüler video oyununun sevilen sinema uyarlamasının yönetmenliğini Yuefeng Song üstlenirken senaryosu Terry Izumi'ye ait.
  Üyeler
  3,3
  Beyazperde
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Kurbağa Krallığı

  Kurbağa Krallığı

  11 Aralık 2015 / 1s 26dk / Animasyon, Aile
  Yönetmen Nelson Shin
  Oyuncular: Bella Thorne, Gregg Sulkin, Cameron Dallas
  Kurbağa Kral yeni Kurbağa Olimpiyatları'nı kazanan kişinin, kızı Prenses Froglegs ile evleneceğini duyurur. Bunu duyan prenses evden kaçarak halkın arasına karışır ve sıradan biri olarak yaşamaya başlar. Genç kadının hedefi hem olimpiyat oyunlarını hem de özgürlüğünü kazanmaktır. Öte yandan kötücül yılan Serpent oyunları mahvedip krallığı ele geçirmeyi planlamaktadır. Prenses ve arkadaşları, krallığı Serpent'ın kötülüklerinden korumak durumunda kalacaktır. Filmin yönetmen koltuğunda Nelson Shin ve Melanie Simka oturuyor.
  Üyeler
  2,9
  Beyazperde
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Yugo ve Lala

  Yugo ve Lala

  8 Mayıs 2015 / 1s 20dk / Animasyon , Macera, Fantastik
  Yönetmen Wang Yunfei
  Oyuncular: Lu Liu, Lu Kui, Quanlin Meng
  Yönetmenliğini ve senarsistliğini  Wang Yunfei'nin üstlendiği animasyon türündeki film, cesur küçük bir kızın hayvanlar dünyasındaki fantastik maceralarını konu alıyor. Film 2012'de Çin'de vizyona girdiğinde çok ilgi görmüştü. Seslendirmesinde Lu Kui, Liu Lu, Quanlin Meng Filmin müzikleri ise Sebastien Pan'a ait. 
  Üyeler
  3,0
  Beyazperde
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Yu-Gi-Oh!

  Yu-Gi-Oh!

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 52dk / Animasyon , Aksiyon
  Oyuncular: Dan Green, Eric Stuart, Wayne Grayson
  Genç kahramanımız Yugi, Duel Monsters (Düello Canavarları) adı verilen bir kart oyununun tutkunudur. Ve yalnız da değildir, zira ülkenin dört bir yanında bir çılgınlıktır Duel Monsters. Ancak bu oyun göründüğünden çok daha fazlasını da barındırmakta ve dünya üzerindeki mistik enerjileri kontrol etmektedir.Bundan yüzyıllar önce, şimdi Yugi’nin temsil ettiği Pharaoh, korkunç canavar Anubis’i Mısır’ın kumları altına gömmüştür. Oysa Anubis şimdi uyanmaktadır. Yugi ve arkadaşları için çok uzun yıllar önceki bir mücadeleyi tekrar vermek zamanıdır şimdi.Yu-gi-oh, Japonya’da doğup bir çılgınlık haline geldikten sonra dünyanın geri kalanını saran hobi oyunlardan bir yenisi. Aynı isimli tv çizgi dizisine de konu olan bir kart oyunu. Pokemon gibi Yu-gi-oh da başarısını, kendi mitolojisini yaratmakta ve hedef kitlesine birden fazla kanaldan ulaşmasına borçlu gibi görünüyor.
  Üyeler
  3,4
 • Ghost in the Shell

  Ghost in the Shell

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 23dk / Aksiyon, Animasyon, Bilimkurgu
  Yönetmen Mamoru Oshii
  Oyuncular: Atsuko Tanaka, Akio Ôtsuka, Tamio Ôki
  Günümüzden uzak bir gelecekte, Japonya'da geçen hikaye The Puppet Master isimli bir siber ajanın hikayesine odaklanır. Dünya 2030'lu yıllara gelmiştir ve teknolojik olarak günümüz halinden millerce yıl ötededir. İnsanlar artık sanal bir gerçeklikte yaşamakta ve düzen de yine sanal yollardan sağlanmaktadır. Bakanlık tarafından yaratılan Puppet Master, bu ortamın yarattığı en yetenekli ajanlardan biridir. Süper ajan, yeterli bilgiye ulaştığında kendisi için bir beden aramaya başlar. Ancak peşine düşen ajanlardan habersizdir...Ghost in the Shell, ilk çıktığı günden bu yana halen daha türünün en önemli örneklerinden biri. Ardından devam filmleri de çekilen yapıt Japon dehası Mamoru Oshii'nin elinden çıkma.
  Üyeler
  3,6
  FRAGMANI İZLE
 • Dünyadan Sonra

