Filmleri oyla!
Beyazperdem
  The Gentlemen
  Ortalama puan
  3,4
  9 Puanlama ve 3 Eleştiri
  dağılımı 3 Eleştiri notla
  2 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  The Gentlemen hakkında görüşlerin ?

  3 kullanıcı eleştirisi

  Şükrü A.
  Şükrü A.

  Takip Et! 2 Takipçi 13 Eleştirisini Oku

  4,5
  18 Şubat 2020 tarihinde eklendi
  The Gentlemen filmi tempolu kurgusuyla izleyicilerin suç dünyasının içinde adeta hızlı ve sıkılmadan izleyecekleri keyifli bir tur yapmasını sağlıyor. Suç imparatorluğunun sahibi Mickey Pearson yerin altında yarattığı ve artık devretmek istediği suç bahçesiyle diğer suç çetelerinin hedefi konumunda.ASLAN ORMANDA KRAL GİBİ DAVRANDIĞI İÇİN DEĞİL KRAL OLDUĞU İÇİN HAYATTA KALIR VE BU ORMANDA TEK BİR KURAL VARDIR '' ASLAN ACIKINCA AVINI YER.'' şeklinde suç dünyasında güçlü kalabilmenin kuralını özetleyen ve BİRİNİ Mİ ÖLDÜRDÜN? sorusuna '' HAYIR, ONU YERÇEKİMİ ÖLDÜRDÜ'' gibi suça espri karıştıran aksiyonla birlikte güzel kurgulanmış bir film diyebilirim.
  Yavuz Tuğrul
  Yavuz Tuğrul

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  16 Şubat 2020 tarihinde eklendi
  Matthew Mcconaughey harika bir oyuncu tartışmasız. Film ilk başta güzel bir giriş yapıyor, merak uyandırıyor özellikle başlangıç müziğine bayıldım. Sonrasında ortalara doğru biraz sıkabilir ama hikayeyi anlatıyor en nihayetinde ve filmin son 45-50 dakikası ise inanılmaz güzel ve hızlı. Ben çok beğendim. Filmde bazen hızlı aksiyona kendinizi kaptırmışken sonrasındaki bir sahnede gülebiliyor olmamız da klasik bir Guy Ritchie taktiği olsa gerek :) Bu arada Charlie Hunnam da şüphesiz çok iyiydi. Kısacası mükemmel bir İngiliz suç ve aksiyon filmi olmuş. Ben sevdim. Saçma sapan filmler yerine buna gitmenizi şiddetle tavsiye ederim.
  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 47 Takipçi 795 Eleştirisini Oku

  5,0
  28 Mart 2020 tarihinde eklendi
  Çok çok iyi bir film. İlk dakikalarında ne olduğunu yakalamakta zorlansam da yakaladıktan sonra sıkılmadan izlediğim bir film oldu. İç içe gelişen hikayelerin kurgusu, oyunculuklar ve senaryo gerçekten süperdi. Sinema tarihine adını altın harflerle yazdıracak bir film olduğunu düşünüyorum.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top