Beyazperdem
Bordo Bereliler: Suriye
facebook Tweet G+Google
Bordo Bereliler Suriye - Fragman 2
Film : Bordo Bereliler: Suriye
3,0
for 73 kullanıcı
Oyuncular : Cenk Ertan, Sedat Mert, Arda Esen, Açelya Elmas, Feyza Çıpa
Eklenme Tarihi: 10 Mart 2017 Cuma
2 Fragman & Teaser
Bordo Bereliler Suriye - Fragman 2 2:28
Şuan oynayan:
Bordo Bereliler Suriye - Fragman 2
145 788 gösterim
Bordo Bereliler Suriye - Fragman 1 2:26
Bordo Bereliler Suriye - Fragman 1
21 846 gösterim
1 Kamera Arkası & Ekstra Video
Beyazperdede Bu Hafta (7-13 Nisan 2017) 3:22
Beyazperdede Bu Hafta (7-13 Nisan 2017)
2 073 gösterim

Yorumlar

  • Ersin K.
    Of diyorum be . bordo bereliler bee . bayılıyorum size. aralarındaki abi kardeş illişkisi yine burda da gözler önüne serilmiş . yemin ediyorum tüyler ürperten bi fragman olmuş o kadar fena ki . bangır bangır geliyo abi bu film ben söylüyorum . aralarındaki diyaloglarıyla olsun ,yaptıkları işler ile olsun beni hep etkileri altında bıraktılar zaten . herkese nasip olmaz bordo bereli olmak o kadar zor ki , öyle yetenekliler ki zekayla fiziğin birleşimi ikisinin bütünüü karışımı bunlar . tek kelime ile muzzam !
  • Mehmet F.
    Samanyolundaki diziler bile bundan iyi be ikinci seansı bile izlemedim .. bankadan 20.000 kredi çekip mi çektiniz bu filmi 😡
  • Poyraz W.
    Fragmanı izledim fakat bende pek bir etki bırakmadı. Fragmandan anladığım kadarıyla güzel bir filme de benzemiyor. Bence son zamanlardaki havaya göre yapılıp 3-5 bişeyde bize düşer diye düşünülmüş gibi. Özellikle dağ 2 nin başarısından sonra hem sinema hem de dizi sektörü bu konu üzerine yoğunlaşmaya başladı ama kaç tanesi kaliteli yapım orası muamma. Özel harekat dizisi,bordo bereli dizisi,asker dizileri,filmler patladı bir anda.birden fazla buna benzer yapım var bunun yanı sıra bir de tv dizileri falan enteresan gelmiyor da değil .
Yorumları göster
Back to Top