  Dünyadan Sonra

  11 Ağustos 2000 / 1s 34dk / Animasyon , Aksiyon, Bilimkurgu
  Yönetmen Don Bluth, Gary Goldman
  Oyuncular: Matt Damon, Bill Pullman, Drew Barrymore
  Dünyanın sonundan sonra çıkılan bir yolculukta, başına buyruk bir genç olan Cale efsanevi bir uzay gemisi olan Titan’ın peşine düşmüştür. Rivayete göre Titan, insan ırkının kurtuluşunu bir sır olarak içerisinde saklamaktadır. Ölümcül Drej’ler ise Cale’in çıktığı bu yolculuğun önünü kesmek için sinsice planlar yapmaktadırlar. Cale, onlara karşı koyabilmek adına güçlü bir savaşçı ve yeni nesil bir kahraman haline gelmek zorundadır.Don Bluth ve Gary Goldman’ın ortaklaşa kotardıkları Titans A.E.’nin seslendirme kadrosunda Matt Damon, Bill Pullman ve Drew Barrymore gibi oyuncular var.
  Üyeler
  3,4
  Beyazperde
  3,0
 • Dark Fury

  Dark Fury

  Vizyon tarihi belirsiz / 0s 30dk / Animasyon , Aksiyon, Bilimkurgu
  Yönetmen Peter Chung
  Oyuncular: Vin Diesel, Rhiana Griffith, Keith David
  Vin Diesel’in başrolünde olduğu Derin Karanlık ve Chronichles of Riddick arasında köprü teşkil eden Dark Fury, bize Riddick’in esrarıyla ilgili yeni ipuçları veriyor.Animatrix Matrix için ne ise, Dark Fury de Riddick mitosu için aşağı yukarı benzer bir işleve sahip. İşin güzeli, Diesel ve diğer karakterlerin sesleriyle katkıda bulunduğu bu 30 dakikalık animasyonun yönetmeni, Animatrix’i gerçekleştiren isimlerden Peter Chung!
  Üyeler
  3,7
 • Ruin

  Ruin

  Vizyon tarihi belirsiz / 0s 8dk / Animasyon, Aksiyon, Bilimkurgu
  Yönetmen Wes Ball
  Çok da uzak olmayan bir gelecek... Yeryüzündeki medeniyetler parçalanmış, insan yapımı bütün yapılar yıkılmış ve doğa yeniden egemenliği tek eline almıştır. Yalnız bir kolcu Haven Nanosystems adındaki bir şirketin kalıntılarına ulaşır. Facility B.'nin gizemini çözebilmek için ulaşmaya çalıştığı bilgi, kısa sürede, konteynırın güvenliğini sağlayan robotların radarına yakalanmasına yol açar. artık sıkı bir takip başlamıştır. Filmin yönetnenliğini Labirent: Ölümcül Kaçış filmiyle adından söz ettiren Wes Ball üstleniyor!
  Üyeler
  3,1
 • One Piece The Movie

  One Piece The Movie

  Vizyon tarihi belirsiz / 0s 50dk / Aksiyon, Animasyon , Macera
  Yönetmen Atsuji Shimizu
  Oyuncular: Mayumi Tanaka
  Luffy ve arkadaşlarının yaşadıkları yerde eski bir korsan efsanesi vardır. Büyük Altın Korsan Woonan olarak bilinen bu korsanla ilgili efsaneye göre, Woonan kazandığı savaşlardan ve yendiği düşmanlardan sonra dağ kadar yüksek bir altın yığınının sahibi olmuştur. Korsanın bir adaya gizlediği söylenen hazinesi, ölümünün ardından asla bulunamamıştır. Adanın nerede olduğunun gösterildiği tek harita da El Drago adı verilen, altınları bulmayı kafasına koymuş acımasız bir korsanın ellerine geçmiştir. Luffy ve arkadaşları, haritayı El Drago'dan almak ve adaya ondan önce ulaşmak için hayatlarının macerasına doğru yola çıkarlar. 1999 yılında Japonya'da yayınlanan televizyon serisinin ardından sinema filmi de yapılan One Piece?in bu ilk filmi, başarısının ardından 8 filmin daha çekilmesine öncülük etti. Son film One Piece Movie 10 de gösterime girmek için 2009 yılını bekliyor.
  Üyeler
  3,0
 • Powerpuff Girls Movie, The

  Powerpuff Girls Movie, The

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 19dk / Animasyon , Aksiyon, Macera
  Yönetmen Craig McCracken
  Oyuncular: Cathy Cavadini, Tara Strong, Elizabeth Daily
  Townsville şehrinde garip Profesör Utonium, mükemmel küçük kızı yapmak için gerekli şeyleri toplamaktadır. (şeker, baharatlar...) Asistanı jojo isimli maymun laboratuarı karıştırınca, ortaya 1 değil 3 tane 'süper güçlü' kız çıkar.Blossom, Bubbles ve Buttercup sıradan kızlar değildir, kontrol edilemez bir güçleri vardır. Güçlerini kötülüklerin üzerine salmak için de sabırsızlanmaktadırlar.Batı dünyasında geniş bir hayran kitlesi olan, kült bir animasyon.
  Üyeler
  3,4
 • Thru the Moebius Strip

  Thru the Moebius Strip

  Vizyon tarihi belirsiz / Animasyon , Bilimkurgu
  Yönetmen Glenn Chaika
  Oyuncular: John Di Maggio, Michael Dorn, Peri Gilpin
  Babasının öldüğüne inanmak istemeyen 14 yaşındaki cesur ve yetenekli Jac, onu aramak için uzayaa bir yolculuğa çıkar. On milyonlarca ışık yılı uzaktaki Raphicca gezegenine vardığında, babasının gerçekten de dev uzaylılara ait bir krallıkta esir tutulduğunu öğrenir.Buradaki uzaylar, şövalyelik gururuna sahip ve büyüye inanan varlıklardır. Jac, Raphicca’da iyi ve kötü arasındaki savaşın dengesini değiştirip yeni edindiği uzaylı dostlarını, bu gezegeni ve bulmak için o kadar uzaktan geldiği babasını kurtarabilecek mi?Çizgi roman yaratıcısı ve tasarımcı Jean Giraud ya da daha yaygın olarak bilindiği ismiyle Moebius’un yazdığı bir öyküden ve kavramsal tasarımlardan yola çıkılarak hazırlanan bu 3D animasyon filmi, Luke Skywalker olarak ünlenen Mark Hammil’in de aralarında bulunduğu bir çok ünlünün seslerini ödünç almış durumda.
  Üyeler
  3,3
 • Team America: World Police

  Team America: World Police

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 37dk / Komedi, Aksiyon, Animasyon
  Yönetmen Trey Parker, Matt Stone
  Oyuncular: Trey Parker, Matt Stone, Phil Hendrie
  Popüler bir Broadway aktörü olan Gary Johnston, bir elit terör temizleme organizasyonu olan Team America tarafından göreve alınır. Dünya onun etrafında ufalanmaya başladığında teröristlerle savaşmak zorundadır. Sadece onlarla değil ünlü kişiler ve bir de aşk meselesi ile de mücadele onu beklemektedir. Elbette yanında takım arkadaşları ile birlikte. Kahramanlarımız Kuzey Kore lideri Kim Jong Il’i bir barış konferansı düzenlemekten alıkoymak durumundadırlar. Kendisi, aslında dünyaya kitle imha silahlarıyla saldırmayı planlamaktadır. Koonferansı destekleyen Sean Penn, George Clooney gibi isimlerin başı çektiği Film Oyuncuları Derneği’ne bazı şeyleri anlatabilmek gerekmektedir. Biraz sarsıcı da olsa. Film, South Park misali güldürürken izleyiciyi huzursuz etmeyi başarıyor.
  Üyeler
  2,9
 • Appleseed

  Appleseed

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 40dk / Animasyon , Aksiyon, Bilimkurgu
  Yönetmen Shinji Aramaki
  Oyuncular: Ai Kobayashi, Jûrôta Kosugi, Yuki Matsuoka
  Nükleer savaş sonrası harabe haline gelmiş 2131 yılının dünyasındayız. Deunan Knute isimli genç ve güçlü bir bayan asker, robotlarla çatışmanın ortasındayken askerler yardıma gelir ve Knute'yi alıp Üçüncü Dünya savaşı sonrası inşa ettikleri Olympus Şehri'ne götürürler. Burada Bioroid adı verilen yarı insan yarı robotlar, insanlarla birlikte yaşamaktadırlar. Knute ve onunla beraber burada göreve başlayan cyborg partneri Briareos'un görünüşte her şeyin kusursuz gözüktüğü bu sorunsuz işleyen sistemin arkasında büyük ve gizli işlerin döndüğünü anlamaları uzun sürmeyecektir. Masamune Shirow'un mangasından uyarlanan film, özellikle görsel anlamda çok kaliteli bir iş sunuyor.
  Üyeler
  2,9
 • Scooby Doo ! Music of the Vampire

  Scooby Doo ! Music of the Vampire

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 19dk / Animasyon, Polisiye
  Oyuncular: Jeff Bennett, Jim Cummings, Rob Paulsen
  Daphne bir vampir filmindeki başrollerden birini kapmıştır. Ancak prodüksiyon bir anda gerçek vampirlerin hakim olacağı bir kaosun içerisine sürüklenmeye başlamıştır. Scooby-Doo ve ekibi bu tuhaf olayların altında yatanları araştırmaya karar vermişlerdir.
  Üyeler
  3,0
 • X

  X

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 37dk / Animasyon , Fantastik, Aksiyon
  Yönetmen Rintaro
  Oyuncular: Tomokazu Seki, Junko Iwao, Ken Narita
  Tarihin akışının değişeceği 1999 yılı giderek yaklaşmaktadır. Güçlerinin henüz farkında olmayan genç Kamui Shirô’nun vereceği karar, insan ırkının da kaderini çizecektir. Dünya Ejderleri ve Cennet Ejderleri isimli doğa üstü güçlere sahip iki grup insanlığın geleceği üzerinde çekişmektedir. Dünya Ejderleri doğaya verdiği tahribattan ötürü insan ırkını yoketmeyi isterken; Cennet Ejderleri bunun karşısında yer almaktadır.Dünya Ejderlerinin kıyameti andıran Tokyo saldırısı Cennet Ejderleri tarafından cansiperane şekilde zor durdurulur. Kamui Shirô’nun karar verip hangi cephede savaşacağını seçmesi gerekmektedir artık.Aynı isimli Manga’dan (Japon çizgi romanı) efsane yönetmen Rintaro tarafından beyazperdeye uyarlanan X, binlerce sayfalık hikayeyi tek bir uzun metraja sığdırmaya çalışan tüm animeler gibi biraz sıkıntı yaşıyor. Konsepte uzak olanları boğucu bir karmaşaya sürüklese de, dinsel ritmi ve usta görselliği ile, izleyeni dünyevi olmayan bir aleme götürmeyi başarıyor.Ç.K.
  Üyeler
  2,9
 • The Amazing Bulk

  The Amazing Bulk

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 18dk / Aksiyon, Animasyon, Fantastik
  Oyuncular: Shevaun Kastl, Terence Lording, Randal Malone
  Henry Howard hırs küpü, kariyerist ve süper insan geliştirme serumları üzerine bilimsel çalışmalarla kafayı bozmuş, genç bir bilim insanıdır. Geliştirmeye çalıştığı bir serum, kas yoğunluğunu bir hayli geliştirecek ve yaşam kalitesinde bariz düzelmeler sağlayacaktır. Amacı insanlığa dair bir katkı sunabilmektir genç Henry Howard'ın. Hırçın ve aksi huylu patronu general Darwin, deneyleri başarıya ulaşana kadar kızını Henry ile evlendirmeye yanaşmayınca işler artık sarpa saracaktır.
  Üyeler
  2,9
 • Astro Boy vs. The Junkyard Pirates

  Astro Boy vs. The Junkyard Pirates

  Vizyon tarihi belirsiz / 0s 3dk / Animasyon, Aksiyon
  Yönetmen David Bowers
  Oyuncular: Freddie Highmore, Kristen Bell, Madeline Carroll
  Gizli bir laboratuvarda, seçkin bilim insanları dünyanın en gizemli "robotunu" imal etmişlerdir. Bu sevimli kreasyonun en önemli özelliği "duyguları olan" bir makine olmasıdır. Kahramanımız bu defa da "Araba Mezarlığı"nda hüküm süren korsanlar ile mücadelenin neferi olmaya karar vermiştir. Osamu Tezuka'nın Japonya'da 1952 yılından beri bilinen kült kahramanı Astro Boy, son yıllarda okyanus ötesinde de hak ettiği değeri bulmaya başladı. Bakalım robot çöplüğündeki mücadelesinde kazanan kim olacak: İşgüzar çöp korsanları mı yoksa Astro Boy ve onun can yoldaşları mı?
  Üyeler
  3,0
Back to Top